Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 07:30:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лични карти  (Прочетена 178591 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: ноември 20, 2007, 16:24:00 »

И аз като подавах заявлението за смяна на документите ми казаха, че трябва в срок от 1 месец след получаване на новат лична карта трябва да си сменя книжката.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 20, 2007, 16:32:53 »

mariana това не го знаех! ohmyАз тогава да побързам,че като нищо пак да ми напишат акт blushБлагодаря за информацията!
А моята лична ми попълни сама всичко с нейна си бланка....явно за това ми е взела 5лв. pardon

хи хи хи ама тази бланка струва 10 ст. не 3.20 !!!! нещо наистина те е метнала !!! моята си ми взе само 1.80 лв. и ме прати да си отивам !!!! smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: ноември 20, 2007, 16:40:02 »

май само аз не съм си сменила документите huhhuh.gif а старата карта вземат ли ти я докато стане готова новата,а и другото което искам да питам и задграничния паспорт ли се сменя
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: ноември 20, 2007, 16:42:26 »

Ами Ели да ти кажа мен вече веднъж ме метнаха така без да се усетя и от тогава ми е ясно...ама тази като ми каза 5лв. и макар да знаех,че не е верно й ги дадох.... =]доброволно ме обраха... O_Oда ви кажа срам ме хвана заради нея! :girlhide:ама аз съм егати пишман юриста, че кетап за адвокат имам!срам за гилдията... girl_impossible blush
maslinka не ти взимат старата-даваш я като получиш новата!А най-добре си занеси и задграничния да минат с 1 бланка и да ти сменят всичко навъднъж!Ако сменяш адреса направо отиваш в Общината в Информационния център!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 20, 2007, 16:43:10 »

И аз като подавах заявлението за смяна на документите ми казаха, че трябва в срок от 1 месец след получаване на новат лична карта трябва да си сменя книжката.
Аз си смених личната карта февруари месец, сега сме ноември, а още не съм си сменила шофьорската книжка, понеже не я използвам и не ми трябва  pardon Кой знае, обаче каква глоба ще ми сложат, но все нямам време да се занимавам с ходене до КАТ! Трябва да си взема отпуск специално за това!  Girl_sing
май само аз не съм си сменила документите huhhuh.gif а старата карта вземат ли ти я докато стане готова новата,а и другото което искам да питам и задграничния паспорт ли се сменя
Не могат да ти вземат старата лична карта преди да е готова новата! А за задграничния пастпорт е същото положението - трябва да се сменя и той, защото всички документи се правят по данните от личната карта!  pardon
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 20, 2007, 16:47:14 »

Задграничния паспорт ти го взимат при подаване на заявлението за новите документи , докато ЛК си остава в теб , ди получаване на новите документи ..Ако не носиш задграничния паспорт при подаване на документите ще те върнат
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #156 -: ноември 20, 2007, 16:55:56 »

Аз не си носих задграничния при подаването на документите, но не ме върнаха (но аз не исках да си изкаравам нов ). Казаха ми да го донеса, когато идвам за получаване на личната карта и тогава го върнах  good
Но и аз трябва да ходя да си сменям книжката, че изтървах срока вече и сигурно ще ме глобят Girl_hide Само като си помисля, че трябва да чакам поне 3 часа и ми става лошо, а и трябва да си взема свободен ден  Girl_sing
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #157 -: ноември 20, 2007, 17:02:59 »

Задграничния паспорт ти го взимат при подаване на заявлението за новите документи , докато ЛК си остава в теб , ди получаване на новите документи ..Ако не носиш задграничния паспорт при подаване на документите ще те върнат
При мен беше същото good
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: ноември 20, 2007, 17:09:28 »

Носете си за всеки случай задграничния(ако ще си вадите нов ) , защото съгласете се , много е неприятно да висиш с часове на опашка и като стигнеш на гишето да те върнат , защото видиш ли не си носиш паспорта а в заявлението си отбелязал че искаш и двата документа. Мен ме върнаха и го казах от собствен опит..другото за което връщат  са снимките - по незнам каква си разпоредба от май месец 2007 , трябвало снимките да са с нови с определени изисквание , момичетата ще казат какви са изискванията за снимките, че аз не си спомням
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 20, 2007, 20:06:34 »

Задграничния паспорт ти го взимат при подаване на заявлението за новите документи , докато ЛК си остава в теб , ди получаване на новите документи ..Ако не носиш задграничния паспорт при подаване на документите ще те върнат
на мен ми го взеха при получаване на новия и така трябва да е ,защотото може да имаш пътуване(както беше при мен), но може навсякъде да е различно
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: ноември 20, 2007, 20:23:46 »

estrella и при мен беше така!даже като отидох първия път миказаха,че няма проблем,че не го нося,но да го занеса при получаването на л.к.Но понеже така и така ме върнаха,за да ми напишат акт на другия ден си носих и паспорта,за да ми сменят и него!а и се оказа,че всичко е субективно,зависи кой е на гишето...Имам приятелки,които са се бавили с месеци и не са ги гобили,а аз се паднах на кривотия и...тя ми направи и изречение за снимките, но аз се закучих и като отидох втория път беше друга служителка,която гък не ми каза и ми прие документите!така че явно и тук е въпрос на късмет...Абе вие си новете всичко за всеки случй пък...А и акта за раждане и акта за брак+копие!
Успех! give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: ноември 20, 2007, 22:47:45 »

паспорта се предава при получаване на новият,не могат да ви го вземат по рано sad
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #162 -: ноември 21, 2007, 10:47:07 »

На мен ми го взеха при подаването на документите може би защото аз не исках нов.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: ноември 21, 2007, 13:18:00 »

На мен ми го взеха при подаването на документите може би защото аз не исках нов.

да точно така е и при мен!!!!! тъй като аз забравих да подам заявление за международен и бях чакала и един път ме върнахаи не исках и за трети път да чакам и не си поръчах международен паспорт !!!!!! smile
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: ноември 21, 2007, 13:21:16 »

Аз моя паспорт го смених заедно с личната карта, не за друго ами просто ми беше необходим, а и без това ми изтичаше вече.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines