Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:47:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за ivaiva  (Прочетена 12586 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #15 -: януари 15, 2008, 09:57:42 »

Ето ме пак с малко въпросчета Wink

1. Честит нов дом  Bravo и малко тематично - Как се чуствате в новия дом? Какво е усещането на преместването и на първите дни в него?
2. Колко дечурлига искаш да тичат около теб в него?
3. Ако сега имаш пред себе си приказна пътечка, която да те отведе в някоя приказка, в коя приказка би заживяла?
4. Вярваш ли в хороскопи?
5. А вярвяш ли, че зодиите определят хората?
6. А вашите зодии със съпруга ти какви са?
7. Какво си пожела за новата година?

Хайде сега ти си  tease 
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 15, 2008, 11:13:29 »

ах това Кате,

ето вегнага отговарям, докато не съм се впуснала в е-майлите.

1. Честит нов дом  Bravo и малко тематично - Как се чуствате в новия дом? Какво е усещането на преместването и на първите дни в него?
2. Колко дечурлига искаш да тичат около теб в него?
3. Ако сега имаш пред себе си приказна пътечка, която да те отведе в някоя приказка, в коя приказка би заживяла?
4. Вярваш ли в хороскопи?
5. А вярвяш ли, че зодиите определят хората?
6. А вашите зодии със съпруга ти какви са?
7. Какво си пожела за новата година?


1. Ами чувствам се като на много широко, не знам кое къде ми е.  funnytooth! Иначе без пердета - малко кофти. При нас преместването е от старата в новата къща - на 15 мерта една от друга - всеки ден мъкнем по нещо girl_wink Все нещо се дооправя с двора сме доста назад и с този сняг хич не напредваме
ама на пролет ще пусна снимки и от дворчето:)

2. Това е труден въпрос. В тази конфигурация на моето пространство в новата къща (3тия етаж) - 1 или 2 малки, като пораснат или имаме 3то трябва да построим още едно етажче:)

3. оле, много сладко въпросче. хм....... фен съм на Андерсеновите приказки, може да ида при малката кибритопродавачка, да и организирам прекрасна коледна вечеря и да я спася:)

4. Не много, считам, че има нещо вярно, но не всичко. Истина има само в общите характеристики, а  не в дневните или годишни хороскопи:)

Ще продължа малко по-къно с другите страхотни въпросчете:)
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 16, 2008, 19:02:42 »

тук имам една работа за довършване, Катенце:)

5. А вярвяш ли, че зодиите определят хората?
Определят ги донякъде, но има и много други фактори, така, че понякога се забелязват аномалии. Като циало обаче има някои черти, които са си типични за определени задии.
6. А вашите зодии със съпруга ти какви са?
аз съм телец, а милото овен. за нас е вярно това, че той иска да е водач, лидер, а аз съм инатче и обичам домашния уют:)
7. Какво си пожела за новата година?
чесно казано си пожелах всичко да се случи по правилния начин, защото така или иначе аз в момента не знам точно какво искам. пожелах си да сме здрави и да сме колкото се може повече заедно. пожелах си да намерим време да посетим брата на милото във Франция и още много неща, но спирам, защото ще ме вземете за много нахална blush

благодаря много за въпросчетата и както казва един тв водещ - за мен беше чест:)
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #18 -: януари 17, 2008, 11:22:19 »

 Bravo Bravo Bravo Много ти благодаря и за тези отговори  butterfly А аз ти пожелавам всичко от последното въпросче да е реалност и за Франция имаш моята "гаранция"  good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 17, 2008, 12:01:57 »

Кате,
мерси мило, дано наистина се случат добре нещата:)
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #20 -: януари 17, 2008, 12:36:55 »

Хайде и аз да задам малко въпросчета  smile

1. Обичаш ли стихове ?
2. Кой те "доведе" във форума ?
3. Мъжът ти помага ли ти в домакинството ?
4. Каква козметика ползваш ?
5. Колко деца искаш да имате ?
4. Какво сготви днес ?
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 17, 2008, 14:16:58 »

За малко обедна разтуха ще подхвана на янчето въпросчетата:) girl_wink

1. Обичаш ли стихове ?
Да, много дори и като по-малка много четях, та дяже имам и опити за писане. Имаше някои, които много си харесвах laugh

2. Кой те "доведе" във форума ?
Аз сама се доведох - през GOOGLE, докато самотно се вълнувах за предстоящата сватба pardon, видях, че не съм сама във вълнението си, напротив дори бях закъсняла с някои неща:)

3. Мъжът ти помага ли ти в домакинството ?
Да, преди като бяхме в старата къша редовно миеше чинии, сега имаме миална. Тупа постелки, килими, бърше прах, простира (после обаче трябва да се ходи след него. поне полага усилие.) Не мога да се оплача от него, не го влече, но се опитва да помогне и да ме поглези Bravo

4. Каква козметика ползваш ?
много рядко ползвам декоративна козметика. Най-много лак за нокти и спирала, но в мазилата е моето царство Girl_hide, всякави кремчета, лосиони, млека, балсами и каквото друго се сетите за лице, ръце, крака, тяло,.... girl_wink

5. Колко деца искаш да имате ?
Аз искам много, но се съмнявам, че ще успеем, реалистично е две. Иначе съм влюбена в много детни семейства - направо е страхотно.smile girl_in_love girl_in_love

4. Какво сготви днес ?
Ей тук ще се изложа. Почти не готвя, ако спретна нещо набързо за вечеря и това е, ако не излизаме, поръчваме храна или хапваме филийки. Това може и да се промени като се появи някое бебче, но за сега е така. Не че се гордея с това де blush

Янче, от мен толкоз, надявам се да съм била изчерпателна girl_wink

Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #22 -: януари 17, 2008, 14:38:23 »

Благодаря за отговорите , ivaiva , бяха много изчерпателни  kiss2
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines