Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:22:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честит рожден ден на veselyshko - 13.12.  (Прочетена 11845 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 14, 2007, 11:52:22 »

Веси мила извиниме за закъснението give_rose

Нека само обич топли твоите очи,
нека слънцето огрява дните ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки божи ден
и 100 години да празнуваш рожденият си ден.   

Кошничка с рози, целувки от мен. Поздравявам те мила за РОЖДЕНИЯ ДЕН.   
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 14, 2007, 11:55:27 »

ей сладур извинявай че съм пропуснала вчера blush честито и от мен много да си здрава много обичана и слушана!!желая ти сбъдване на всяка мечта yahoo и успех във всяко начинание
разкажи ни как прекара какви подаръци получи мъжлето как те изненада и ей такива нещица от кухнята
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 14, 2007, 21:18:32 »

Хей сладуранке знам,че вчера имах удволствието лично да те нацелувам,но все ми е  болно,че нямах нет и съответно удоволствието да ти направя темичка тук и да ти честититя! blushНо виждам,че имаш много мили приятелки във форума,които са се погрижили за това и много се радвам за това!Отново ти казвам Честито и дано всичките ти големи мечти се сбъднат до следващия рожден ден! give_rose
И понеже съвсем случайно знам,че тази вечер е купона......ще чакам с нетърпение да разказваш!
Целувки!!!Обичкам те!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #18 -: декември 16, 2007, 18:01:53 »

Благодаря ви от сърце мили мои за страхотните пожелания  give_rose give_rose give_rose Благодаря ви че сте така добри, мили и искрени и че никога не ме забравяте  give_rose И да знаете и аз си ви обичкам страшно многооооооо  kiss2 kiss2 girl_in_love girl_in_love twohearts Милички дано пожеланията ви се върнат и на вас 1000- кратно и ако поне половината от тях се сбъднат ще бъдем едни от най- щастливите жени на земята  heart Dance kiss
Тони мило благодаря ти за всичко и не се притеснявай- знам си аз че ако имаше нет щеше да ме изненадаш с темичка  kiss2 kiss2 kiss2 Много те прегръщам и цункам заради всичко което правиш за мен  kiss2 kiss2 girl_in_love gu6
А сега да дам отчет за празнуването- ами мацки стана страшен купон  yahoo tease Аз чак не очаквах но се получи супер danceg Отидохме на диското към 23:00 часа на ретро парти и се прибрахме в 6 без 15 сутринта Girl_hide laugh banana То бяха танци то бе чудо- отначало мъжете малко се ослушваха, но после се отсрамиха  good Щом кума към 3:00 часа започна да танцува и каза че сега започва можете да си представите  tease Тръгнахме си към 4 и нещо, ходихме да хапнем и се прибрахме благополучно преди 6  cap Милото каза да не го търся за дискотека в следващите 6 месеца, че си преизпълнил плана за ходенето по дискотеки  laugh
Но няма снимки защото никой нямаше апарат така че ще се задоволите с разказа само   blum
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 13, 2009, 14:11:46 »

Честит Рожден Ден, Веси!
Пожелавам ти да си жива и здрава, и много усмихната smile
Бъди щастлива и нека късмета не те напуска  give_rose
И много скоро да гушкаш малко сладко бебче  tease


Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 13, 2009, 15:23:24 »

Весенцеее честит рожден ден  give_rose Пожелавам ти много здраве, много любов, много късмет във всяко едно начинание. Каквито и подаръци да получиш днес ще са бледнеят пред поадръка, който те очаква за Коледа  danceg

Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 13, 2009, 18:07:35 »

честит рожден ден мила...пожелавам ти май красивите не6та да бъдат в твоите ръце...
най истинските хора да бъдат в твоето обкръжение и най истинската любов да бъде в твоето сърце...
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 13, 2009, 18:09:30 »

Честит Рожден ден слънце - жел;ая ти много здраве, щастие и късмет. Скоро ще получиш най-прекрасния подарък  give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 13, 2009, 20:15:03 »

Я кой имал рожден ден! Честито мила Веси! Бъди здрава и с много положителни мисли, защото най-големият подарък те очаква скоро! От всичко хубаво по много ти пожелавам!  give_rose
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 13, 2009, 21:15:04 »

Честит рожден ден! Много здраве и само хубави хубави моменти.. а скоро най сладкото бебе на света! give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 14, 2009, 09:06:06 »

Упс,хайде и писмено да ти честитя 8PКазах ти вече какво ти пожелавам,но се сетих да допълня и това мъжа ти и бъдещият най-важен мъж в живота ти да те слушат и глезят много! @}->--Надявам се,че си си изкарала добре последният уединен рожден ден 8Pдругата година вече ще имате един малък прохождащ мъж около вас,който ще иска да духа свещичките на тортата ти! heart
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 14, 2009, 10:56:24 »

Честит Рожден Ден, Веси



Пожелавам ти всичко най-хубаво а то си предстои в най-скоро време
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #27 -: декември 14, 2009, 16:24:56 »

Момичета благодаря ви от сърце за прекрасните пожелания - невероятни сте  girl_in_love girl_in_love girl_in_love Благодаря, че не сте ме забравили и ви пожелавам всички прекасни пожелания, които сте отправили към мен да се върнат на всяка една от вас 1000 кратно поне  give_rose give_rose give_rose
Рождения ден мина добре - вкъщи си бяхме с приятели вечерта, но пък беше забавно и се разведрих много  smile Сега си чакам най- големия подарък за рождения ден  heart
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 14, 2009, 17:00:05 »

Честит Рожден Ден Веси п.п с малко закъснение give_rose
Пожелавам ти да си най-щастливата и обичана жена на света и скоро да гушнеш НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ ПОДАРЪК yahoo


* roziiiii.gif (56.34 KB, 400x368 - видяно 4267 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines