Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 15:38:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Катитка:)  (Прочетена 13862 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 13, 2007, 08:47:41 »

И аз да ти задам някое друко въпросче  Wink
1.Как обичаш да релаксираш след като се прибереш вечер вкъщи?
2.За какво най-често спорите с бъдещия ти съпруг?
3.В почивните дни обичаш ли да се излежаваш до късно по пижамка ? blum
4.Как би съобщила на милото ти че си бременна каква изненада би му спретнала?  stork-gurl stork-boy
5.Обичаш ли романтиката,милото ти правил ли ти е романтична изненада?
6.А с какво се занимаваш,какво работиш?

Е стига толова,благодаря предварително  give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #16 -: декември 13, 2007, 09:57:47 »

Еейй Танче, мерси за въпросчетата  Wink много е приятно тук на столчето  writer   

1.Какво не би простила никога?
Тя и sabina ме пита това и наистина не знам какво мога да посоча  pleasantry  Всичко си зависи от ситуацията и човека. Прощавала съм на хора, които са ме предали в даден момент, но съм им простила, макар и трудно за мен, защото знам че наистина съжаляваха за случилото се и го показаха   
2.Опиши себе си с три думи.
Оптимист и добронамерен амбиверт   autumn  мисля че това покрива поне 95% от мен
3.Кое беше първо нещо което забеляза в Кико и с какво той те спечели?
Още от първата ни среща забелязах, че е стабилен, сериозен мъж/младеж, който знае какво говори и прави. Това беше първото ми впечатление и ме спечели с него и с добротата си. Толкова е добър   girl_in_love   има очи на сърна - толкова топли и искрени и понякога стават “меки” като на плюшено мече  girl_in_love 
4.Ако имаше възможност да избираш къде би живяла?
Привличат ме страни като Нова Зеландия, Австралия, Канада, дори и САЩ. Но винаги бих се връщала в България. Пътувала съм не малко и се чувствам Гражданин на света и не искам това да се променя  pleasantry   
5.Какви са най-големите ти страхове?
Самотата и смъртта .... те говорят сами за себе си колко са страшни ...
6.Има ли нещо, което би искала да направиш задължително до края на живота си, какво е то?Дааааа ........ да обиколя целия свят или поне колкото се може повече от него  DANCE DANCE DANCE  както е казал Мечо Пух – Колкото повече, толкова повече  Wink
7.Как си представяш своя сватбен ден?
Много свеж като цветове и хора, веселба до зори и ако успеем – да е на открито   good Едно е сигурно, не бих поканила хора, които няма да ме карат да се чувствам добре, предимно роднини са това .... за съжаление, не си ги избираме ние ...   
8.Имаш ли някакъв скрит талант?
Амииии ..... като че ли един художник и един фотограф дремят в мен. Определено имам око и усет, но ще трябва време и усилия да ги доразвия ..... мисля, че съм ги наследила от тати, на него му бяха хоби
9.Лесно ли се доверяваш на хората?
Преди да, безрезервно и като отворена книга им се поднасях. Мислех си, че след като аз съм добронамерена, значи всички хора са такива .... но уви ... велика грешка! Сега съм по-предпазлива и усещам хората .... но с толкова психологическа литература, която ми е минала през ръцете, няма как да е друго ...  pleasantry
10.Какво те прави добър и стойностен човек?
Колкото и нескромно да звучи, определям се като такъв   blush А какво точно – нагласата ми към един по-добър свят с по-добри хора, действам с такава нагласа винаги и разбира се, разочарования по пътя има много ..... но това не ме спира; позитивизмът ми, ценностите, в които вярвам и неща в този дух ....

Благодаря ти Танче още веднъж, беше ми много приятно  10x
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #17 -: декември 13, 2007, 10:21:18 »

dafni благодарности и на теб за вниманието и веднага се спретвам с отговорчетата  write 
 

1.Как обичаш да релаксираш след като се прибереш вечер вкъщи?
Най ми е хубаво като се изпъна на спалнята и се потъркаляме малко с патето и после се захващаме с приготвянето на вечерята. Музикалният фон е задължителен  drum Elvis и обикновено е нещо динамично и волумето е на мах  Wink Преди сън си правим масаж един на друг като целта сме се снабдили с ароматни мазилца и май до тук спираме с релакса след работа .... а уикенда вече е друго  Dance2 тогава сме напред-назад или двамцата или с приятели и от това по-голям релакс ... е па нема  DANCE DANCE
2.За какво най-често спорите с бъдещия ти съпруг?
За чисто женско-мъжки различия ... има една книжка за “Войната на вдигнатия капак на тоалетната чиния” и заглавието й говори много ... Има си неща, които междуполово не разбираме колкото и да се поставяме на местото на другия и да се опитваме да гледаме през неговите очи ... за такива нещица  pleasantry
3.В почивните дни обичаш ли да се излежаваш до късно по пижамка ? 
Ооооо .... ама това ми е любимото нещо за старт на уикенда и го очаквам още от понеделника  sleeping
4.Как би съобщила на милото ти че си бременна каква изненада би му спретнала?    
Амииии .... то ние за сега сме планирали бебковците малко по натам във времето, но като сгафим и двамата седим над теста и тръпнем да видим какви са лентичките и предполагам, че ще го разберем дружно като се случи  pleasantry
5.Обичаш ли романтиката,милото ти правил ли ти е романтична изненада?
Обичам романтиката, но патето е по-романтичен от мен  blush и има повече такива прояви  pleasantry например, приготвя вечеря и подрежда страхотна маса, поръсва масата с листенца от рози, обикновено има някакво малко подаръче, сърчице или нещо такова, свещи ...  ехххх .....  girl_in_love
6.А с какво се занимаваш,какво работиш?
В една международна фирма съм от почти четири години и съм човекът-отдел Маркетинг, но от януари ще си имам и асистент и ще си поделяме работата  chee chee нещо много интересно с новата ми колежка - родени сме на една и съща дата  yahoo не знам каква е тази случайност и ще ми е много интересно  Wink

« Последна редакция: декември 13, 2007, 10:23:29 от Katitka » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 13, 2007, 10:37:07 »

Айде Катеее качвай се на топло  blum

1.Кога дойде в софия и как остана тук?

2. Кака разбра че патето е твоето момче?

3.Я малко подскажи каква сватба искаш (знам за стадиона)?

4.Какава беше като малко момиченце?

5.Понеже наближават празници: Коя беше най-прекрасната ти Коледа и къде?

6. Къде сложи снежко-белодрешко?

7.Кое може да те разочарова в един човек?

8. Какво разбираш под "приятел"?


9.Била ли си предавана от скъп за теб човек?

10. Кога ще си направим друго парти?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #19 -: декември 13, 2007, 18:10:16 »

Вече наистина усещам топлинката под дупето  banana banana banana
Ето и за Верчето съм на линия  Wink

1.Кога дойде в София и как остана тук?

Малко е странно, но никога не съм искала да живея в София  pardon
Преди това си живеех много добре във Варна, работех си в един хотел, но ми се прииска да сменя работата с нещо по-интересно и така си подадох молбата за напускане ... точно в този миг, една позната жена от София ми предложи работа тук ... в началото се колебаех, защото ако приемех, това предполагаше промяна в начина ми на живот – ново място, нови хора, нова работа и много неизвестни. Реших, че е предизвикателство, което искам да поема и за един ден се преместих. И така, ей ме на тук вече четвърта година, до ден днешен съм си на същото место и две стъпала нагоре, доволна и предоволна от всичко тук - бързо се адаптирах с града, срещнах много качествени хора, човекът, с който съм сега ....
2. Как разбра че патето е твоето момче?
С времето .... колкото повече го опознавах, толкова повече ми ставаше близък и все по-желан ... и така до сега   girl_in_love
3.Я малко подскажи каква сватба искаш (знам за стадиона)?
Хехехе ... като цяло, искаме сватба на открито и стадиона е много подходящ вариант, както и някоя градина или полянка дори, стига условията да го позволяват. Голяма шатра, пътечки между масите и нещо като дансинг в средата .... ако е градина с басейн също ще е много добър вариант  good  За съжаление, в София за сега не сме намерили такива условия    sad
4.Каква беше като малко момиченце?
И послушна и палава, но като цяло – добро дете  bath Не съм създавала проблеми, освен че обирах на хората градините с цветя и мама ми береше срама после  blush    Сестра ми беше по-палава и нашите бяха повече ангажирани с нея, а през това време аз си правех каквото си искам  pleasantry
5.Понеже наближават празници: Коя беше най-прекрасната ти Коледа и къде?
Всичките ми Коледи са били със семейството ми и винаги при дядо на село ..... за мен това е най-свещения дом и винаги е бил свързан с много топлина  girl_in_love
6. Къде сложи снежко-белодрешко?
хихихи .... до компютъра да си го гледам по-често  I-love-winter
7.Кое може да те разочарова в един човек?
Промяната, когато е в отрицателна посока .... предателство, лицемерие ...
8. Какво разбираш под "приятел"?
Човек, който те усеща без да му кажеш и дума дори .... на който можеш да довериш всичко и обратното ... слава богу, имам наистина безценни хора до себе си, истински приятели  LOVING
9.Била ли си предавана от скъп за теб човек?
Даааа, от двете приятелки, за които споменах по-горе .... но пак сме такива, защото се научих и да прощавам  good

10. Кога ще си направим друго парти?

Когато си решим  banana banana banana а от моя страна няма никакъв проблем  Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 18, 2007, 13:06:26 »

Ей Кате,ама аз как пропуснах да те поразпитам? :girl_impossible:Сега ще поправя грешката си! blush
Та...

1.Държиш ли на своето на всяка цена?

2.Как успяваш да си толкова начетена и в същото време така луда?

3.Има ли човек на тази земя, който да те познава много добре и да те разбира във всеки един момент?

4.Какъв е твоя праг на търпимост....?

5.Има ли нещо, което да е способно да те депресира и как би излязла от това положение?

6.Как се забавлявате с "патето" ти? girl_wink

7.Би ли нарушила закона и ако да в каква ситуация? tease

8.Какво би предпочела да си-Малкият принц или Алиса в страната на чудесата? pardon

9.Обичаш ли да си пишеш някакви работи-прозрения,стихове,есета....?И имаш ли нещо любимо, което да споделиш с нес? girl_wink

10.Театър или кино?

11.И в тази връзка....добра актриса ли си? blush

За сега толкова!Мерси предварително! give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #21 -: януари 09, 2008, 15:12:02 »

tonitta с безкрайни извинения за забавените отговори, ето ме и мен  Girl_hide

1.Държиш ли на своето на всяка цена?
Ще вмъкна първо, че не съм силно принципен човек и по-скоро реагирам според ситуацията. Та на въпроса – държа на моето си ако съм твърдо убедена, че съм права в дадения случай, надлежно и търпеливо обяснявам защо мисля така и обикновено ме слушат. Извън тази ситуация, изслушвам другите/другия и едва тогава преценявам чие мнение е по-прозорливо.     
2.Как успяваш да си толкова начетена и в същото време така луда?
С една дума – БАЛАНС, като едното не е за сметка на другото. А може би и подвижната ми природа ми влияе до някъде и разностранните ми интереси   pleasantry
3.Има ли човек на тази земя, който да те познава много добре и да те разбира във всеки един момент?
Аз самата най-вече   pleasantry  Различните ми периоди в живота са минавали с различно обкръжение и нито един постоянен човек  sad.... поради тази причина има само няколко човека, буквално шепа хора, които познават добре дори изражението ми какво говори във всеки един момент. 
4.Какъв е твоя праг на търпимост....?
Дооооста висок Wink но никога не прелива и не остава в мен ...
5.Има ли нещо, което да е способно да те депресира и как би излязла от това положение?
Един единствен път в живота си съм била в депресия и го преживях трудно, почти 4 месеца се измъчвах от едни мисли ... лИбоФни ... и да си призная, до тогава дори и не осъзнавах, че съм в депресия ... прочетох едни хубави книжки, които ми помогнаха да се съвзема и да осъзная в какво положение се намирам и така  smile Много са нещата, които могат да ме докарат до депресия, но не вярвам да й се дам  blum Просто се научих как да се пазя. А «лекарството» е позитивно мислене и весели приятели  Wink
6.Как се забавлявате с "патето" ти?  
По безброй начини като винаги си намираме интересни занимания. Обикновено въвличаме и другите с нас, което е още по-забавно. А понякога просто мързелуваме вкъщи пред телевизора ... 
7.Би ли нарушила закона и ако да в каква ситуация?  
Амииии ... не знам .... честно ...  blush

8.Какво би предпочела да си-Малкият принц или Алиса в страната на чудесата? 

И от двете по малко ако може, но при Алиса като че ли е по-интересно – нови приятели, нови светове, нови възможности ... значи Алиса в страната на чудесата  girl_wink
9.Обичаш ли да си пишеш някакви работи-прозрения,стихове,есета....? И имаш ли нещо любимо, което да споделиш с нас? 
Обичам да пиша много неща, дори и разхвърляните си мисли и когато ги напиша, ги подреждам по-лесно ... хехе ...  girl_wink От известно време ми се върти в главата идеята да си направя блог в смисъла му на личен дневник, където да слагам точно такива неща. Ако го реализирам, ще почетете повечко за мен  smile
10.Театър или кино?
И двете посещавам с удоволствие, усещанията са много различни  smile 
11.И в тази връзка....добра актриса ли си?  
И да и не. Играла съм в театър, от там идва ДА, в живота съм себе си, от тук идва НЕ  pleasantry 
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 09, 2008, 16:16:45 »

Благодаря ти за хубавите отговори Кате! @}->--Напълно опроверга очакванията ми и затвърди положителното ми мнение за теб! girl_wink give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 13, 2010, 17:45:44 »

Ми...цопвам се и тук...пък да видим какви ще ги надробя. blush

1.Какво се промени в теб след като разбра,че ще ставаш мама?А в съпругът ти?
2.За какво най-често мислиш нощем?
3.Би ли излъгала даден човек само и само да не го обидиш?
4.Смяташ ли,че има призраци и духове?А зелени човечета?
5.Кое е най-важното нещо,което искаш един ден твоето дете да научи?
6.Как съобщи на съпругът ти,че ще става тати?
7.Какъв е твоят живот с 3 думи?
8.Кой е най-милият ти спомен от детството ти?
9.Гнуслива ли си?И ако да...кое би те накарало да се погнусиш?

За сега толкова,че да имам ред и за друг път. give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #24 -: юни 14, 2010, 15:41:22 »

Леле, Роси, разби ме smile Последните въпроси и отговори тук са от началото на 2008-ма  blush Тогава планирахме сватба, а тя още не се е състояла  focus Но живот и здраве, догодина правим 5 години и е един добър момент да се поправим с шаферче до нас smile

1.Какво се промени в теб след като разбра,че ще ставаш мама?А в съпругът ти?
Не знам дали съм се променила, като че ли съм си същата, но с една идея по-отговорна заради живота, който нося. Може би ще се променя като се появи бебо, питай ме тогава smile Виж таткото е станал по-притеснителен smile     
2.За какво най-често мислиш нощем?
Ами нощем обикновено спя и не мисля  sarcastic Знам, че много хора премислят различни неща преди сън и това ги кара да не спят дори, но за мен това не е типично, по-скоро ми звучи затормозяващо за мозъка. Не мисля и премислям, а сънувам цветни сънища smile
3.Би ли излъгала даден човек само и само да не го обидиш?
Лъжата не ми е присъща, рядко, но с благородна цел да или ако нещо се организира скришом от човек, тогава също. Бих спестила думи към някой, когото не искам да тревожа с нещо. 
4.Смяташ ли,че има призраци и духове?А зелени човечета?
Като по-малка много ме беше страх от духове и призраци, а най-много от великана и джуджето от Туин Пийкс. Не можех да заспя, защото си представях как ще се появят от някъде в стаята ми. Ноооо ... като пораснах, разбрах, че няма такива неща и не, не вярвам в тях.
5.Кое е най-важното нещо,което искаш един ден твоето дете да научи?
Най-вече да е добър човек, да не таи злоба и агресия в себе си, да има светъл мироглед.
6.Как съобщи на съпругът ти,че ще става тати?
Амииии ... колкото и да е странно, ние си знаехме, че е станало чудото и после и двамата висяхме над теста в очакване, който разбира се, беше положителен smile
7.Какъв е твоят живот с 3 думи?
Много динамичен, малко хаотичен /но така ми харесва smile/ и изпълнен с много приятели smile
8.Кой е най-милият ти спомен от детството ти?
Тук трябва повечко да помисля ... ами май всички рожденни дни и семейни празници, много пътувахме с нашите и много места съм видяла - тези мигове помня много добре, сестра ми ми е много мила  heart Като цяло детството ми е много мил спомен, беше много хубаво smile Мило ми става като си спомня как безгрижно боси тичахме по улиците на село при дядо през ваканциите, как се катерихме по дърветата за череши, кайсии, сливи ... детските щуротии като цяло, еххх ... smile 
9.Гнуслива ли си?И ако да...кое би те накарало да се погнусиш?
Мдам, гнуслива съм  blush Не мога да ям с чужд прибор, гнус ме е от изоставилите се хора по улиците /клошари/, гнус ме е и от осакатения с годините градски транспорт и мръсотията, която хората творят в него.

Ами на кратко това е и благодаря за въпросите  give_rose Как я изкопа тази тема  girl_wink
« Последна редакция: юни 14, 2010, 15:48:46 от КатиНка » Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines