Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 19:28:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Катитка:)  (Прочетена 13863 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« -: декември 10, 2007, 19:05:05 »

ама защо никой не е направил столче за нашето Кате?

Хайде аз да си питам................smile
1. Как отпускаш?
2. Караш ли ски?
3. Какво те мотивира?
4. Разкажи ни най-романтичното си преживяване?
5. ...А на-страстното? (започнахме с горещите въпросчета danceg)
6. Коя е най-голямата ти мечта?

За сега толкоз
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1 -: декември 10, 2007, 21:58:23 »

Здрасти,Кате,и аз те почвам с въпросчетата  blum

1.Без какво за теб Коледата не е Коледа?
2.Кои бяха последните три неща,с които попълни зимната колекция в гардероба си  girl_wink ?
3.Какво ще си подариш за празниците?
4.До колко годинки вярваше в Дядо Коледа?
5.За какво най-често ти помага усмивката?
6.Коя е твоята малка женска тайна за хубав външен вид?
7.А коя е рецептата,която те спасява във всякакви ситуации(от внезапни гости до вечер,когато просто не знаеш какво да приготвиш)?
8.Разсеяна ли си  blum ?Ако да,колко  blum blum ?
9.Любимата ти приказка?
10.Любимото ти животно?
11.Ако искаш да си направиш фанелка с надпис,който да описва твоята същност,какъв цвят ще е фанелката и какво ще гласи надписът?

Това е от мен,чакаме отговорчетата като си дойдеш от Добринище  blum
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #2 -: декември 11, 2007, 09:43:33 »

Опсииии  Curtsey хванахте ме в най-натоварения ми ден за седмицата Wink Чакам всеки миг цяла делегация от летището да се изсипе в офиса и цял ден ще има дъра-бъра ... но сега се претвам с първите въпросчета, за което много благодаря на ivaiva и Diavolinkata  give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: декември 11, 2007, 15:59:18 от Katitka » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #3 -: декември 11, 2007, 10:18:38 »


1. Как отпускаш?
Най-често с приятели, но с такива към които нямам никакви резерви, масажчета обожавам и се възползвам доста често, една тренировка за отпускане от напрежението или музика ... отпуска ме дори маникюристката или фризьорката, при които хода, чисто женска глезотийка  Makeup MANICURE 
2. Караш ли ски?
Карам ски от скоро, едва няколко години. Аматьорче съм, но съм и голям ентусиаст и все повече задобрявам  Skiing В неделя открихме подобаващо и този сезон с приятели и вече заформяме следващото ходене до Мальовица, което ще е съвсем скоро   yahoo
3. Какво те мотивира?
В зависимост от целта, ме мотивират много неща. Ако е за работа – то личната мотивация за успех, одобрение и признание от колегите и шефовете за положения труд, време и усилия, а едно потупване по рамото за добре свършената работа на финала е това, което ме кара да се възнеса от щастие   blush Колкото и нескромно да звучи, за моя радост, случва ми се често   blush  В личния живот целите са различни и мотиваторите варират. А сега се сещам, че съм писала преди време дипломна работа за мотивация на персонала и тази тема ми е много много интересна
4. Разкажи ни най-романтичното си преживяване?
Най-най от най .... не мога да ги класифицирам, но ето например едно по-скорошно от тази година – момента, когато получих предложение за брак от моето пате .... бяхме в Гърция тази пролет, седим си на брега на Касандра, гледаме розово-синия залез и слушаме приятния шепот на вълните, седнали на пясъка един зад друг и замечтано зареели погледи в безкрайното морска шир ... патето се размърдва нещо изотзад и вади червена малка кутийка от джобчето си и с навлажнени очи прошепва: “Искаш ли да остареем заедно?”  ......
5. ...А най-страстното? (започнахме с горещите въпросчета  )Ъъъъъъ ..... тук се затруднявам малко ... мисля, че всичко с патето е такова, във всичко влагаме страст, дори в избора на мебели  .... а най-страстни обикновено са първите интимни моменти, когато все още не познаваш партньора и се отдаваш изцяло на страстта, която ви води ... 
6. Коя е най-голямата ти мечта?Имам много по-малки мечти, които водят до една голяма и тя е да съм щастлива, родителите ми, аз и бъдещото ми семейство. Това обикновено са хубавите планове, които градим заедно за едно щастливо бъдеще - дом, уют, деца, рабирателство, подкрепа ... разбира се, мечтаем си за околосветско пътешествие като всеки човек, за материални придобивки дори, които създават емоции, но те са напълно постижими.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 11, 2007, 12:00:53 »

Ех Кате Кате дойде и твоят ред - еми хайде да те поизпържим на столчето!  tease blum
Ето и моите въпросчета:

1. Какво те прави да се чувстваш щастлива?
2. Какво те кара да се усмихваш?
3. Има ли нещо, за което да съжаляваш, че си направила или казала?
4. Как си се представяш след 10 години?
5. Как минава един твой ден?
6. Кое те натъжава най-много?
7. От какво или от кое те е страх най-много?
8. На море или на планина предпочиташ да почиваш?
9. Имало ли е момент, в който си се чудила дали ТОЙ е мъжа на живота ти?
10. Коя е най-голямата изненада, която някой някога ти е правил? И изненада, която ти някога си правила на някой!?!
11. За какво се карате с Киро и колко често?
12. Прощаваш ли лесно и какво не би простила?

Имаш ли още нещо да добавиш или да споделиш?

Благодаря ти предварително! Целувки!  give_rose kiss





Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 11, 2007, 12:12:08 »

Благодаря ти за отговорите, Катенце. Разчувства ме cray
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #6 -: декември 11, 2007, 16:48:07 »

Ето и на Diavolinkata веднага пускам отговорчета  give_rose

1.Без какво за теб Коледата не е Коледа?
Свързано е само с хора, най-близките ми – родителите, сестра ми, да е жив и здрав още дълги години дядо, винаги в неговата къща се събираме от как се помня. Патето също е в тази графа най-близки хора, но тази Коледа /Бъдни вечер/ ще празнуваме всеки със семейството си, а на Коледа сме планирали годежчето ни  blush offer

2.Кои бяха последните три неща,с които попълни зимната колекция в гардероба си?
Последно си купих едни панталонки до коляното, преди това блузка и рокличка  Wink но усилено търся и ски екип, който ми е най-много нужен като че ли   Skiing искам пак на скиииииии  pullpigtails   
3.Какво ще си подариш за празниците?
Най-вече почивка и свободно време за да бъда с онези хора, за които писах по-горе  pardon
4.До колко годинки вярваше в Дядо Коледа?
Хехе ...  danceg danceg  не помня точно до колко, но ми беше много приятно да си мисля за него, чисто по детски ... представях си го как влиза през комина и ми оставя подаръците, а аз все не мога да го видя .... и кроях планове как точно тази година няма да го изпусна и ще му кажа лично Благодаря!  10x  Дори и сега като гледам коледни филми, гледам като че ли през очите на дете и все още усещам магията  girl_in_love  Santa
5.За какво най-често ти помага усмивката?
За всичко  tease една усмивка отваря много врати. Дали ще споделя радостта си с някой или ще накарам някой друг да се усмихне или само защото се чувствам по-добре с усмивка .... като че ли ми помага да съм по-добра ....   
6.Коя е твоята малка женска тайна за хубав външен вид?
Хехехе ..... не знам наистина ... не съм суетна, не мога да се гримирам и за това си ходя натюр  tease  нося удобни дрехи и обувки, зареждам се с положителна нагласа към света и май съм 6 така  good  вътрешното усещане се отразява на външния вид ... като че ли това е моята “тайна”  Wink
7.А коя е рецептата,която те спасява във всякакви ситуации(от внезапни гости до вечер,когато просто не знаеш какво да приготвиш)?
Тук силата е в ръцете на патето  cook  но ако се случи да съм сама и него го няма, най-често хуквам до магазина или поръчвам готова храна .... тук май не ми е силата  blush
8.Разсеяна ли си? Ако да, колко?
Хихихи ... понякога да  pullpigtails това се случва обикновено, когато в главицата ми щъка някоя непокорна мисъл и трябва да бъде озаптена възможно най-бързо  .......  а понякога ми и харесва да се правя на разсеяна, особено ако нещо ни ми е интересно  Girl_sing
9.Любимата ти приказка?
От детските много обичах българските народни приказки, имаше много поуки в тях. А сега периодично чета Малкия принц и Мечо пух, но те са приказки за възрастни .... зависи какво си преживял и какъв етап от живота си отминал, ти носят различни послания и смисъл ... поне за мен  pleasantry
10.Любимото ти животно?
Всичко що шава и не е студенокръвно, го обичам Wink   разтапям се като видя някой джафльо или писана, особено ако са и пухкавелки  girl_in_love
11.Ако искаш да си направиш фанелка с надпис,който да описва твоята същност,какъв цвят ще е фанелката и какво ще гласи надписът?
Точно вчера видях една такава фанелка в Wallpaper и ми се прииска да си направя същата. Беше бяла с черен надпис Je ne regrette rien! а преди исках друга с надпис C’est moi! но това беше в един период от живота ми, когато може би исках да кажа негласно нещо на хората около мен ..... Ако трябваше да избера цвят за фанелката, щеше да е червена!

Мерси още веднъж Лорка  DANCE DANCE беше ми много приятно да ме върнеш в детството ми  Kinder
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 11, 2007, 16:55:52 »

Честито столче Катитка  smile

1. Кое ти е любимото цвете? И гледаш ли цветя вкъщи?
2. А домашни любимци имаш ли?
3. Обичаш ли музиката? Какво слушаш най-често?
4. Кой от двама ви (ти и бъдещият и съпруг) е по-инат, кой е по-отстъпчив и кой по-романтичен?
5. Добра домакиня ли си, как мислиш?
6. Ходиш ли на дискотеки или предпочиташ по-тихите места?
7. Спортуваш ли?

Благодаря ти ,това е за сега!  kiss2
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #8 -: декември 11, 2007, 18:22:13 »

Ехххх .... сега като имам малко време и ми е много приятно да ви отговарям на въпросчетата, при това на спокойствие  Wink
Ето и за Sabina моите размисли и страсти:

1. Какво те прави да се чувстваш щастлива?
Безкрайно много неща ... мил жест, мила дума, едно благодаря /много хора забравят за това/, искрена усмивка, близките хора около мен, приятелите ми, работата ми, приятни изненади дори и малки, влюбените хора, бебковците, младите майки и татковци и неща все в този дух  girl_wink
2. Какво те кара да се усмихваш?
Същите тези неща като по-горе. Щом съм щастлива, значи съм и усмихната  DANCE DANCE
3. Има ли нещо, за което да съжаляваш, че си направила или казала?
Като цяло не. Връщам се рядко към отминалите неща и не съжалявам за нищо наистина. Когато го правя все пак, е най-вече за да се поуча от минал факт. Напоследък обаче съжалявам за нещо, което ти знаеш – за една приятелка, вече екс, за която съм направила не малко неща и не получих капка благодарност. Всъщност, не съжалявам за това, което направих, а за това, че не го направих за човек, който го заслужава ....
4. Как си се представяш след 10 години?
Щастлива жена и майка на две щури хлапета    Kinder  имам си и разни поставени цели и ще работя по въпроса за тяхното реализиране  good  долу-горе в този етап от живота ми трябва да се случат нещата, за които сега мечтая и то е да работя в една световна организация .... привличат ме такива неща, работа с хора от различни националности, хуманна дейност и т.н.

5. Как минава един твой ден?

Започва с трудното ми ставане сутрин   oversleep голяма мъка ми е  girl_impossible след което бързо спретване за работа, около час път в задръствания, първото кафенце в офиса, дъра-бъра с колегите, после си правя списък със задачките за деня и цял ден ги бутам   write Speech pc-mainiak  и те мене  хихихи DANCE   понякога имам много срещи, понякога имам повече работа на компютъра, понякога си клатя краката и се чудя в коя посока да си ги кръстосвам ..... от всичко има в офиса  pardon   след работа ходя на училище, което скоро приключва и после вкъщи при патето и там май ми е най-хубаво  girl_in_love  особено като се гушнем под завивките   любов заедно
6. Кое те натъжава най-много?
Злобата и агресията, която се таи в хората. Това най-много!  
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #9 -: декември 11, 2007, 18:22:28 »

7. От какво или от кое те е страх най-много?
От самотата .... не мога да стоя сама, не повече от ден .... и той ми е много дори .... Страх ме е и от загуба на близки хора – семейство, приятели, колеги ....
8. На море или на планина предпочиташ да почиваш?
Ако може и на двете и то по многоооооо    DANCE DANCE   не пропукам нито морето, нито планината. И двете ме зареждат безкрайно много с енергия и винаги се връщам към тях ..... Може би морето ми липсва повече, особено от както живея в София .... първото ми лято тук, в очакване на отпуската за да отида на море, беше жестоко! А преди само да реша да се поразходя по плажа, хоп, излизам и съм там .... а сегаааа .....  чакам с нетърпение лятото за да се цамбурна пак в моренцето  Swiming и да си напека дупето Sunshine
9. Имало ли е момент, в който си се чудила дали ТОЙ е мъжа на живота ти?
Разбира се, както и той също се е питал дали аз съм неговата половинка ..... но си мисля, че това е нормално и всеки човек си задава този въпрос. Чувствам се добре с него, ценя много неща в него като качества и може би той е единствения човек, който успешно ме приземява, когато полетя  Curtsey
10. Коя е най-голямата изненада, която някой някога ти е правил? И изненада, която ти някога си правила на някой!?!
Ехххх .... колко обичам изненади .....  много са минали от мен и към мен ... и тъй като вече се върнах назад в годините с въпросчетата ви    сега се сещам за учителката ми по френски, която ме избра да замина във Франция по програма за обмен. Трябваше да избере трима от най-добрите си ученици в цялата гимназия и една от тях бях аз   yahoo   а още по-голямата ми изненада тогава беше, че избра и най-добрата ми приятелка и заминахме заедно .... беше наистина невероятно изкарване
А една скорошна изненада, която направих, беше организацията на моминското парти на моя приятелка ..... писах за нея в темата за моминските партита  Wink
11. За какво се карате с Киро и колко често?
Може и да е странно, но ние не се караме ... понякога не сме на едно мнение, но това не преминава в караница. Понякога си се цупим за нещо, но ни минава бързо и така   Girl_hide
12. Прощаваш ли лесно и какво не би простила?
Прощавала съм на две приятелки, които много са ме разочаровали в даден момент и не ми е било никак лесно. Принос за решението ми да простя има моята последна класна от гимназията. Веднъж си пуснах касетката от бала да погледам и да се поразтоваря. На записа, тя ни беше казала – “Не знам какво да ви посъветвам, живота е труден и непредвидим, но едно нещо помнете – научете се да прощавате! Живота е твърде кратък за да живеем скарани” Тогава плаках ужасно много и оцених високо посланието й. Обадих се и на двете момичета и им казах, че им прощавам и каквото било, било. Нека се подкрепяме. И до ден днешен сме си приятелки и с двете  Wink
А какво не бих простила – наистина не знам, живота ще покаже. Всичко си зависи от ситуацията и човека ....

Имаш ли още нещо да добавиш или да споделиш?


Даааа  yahoo че ми е много приятно в този форум, тук и с вас  give_rose give_rose give_rose
Благодаря ти Инка-маслинка за въпросчетата  10x
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #10 -: декември 11, 2007, 18:42:03 »

Честито столче Катитка   
Мерсииии Наталияяяя  banana banana ... много е приятно тук и не е много “жежко”  Wink


1. Кое ти е любимото цвете? И гледаш ли цветя вкъщи?

Много общо ще го кажа, но наистина обичам всякакви цветя   butterfly  обичам много полски цветенца и букетчета от тях, обичам и ароматните фрезии на пролет   girl_in_love  А вкъщи си имаме много цветя и се грижа за тях, поливам ги, присаждам ги, почиствам пожълтели листенца ако има, но не им знам имената   blush  патето е по тази част 

2. А домашни любимци имаш ли?
Имах коте Александър /Алек/, голям сладур и дивак, но ми беше подарък от предишен приятел ... и се наложи да го оставя при дядо в двора. За мое щастие, той там се роди за втори път. Тича но воля и не е затворен между четири стени, както беше при мен ... ееее, липсва ми и то много, но така се наложи    cray  А сега гледаме едно коте, казва се Кети, но е на братовчедката на патето и аз само я мърфулкам и си играя с нея, а тя си я гледа  Wink  Иначе искам да си вземем голдън ретрийвър като се преместим в новата ни къщурка  dog
3. Обичаш ли музиката? Какво слушаш най-често?
Обожавам музика и слушам непрекъснато   Blush  Слушам различни стилове – клубна музика, чил-оут, алтернативен рок ....   
4. Кой от двама ви (ти и бъдещият и съпруг) е по-инат, кой е по-отстъпчив и кой по-романтичен?И двамата сме малко инати, но и двамата отстъпваме в името на добрата развръзка на нещата   good   И мисля, че той е по-романтичен от мен  blush
5. Добра домакиня ли си, как мислиш?
Честно, не знам ... каквото и да правя, си го правя с удоволствие, а какво се получава .... особено в кухнята .... там се творят моите фантазии .... не готвя с рецептурник, макар че отварям нета да видя някоя друга интересна хрумка ..... иначе вкъщи не е залегнало единия да домакинства, а другия да лежи ... който има време и желание за нещо, си го захваща  girl_wink
6. Ходиш ли на дискотеки или предпочиташ по-тихите места?
Според зависи от компанията, ходя и на двете места, макар че от както се пръснахме по двойки, по-рядко излизаме както преди .... и ми е малко тъжно за това ....  cray
7. Спортуваш ли?
Винаги, когато мога  good   сега като приключа с училище, което ми ангажира вечерите, ще си взема пак карта за тае-бо и си мислех и за народни танци .... голяма страст ми е

Благодаря още веднъж за въпросчетата  give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #11 -: декември 11, 2007, 21:12:48 »

Кате,мерси и на теб за хубавите отговори,радвам се,че си се забавлявала с въпросчетата  Wink
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 12, 2007, 09:17:14 »

Катенце благодаря за изчерпателните отговори! give_rose Bravo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #13 -: декември 12, 2007, 09:57:28 »

Ама моля моля  give_rose удоволствието беше изцяло мое .....
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #14 -: декември 12, 2007, 18:01:01 »

Айде и аз да те поразпитам малко, сладурка girl_wink

1.Какво не би простила никога?
2.Опиши себе си с три думи.
3.Кое беше първо нещо което забеляза в Кико и с какво той те спечели?
4.Ако имаше възможност да избираш къде би живяла?
5.Какви са най-големите ти страхове?
6.Има ли нещо, което би искала да направиш задължително до края на живота си, какво е то?
7.Как си представяш своя сватбен ден?
8.Имаш ли някакъв скрит талант?
9.Лесно ли се доверяваш на хората?
10.Какво те прави добър и стойностен човек?
Аз мисля, че си такъв интересно ми е твоето мнение.

За сега това, после пак blum
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines