Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:51:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: коя снимка беше твоят фаворит  (Прочетена 36500 пъти)
 
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« -: декември 07, 2007, 17:20:47 »

вече след края на конкурса мисля че можем да говорим за това кой как оценяваше снимките - какво ви правеше впечатление за да гласувате.имаше снимки на които нямаше глави на младоженците  girl_impossible,имаше снимка на която въобще не се личеше дали са младоженци.аз лично си бях харесала снимката на little_ sweet_ didka на която съпругът и я целува по челото-самата снимка излъчваше толкова любов и спокойствие. good yahoo

Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 07, 2007, 17:44:59 »

аз си харесах снимките на prin4ipessa най-много  girl_in_love
иначе конкурса си беше чиста лотария а не конкурс girl_impossible
за снимките на little_ sweet_ didka  смятам че ако беше пратила онази нейната любимата където тичата двамата по тревата имаше много голяма вероятност да спечели тази снимка,защото е много хубава.Имаше доста снимки тип  "цък" и нямаше никаква емоция,поне аз не усетих такава да излъчват, и такива които имах чуството че нарочно са си измислили поза специално за този конкурс,имаше и такива които доста време се пулих да разбера какво точно се случва на  снимката huhhuh.gif
Много се радвам че prin4ipeska спечели истинския конкурс. yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 07, 2007, 21:00:57 »

аз лично имах много любими снимки и все гласувах за различни защото се надявах някоя от фаворитките ми да спечели good
Тони принчипеса маслинка дидка би любоми и още имам разбира се!!
аз личко малко се изложих с нашите снимки!!обърках тези които исках да изпратя с тези които пратих  blush blushкъсно си разбрах грешката и мислех да помоля да ме премахнат от конкурса blush blushняшите снимки са от тези "без грам емоция""нарочни пози" и така нататък!!не бяха това набелязаните снимки които исках да изпратя но се обърках при качването в пощата и така и не разбрах какво точно се е качило и съм пратила!!
много се радвам че принцеска спечели както е казала Маслинка "истинския конкурс"и малко ме е яд че някои от моите фаворити не успяха да стигнат до челната тройка!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 07, 2007, 21:19:55 »

И аз имах страшно много любими снимки,както тези,които е изброила Клео-на Дидка тази с трамвая, на Принцеската, на Маслинка тази с катедралата.....и всички  класирали се за "вътрешния конкурс" и тази на Естрела....,но имах и някои други,които за жалост сега не мога да кажа точно на кого бяха,защото не мога да ги видя =]Но имах една любима с едно бебенце на леглото,а булката се подготвя отзад,една "плажна" на shtastliva....определено имаше и още,но не мога сега да се сетя!
И затова се радвах,че всеки ден ще мога да подкрепя различна снимка!А колкото до това дали е емоционална,сега се замислих,че то всъщност целия ден си е една голяма емоция и ние не сме имали нито една снимка,в която да не изпитваме емоция(поне за нас беше така).Така че може би зависи по-скоро от това до колко младоженците са успели да я изразят и до колко фотографа е успял да я улови и запечата... girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 07, 2007, 21:45:51 »

eй клео недей така,твоите снимки им усетих емоцията защото те познавам,едва ли има момент в който не си емоционална Wink,аз говорех а едни снимки на които младоженците са като намусени sad
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 08, 2007, 00:22:41 »

Аз лично харесах много снимките на Принчипеса,на Маслинка,на Петра Шили също ми беше от любимите снимки.На Кристина и Валентин Краеви също е много добро попадение,Десислава и Валери Макулови,Стела и Деян Петкови, изобщо имаше доста сполучливи снимки и сигурно съм пропуснала някой,да ме извини give_rose
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 08, 2007, 12:03:06 »

Моя фаворит беше снимката на Rosistela на която се целуват сладко със съпруга и , незнам защо , но от снимката лъха любов и елегантност едновременно Dance
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 08, 2007, 12:05:23 »

Снимките на Сиска ми бяха любоми  girl_in_love
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 08, 2007, 13:22:23 »

На мен фаворити ми бяха снимките на Принчипеса!  girl_in_love Много ми харесваха и много други разбира се като на Маслинка, Тонита, Сиска...
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 08, 2007, 22:24:03 »

Изключително красиви и елегантни(и снимки и младоженци)-Стела и Деян Петкови,влюбена съм в роклята й girl_in_love
   

Емоционални и готини хора-емоционални и готини снимки-Бени и Илия Илиеви heart
 

Маслинчето-горската фея Sunshine


Много нежна и романтична-Силвия и Сава Нефтянови Acquaintance


Неподправено щастие,страхотна булка-Анна и Андрей Илиеви Bravo


"Бягството" на щурата булка Нели Victory


Снимки със страхотна композиция-цветни и оригинални smile
     

Още любими smile
     

И победителите-нежно Dance2

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 09, 2007, 21:43:23 »

аз имах доста фаворити.но гласувах главно за тези снимки

 


   



пристрастно
blush
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 11, 2007, 09:53:34 »

Като фаворити си бях харесал няколко снимки. За мое удовлетворение този път всички те бяха класирани от публиката на форума. Всички снимки са хубави иначе.








и още много
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 11, 2007, 11:13:19 »

снимката на Петра Шили и нейното мъжле е наистина много красива и естествена и емоционална изобщо страхотна снимка  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 12, 2007, 16:12:57 »

забравих да спомена и снимката на Диди<тази с трамвая>-която също беше една от любимите ми снимки blush
Активен
PetraShili
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 12, 2007, 17:10:47 »

Много хубави снимки имаше, но едни от любимите ми са:

Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines