Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:08:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Наталия Борисова  (Прочетена 11185 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 04, 2007, 14:11:28 »

Ей ама аз май още не съм те разпитала! :girl_impossible:ооо,няма да те пожаля! tease
Та.....

1.Какво е първото нещо,което си мислиш обикновено щом отвориш очи сутрин?
2.какво мислиш за израза "благородна лъжа"?
3.Какво правиш обикновено за да успокоиш приятелка,която е тъжна?
4.Мислиш ли,че пзнаваш добре мъжа си?Какво в него би могло да те изненада?
5.Обичаш ли да танцуваш и ако да,на каква музика?
6.Имаш ли татуировка и ако да каква?Ако не-каква би си направила(какво ще символизира и представлява?)
7.Ако някаква непозната ти зашлеви шамар на улицата какво ще си помислиш? crazy
8.Обичаш ли да се гримираш?И без какво не излизаш-червило или спирала?(или можеш и без двете girl_wink)
9.Какво те успокоява най-добре когато си тъжна?
10.Ползваш ли чадър и как изглежда? tease

Хайде честити ти нови 10 въпросчета! :bravo:Чакам отговор..... tease

1. Първото... ами "Дано милото да е направил кафе" или "уф, не ми става, не може ли да си поспя още малко..."

2. Понякога някои хора злоупотребяват с този термин, като все по-често се извиняват, че казаното от тях е благородна лъжа. Предпочитам да си казвам истината винаги, но по някога се налага!

3. Опитвам се да я успокоя по някакъв начин, макар че много не ме бива в приказките, но правя всичко по силите ми за да и върна усмивката!

4. Да мисля, че го познавам, макар че има един израз "Няма по-скрито нещо от човека". Понякога знам как ще реагира в дадена ситуация или какво би казал. Но въпреки това успява да ме изненадва с всеки изминал ден.

5. Обичам да, на всякаква музика. Слушам различна музика според настроението ми и когато ми е весело и хубаво танцувам на всичко, само музика да има!  Wink

6. Нямам татуировки и като че ли не бих си направила, не ме влячат.  pardon

7. Ще си помисля че ме е объркала с някой, на който приличам, не знам!  crazy

8. Гримирам се да, но не прекалявам никога. Обичам по-нежния и лек грим. Не излизам без спирала, понякога слагам и червило или гланц, но го изяждам много бъзро!

9. Милото, все намира начин да ме развесели. Обичам хората с чувство за хумор, а той го има!  good

10. Много често си губя чафърите, все ги забравям някъде, понякога съм страшно расеяна. Скоро си купих един голям розово-лилав.  smile

Надявам се, че ще ти харесат отговорите!  kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 04, 2007, 14:15:02 »

Дааа,много!И аз съм същата по отношение на грима и татусите...В много от отговорите познах себе си girl_wink
А това за "чафъра" ме уби 8PА моите все се чупят! girl_wink
Благодаря ти за бързите и изчерпателни отговори! give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 04, 2007, 14:23:04 »

 funnytooth Как се смях като прочетох какво съм написала  ROFL От къде съм го измислила!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 04, 2007, 16:01:37 »

10. Много често си губя чафърите, все ги забравям някъде, понякога съм страшно расеяна. Скоро си купих един голям розово-лилав.  smile

Какво съвпадение smile - и аз преди две седмици си купих голям розово-лилав чадър  smile. Точно на сватбата ми се изгуби стария, който ми служеше вярно почти пет години sad, но още на следващия ден си купих нов.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #19 -: декември 12, 2007, 09:35:17 »

Хайде, Наталия Борисова, че те изпуснах аз... blum

1. Какво ти струва да бъдеш красива? В детайли,моля,хихихих. tease
2. Коя е любимата ти женска глезотийка?
3. Разкажи ни за една своя неразумна постъпка,моля.
4. Кои са твоите "женски номерца"- както пожелаеш го интерпретирай.  smile
5. Какво не можеш да правиш, но и нямаш желание да се научиш?
6. В себе си харесваш най-много...?

Ето поле за размисъл, ще си чакам отговорчетата с нетърпение. Bravo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 12, 2007, 15:46:59 »

Хайде, Наталия Борисова, че те изпуснах аз... blum

1. Какво ти струва да бъдеш красива? В детайли,моля,хихихих. tease
2. Коя е любимата ти женска глезотийка?
3. Разкажи ни за една своя неразумна постъпка,моля.
4. Кои са твоите "женски номерца"- както пожелаеш го интерпретирай.  smile
5. Какво не можеш да правиш, но и нямаш желание да се научиш?
6. В себе си харесваш най-много...?

Ето поле за размисъл, ще си чакам отговорчетата с нетърпение. Bravo

1. Благодаря за комплимента!  blush Не ми струва почти нищо  pardon (дори и да звучи не скромно от моя страна). Най-много грижи полагам за косата си с маски, бои, балсами... Не се гримирам много, не обичам да прекалявам, но пък се купувам какви ли не гримове, макар и да не ги ползвам. Общо взето това е. За лицето ми не слагам фон дьо тен или пудри, така че си спестявам доста sarcastic Преди спортувах, но сега не, но съм се заканила сериозно да тръгна на фитнес след нова година, макар че се каня от миналата година  blum

2. Мисля че споменах вече за това, ако не се лъжа. Обичам да ходя на маникюр и фризьор. Имам някаква мания  pleasantry да си купувам балсамчета за коса и гримове  blush.

3. Тук вече ме затрудни. Не знам наистина, не се сещам. Не че не съм правила неща, които не съм обмисляла, напротив. Спомням си за един случай, когато бяхме на 15 със сестра ми и няколко наши съученички излъгахме родителите си, че отиваме на една хижа за един уикенд от училище, а ние бяхме ей така сами. Естествено ни разбраха, но след като вече се върнахме. Наистина много неразумно беше от наша страна, но кой да помисли че можеше да ни се случи нещо лошо. И на всичкото отгоре ни заваля един сняг и едва се прибрахме.

4. Според милото понякога съм  *db*хитра като лисица  sarcastic Като жена естествено и аз понякога прилагам хитринки!

5. Ами не мога да правя, а и нямам желание да се науча мъжки работи, в смисъл ремонти, строителни работи, ел. инсталации такива неща.  Направи си сам moil

6. ами... не знам! Може би очите!  smile

Надявам се да ти харесат отговорите ми, мерси за хубавите въпросчета!  kiss2
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines