Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:52:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Наталия Борисова  (Прочетена 11188 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« -: декември 01, 2007, 23:02:54 »

Май покрай тези емоции със сватбените конкурси съвсем сме забравили да направим столче за Наталия. Хайде на мен се пада да й сервирам първата порция въпроси:

1. Защо решихте да живеете в Испания?
2. Харесва ли ти да живееш там?
3. Изброй три неща, според които България е по-добро място за живеене от Испания.
4. Изброй три неща, според които Испания е по-добро място за живеене от България.
5. Какво работиш? А какво би си мечтала да работиш?
6. Къде се запозна със съприга си? И как? Искам подробности  blum

Засега това е!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 02, 2007, 22:17:55 »

 Oh my ... Уау, 2 дена ме нямаше и виж какво става тук!
Ей сега сядам и започвам да отговарям!  DANCE
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 02, 2007, 23:28:32 »

Май покрай тези емоции със сватбените конкурси съвсем сме забравили да направим столче за Наталия. Хайде на мен се пада да й сервирам първата порция въпроси:

1. Защо решихте да живеете в Испания?
2. Харесва ли ти да живееш там?
3. Изброй три неща, според които България е по-добро място за живеене от Испания.
4. Изброй три неща, според които Испания е по-добро място за живеене от България.
5. Какво работиш? А какво би си мечтала да работиш?
6. Къде се запозна със съприга си? И как? Искам подробности  blum

Засега това е!

Хайде започвам!  pullpigtails

1. Не знам, просто така се случи!  pardon Преди доста време майка ми беше тук и аз уж дойдох за няколко месеца при нея, но се застоях повече...  blush и така вече 4 години. След това срещнах мъжа ми... и така все още сме тук!

2. Да, харесва ми. Живота ни тук е доста по-различен. Доволни сме, хубаво е, но сериозно сме се замислили след най-много година две да се върнем в България!

3. Тук вече ме затрудни.  smile В България са ни роднините, близките, а те ни липсват най-много. Особено сега по празниците cray Това е родината ни и винаги ще ни липсва. И лесно или не бих живяла добре, важното е да се чувстваш щастлив!

4. Три неща- ами....не мога да определя точно три. На нас в момента ни е по-добре тук, работиш и знаеш за какво, а не да се чудиш как да си платиш сметките и как да си купиш нещо, от което имаш нужда.

5. В момента не работя, но тук съм работила какво ли не. И сервитьорка съм била и деца съм гледала... Преди винаги съм си мечтала да си имам собствено магазинче или заведение.

6. С мъжът ми се запознахме случайно в едно заведение тук в Испания.  smile Една наша обща познати ни запозна и смея да кажа, че още от първата ни среща нещо пламна girl_in_love Някак си много бързо се разви всичко между нас и в началото на тази година ми предложи да се омъжа за него. Вече 2 години живеем заедно и много се обичаме и от почти 4 месеца вече сме семейство!  :weddingday:Аз не познавах родителите му, докато не си отидохме в Б-я за сватбата ни!  pardon

Благодаря ти за въпросчетата миличка!  kiss2
« Последна редакция: декември 02, 2007, 23:30:55 от Наталия Борисова » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #3 -: декември 03, 2007, 10:58:05 »

Наталийка, ето ме и мен с порция въпросчета  banana banana banana

1. Как обичаш да релаксираш?
2. За какво мечтаеш най-често?
3. Как протича един твой ден?
4. Какво те увлича най-много ... хоби, музика, приятели, работа ... нещо друго, което не написах???
5. Пееш ли си под душа  laugh
6. Като какъв човек се определяш?
7. А какво обичаш да си похапваш най-много?
8. Разкажи ни някоя интересна случка с вас двамата ...  Wink

Ами за сега е това от мен  banana banana banana
 
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 03, 2007, 11:03:45 »

етооо и аз малко да те поразпитам blum
1. притеснителен човек ли си или напротив?
2. кое е нещото способно да те изкара от равновесие?
3. какво дете беше?
4. а каква жена стана blum?
5. кое е любимото ви заниемание с мъжа ти?нещо което правите заедно
6. за какво се карате най-често?
7.досадни ли бяха въпросите ми  Wink blum
това е за сега от мен и предварително ти благодаря  give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 03, 2007, 11:06:22 »

Сега и аз да си задам въпросчетата......... yahoo
1. На какво се радваш?
2. А какво те натъжава?
3. Кое е любимото ти местенце у дома?
4. Шофираш ли?
5. Определяш ли се за независима?

е хайде за сега са тези. Като ми хрумне друго пак ще питам blum
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #6 -: декември 03, 2007, 15:19:42 »

Здрасти Наталийке и от мен  bye
1.Какъв е рекордът ти за най-дълга целувка?
2.Какъв е рекордът ти за най-дълго сърдене и на кого беше сърдита?А по принцип можеш ли да се сърдиш,или бързо ти минава?
3.За какво мечтаеш в момента?
4.А какво ще си пожелаеш,когато започне обратното броене на Нова година?
5.Какви качества трябва да притежава човек,който иска да стане твой приятел?
6.Какви хора никога не допускаш до себе си?
7.Опиши се с емотиконка(1 или повече)  blum
8.Кой е любимата ти типично женска глезотия (маникюр,масаж,скъпа чанта и прочее разбираеми само за нас неща  Wink )?
9.Каква картинка/снимка слагаш най-често на дисплея на телефона си,защото ти повдига настроението?
10.Какво е за теб конкуренцията-изнервящо и глупаво състезание или предизвикателство и начин да се докажеш?
11.Бонус коледен въпрос за настроение Wink -какво искаш най-много да получиш като подарък за Коледа?
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 03, 2007, 16:17:25 »

Наталийка, ето ме и мен с порция въпросчета  banana banana banana

1. Как обичаш да релаксираш?
2. За какво мечтаеш най-често?
3. Как протича един твой ден?
4. Какво те увлича най-много ... хоби, музика, приятели, работа ... нещо друго, което не написах???
5. Пееш ли си под душа  laugh
6. Като какъв човек се определяш?
7. А какво обичаш да си похапваш най-много?
8. Разкажи ни някоя интересна случка с вас двамата ...  Wink

Ами за сега е това от мен  banana banana banana
 

1. В къщи пред телевизора най-често. Но много добре ми се отразява ходенето по магазините!  Wink

2. Мечтая си да си отидем най-после в България, да си направим едно уютно местенце наш дом, мечтая си за едно бебче  blush и такива работи! До преди 1 година не съм вярвала че някога ще ми се иска нещо подобно, но вече само за това си мисля!  pardon

3. В момента бих казала че един мой ден протича малко еднообразно и скучно понякога. Спя до късно (не обичам да ставам рано и мъжът ми се майтапи с мен че съм като мечетата спя зимен сън funnytooth). След това пия кафе, приготвят нещо за ядене, докато пооправя малко в нас и мъжът ми се прибира от работа. Понякога излизаме ако е хубаво времето да се разходим, да пазаруваме, да се видим с приятели. Общо взето не се спираме.

4. Обичам музиката, не мога без музика. Докато чистя или готвя винаги си пускам нещо или радиото.  music Така се зареждам с енергия и желание да правя нещо. Даже си танцувам от време на време. Хоби мога да кажа че вече от известно време на сам ми е форума!
5. Ооо не, не мога да пея за съжаление. Такъв музикален инвалид съм, ужас!  singer

6. Аз съм много емоционална, плача на филми, дори понякога от радост! Много съм притеснителна и всичко го изживявам много навътре! Не обичам да се карам с хората и много често отстъпвам при спор, за което милото много ми се кара, защото също и не си казвам ако някой ме обиди с нещо. Търпелива съм.

7. Обичам спагети и много често си правя и си ги ям сама, защото милото не обича. Обичам всякакви салати. Обичам кисели краставички, ммм. Предпочитам солени работи пред сладкото.

8. Имаме много интересни случки двамата, повечето са ни от тук от Испания. Сещам се за една от първите ни срещи решихме да отидем да хапнем на един азиатски ресторант. Такива гадости си бяхме поръчали, че почти нищо не хапнахме. И понеже още бяхме млади гаджета и ни беше срам да си признаем. Като излязохме от ресторанта се чудихме къде да отидем да се ядем, бяхме умрели от глад. Много се смеем на случката сега като се сетим как се чудихме какво да кажем на сервирьора като ни пита защо не ядем, не ни ли харесва.

Мерси за интересните въпроси!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 03, 2007, 16:30:32 »

етооо и аз малко да те поразпитам blum
1. притеснителен човек ли си или напротив?
2. кое е нещото способно да те изкара от равновесие?
3. какво дете беше?
4. а каква жена стана blum?
5. кое е любимото ви заниемание с мъжа ти?нещо което правите заедно

Ред е на Клео!

1. Ооо да, много. Срамижлива съм и много притеснителна! Милото много ми се кара за това, ама какво да направя такава съм. Той си казва всичко, а аз не. Даже се кара с хората в магазините, миналата седмица се скара със заъболекара, аз направо умрях от срам че съм там с него.  pardon

2. Не обичам наглите и нахални хора, може би защото аз не съм такава. Имаме една такава позната и много се изнервям когато започне да ме разпитва това откъде съм го купила, онова от къде ми е и т.н и после започне да ме приказва и съченява какви ли не глупости. Не че и обръщам внимание, но за сега тя ме е изнервяла страшно много.

3. Бях кротко дете. Със сестра ми двете никога не сме били проблемни деца, винаги сме си играели кротко и тихо. Еее биехме се понякога, но това е неизбежно. Може би защото бяхме 2 и никога не сме скучаели.

4. Не знам, трябва може би да попитаме мъжът ми.  smile Не се оплаква за сега!  blum

5. Нямаме си любимо, обичаме всичко да правим заедно, да си помагаме!
« Последна редакция: декември 03, 2007, 16:58:36 от Наталия Борисова » Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 03, 2007, 17:02:28 »


6. за какво се карате най-често?
7.досадни ли бяха въпросите ми  Wink blum
това е за сега от мен и предварително ти благодаря  give_rose

6. Най-често се караме за дистанционното!  blum Не знам караме се и за разни дребни неща от ежедневието, като може би всички хора.

7. Не, напротив! беше ми забавно и много приятно да ти отговоря!

 kiss2 kiss2
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 03, 2007, 17:56:18 »

Сега и аз да си задам въпросчетата......... yahoo
1. На какво се радваш?
2. А какво те натъжава?
3. Кое е любимото ти местенце у дома?
4. Шофираш ли?
5. Определяш ли се за независима?

е хайде за сега са тези. Като ми хрумне друго пак ще питам blum

1. Радвам се когато виждам усмихнати хора, радвам се на децата, на всяко едно добро дело, на жест направен от някой, на всеки миг прекаран с милото, на пролетта, на морето....на всичко красиво и добро.

2. Натъжавам се когато виждам че някой страда, натъжавам се всеки път когато гледам новините и виждам как някой е бил убит днес или вчера, когато видя някое разплакано дете, натъжавам се когато говоря по телефона с близките ни и знам че сме на далече и не мога да ги прегърна... cray

3. Любимо местенце у дома нямам, но повече време май прекарвам в кухнята, не че съм голяма готвачка или домакиня, просто все се намира какво да се прави там.  pardon

4. За съжаление все още не. Милото все ми мърмори да изкарам най-накрая курса, ама аз все отлагам и отлагам, да видим до кога. Но имам желание да се науча да шофирам, даже сме ходили тука извън града на едно място да ме учи милото. Нещо като че ли ме е страх и затова все отлагам.

5. Вече не. Откакто се омъжих мился, че не съм независима, а сме едно цяло с мъжа ми. За всичко се съветвам с него, както и той с мен, взимаме всякакви решения заедно. Съобразявам се с него постоянно, и той с мен, като не правя неща които не биха му харесали. Не че това ми пречи да излизам с приятели и т.н. напротив ние си вярваме и той не ме е спирал никога да правя каквото на мен ми се иска.

Благодаря ти за въпросите и не се притеснявай да питаш още ако искаш!  kiss2
« Последна редакция: декември 03, 2007, 18:35:47 от Наталия Борисова » Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 03, 2007, 18:31:31 »

Здрасти Наталийке и от мен  bye
1.Какъв е рекордът ти за най-дълга целувка?
2.Какъв е рекордът ти за най-дълго сърдене и на кого беше сърдита?А по принцип можеш ли да се сърдиш,или бързо ти минава?
3.За какво мечтаеш в момента?
4.А какво ще си пожелаеш,когато започне обратното броене на Нова година?
5.Какви качества трябва да притежава човек,който иска да стане твой приятел?
6.Какви хора никога не допускаш до себе си?
7.Опиши се с емотиконка(1 или повече)  blum
8.Кой е любимата ти типично женска глезотия (маникюр,масаж,скъпа чанта и прочее разбираеми само за нас неща  Wink )?
9.Каква картинка/снимка слагаш най-често на дисплея на телефона си,защото ти повдига настроението?
10.Какво е за теб конкуренцията-изнервящо и глупаво състезание или предизвикателство и начин да се докажеш?
11.Бонус коледен въпрос за настроение Wink -какво искаш най-много да получиш като подарък за Коледа?

Diavolinkata ми е подготвила много интересни въпросчета, я да видим сега

1. Не знам. Наистина нямам идея!  blush

2. Около ден може би.  pardon Като че ли не мога много да се сърдя, бързо ми минава, стига да не е нещо наистина сериозно разбира се.

3. Ще копирам отговора ми на Катитка:
Мечтая си да си отидем най-после в България, да си направим едно уютно местенце наш дом, мечтая си за едно бебче  blush  и такива работи! До преди 1 година не съм вярвала че някога ще ми се иска нещо подобно, но вече само за това си мисля!   pardon

4. Ще си пожелая да сме здрави аз и моето семейство и да ми се сбъдне мечтата, която посочих преди малко!

5. Да е честен най-вече, естествен, да бъде себе си.

6. Рядко допускам хора до себе си, може би защото съм си патила от такива хора, които са ме разочаровали по един или друг начин, които не са оправдали очакванията ми или са ме наранили. Не допускам хора които не познавам наистина добре, не знам.

7.  pullpigtails

8. Като всяка жена обожавам да ходя на маникюр и фризьор, обичам парфюмите и съм ги насъбрала един куп (кога ли милото ще ги изхвътли, че само им се кани, според него защо са ми толкова като някои даже не ги и ползвам), обичам чантите и все гледам да си купя някоя нова  Wink такива неща.

9. Обикновено е някоя снимка на милото, но вчера си сложиш една коледна!  good

10. Всеки го разбира по различен начин, понякога наистина те стимулира и така гледаш да се докажеш.

11. Искам кученцееееее.  cray Но знам че за този подарък ще поизчам още малко.

Благодаря ти мила за тези страхотни въпросчета, много се забавлявах докато отговарях!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 03, 2007, 19:44:52 »

Ето и няколко въпроса от мен  smile:
1. Обичаш ли празниците и кой най-вече?
2. Къде и как ще празнувате Коледа?
3. Обичаш ли подаръци и какво искаш да получиш /освен кученце  dog/?
4. Как прекарвате времето си, когато сте в България?
5. Имате ли приятели в Испания?
6. Къде в България бихте се установили?
7. Как си представяш, че изглеждаш в нашите очи - само с три думи?
8. А в действителност си - отново с три думи....
Мерси  smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 04, 2007, 10:32:37 »

Ей ама аз май още не съм те разпитала! :girl_impossible:ооо,няма да те пожаля! tease
Та.....

1.Какво е първото нещо,което си мислиш обикновено щом отвориш очи сутрин?
2.какво мислиш за израза "благородна лъжа"?
3.Какво правиш обикновено за да успокоиш приятелка,която е тъжна?
4.Мислиш ли,че пзнаваш добре мъжа си?Какво в него би могло да те изненада?
5.Обичаш ли да танцуваш и ако да,на каква музика?
6.Имаш ли татуировка и ако да каква?Ако не-каква би си направила(какво ще символизира и представлява?)
7.Ако някаква непозната ти зашлеви шамар на улицата какво ще си помислиш? crazy
8.Обичаш ли да се гримираш?И без какво не излизаш-червило или спирала?(или можеш и без двете girl_wink)
9.Какво те успокоява най-добре когато си тъжна?
10.Ползваш ли чадър и как изглежда? tease

Хайде честити ти нови 10 въпросчета! :bravo:Чакам отговор..... tease
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 04, 2007, 13:48:39 »

Ето и няколко въпроса от мен  smile:
1. Обичаш ли празниците и кой най-вече?
2. Къде и как ще празнувате Коледа?
3. Обичаш ли подаръци и какво искаш да получиш /освен кученце  dog/?
4. Как прекарвате времето си, когато сте в България?
5. Имате ли приятели в Испания?
6. Къде в България бихте се установили?
7. Как си представяш, че изглеждаш в нашите очи - само с три думи?
8. А в действителност си - отново с три думи....
Мерси  smile


Здравей Даниелка!

1. Много обичам празниците, всичките, но най-много като че ли ми харесва Коледа!  girl_in_love Просто тогава ми е едно такова повдигнато настроението, украсата по улиците, украсената елха, подаръците...всичко е прекрасно!  Christmas tree

2. Ами опитваме се да празнуваме както си е по български традиции. Тук също украсяват елхи и т.н., но си подаряват подаръците на 6 януари,а не като нас за коледа, общо взето е по-различно. Тук има български магазин от които си пазарим кори за баница, сирене, лютеница... всичко което ни е необходимо, например за трапезата на Бъдни вечер. В момента живеем с моите родители и празнуваме естествено с тях! Тази година ще ни бъдете първата семейна коледа и се надявам да е незабравима!

3. Обичам подаръците разбира се, кой не ги обича! Нямам нужда от кой знае какво, не съм от хората които само искат и искат, аз съм скромен човек!  blush Но все пак се радвам много на подаръците, каквито и да са те!

4. Това лято имахме само 1 месец ваканция ( аз, както и мъжът ми също) и не ни стигна времето да си починем в България. Освен нашата сватба, бяхме на още една, тази на кувете ни и на още една, на която ние кумувахме! Ходихме на зъболекари, лекари... Общо взето нямахме никакво свободно време, но все пак успяхме да отидем за 4-5 дена на морето. Надявам се следващият път като си отидем в Б-я да нямаме никакви ангажименти, за да можем да си починем добре. Толкова неща не можахме да свършем и на толкова места искахме да отидем, но не можахме, за съжаление!

5. Да имаме и повечето са българи. Кумовете ни са тук също, ние всъщност тук се запознахме с тях. На нашата сватба имаше сигурно 20 човека, които също като нас живеят и работят в Испания и са наши приятели. Заформили сме се една весела компания и се събираме много често с повод и без повод, помагаме си.

6. Мислим да е в Сливен, а за мен е много добре защото е супер близо до Ямбол, от където съм всъщност и ще мога да ходя когато се затъжа и когато си искам. Но ще видим, все пак сега търсим нещо да си купим къща или апартамет и ще видим къде ще намерим.

7. Това вие ще кажете, надявам се да изглеждам такава каквата съм всъщност!

8. Весела, скромна, добра!  blush

И аз ти благодаря за въпрасите!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 04, 2007, 14:11:28 »

Ей ама аз май още не съм те разпитала! :girl_impossible:ооо,няма да те пожаля! tease
Та.....

1.Какво е първото нещо,което си мислиш обикновено щом отвориш очи сутрин?
2.какво мислиш за израза "благородна лъжа"?
3.Какво правиш обикновено за да успокоиш приятелка,която е тъжна?
4.Мислиш ли,че пзнаваш добре мъжа си?Какво в него би могло да те изненада?
5.Обичаш ли да танцуваш и ако да,на каква музика?
6.Имаш ли татуировка и ако да каква?Ако не-каква би си направила(какво ще символизира и представлява?)
7.Ако някаква непозната ти зашлеви шамар на улицата какво ще си помислиш? crazy
8.Обичаш ли да се гримираш?И без какво не излизаш-червило или спирала?(или можеш и без двете girl_wink)
9.Какво те успокоява най-добре когато си тъжна?
10.Ползваш ли чадър и как изглежда? tease

Хайде честити ти нови 10 въпросчета! :bravo:Чакам отговор..... tease

1. Първото... ами "Дано милото да е направил кафе" или "уф, не ми става, не може ли да си поспя още малко..."

2. Понякога някои хора злоупотребяват с този термин, като все по-често се извиняват, че казаното от тях е благородна лъжа. Предпочитам да си казвам истината винаги, но по някога се налага!

3. Опитвам се да я успокоя по някакъв начин, макар че много не ме бива в приказките, но правя всичко по силите ми за да и върна усмивката!

4. Да мисля, че го познавам, макар че има един израз "Няма по-скрито нещо от човека". Понякога знам как ще реагира в дадена ситуация или какво би казал. Но въпреки това успява да ме изненадва с всеки изминал ден.

5. Обичам да, на всякаква музика. Слушам различна музика според настроението ми и когато ми е весело и хубаво танцувам на всичко, само музика да има!  Wink

6. Нямам татуировки и като че ли не бих си направила, не ме влячат.  pardon

7. Ще си помисля че ме е объркала с някой, на който приличам, не знам!  crazy

8. Гримирам се да, но не прекалявам никога. Обичам по-нежния и лек грим. Не излизам без спирала, понякога слагам и червило или гланц, но го изяждам много бъзро!

9. Милото, все намира начин да ме развесели. Обичам хората с чувство за хумор, а той го има!  good

10. Много често си губя чафърите, все ги забравям някъде, понякога съм страшно расеяна. Скоро си купих един голям розово-лилав.  smile

Надявам се, че ще ти харесат отговорите!  kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 04, 2007, 14:15:02 »

Дааа,много!И аз съм същата по отношение на грима и татусите...В много от отговорите познах себе си girl_wink
А това за "чафъра" ме уби 8PА моите все се чупят! girl_wink
Благодаря ти за бързите и изчерпателни отговори! give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 04, 2007, 14:23:04 »

 funnytooth Как се смях като прочетох какво съм написала  ROFL От къде съм го измислила!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 04, 2007, 16:01:37 »

10. Много често си губя чафърите, все ги забравям някъде, понякога съм страшно расеяна. Скоро си купих един голям розово-лилав.  smile

Какво съвпадение smile - и аз преди две седмици си купих голям розово-лилав чадър  smile. Точно на сватбата ми се изгуби стария, който ми служеше вярно почти пет години sad, но още на следващия ден си купих нов.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #19 -: декември 12, 2007, 09:35:17 »

Хайде, Наталия Борисова, че те изпуснах аз... blum

1. Какво ти струва да бъдеш красива? В детайли,моля,хихихих. tease
2. Коя е любимата ти женска глезотийка?
3. Разкажи ни за една своя неразумна постъпка,моля.
4. Кои са твоите "женски номерца"- както пожелаеш го интерпретирай.  smile
5. Какво не можеш да правиш, но и нямаш желание да се научиш?
6. В себе си харесваш най-много...?

Ето поле за размисъл, ще си чакам отговорчетата с нетърпение. Bravo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 12, 2007, 15:46:59 »

Хайде, Наталия Борисова, че те изпуснах аз... blum

1. Какво ти струва да бъдеш красива? В детайли,моля,хихихих. tease
2. Коя е любимата ти женска глезотийка?
3. Разкажи ни за една своя неразумна постъпка,моля.
4. Кои са твоите "женски номерца"- както пожелаеш го интерпретирай.  smile
5. Какво не можеш да правиш, но и нямаш желание да се научиш?
6. В себе си харесваш най-много...?

Ето поле за размисъл, ще си чакам отговорчетата с нетърпение. Bravo

1. Благодаря за комплимента!  blush Не ми струва почти нищо  pardon (дори и да звучи не скромно от моя страна). Най-много грижи полагам за косата си с маски, бои, балсами... Не се гримирам много, не обичам да прекалявам, но пък се купувам какви ли не гримове, макар и да не ги ползвам. Общо взето това е. За лицето ми не слагам фон дьо тен или пудри, така че си спестявам доста sarcastic Преди спортувах, но сега не, но съм се заканила сериозно да тръгна на фитнес след нова година, макар че се каня от миналата година  blum

2. Мисля че споменах вече за това, ако не се лъжа. Обичам да ходя на маникюр и фризьор. Имам някаква мания  pleasantry да си купувам балсамчета за коса и гримове  blush.

3. Тук вече ме затрудни. Не знам наистина, не се сещам. Не че не съм правила неща, които не съм обмисляла, напротив. Спомням си за един случай, когато бяхме на 15 със сестра ми и няколко наши съученички излъгахме родителите си, че отиваме на една хижа за един уикенд от училище, а ние бяхме ей така сами. Естествено ни разбраха, но след като вече се върнахме. Наистина много неразумно беше от наша страна, но кой да помисли че можеше да ни се случи нещо лошо. И на всичкото отгоре ни заваля един сняг и едва се прибрахме.

4. Според милото понякога съм  *db*хитра като лисица  sarcastic Като жена естествено и аз понякога прилагам хитринки!

5. Ами не мога да правя, а и нямам желание да се науча мъжки работи, в смисъл ремонти, строителни работи, ел. инсталации такива неща.  Направи си сам moil

6. ами... не знам! Може би очите!  smile

Надявам се да ти харесат отговорите ми, мерси за хубавите въпросчета!  kiss2
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines