Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 03:27:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята!  (Прочетена 236224 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юли 09, 2008, 09:31:00 »

Разкошни снимки KlaraFina . Но за съжаление малко апартаменти в България са с всекидневни с такива размери. Аз нашето като го видях на картинка и си викам "Пуууу колко място има, всичко ще си сложа." и като го видях на живо - тръц. Но това е положението, наше си е и си му се радвам.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #331 -: юли 09, 2008, 19:25:38 »

plamik, апартамента  е за продан и снимките са доста барнати - разтеглени, за да изглежда по-голям.
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #332 -: юли 09, 2008, 21:59:36 »

Хаха, и мен това ми беше първата мисъл, че е доста голямо помещението.. но така завъртяна кухнята по дължина и с мебел отстрани не ми харесва много  nea

Иска ми се да е, ако мога да го схематизирам елементарно, нещо такова:

--------------------------------------
І +  ++++     ___                  тв         І
І +   ку    +   І   І маса                     І
І +   хн    +   І   І
І +   я     +    І__І                             това е прозореца, от двете страни има скосен таван
І +             
--
 врата                                диван    І
--------------------------------------
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #333 -: юли 13, 2008, 10:02:56 »

Момичета ,дайте ми съвет относно цвета на кухнята.Аз много обичам оранжавият ,жълтият и пясъчният цвят.Мислите ли че това са подходящи цветове за кухня.Аз обичам тези цветове ,но в по наситената им тоналност.Вие как мислете и с какъв цвят мебели би било добре да се комбинират
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #334 -: юли 13, 2008, 11:33:16 »

Момичета ,дайте ми съвет относно цвета на кухнята.Аз много обичам оранжавият ,жълтият и пясъчният цвят.Мислите ли че това са подходящи цветове за кухня.Аз обичам тези цветове ,но в по наситената им тоналност.Вие как мислете и с какъв цвят мебели би било добре да се комбинират

Само имай предвид, че кухнята се ползва много дълго, а тези цветове омръзват, рано или късно.
Аз бих те посъветвала на си избереш по-класически цветове за самата кухня и да внесеш желания цвят чрез кърпите, съдове, които постоянно са на показ като фруктиери например, килимчета, пердета, лампи и полюлей, та дори с по-весели плочки (те май по-лесно се сменят от кухнята).
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #335 -: юли 13, 2008, 15:36:22 »

Само имай предвид, че кухнята се ползва много дълго, а тези цветове омръзват, рано или късно.
Аз бих те посъветвала на си избереш по-класически цветове за самата кухня и да внесеш желания цвят чрез кърпите, съдове, които постоянно са на показ като фруктиери например, килимчета, пердета, лампи и полюлей, та дори с по-весели плочки (те май по-лесно се сменят от кухнята).

Знаеш ли сега като се позамислих .................права си или мебелите да са в този цвят smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юли 13, 2008, 18:45:07 »

Моят кухня стентие ще са в жълто и прасковено .Дивана ще е оранжев.мебелите венге.Смятам че са много свежи като цвят.Според мен стени се боядисват в цвят който искаш и когато решиш само преместваш мебелите в средата и боядисваш на воля.
KlaraFina какво имаше предвид под по класически цветове.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юли 13, 2008, 18:55:35 »

ето я нашата мини кухничка blum


Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #338 -: юли 13, 2008, 22:52:44 »

gucci, аз май съм почитател на по-различен стил мебели и цветове, не ми обръщайте внимание.

Ето един линк с 88 цветни кухни, надявам се да ви харесат 


http://www.noblessa.se/index.php?mySID=2ff77bb4cca633b25ffbec2b1d76261a&cat_id=2746
« Последна редакция: юли 13, 2008, 22:55:28 от KlaraFina » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юли 14, 2008, 10:44:03 »

maslinka много ти е хубава кухнята. Може да е малка, но сте успели да я направите функционална. Браво!  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #340 -: юли 15, 2008, 08:01:27 »

juji, аз(ние) също обичам(е) жълтото и оранжевото много и нашата кухня сме я замислили в оранжево. За това с какво се комбинира - светло кафяво(бежево) или сиво. Ние най-вероятно ще я направим със светло кафявото. Ето например като тук - http://www.noblessa.se/index.php?mySID=79f2daf2d3ed081fd6e1cd465f8d0beb&myELEMENT=showdetailmilieu&ID=2&cat_id=2746
 
Кухнята на родителите ми е в класически цветове и въпреки, че е сравнително нова, също омръзва, така че ние ще си заложим на любимите цветове  good   
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #341 -: юли 15, 2008, 08:22:26 »

Кате,ето този цвят го обожавам,и като ,че ли ми харесва повече на бежавата стена а не на сивата.Иначе много обичам цветните и слънчеви неща,в квартирата боядисахме хола в жълто и зелен лимон  комбинирахме едната стена зелен лимон др.жълто,не знам как звучи, но се получи много готино.А самите бои са хамелеон при различните  часове на деня в зависимост как огрява слънцето цветовете са различни,по наситени ,или по бледи.
« Последна редакция: юли 15, 2008, 08:24:08 от juji » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юли 15, 2008, 08:28:58 »

ние също обичаме да са цветни стените !!! само да ви кажа, да си оставите тавана бял, тъй като е страшно подтискащо !!!!!!!

в момента свеки са сложили такава PVC ламперия до нивото на раменете на човек и нагоре с тапетки, много кипро е станало, те искаха да скрият едни плочки без да се налага да къртят и така стана чудесно !!!! и много уютно тъй като прилича на дърво !!!! smile
maslinka куничката ви е много малка, но много сладка !!!! виждам че сте сложили от стереопорените плоскости на тавана !!!!!!
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #343 -: август 20, 2008, 07:48:46 »

Момичета да ви се похваля, че си купихме мивка и батерия. Това е първото от поредицата неща, които ни трябват за кухнята.  smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #344 -: август 20, 2008, 10:34:21 »

Момичета да ви се похваля, че си купихме мивка и батерия. Това е първото от поредицата неща, които ни трябват за кухнята.  smile
Сега остава и снимки от кухнята да покажеш  good
Маслинка, доколкото виждам вашата кухня е отделна стая? В днешно време (новото строителство) вече няма такива "екстри". Аз все още се чудя дали е по-добре да е заедно с дневния тракт или отделно  crazy Когато са в едно помещение е по-удобно, че докато готвиш си с останалите хора, всичко ти е на едно място, когато се храниш няма нужда да тичаш до друга стая ако си забравил нещо... Но пък  при готвене миризмата се разнася доста, колкото и да е мощен абсорбатора  pardon То не че при сегашните цени и размери на апартаментите има избор, но аз просто си разсъждавам кое е по-добре pardon
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines