Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 18:58:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята!  (Прочетена 237361 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 05, 2008, 18:06:20 »

Kleo,да не забравиш чакаме снимките при първа възможност Wink Направо се плаша от тези цени и като знам,че това е без ел.уредите и т.н. и още по-лошо ми става tease
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #301 -: юни 06, 2008, 08:38:07 »

И аз ще изчакам снимките, че ми е интересно да видя резултата след толкова мъки. А иначе Kleo_20  за размера, наистина, според местенцето - колкото-толкова  pleasantry За себе си и на толкова съм съгласна, дори в момента кухнята ни е много по-малка и е голяма бутаница когато сме двама  nea Важното е да си ви харесва вашя избор и да ви е удобна и практична кухнята и многовкусни неща да си приготвяте  smile И по-скоро да се оправите с теча и да не ви създава проблеми.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 09, 2008, 09:05:39 »

аз да се оплача, в петък реших да включа бойлерчето в кухнята да го пробваме, нали все с миялнята !!!! smile

и сутринта го пуснахме и следобед влезнах да се къпя и излизам от бяната и ужас, наводнение !!!!!! diablo diablo diablo добре че са повдигнати шкафовете на на PVC крачета и само декоративните дъски отидоха на кино и едната вратичка от където е теча, оказа се че бойлера е бил дефектен и добре че си бях вкъщи, имаше вода до кокълчето на крака ми, за малко да отиде паркета в другата част на стаята, нали кухнята е повдигната с 10 см и е теракот там и се оказа, че наклона е към прозореца и беше на една педя !!!! разминахме се с малко, довечера ще ходя да му прасна бойлера главата !!! много се уплаших събрахме три големи кофи с вода !!!!!! и сега се радвам, че не послушах много хора да слагам паркет в кухнята !!!! имайте го в предвид !!! и изпробвайте всичко !! при нас текна чак в комшиите за 10 мин, не ми се мисли ако нямаше никой в къщи какво щеше да бъде !!! cray

всички кранчета протекоха, които ВиК майстора беше сложил, наложи се милото да ги сменя, явно беше сложил някакви евтини хем за пари никога нищо не се казали ама тъпи майстори !!!!!  diablo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 09, 2008, 15:35:25 »

не се ядосвай, Ели! направо идете в магазина и  beating с бойлера по главата .... Добре че се е разминало без последствия, аман от тия "кадърни" майстори... И ние си имахме теч-че и половината ни контакти бяха вързани грешно, добре че ги проверихме преди да направим някой беля
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 09, 2008, 16:15:51 »

Ели миличка много съжалявам за станалото,горката не ми се мисли за лоши работи,ако бяха станали................Нямате ли застраховка на жилището да ви покрият разходите по отремонтирването
Активен
snowdream
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #305 -: юни 27, 2008, 10:53:18 »

това с наводненията и на мен ми сее случвало. много е неприятно! ние имаме бойлерче под мивката и когато го забравя пуснато чвно нещо уплътненията поддават и....... shok. досега три пъти сме сменяли клапана за горещата вода! ужас!


аз в момента съм пред сериозна дилема.... да сложа ли плочки в кухненската част на хола, или да не слагам..... понеже е едно помещение а самия хол ще е с масивен паркет се чудя какво да правя. как мислите? кое е по-практично за кухнята? плочки или паркет?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 27, 2008, 11:03:56 »

аз в момента съм пред сериозна дилема.... да сложа ли плочки в кухненската част на хола, или да не слагам..... понеже е едно помещение а самия хол ще е с масивен паркет се чудя какво да правя. как мислите? кое е по-практично за кухнята? плочки или паркет?
ние си ги разделихме хола - паркет и кухнята - с плочки , струва ми се по-практично, досега сме нямали проблеми но ние не живеем много отдавна тук... Иначе и при нас е общо огромно помещение хола и кухнята но не стои грозно едната страна плочки, едната паркет
« Последна редакция: юли 08, 2008, 23:36:16 от maria_lakova » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #307 -: юни 27, 2008, 11:04:18 »

snowdream, за мен плочките са по-добрия вариант, защото са повече износоустойчиви. Паркета по-лесно се наранява и по-бързо се износва от по-голямата му употреба.  Ти прецени колко често и продължително се въртиш в тази част от дома, представи си как се почиства едното и другото ако го залееш /без да искаш/ с вода или друга течност, оцветяващи храни /лютеница и др./ Разбира се, тези неща не стават нарочно, а случайно и се случват  smile  mind Аз лично все по нещо изтървам  pleasantry
Активен
snowdream
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #308 -: юни 27, 2008, 11:22:08 »

Katitka, и мен това ме притеснява .... че аз постоянно изтървам нещо и разливам! но помещението не е голямо ...само 16 кв.м. е и там трябва да събера всичко! кухненски бокс, маса с 4 стола и холова част. не ме притеснява толкова самото разделяне на паркет и теракот, колкотто това че масата например ще стъпва и на двете ...... или че трябва разделянето да минава точно през средата на стаята (което хич не ми допада). ще трябва да измисля компромисен вариант някакъв....
нещо подобно на схемата трябва да се получи .....лилавото е кухнята, синьото масата а зеленото хола с масичката за телевизора.


* untitled3333.JPG (9.99 KB, 414x343 - видяно 3234 пъти.)
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 27, 2008, 11:26:43 »

snowdream , аз съм за плочки в кухненската част. Разделянето между паркета и плочките става с една хубава лайсна. И ние ще сме така. А къде да минава лайсната си прецени според варатата на стаята. Но не бива да те притеснява това, че масата може да стъпва и на двете неща. Отдолу можеш да сложиш някакво свежо килимче. И после да пуснеш снимчици да видим как е станало.  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #310 -: юни 27, 2008, 12:06:39 »

plamik, супер идея за килимчето  banana Иначе и аз това щях да напиша за лайсната, която приятно да разделя плочките от паркета. Дори гледахме варианти в Декор Център на бул. Сливница и могат да се намерят много решения за това разделяне.
snowdream, нашия вариант за дневна и кухня в едно помещение е също малък, не знам колко точно квадрата се получава, но малко преустроихме помещението и разделихме голямата дневна на още една спалня, а останалата част ще е за дневна и кухня. Махнахме и часто от стената и едната врата. Мисля, че е достатътчно. Нашия варинт за "маса" е тип барплот, който доближава функциите на масата. Това сега го надрасках, дано се разбира нещо. Червеното е ъглова секцийка. Гледайки твоето разпределение, според мен, ще се получат нещата много добре  Wink особено с килимчето  Wink


* Arhitekturen_Proekt.jpg (71.48 KB, 495x402 - видяно 295 пъти.)
« Последна редакция: юни 27, 2008, 12:08:44 от Katitka » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юни 27, 2008, 12:12:39 »

Katitka , аз харесвам да има килим - по уютно ми е. А сега на пазара има такива красоти, че направо едва устоявам.  Girl_hide Girl_hide Girl_hide  При нас също не е голямо мястото за кухня и всекидневна. На чертежа така хубаво са го нарисували и има място за всичко, но на живо определено не е така. И живот и здраве като започнем с ремонта ще ви показвам снимки.  blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юни 27, 2008, 12:16:19 »

ако нашата всекидневна не беше разделена на плочки и паркет не знам какво щеше да стане след наводнението !!!! при нас помогна това че заради наклона за мръсния канал на водата се наложи да вдигнем кухненската част с 10 см и така нямаше проблем , но с една красива лайсна би станало чудесно !! и определено съм за плочките всичко се случва, още повече ако имаш пералня или миялня там !!!! smile

можеш да си избереш плички близо до цвета на паркета или има паркет , който имитира плочки и така да няма драстична разлика ето примерно:


* 58546_large_1210390369.jpg (36.84 KB, 300x225 - видяно 3235 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 27, 2008, 12:16:56 »

ето и още една


* prehodna%20laisna-ravno%20nivo.jpg (45.61 KB, 400x300 - видяно 3496 пъти.)
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юни 27, 2008, 12:25:11 »

Ели, станало е разкошно! Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines