Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:58:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за plamik!  (Прочетена 12433 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 19, 2007, 19:04:30 »

blum blum blum blum Виж сега аз ще те питам тука, пък в петък на форумското парти ти ще питаш мен, искаш ли  laugh funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

1. Човек трябва с времето да спечели доверието ти или го даваш на момента и то просто после трябва да се запази /което е по-трудно дори/?
2. Какво ти е донесло общуването в този форум в емоционален план /освен партита с мен, разбира се  blum blum blum/, ха ха ха.
3. Важно ли е за тебе да те харесват хората и защо ДА или защо НЕ?
4. Обичаш ли да излизаш сингъл и често ли го правите с Гената - сингъл вечерите имам предвид?
5. Не си забравила за форумското парти в петък в Ретрото, нали  Bravo Bravo Bravo? /Пак си е въпрос, нали ,хора?/

Молим на отговоритеееееее, топло, топли, току що написанииииииииииииии.
1.Като се замисля, май е второто - лесно се раздавам на хората и ако ми отговорят със същото добре, ако ли не....лошо!
2. Тук във форума се запознах с нови и забавни хора. Приятно ми е да си общувам с вас. А купоните с теб, те май тепърва започва! tease
3. Не държа на всяка цена да ме харесват хората. Няма идеален човек и предпочитам хората да ме приемат както с лошите, така и с добрите ми черти. "Който не ме харесва, няма вкус! КОйто ме харесва, да му е.а вкуса!"  funnytooth funnytooth funnytooth
4. Кото поискам малко свобода за себе си или излизам с колегите, или с майка ми по женски, или влака и за Пловдив. А сингъл вечерите с Гената - скоро не са ни се случвали. Май все искаме да сме сред приятели.
5. Как ще съм забравила бе маце!!! Нее ли вече петък?  danceg tease
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 19, 2007, 19:10:47 »

такааа вече е понеделник така че започвам да питам:

1.Тренирала ли си нещо?Какво ако да?
2.Коя е най-голямата ти мечта?
3.С какво искаш да те запомнят всички от форума?
4.Луд купон или романтична вечеря би предпочела?
5.Прощаваш ли лесно чуждите грешки?
6.Имаш ли домашен любимец?


Здравей, maslinka! Започвам да отговарям.
1. Да тренирала съм - бойни изкуства около 4 години.
2. Май нямам най-голяма мечта. Все искам нещо и когато то се случи, започвамда искам друго нещо. За мен не е важна самата мечта, а това, че мечтая.
3. "На мен ми стига тая награда, да каже нявга форума - имаше един plamik!"  laugh
4. Романтична вечеря с продължение луд купон.  tease
5. Зависи от грешките. Все още има хора на които не съм простила.
6. Имах - котка. За сега обаче се въздържаме да вземем друго коте.

Благодаря за въпросите, дано съм задоволила поне млако любопитството ти.  blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 19, 2007, 19:48:23 »

1. Как се реши да учиш и да работиш точно това? Мислиш ли, че работата ти е помогнала да опознаеш достатъчно добре българските традиции и нрави? Кажи ми какво означават те за теб (нравите и традициите)?
2. Кое е най-важното качество, което трябва да притежава един човек, за да ти стане симпатичен? Как подбираш с кои хора да дружиш? (ох ама колко комунистическо прозвуча)  funnytooth
3. Коя зодия си? А мъжо ти?
4. Коя е любимата ти приказка? Защо?
5. Има ли нещо, което може да те изкара извън нерви?
6. Приблизително колко пъти на ден се усмихваш?

Хей Принцеске ето и твоите отговорчетааааааааа.
1. Писах на първо място това защото ми хареса как звучи - етнология. Те взеха, че ме приеха и лека по лека ми стана интересно. Относно работата започнах много случайно в музея и не съжалявам. Какво ми даде - ами научавам много нови и и нтересни неща. Едно е да го четеш на хартия, друго е да го видиш в практиката. Все още се уча, но поне ми подават ръка и ми помагат. За мен традициите с анещо свято, нещо което трябва д апомним, да тачим и пазим. Не казвам ,че трябва да ги спазваме едно към едно, но поне да не ги унищожаваме. Нека ги направим интересни и адаптирани към 21 век, но нека и да запазим тяхната същност. Незнам как ще стане, но ми се иска да помогна да запазим поне един обред, поне една традиция, поне един костюм, поне една история за нашите внуци.
2. Хахаааааа дружа с хора, които се усмихват, които ми удисват на акъла. Хора с които мога да бъда самата себе си, а не да се притеснявам сега какво да кажа, как да го кажа.
3. Аз съм зодия Близнаци (незнам защо хората не я харесват тази зодия, големи симпатяги сме  blum ), а Гената е зодия Лъв - майко милааааааааааа.
4. Обожавам приказки - да чета, да гледам филмчета. А иначе любимата ми детска книжка е "пипи дългото чорапче".  tease
5. ДААААА - простотията, овчедушието...............и май за сега за това се сещам.
6. Не съм броила, но доста често. С усмивка моря кривите кондуктурки в реиса като отивам и се връщам от работа.  Винаги когато ми падне случай се хиля и усмихвам.  DANCE banana

Благодаря за интересните въпросчета. ДАно съм задоволила поне малко любопитството ти. Ако ли не мятай пак въпроси насам.  blum
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 20, 2007, 14:19:47 »

Пак съм аз  girl_wink

1. Обичаш ли шоколад?
2. Обичаш ли да се глезиш? И ако е така как го правиш?
3. Имаш ли братя и сестри?
4. Имате ли планове за Коледните празници?
5. Обичаш ли празниците?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 20, 2007, 14:58:02 »

Пак съм аз  girl_wink

1. Обичаш ли шоколад?
2. Обичаш ли да се глезиш? И ако е така как го правиш?
3. Имаш ли братя и сестри?
4. Имате ли планове за Коледните празници?
5. Обичаш ли празниците?


Хихи, аз пак отговарям  blum
1. По принцип не обичам много сладко. Но от време на време си хапвам по малко шоколад.
2. Ооооо даааааа обичам. Как го правя???? Ами разкрасителни процедури, масажчета (но за сега само от любимия).
3. За мое огромно съжаление съм едно дете. Не че е лошо, но винаги съм искала да имам брат, а защо...незнам.
4. Мислим едни неща за Коледа и Нова година, но ще видим какво ще стане - ще ни се да мръднем извън града, а може и извън държавата.  Wink
5. Обожавам празниците - харесва ми атмосферата, подготовката, усмихнатите лица и блясъка в очите на хората. И на празници всички ставаме малко по-добри (жалко, че е само на празници обаче).

Благодаря за въпросите.  tease Усмихнат ден!!!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #20 -: ноември 24, 2007, 18:29:39 »

Пламиииииии сладур ето ме и мен- ако си си помислила, че съм забравила че твоето дупе изпържихме жесотко се лъжеш маце  blum blum tease Няма отърване от моите въпросчета  blum Wink
1. За какво си благодарна в този живот  Girl_hide
2. Коя ти е любимата песен и кога за последен път се събуди с песен на уста?
3. Как мъжа ти успя да те накара да се влюбиш в него или беше обратното  Girl_hide
4. Какво мислиш за изневярата?Би ли изневерила на мъжа си и ако да какво би те подтикнало към тази постъпка  Girl_hide
5. Кое те прави истински щастлива и кое те кара да се усмихваш най- често  Girl_hide
Миличка това са моите въпросчета- споко няма да се сърдя ако не отговориш на някое (можеш да се измъкнеш по терлички винаги  funnytooth). Приятно отговаряне и предварително се извинявам ако съм те обидила с някой въпрос  give_rose give_rose kiss2
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 25, 2007, 18:13:15 »

Пламиииииии сладур ето ме и мен- ако си си помислила, че съм забравила че твоето дупе изпържихме жесотко се лъжеш маце  blum blum tease Няма отърване от моите въпросчета  blum Wink
1. За какво си благодарна в този живот  Girl_hide
2. Коя ти е любимата песен и кога за последен път се събуди с песен на уста?
3. Как мъжа ти успя да те накара да се влюбиш в него или беше обратното  Girl_hide
4. Какво мислиш за изневярата?Би ли изневерила на мъжа си и ако да какво би те подтикнало към тази постъпка  Girl_hide
5. Кое те прави истински щастлива и кое те кара да се усмихваш най- често  Girl_hide
Миличка това са моите въпросчета- споко няма да се сърдя ако не отговориш на някое (можеш да се измъкнеш по терлички винаги  funnytooth). Приятно отговаряне и предварително се извинявам ако съм те обидила с някой въпрос  give_rose give_rose kiss2

Хеййййййй, ето те и тебе с въпросчетата. По едно време реших, че си ме забравила, но като гледам....съм се объркала. Започвам да отговарям веднага.
1. На този етап съм благодарна за живота който съм имала като дете и имам сега. Благодарна съм, за родителите и възпитанието, което те са ми дали! Благодарна съм за приятелите, които имам! Благодарна съм за късмета, които извадих да срещна и да се омъжа за моето момче! Благодарна съм дори и за лошите неща, които ми е предлагал живота, защото са ме направили по-силна с времето! (ей колко мъдрости казах banana )
2. Имам много любими песни, зависи в какъв период съм и какво ми е настроението. За събуждане с песен на уста трудно, но няколко дни подред със стъпването на работа и започвах да си тананикам една детска песничка:"Моля кажете не на шега, кой нарисува тази дъга.....?" (но защо точно нея нямам никакво обяснение  crazy)
3. Ха сега де! Незнам кой кого накара да се влюби пръв в другия. Но мога да ти кажа кога разбрах, че това е човекът с който искам да остарея. Когато пропътува половин България, за да ме заведе до ковчега на баща ми и знаеше къде ме води през цялото време, но не каза и дума! cray От къде намери толкова сили все още незнам! Тогава разбрах, че каквото и да ми се случи аз имам на кого да разчитам - освен на майка ми.
4. Изневярата е лично решение и не бива да съдим никого за това! За да се стигне до там сигурно си има причини. Що се отнася до причини поради, които аз бих изневерила - ами незнам.....ако усетя, че я няма тръпката или пък ме пренебрегва ужасно много време. Под пренебрегва нямам предвид само сексуално, но и като човек, като личност.
5. Истинкси щастлива ме правят усмихнатите хора - познати и непознати! Малките моменти ме правт щастлива - когато семейството ми е добре, когато на работа съм постигнала нещо с труд, когато изненадам приятел и той се усмихне.....такива неща. А аз се усмихвам при всяка възможност - с повод и без повод. Малко като лудите, но.........лудостта е хубаво нещо!  tease

Благодаря за въпросите, за мен беше удоволствие да им отговарям и споко - не си ме обидила с нито един въпрос.  give_rose tease
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #22 -: ноември 25, 2007, 18:26:56 »

Ей сладур как ще съм те забравила ти чуваш ли се  blum blum blum Аз половината седмица само за тебе си мислех кога ще се докопам да те интервюирам  girl_wink kiss2 Миличка благодаря ти за хубавите отговорчетата- много хубаво отговаряш така че мога да повторя с въпросчетата  girl_wink blum girl_wink Подкрепям те в твърдението, че лудостта е хубаво нещо- тука много такива сме се събрали  tease tease tease  kiss2 Dance friends
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 26, 2007, 10:07:04 »

Благодаря Веселушко, с нетърпение очаквам нови въпросчета! Лек и усмихнат ден!!!  blum
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #24 -: декември 11, 2007, 22:29:54 »

Пламик, душооо, обстоятелствата са с теб-тъкмо написах въпросите и изгасна тока!  P-(Но аз съм упоритаааа diablo А и добре, че дойде само след 2 минути,че само по толкова помня и трябваше да мисля нови въпроси. tease
Тааа, започваме Ви, гУспожо!

1. Молим, на първо време, да ни обясните изчерпателно и в пълнота какво точно изразява аватарът Ви? Може би изживявате процес на обратна еволюция, провокиран от стресовото ежедневие??? tease
2. Второ- с извинение и уважителност към сдържаната Ви и деликатна душа, споделете с нас, молим, какво според Вашите виждания е "рядко", що се касае до проявите на любов, изразяващи се в плъстки ласки и аморални действия. Месечно,примерно.
3. Да си насочим погледите към Вашата благоверна половинка, гУспожо. Коя негова черта не Ви харесва, но, поради хрисимия си характер, Вие сте му простили и не Ви пречи вече?
4. Срамите ли се от нещо? Поради что се срамите? Например мен понякога ме е срам, че съм същество от женски пол, като гледам изцепките на друго женско същество в някой клуб...
5. В тази връзка, коя жена според Вас наричат 'евтина жена' /това е едно от любимите ми определения за една определена група жени Wink/?
6. Губила ли сте, гУспожо, способността да си владете емоционалността? /Ако сте се научила как става владеенето и имате сигурна рецепта-пишете на лични,молим Wink/

Спирам, но не поради липса на вдъхновение, а от страх да не спре тока пак и да ми обезсмисли усилията.  blum  tease В тази връзка-последен въпрос:

7. Лесно ли се обезкуражавате? Или просто лесно губите интерес? Или нито едно от двете? blum

Аааайде, ще чакам отговори! diablo
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 12, 2007, 11:06:51 »

 funnytooth funnytooth funnytooth Ето те и тебе маце! Докато четох въпросчетата голям смях му дръпнах. Сега е време да отговарям и после друг да се смее.
1. Молим, на първо време, да ни обясните изчерпателно и в пълнота какво точно изразява аватарът Ви? Може би изживявате процес на обратна еволюция, провокиран от стресовото ежедневие???
- Такааааааа, аватарът ми изразява непорасналото дете в мен (това мила моя е снимка от детската градина, някъде 4-5 годишна съм тук) laugh Сега сериозно - ами с моята половинка си говорим на "маймуно" и всички производни. Редовно гледаме "Маймунски работи" по Animal planet и само се чува:"Милоооооооо, ето те, къде си се покатерил" и "Неееееее, това си ти, виж се"...и вероятно това се е отразило и на вътрешното ми аз.
2. Второ- с извинение и уважителност към сдържаната Ви и деликатна душа, споделете с нас, молим, какво според Вашите виждания е "рядко", що се касае до проявите на любов, изразяващи се в плъстки ласки и аморални действия. Месечно,примерно.
- Съгласно моралните принципи, в духа на които са ме възпитали "рядко" означава по един път на ден. Но има моменти от житието и битието на женската половина от човечеството, когато "рядко" означава: по един път на ден, после около 5 дена почивка и пак по един път на ден. blum
3. Да си насочим погледите към Вашата благоверна половинка, гУспожо. Коя негова черта не Ви харесва, но, поради хрисимия си характер, Вие сте му простили и не Ви пречи вече?
- Ха така, сега ако кажа никоя ще си бъде долнопробна лъжа, ако почна да изброявам, ще ме попитате:"ами що бе кака се омъжи за него?". Та ще кажа само една - мнооооого е подробен когато обяснява нещо. И докато стигне до края, аз вече съм забравила началото. Но това може да се дължи и на факта, че маймуните не помнят дълго, а не на благоверната ми половинка.
4. Срамите ли се от нещо? Поради что се срамите? Например мен понякога ме е срам, че съм същество от женски пол, като гледам изцепките на друго женско същество в някой клуб...
- Това за срама от изцепките на други женски същества се отнася и за мен. Ако имаш предвид дали се срамувам от нещо направено от мен в миналото или настоящето - не, всяко нещо с периода на развитие. Но понякога ме е срам от овчедушието на нашия мил народ.По-скоро обаче това ме изкарва извън релси от яд, отколкото срам. Май го заплетох този отговор, дано съм се изразила както си требе.
5. В тази връзка, коя жена според Вас наричат 'евтина жена' /това е едно от любимите ми определения за една определена група жени /?
- Ей, че мисловен въпрос! "Евтина жена" за мен е жена, която.....е оперирана още като бебе от всякакви морални ценности; жена, която пренебрегва всички и всичко, за да стане на нейното (и не го прави за добро); жена, която е способна на най-долните номера, които може да измисли мозъка й. Иначе за общо приетите "евтини жени" - ами и те деца гледат и семейства хранят.
6. Губила ли сте, гУспожо, способността да си владете емоционалността? /Ако сте се научила как става владеенето и имате сигурна рецепта-пишете на лични,молим /
- Аз съм много емоционална - смея се и плача с повод и без повод. Опитвам се да си сдържам нервите, когато не трябва да се показват (това май го научих как става). Но сълзите ми се леят и за хубаво, и за лошо.
7. Лесно ли се обезкуражавате? Или просто лесно губите интерес? Или нито едно от двете?
 - По-скоро лесно губя интерес (все пак съм си зодия Близнаци). А като реша да се обезкуражавам все се намира някой, който да ме подкрепи и да ми наприказва куп неща, които ми повдигат самочувствието. Тогава се мятам с главата напред.

Благодарско за въпросчетата, беше ми забавно и дано съм успяла да отговоря достойно!  give_rose give_rose give_rose


Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #26 -: декември 12, 2007, 11:20:45 »

Предоволна съм от отговорите,ша знайш! tease
Само лек задочен разговор по повод тях- тамън да се депресирам, щото поради представите ти за рядко съм много надолу в класацията, си решила да оставиш вратичка с 5-те дена.Оххх, пу-пу-пу, отдъхнах си-нормална съм. girl_impossible

Твоята половинка в това отношение с подробностите е брат-близнак на моята половинка-понякога чак изключвам,докато обяснява нещо, и като дойде време да взема становище, аз съдържателно питам "А???" И това с подробното говорене не беше ли женска черта, ма**а му!!!??? Тия мъже съвсем се изродиха! /мале, да не ни чуят отнякъде..шшшшш secret/

Евтината жена, гУспожо, ще си позволя да опонирам, за което ше ме извинявате, според мен хич не гледа и не храни семсйтво,даже напротив- нея я хранят и "купуват" милото й отношение с различни средства. Така нейната усмивка струва един парфюм, нейната любов струва една кола и т.н.  pardon

Ааайде данке шон  Wink blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 12, 2007, 13:51:57 »

Ох скицо ше ме умориш от смях! Относно подробните ни мъже - наши са си и са много Убави (то верно, че чуждата патка кокошка, ама......моля ви се, тамън съм свикнала на моята си "патка"  blush ).
За "рядко"-то  - то от време на време цял месец съм с тази вратичка от 5 дена, но ти питаше по принцип  blum.
А "евтините жени" понякога излизат мноооооого скъпо.
Важното е маце, че ние сме си наред!!!!  tease

Хайде дай широка усмивка (24 каратова) и бягай да работиш, стига бля монитора!  banana
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines