Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:14:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за plamik!  (Прочетена 12435 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: ноември 18, 2007, 22:47:01 »

Хайде, plamik да заповяда на стола, а вие давайте горещи въпросчета, за да я поизпотим тая маймуна!  tease laugh
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 18, 2007, 23:11:38 »

 funnytooth На мен и сега ми е жега, че съм близо до парното. Сега отивам да спинкам, че утре през деня съм командировка. Но вие задавайте въпросчета - обещавам утре вечер да отговарям!  pc-mainiak Computer
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 19, 2007, 01:23:38 »

такааа вече е понеделник така че започвам да питам:

1.Тренирала ли си нещо?Какво ако да?
2.Коя е най-голямата ти мечта?
3.С какво искаш да те запомнят всички от форума?
4.Луд купон или романтична вечеря би предпочела?
5.Прощаваш ли лесно чуждите грешки?
6.Имаш ли домашен любимец?
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 19, 2007, 11:08:52 »

 blum blum blum blum Виж сега аз ще те питам тука, пък в петък на форумското парти ти ще питаш мен, искаш ли  laugh funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

1. Човек трябва с времето да спечели доверието ти или го даваш на момента и то просто после трябва да се запази /което е по-трудно дори/?
2. Какво ти е донесло общуването в този форум в емоционален план /освен партита с мен, разбира се  blum blum blum/, ха ха ха.
3. Важно ли е за тебе да те харесват хората и защо ДА или защо НЕ?
4. Обичаш ли да излизаш сингъл и често ли го правите с Гената - сингъл вечерите имам предвид?
5. Не си забравила за форумското парти в петък в Ретрото, нали  Bravo Bravo Bravo? /Пак си е въпрос, нали ,хора?/
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 19, 2007, 11:19:18 »

хайде нещо и от мен:
1. обичаш ли да се завърташ в кухнята?
2. в какво вярваш истински?
3. къде искаш да прекараш 50тата годишнина от сватбата ви?
4. ставаш ли рано?
5. супермаркета или пазара?
6. какви букети обичаш?

надявам се да не съм те отегчила с много въпроси tease
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #5 -: ноември 19, 2007, 11:26:27 »

 Да попитам и аз:
1.Какво работиш?
2.Колко деца искаш да имаш?
3.Кой ти е любимият филм?
4.Ходиш ли на фитнес?
5.Бял или черен шоколад?
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 19, 2007, 12:36:25 »

Малеее какъв интерес предизвикваш Плами! ohmyАма няма да те пожаля и аз-откога те чакам тука! tease

1.Как предпочиташ да стават нещата-под масата или над масата? tease(разбирай го както щеш...)
2.Ако ти кажат,че ще се преродиш в животно какво би искала да си?
3.На колко години се влюби за пръв път? heart
4.Обичаш ли да си планираш нещата или предпочиташ просто да скачаш с рогата напред? tease
5.Я и теб да питам,ако можеше да си героиня от филм коя би избрала да си?
6.Трябва ли да познаваш някой отдавна за да го наречеш свой приятел?И каква постъпка би те накарала да си кажеш "този ми е истински приятел!"?
7.И накрая да те попитам и за мнението ти за една от любимите ми сентенции,че Веси се измъкна beating...Та как тълкуваш ти следното:"Ако искаш жената да е ангел, създай й рай!"?
8.Какво прави днес?

мерси сладур!!!! give_rose
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #7 -: ноември 19, 2007, 12:59:57 »

И от мен въпросчета
аз тук никоя не познавам лично.. /вие си правите и срещи / и за да разбера малко повече за теб
1.на колко години си
2. какво работиш ти и какво работи съпруга ти 
3.от колко време сте заедно и промени ли се с нещо връзката ви след брака...........
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 19, 2007, 13:42:10 »

Честито столче Плами!

1. Смяташ ли, че си добра домакиня?
2. Готвиш ли? Кое е любимото нещо за ядене на съпруга ти, което ти му приговяш?
3. Кой ме последния подарък, който ти е правил милото?
4. Кой от двама ви е по-инат и кой е по-отстъпчив?
5. Обичаш ли морето?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 19, 2007, 18:21:44 »

Такааааааа, браво на вас момичета  Bravo добре сте представили с въпросчетата. Сега е мой ред и започам да отговарям.
Честито столче Плами!

1. Смяташ ли, че си добра домакиня?
2. Готвиш ли? Кое е любимото нещо за ядене на съпруга ти, което ти му приговяш?
3. Кой ме последния подарък, който ти е правил милото?
4. Кой от двама ви е по-инат и кой е по-отстъпчив?
5. Обичаш ли морето?

Здравей Наталия, започвам отзад напред ( не ми се сърдете)  angel
1. Старая се да съм добра домакиня, макар тепърва да се уча. Имам добър пример в лицето на майка ми и ми се иска поне малко да приличам на нея, като домакиня.
2. Да, готвя. Но не по рецепти, а каквото ми хрумне на момента и после не мога да повторя. laugh Любимото ядене на съпруга ми са картофите - във всички форми и приготвени по всякакъв начин (без картофена салата).
3. Ха сега, позамислих се доста, което е лошо. Ами онзи ден ми купи чорапки дебели  funnytooth
4. Инатия е Той, лелеееееее като каже "ще стане когато аз искам" иди се оправяй. А по-отстъпчивата съм аз.
5. Обичам го разбира се. Макар да е трудно да ме закара там човек. Но стъпя ли един път на плажа, няма ставане.

Благодаря за въпросите и дано съм бил аизчерпателна. Ако се сетиш още нещо питай. good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 19, 2007, 18:26:41 »

И от мен въпросчета
аз тук никоя не познавам лично.. /вие си правите и срещи / и за да разбера малко повече за теб
1.на колко години си
2. какво работиш ти и какво работи съпруга ти 
3.от колко време сте заедно и промени ли се с нещо връзката ви след брака...........


Здравей MIXAELA, пожелавам ти скоро да се включиш някъде в срещите. Повярвай ми забавно е!

1. На 26 години съм.
2. За сега работя в Етнографски музей гр. Бургас, а половинката ми е граничен полицай.
3. Заедно сме от 7 години като двойка. Семейство сме от 7 месеца. А дали се промени нещо......мисля, че не. Ще цитирам съпруга ми когато на третия месец от сватбата го попитах какво е чувството. Отговорът беше: "Абе мило, да се знаем от няколко есеца, да ме питаш такива неща. Ние играем в този цирк вече седем години и си знаем номерата."  laugh

Дано съм ти помогнала да ме поопознаеш малко.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 19, 2007, 18:35:26 »

1. Как се реши да учиш и да работиш точно това? Мислиш ли, че работата ти е помогнала да опознаеш достатъчно добре българските традиции и нрави? Кажи ми какво означават те за теб (нравите и традициите)?
2. Кое е най-важното качество, което трябва да притежава един човек, за да ти стане симпатичен? Как подбираш с кои хора да дружиш? (ох ама колко комунистическо прозвуча)  funnytooth
3. Коя зодия си? А мъжо ти?
4. Коя е любимата ти приказка? Защо?
5. Има ли нещо, което може да те изкара извън нерви?
6. Приблизително колко пъти на ден се усмихваш?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 19, 2007, 18:39:53 »

Малеее какъв интерес предизвикваш Плами! ohmyАма няма да те пожаля и аз-откога те чакам тука! tease

1.Как предпочиташ да стават нещата-под масата или над масата? tease(разбирай го както щеш...)
2.Ако ти кажат,че ще се преродиш в животно какво би искала да си?
3.На колко години се влюби за пръв път? heart
4.Обичаш ли да си планираш нещата или предпочиташ просто да скачаш с рогата напред? tease
5.Я и теб да питам,ако можеше да си героиня от филм коя би избрала да си?
6.Трябва ли да познаваш някой отдавна за да го наречеш свой приятел?И каква постъпка би те накарала да си кажеш "този ми е истински приятел!"?
7.И накрая да те попитам и за мнението ти за една от любимите ми сентенции,че Веси се измъкна beating...Та как тълкуваш ти следното:"Ако искаш жената да е ангел, създай й рай!"?
8.Какво прави днес?

мерси сладур!!!! give_rose

Айде Тониииииииииии, топли, топли отговорчетаааааааа.
1. Ами честно казано зависи от ситуацията. Но май повече предпочитам да са над масата.  blum
2. Ха сега де. Ами двоумя се между кон и котка, ама незнам.
3. Ами честно казано май не съм се влюбвала истински до преди да срещна Генади. А и аз съм от типа хора, които не си го слагат много на сърцето. В смисъл - оставям се на течението и ако се получи добре, ако не здраве да е.
4. ОБичам да планирам и в крайна сметка си казвам: "каквото стане". Така че и планирам и скачам с рогата напред.
5. Скарлет О'Хара от "Отнесени от вихъра" - "И утре е ден!" (култува и много вярна реплика)
6. МНого труден въпрос. Бих нарекла приятел, човек изпитан във времето. В същото време обаче и лесно допускам до себе си хора. А за постъпка, незнам. Може би да ме подкрепи както в лош за мене момент, така и в хубав. Един познат казваше: "Приятели за маса много!"
7. Няма ли начин и аз да се измъкна?  banana Дай ми време да си помисля, моля теееееееееее!
8. Бяхме командировка с една колежка в едно село. Събираме материали за нова експозиция, която се надявам до края на месеца да стане факт.

Благодаря за въпросите и дано съм бил аизчерпателна. Ако ли не питай, пак ще отговарям.  tease
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 19, 2007, 18:43:38 »

Да попитам и аз:
1.Какво работиш?
2.Колко деца искаш да имаш?
3.Кой ти е любимият филм?
4.Ходиш ли на фитнес?
5.Бял или черен шоколад?

Здравей и на тебе aniiii8!
1. В Етнографски музей работя.
2. След като разбрах колко кила се е родил мъжът ми поставих ултиматум - или прави две деца с общо тегло 5 кг. (толкова се е родил той) или да му мисли.  funnytooth Шегичка. Тъй като съм едно дете бих искала две, но колкото даде Господ!
3. "Вчера"
4. Не, но се старая да поддържам форма по друг начин.
5. И дветеееееееееее.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 19, 2007, 18:49:07 »

хайде нещо и от мен:
1. обичаш ли да се завърташ в кухнята?
2. в какво вярваш истински?
3. къде искаш да прекараш 50тата годишнина от сватбата ви?
4. ставаш ли рано?
5. супермаркета или пазара?
6. какви букети обичаш?

надявам се да не съм те отегчила с много въпроси tease

Хайде и няколко отговорчета и от мен  tease
1. Завъртам се и излизам  laugh Шегувам се. Обичам да се развихрям из кухнята и да си призная доставя ми удоволствие.
2. В семейството ми, в Господ, в мен самата понякога.
3. На палатка с деца и внуци.  blum
4. Май повече да.
5. И двете - зависи какво ми трябва.
6. Големи, малки, подарени от сърце.

Не си ме оттегчила, напротив - забавни въпросчета. Благодаря! saludo
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines