Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:12:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 489670 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #765 -: септември 17, 2007, 20:17:12 »

Искам да попитам дали има булки от Видин?! smile
Тъй като ще съм видинска снаха, свекървата само повтаря как сватбата трябвало да е там! sad
Това разбира се е абсурдно.
Нейните доводи са, че кувертите били по 14-15лв., не че вярвам.
Има ли такова нещо?!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #766 -: септември 18, 2007, 08:34:59 »

Даниела, здравей!
Аз съм от Монтана по принцип и мога да ти кажа, че хич няма да се изненадам, ако свекърва ти е права, защото като знам в Монтана как е с цените по заведенията /като изключим 3-4 ресторанта/...а във Видин по моя информация е още по-евтино.
Но все пак- нека да провери в няколко ресторанта, а не да ти говори наизуст и на предположения.
 Offtopic А иначе си мисля, че във Видин може да се получи невероятна сватба! Толкова романтични места има- само си представям- сватба на брега на Дунава...  danceg Или в крепостта Баба Вида изнесен ритуал...ще си като принцеса точно!  Oh my ...  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #767 -: септември 23, 2007, 14:53:30 »

Здравейте! Искам да попитам дали някой скоро е бил на сватба в Дипломатически клуб-Горна баня ? харесала съм си ресторанта и градината за нашата сватба,но ми се искаше да чуя и отзиви!
Активен
whoopy
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #768 -: септември 24, 2007, 13:21:30 »

Вчера ходихме до Горна баня, за да го разгледаме и в момента имаше сватба в градината, много сме впечатлени. Куверт - 50 лв. Разкошна градина, много цветя и свещи, даже си взехме визитка от хората, които правеха украсата и шатрите. Сервитьорите бяха с много готини престилки, отстрани пише "Глория палас". Вътре също е много хубаво, има камина, обаче аз винаги съм си мечтала за сватба на открито. Нашата е на 21.10. така че - никакъв шанс sad. Не знам кога е твоята сватба и дали е през деня или пък вечерта, но ако времето позволява бих те посъветвала за градината - трябваше да я видиш вчера, направо завиждам на младоженците.
Активен
ina_i
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #769 -: септември 25, 2007, 17:55:51 »

И ние си имаме ресторант вече - EGGLAKECITY.Препоръчаха ми го,дано да останеме доволни.
Ако е удобно, ще споделиш ли за приблизително за какви цени на куверти става въпрос там? Аз го гледах на снимки и ми харесва, много симпатично изглежда  smile.
Активен
Jessika
Новак
*
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #770 -: септември 26, 2007, 11:47:33 »

Здравейте!
Съвсем скоро се регистрирах във форума и съм наистина впечатлена.
Предстои ми сватба и вчера резервирахме ресторант - Панорамата на Парк-хотел Москва.
Моля ви за отзиви за този ресторант, просто незнам какво да очаквам. Иначе ресторанта изглежда супер yahoo
Активен
ina_i
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #771 -: септември 29, 2007, 21:33:46 »

Първо, пропуснах да кажа - здравейте на всички! Досега главно чета и получих много информация от този форум. А сега да се оплача  sad След като обиколихме няколко ресторанта (резултатите от обиколката непременно ще публикувам, за да съм полезна и аз), се спряхме на ресторант "Свети Валентин"  на Симеоновско шосе. Проверихме по телефона дали все още е свободен и за кои дати през ноември и отидохме да си запазим час  за гражданското. Извадихме късмет с час, който ни устройва и отидохме да капарираме ресторанта. Точно мислех, че вече всичко върви прекрасно. Управителят на ресторанта обаче ни беше обещал някои неща и т. н. и ние - съвсем естествено според мен- пожелахме да оформим тези неща в договор, който подготвихме. Е, познайте как реагира той: "Няма да чета. Аз договори не подписвам"???. Хубаво, ама аз от къде да знам, че ще си спазиш обещанията тогава (той ни обеща известни отстъпки, без които според нас цената не си струва; а и на няколко места прочетох, че се е отмятал от някои обещани на младоженците неща).  Не разбирам какво толкова странно и ненормално има в това да поискаш ясни, уговорени и подписани условия?
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #772 -: септември 30, 2007, 19:57:47 »

ina_i , и аз мисля че е правилно всичко да е оформено в договор, било то и формален. Аз също искам да направя договор с нашия ресторант, но като споменах на баща ми той така се възмути, как сме щели да кажем на управителката.... Според мен трябва да има нещо на черно на бяло, особено когато става въпрос за пари...
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #773 -: октомври 01, 2007, 10:01:22 »

ina_i и при нас управителя на "Свети Валентин" реагира така като споменахме договор. Това беше и една от причините да се откажем от този ресторант. Общо взето като се срещнеш с даден човек можеш да прецениш дали да му имаш доверие. Този определено е от типа дето не може да му се вярва.

В последствие си избрахме друг ресторант - хотел Сити- вярно по-скъпо е, но просто управителя там е номер едно. Изпълни всичко, за което се бяхме разбрали, въпреки че не сме подписвали договор. И на всеки въпрос получавахме абсолютно точен и конкретен отговор, а не шикалкавене, както при човека от "Свети Валентин".
Преценете си сами, но ако управителя не ви вдъхва доверие и имате достатъчно време потърсете и на други места.
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #774 -: октомври 01, 2007, 10:13:18 »

Ние по проблем с ресторанта нямаме, тъй като сватбата ще бъде в Созопол. Иначе и двамата със златото сме си от София, но всичко ще бъде в Созопол поради ред причини  smile Баща ми направиха хотелски комплекс миналата година и всичко ще бъде в него. По отношение на ресторанта нямам проблеми,защото мога да си кажа и да си го направя точно както искам. Въпреки че с управителя,който си ми е приятел и ще бъде и гост на сватбата имахме голям спор за салатите понеже аз не искам да са заредени масите,когато идват и се настаняват гостите и ние след тях, а салатите да се извадят в последствие, след като всички са седнали и т.н. Той ми твърдеше, че нямало как да стане, но нали съм си инатче  Ashamed накрая се съгласи с мен  Bravo
Активен
Vesy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #775 -: октомври 01, 2007, 18:58:46 »


Предстои ми сватба и вчера резервирахме ресторант - Панорамата на Парк-хотел Москва.
Моля ви за отзиви за този ресторант, просто незнам какво да очаквам. Иначе ресторанта изглежда супер yahoo
Ресторантът е наистина добър. Била съм на сватба там. Всичко беше точно. Не съм разпитвала булката подробно - но от гледна точка на гостите беше идеално!
Ако сватбата ми беше в София със сигурност щях да се насоча към него. Е, избрах алтернативния вариант - Ресторант Панорама в хотел Черно море Варна  DANCE Там също всичко беше перфектно.  heart heart
Активен
ina_i
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #776 -: октомври 01, 2007, 19:15:51 »

ina_i и при нас управителя на "Свети Валентин" реагира така като споменахме договор. Това беше и една от причините да се откажем от този ресторант. Общо взето като се срещнеш с даден човек можеш да прецениш дали да му имаш доверие. Този определено е от типа дето не може да му се вярва.

Мда, щом не само на мен не вдъхва доверие, значи не съм параноичка. Отказахме се от този вариант още на минутата, дори и да изпълни това което каза, щях да се притеснявам до последния момент. Не виждам защо не иска да поеме ангажимент, освен за да може да не го изпълни.
Лошото, че сега нещо се закучи организацията, стискайте палци, че аз съм за ноември...
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #777 -: октомври 01, 2007, 20:51:25 »

ina_i стискаме палци, дано всичко се нареди възможно най-бързо smile
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #778 -: октомври 02, 2007, 21:09:04 »

whoopy,благодаря ти мила! и аз съм виждала градината в този и вид и се влюбих в нея.......проблемът е,че гостите ни ще са около 140 и ни казаха че до лятото(за когато планираме сватбата) куверта със сигурност ще е доста по-различен......а сега е 50..... cray изправена съм пред ужасна дилема. :'(мечтаната сватба във вълшебна градина,на цената на доста лишения или за паричките които сме събрали да си спретнем пак не лошо парти(защото има и доста хубави ресторанти с доста по-нисък куверт),но затворени в задушно,затворено помещение Mad girl
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #779 -: октомври 03, 2007, 12:41:46 »

whoopy,благодаря ти мила! и аз съм виждала градината в този и вид и се влюбих в нея.......проблемът е,че гостите ни ще са около 140 и ни казаха че до лятото(за когато планираме сватбата) куверта със сигурност ще е доста по-различен......а сега е 50..... cray изправена съм пред ужасна дилема. crayмечтаната сватба във вълшебна градина,на цената на доста лишения или за паричките които сме събрали да си спретнем пак не лошо парти(защото има и доста хубави ресторанти с доста по-нисък куверт),но затворени в задушно,затворено помещение Mad girl

50 лв. за куверт е МНОГООО !!!! smile не си заслужава !! няма ли други ресторанти с градина !! чувала съм за куверти от 14-35 максимум, но 50 и то тепърва ще се оскъпи girl_impossible girl_impossible а и не сте малко 140 човека по 50 лв. , само 7000 е ресторанта !!! мила нашата цялата сватба излезна под 7000 лв. !!! smile успех
Активен
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines