Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 18:34:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 489419 пъти)
 
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #645 -: август 07, 2007, 20:46:09 »

Моля ви  Girl_hide предложете ми хубав хотел с ресторант в София на нормални цени! Много ми е трудно  hysteric
Най-лесно ще е да кажеш в какъв ценови диапазон търсиш.
Около каква сума куверт и около каква сума нощувката.

Определението нормален е мноооого разтегливо, като става дума за сватба  Wink
Кажи по-конкретни изисквания, за да можем да ти помогнем  good
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: август 08, 2007, 08:40:51 »

аз мисля че ще полудея  hysteric как може такова нещо, как може такива хора и такъв шибан късмет! отивам вчера в нашият резервиран ресторант Централ-Форум... с идеята да обсъдим с управителя кога да дойдат за да сложат украсата и да уточним шампанското което искахме вместо ракията да ни влиза менюто... и идва управителя оказва се че не е тоя с който два пъти се виждаме а трети, един плешив, Смърфиета сигурно знае за него, та с най-голяма наглост тоя ми заявява, амииии неее неможе това шампанско, с кой сте говорили, украса ли ама в 10ч да дойдат! как по-рано, то няма да е сложено нищо, и аз полудях въобще не очаквах някой такъв идиот да ни обърка целите планове и да противоречи на това което сме се разбрали с колегата му!  Cray незнаем сега какво да правим, неможе в 10ч да я сложат украсата защото точно заради посудата, къде ще ги сложат тия букети по масата, ама един такъв нахъсан ще ме набие още малко и най най лошото е че ТОЯ КРЕТЕН ЩЕ Е НА РАБОТА В ДЕНЯ НА СВАТБАТА!  Cray Cray Cray Cray Cray Cray       
аз бях сама и нямаше как да бъде с мен мъжо, и ще ходи и той сега д асе разправя с него... а аз съвсем се отчаях Cray
« Последна редакция: август 08, 2007, 08:43:51 от mandarinka » Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #647 -: август 08, 2007, 08:56:22 »

Мандаринка, спокойно, не се отчайвай така преди сватбата. А този предишния управител, къде е, напуснал ли е? Ако още не е намерете го и пак си разговаряйте с него. Ако ли не мъжо да иде да говори с този плешивия  beating и да каже, че вече всичко е било уговорено с предишния, и промяна няма да има  smile
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: август 08, 2007, 08:59:00 »

Мандаринка, спокойно, не се отчайвай така преди сватбата. А този предишния управител, къде е, напуснал ли е? Ако още не е намерете го и пак си разговаряйте с него. Ако ли не мъжо да иде да говори с този плешивия  beating и да каже, че вече всичко е било уговорено с предишния, и промяна няма да има  smile

В отпуск е оня, той и на нас ни беше казал че излиза, ама тоя плешивия все едно сме в казарма така се държеше!
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #649 -: август 08, 2007, 09:02:15 »

Отивате и му казвате, че всичко е уговорено преди време с другия Управител и той не е човека, който ще променя всичко. Нали все пак Вие плащате "музиката", така че ще Ви върви по "гайдата" иначе  beating beating beating
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: август 08, 2007, 09:11:18 »

Моля ви  Girl_hide предложете ми хубав хотел с ресторант в София на нормални цени! Много ми е трудно  hysteric
Най-лесно ще е да кажеш в какъв ценови диапазон търсиш.
Около каква сума куверт и около каква сума нощувката.

Определението нормален е мноооого разтегливо, като става дума за сватба  Wink
Кажи по-конкретни изисквания, за да можем да ти помогнем  good
Ами куверт около 20-25 лв. за нощувка не знам как стоят нещата, но търся 2 в едно(хотел с ресторант подходящ за голяма сватба) и се надявам да правят отстъпки. Определено не тип Хилтън pardon
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: август 08, 2007, 09:34:29 »

Мандаринка много добре те разбирам - този същия кретен и нас ни вбеси. Майка отиде да провери дали имат канички за виното и ракията, а този вика че имали само за вино и  че не знаел каква бройка (а кой да знае вместо него) hysteric Питала го е дали ще има дневна сватба и той й отговорил че не знае, но и нямал време да проверява! А и сега правели ремонт в ресторанта и подменяли настилката в основния салон - и човек си прави сметка за един цвят на балоните, то ще излезе съвсем друг - някакъв на някакви цветя и то не в светли цветове а в синьо, сиво, брик и още нещо! Направо ми идва да се  GROAN SUICIDE Кой знае дали до семпември няма да вдигнат и цените, както се вдигат на всички неща! cray angry или да променят още нещо.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #652 -: август 08, 2007, 10:02:38 »

Мандаринка много добре те разбирам - този същия кретен и нас ни вбеси. Майка отиде да провери дали имат канички за виното и ракията, а този вика че имали само за вино и  че не знаел каква бройка (а кой да знае вместо него) hysteric Питала го е дали ще има дневна сватба и той й отговорил че не знае, но и нямал време да проверява! А и сега правели ремонт в ресторанта и подменяли настилката в основния салон - и човек....

Верно че и ти беше в тоя ресторант, леле каква настилка ще слагат тоя нищо не ми каза, да не сменят килима с някои ламинат или плочки  crazyhysteric абе как може такова нещо, какъв е тоя идиот, кретен, олигофрен, как няма да знае колко канички имат! Айде да се съберем дръжно всички дето ни престоят там сватби и да идем да му надъним по едно круше да го притиснем в ъгъла и да му кажем кой е "шефа"  hunter hunter hunter какъв е тоя нещастник откъде се пръкна  beating
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #653 -: август 08, 2007, 10:03:54 »

mandarinka, много добре го знам този, г-н Жоро Боянов, този нагъл тип! Ние имахме нещастието да си уточняваме менюто с него, а той имаше наглостта да ни пробута минералната им вода от 0.90 лв. малката бутилка която добре подплати цената на куверта.  diablo Пак го имаше момента - тва не може, онова не може, нямаме вегетариански предястия и не можем да приготвим и ей такива  PUGILISM ANGRY
Това, което мога да ви посъветвам е да не си късате нервите с него. Лош късмет е, че ще е на сватбата, но не вярвам да прави чак големи мизерии, все пак ще развали репутацията на ресторанта.
Една куриозна случка имахме същия тоя ден - откаднаха ми чадъра за 2 лв. в тяхното фоайе, до рецепцията като точно за 30 сек не ми беше пред погледа. Та чакаме ние да спре да вали и оня пак минава - направи супер отегчена физиономия тип "Оф, още ли сте тука бе?!" и аз му казах за случката, вдигна рамене само и си замина  diablo
А иначе, че е кофти тип ни го казаха и от фирмата с балоните, те затова развалили договора да украсяват ресторанта и хотела и работят само за сватби примерно.
Стискам палци всичко да е наред  good
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: август 08, 2007, 10:09:49 »

Мандаринка много добре те разбирам - този същия кретен и нас ни вбеси. Майка отиде да провери дали имат канички за виното и ракията, а този вика че имали само за вино и  че не знаел каква бройка (а кой да знае вместо него) hysteric Питала го е дали ще има дневна сватба и той й отговорил че не знае, но и нямал време да проверява! А и сега правели ремонт в ресторанта и подменяли настилката в основния салон - и човек....

Верно че и ти беше в тоя ресторант, леле каква настилка ще слагат тоя нищо не ми каза, да не сменят килима с някои ламинат или плочки  crazyhysteric абе как може такова нещо, какъв е тоя идиот, кретен, олигофрен, как няма да знае колко канички имат! Айде да се съберем дръжно всички дето ни престоят там сватби и да идем да му надъним по едно круше да го притиснем в ъгъла и да му кажем кой е "шефа"  hunter hunter hunter какъв е тоя нещастник откъде се пръкна  beating


Съгласна съм! good Само кажи кога и идвам!  P-(Егати-няма да ни правят на маймуни! Ние плащаме ли си или просим нещо даром! Кажи кога ще ходиш и идвам задължително с теб - аз така или иначе трябва да отида за да уточня някои неща. Няма да се правим на идиоти, защото ако трябва ще си уредим и среща с БИГ БОСА на хотела - айде де!!!! diablo hysteric Mad girl angry
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: август 08, 2007, 10:26:57 »

Ние днес или утре ще ходим пак двамата с Боби, ама незнам дали ще е той на работа hysteric а за вегетарианското меню то вече е уточнено, ако тръгне и за него да се драка... тоя незнае какво го очаква, Сабина ще ти пиша на лични кога ще ходим точно ако имаш възможност да дойдеш и да говорим направо с биг боса! сватбата ни е другата седмица и аз разчитах че точно с ресторанта нямаме никакви проблеми и всичко е тип-топ,  hunter hunter hunter hunter а то hysteric .. и аз отивам вчера в някво супер настроение да уточнявам някакви приятни подробности за мен,украсата и тоя нещастник мизерен ще ми къса нервите и като за капак ще бъде на сватбата!  hysteric
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #656 -: август 08, 2007, 11:31:46 »

и при мен някакви пълни тапотии стават с ресторанта и с предварителните уговоеки, направо заради глупости на човек може да му мине мерака да се ожени
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #657 -: август 08, 2007, 13:28:07 »

с тези ресторанти направо е някакъв ужас  Oh my ... Oh my ... Oh my ... !!!!! навсякъде са така, като се каже че човек прави сватба и дай да го изхарчим колкото се може повече sad ужсани са

успех момичета дано да се разберете !:) мандаринка устоявайте си на първоначалната уговорка независимо, че не е същия управител ! не знам поискай да говориш с шефа !!!! smile то ако човек не е зависим в последните дни от тях както и да е ще се смени ресторанта, но като стават тези неща броени дни преди самото събитие е ужасно
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: август 08, 2007, 13:35:42 »

с тези ресторанти направо е някакъв ужас  Oh my ... Oh my ... Oh my ... !!!!! навсякъде са така, като се каже че човек прави сватба и дай да го изхарчим колкото се може повече sad ужсани са

успех момичета дано да се разберете !:) мандаринка устоявайте си на първоначалната уговорка независимо, че не е същия управител ! не знам поискай да говориш с шефа !!!! smile то ако човек не е зависим в последните дни от тях както и да е ще се смени ресторанта, но като стават тези неща броени дни преди самото събитие е ужасно

няма и как да го сменим да  sad най-мразя от всичко тарикати на всичкото отгоре се опасявам че моя ще се изпокара с тоя управител и да не вземе съвсем да скапе сватбата тоя Cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #659 -: август 08, 2007, 15:34:00 »

охх мила мандаринка не знам какво да ти кажа cray :'(това е наистина ужасно и ние с милото го познаваме тоя дъртия с нас уж се държа добре но това беше като още само оглеждахме за ресторанти...мила не се отчайвай нека мъжлето ти тропне с крак и да каже че щом плащате вие сте в правото да изисквате и как след като е дневна сватба и с епредполага че ще е раничко не дава да украсявате това е истински кошмар Oh my ... Oh my ... Oh my ... знаеш че и ние сме в този ресторант и пак дневна сватба и ако и за нас се запъне като магаре на мост ще му счупя главата на тоя beating beating beating аз казах на милот и той каза че ако има такива проблеми лично ще се разправя и той е възмутен а е по спокоен човек по принцип..мила не се притеснявай сигурна съм че нещата ще се наредят
аа не разбрах точно това за настилката какво беше
лелел ако сменят килима с нещо гадно и грозно какво ще правим ужассс не очаквах че може да има такива проблеми с този ресторант.. cray cray cray
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines