Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:21:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 489496 пъти)
 
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #630 -: юли 20, 2007, 09:26:46 »

Леле galchos супер е това  Bravo ,  което са ви предложили, даже като те слушам започвам малко да завиждам  blush .
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #631 -: юли 20, 2007, 09:37:54 »

моля, моля, без завист smile просто управителите на ресторанта са млади момчета, които се опитват по всякакъв начин да угаждат на клиентите си...много са добри просто. дори ако искам мезета, ядки или нещо друго само му се обаждам и му казвам, нямаме ограничение във времето, каза, че можем до сутринта да стоим, а почваме в 1 на обяд, единственото е, че трябва да плащаме по 5 лв. на сервитъор след 5-тия час
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #632 -: юли 20, 2007, 17:52:43 »

Привет, милички! smile
Бихте ли ми споделили ваше мнение и информация, която имате за ресторант МЕТЕОРА в София? Нито го знам, нямам представа за какво става дума, но ми го препоръчаха като хубав.  DANCE

Благодаря ви! girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: юли 20, 2007, 17:59:10 »

ние с милото живеем до него но честно казано не ми харесва за сватба защото е разпръснат на няколко отделни малки зали една вътре една се  води полу вътре и една отвън бил за 120 души но ако искаш да сте по събрани не ви го препоръчвам иначе изглежда страхотно и аз го исках но се отказах
Активен
pipilota
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #634 -: юли 23, 2007, 17:04:58 »

Момичета, горещо ви препоръчвам ресторанта на х-л Експо. Много изискана обстановка, страхотно обслужване, компактен е. Представлява голяма зала, в която лесно може да се разположат масите така, че да се вижда всичко. Скоро бяхме там на сватба на наши приятели и страшно ми хареса. good smile
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: юли 24, 2007, 19:42:01 »

Момичета,

някой да е чувал отзиви за " Глория палас" в Горна баня smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: юли 25, 2007, 15:48:43 »

Момичета,

някой да е чувал отзиви за " Глория палас" в Горна баня smile


Да - даже съм била кума в този ресторант! Много вкусно готвят, добро обслужване, добри цени и атмосферата е много хубава - има и голяма градина, ресторанта е с тераса, с една дума - ресторант точно за сватба, но голяма - искат поне 120-130 души да има на сватбата! Успех! give_rose
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #637 -: юли 25, 2007, 17:07:56 »

Sabina , мерси за информацията  smile Аз съм го резервирала за 23.09 и гостите ще са 80-100 човека и се надявам времето да е хубаво за да сме в градината good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: юли 26, 2007, 14:16:49 »

Здравейте. Много търсих и не намерих информацията, която ми трябва, за това простете ако има някъде нещо! Аз съм от Бургас а годеника ми от Шумен. Много се чудехме къде да е сватбата - живеем в София. Решихме че ще е най-удобно тук и искаме да намерим в или около София хотелче с хубав ресторант за да настаним роднините от далече, повечето приятели са от тук. Ако някой може да ми помогне ще му бъда безкрайно благодарна  give_rose
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: юли 26, 2007, 17:14:04 »

Veronik, зависи за какви пари. Мойта сватба ще е в "Глория палас" в Горна баня, там  имат и хотел. Една приателка , която също имаще гости  с нощувка остана много доволна  smile
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #640 -: юли 26, 2007, 21:33:15 »

dani81, след като сте резервирали- вече е късно за отзиви  Wink Всъщност ти не си ли радпитала преди това как правят сватбите.. Ние също ще бъдем там в началото на месеца и мога да ти дам малко инфо- може и по-малко да сте, не е проблем, даже мисля че максимум е за около 100 души (въпреки че управителите винаги обещават в много ресторанти че били за 150 човека). В градината и на терасата не се сервира, защото както те казват през деня яденето изсъхва и може за се развали ако е топло, а вечер е шумно и според мен идеалния вариант е ритуала да е в градината, която се оказа една от най-добрите в околностите на София, а после да не рискувате с кaпризите на времето и да се влезе вътре- ако човек иска може да излезе да се разхлади до басейна, но после влизаш вътре и не се притесняваш за студ, комари или жега през деня. Цените не са ниски все пак, но средно за такъв ресторант в София, но всъщност ти най-добре трябва да знаеш колко е куверта, за обслужване и храна мога да кажа после, стискайте палци да няма проблеми.. good
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: юли 27, 2007, 17:04:59 »

Pipilota , ще чакам отзиви от теб smile Ресторанта го резервирахме заради градината и роднински връзки smile Мойта сватба е на 23.09 и много се надявам да е навън good Успех ти пожелавам и ще чакам да ми пишеш smile
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: юли 30, 2007, 13:11:18 »

Моята сватбена агентка преди 2 седмици прави сватба в "Глория Палас" - в градината. Каза, че станало много хубаво, но с много труд, защото отвън столовете са пластмасови, шатрите не са на ресторанта - трябва да се вземат под наем и други такива.    Но е станало много хубаво - с много цветя и свещи.  good Имало е даже плаващи цветя в басеина.   smile Но това струва не малко, а не знам кой с какви възможности разполага.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #643 -: юли 30, 2007, 18:19:28 »

Radost, мерси за информациата smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: юли 31, 2007, 09:28:05 »

Моля ви  Girl_hide предложете ми хубав хотел с ресторант в София на нормални цени! Много ми е трудно  hysteric
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines