Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 23:30:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 489265 пъти)
 
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #465 -: юни 04, 2007, 15:09:01 »

момичета, тъкмо се връщам от т.н. "уговаряне на подробностите" в ресторанта и съм меко казано бясна  hysteric
после ще ви разкажа с подробности, като се прибера вкъщи, че и без това отсъствах много дълго от офиса
направо ми се  Cray
ако беше възможно да организирам сватбата за 2 седмици да е някъде другаде, нямаше да се поколебая  huhhuh.gif
Активен
daniella07
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #466 -: юни 04, 2007, 18:18:41 »

здравеите на всички,
много ми харесва форума и аз бих искала някои от вас да сподели впечатленя, ако има такива, разбира се, от ресторанта на хотел Експо.
С нетърпение ще очаквам инфо.
Поздрави

Моля пишете на кирилица!
« Последна редакция: юни 04, 2007, 19:14:03 от fiibi_bg » Активен
kiki
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #467 -: юни 04, 2007, 23:05:07 »

здравейте, забелязвам, че за датите до края на септември вече хората си имат резервация. според вас дали и за октомври трябва да резервирам от сега или е ок защото по принцип силния сезон на сватбите е до края на септември?
също, ако някои може да подскаже цени за континентал плаза и скай плаза, много ще съм задължена... ходих на сайтовете и на двата ресторанта, но няма цитирани цени/пакети...
Относно двете плази в НДК.Преди месец ни предложиха куверт от 40 лева,но се чудеха дали да не сложат и такса за внесения алкохол.Не ни хареса отношението на шефа на ресторантите(г-н Мучанов) и за това се отказахме от там.
kiki, мерси за инфото. можеш ли да кажеш горе-долу какво включваше менюто, примерно 4-course, торта? т.е. за 40 лева има ли достатъчно неща?
До колкото си спомням менюто включваше 3-course+торта,но най-добре е да отидеш на място и да попиташ за условията.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юни 05, 2007, 09:02:51 »

Ники, какво се е случило, не се разстройвай.
отстоявайте позицията си.
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #469 -: юни 05, 2007, 09:06:55 »

Какво е станало Nicky?
Моят съвет е - покажи им, че няма да е за твоя сметка! Ако трябва да има и разправии дори! Не отстъпвай! В тая София всеки си мисли, че целият свят се върти около него...  Mad girl
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #470 -: юни 05, 2007, 10:54:37 »

Сега ще ви разкажа накратко. Ресторантът е супер СОЦ, тази, с която трябва да се говори е една лелка, нискобюджетен е, има ужасен вид. Нищо чудно, че беше свободен, когато всички нормални места бяха заети. Нашият критерий не беше цената /е, все пак да е поносима/, а да е голям ресторантът. Всички хубави места бяха ангажирани, а ходихме през януари за юни. Казахме си, какво пък - ще си го направим весело, независимо от обстановката.
Вчера уговаряме детайлите. Лелката е ужасно дразнеща. Нищо не може да бъде както искаш, а както си е. Покривките и калъфите могат да бъдат сини или червени /което изобщо не се връзва с бяло-розовите щори, няма дори пердета!/, но поне да знаем кой цвят ще е, за да се предвиди украсата. Отговаря - е как кой да е - ми който си е тогава, няма някой заради вас да сменя  angry
На сватбата, на която бях, масата на младоженците беше просто две събрани маси с обикновени бели покривки и червени карета отгоре. Това не е официална маса. В агенцията за украса попитах за покривка, защото на снимките изглеждаше хубаво, макар и в розово, на фона на всичко червено ИЛИ синьо /каквото се падне/. Там ми казаха, че тази покривка си е от ресторанта. Хм. Попитах лелката - тя каза, о да имаме официална покривка, но не я слагаме, защото се цапа!!!!! Можело да я наемем, но не помни на каква цена. Е ние организираме сватба, те ДОРИ не я предлагат, хубаво, ще си я платим, но ако не съм попитала и очаквам официална маса - какво?!
Имаше още изцепки, но просто не ми се говори ... само се ядосвам.
И двамата с половинката се почувствахме като някакви, дето сме отишли да се молим или да просим, а не като клиенти.
За капак, една колежка каза, че е била на сватба миналата седмица там - сервирали й в счупена чаша, олющена чиния и вилица с дупка. Много окуражаващо.
Аз като бях на сватба, не забелязах никакви такива неща, просто защото беше на близка приятелка и бях развълнувана от събитието, не от обстановката. Дано и моите гости се чувстват така, защото .... Cray
« Последна редакция: юни 05, 2007, 10:57:26 от Nicky » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: юни 05, 2007, 11:04:13 »

 Oh my ... много добре те разбирам как се чустваш защото и аз преживях нещо подобно.миличка отидете и обяснете че това  е вашият ден и искате дае красиво.направо ми се плаче като чета за теб и се сещам за мойта подобна ситуация  Cray
моля ви момичета от варна ако някой е чувал нещо за сватба в империал на ривиера да сподели вече си мислим да се преместим там.даже сега ще званя да питам за кувертите,много ми е гадно че нищо не става така както си го искаме hysteric
http://www.desartonline.net/vr/riviera/I_tours.htm ето това е.има панаромна разходка на ресторанта,дано е свободен cray
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #472 -: юни 05, 2007, 11:07:12 »

maslinka много ми харесва ресторанта, който си показала. Направо действай, вие поне имате време, аз вече съм пред свършен факт  hysteric
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юни 05, 2007, 11:16:48 »

ники, отстоявайте желанията си, и им кажете, че ако трябва ще изпратите някой близък да сложи покривка - каваро вие иската или нещо подобно, не и се оставяйте на тази жена, ужас Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: юни 05, 2007, 11:34:43 »

maslinka чудесен е ресторанта! питайте и дано да са по-учтиви там!

Nicky с тази тъпа лелка се отнасяй със същото пренебрежение и наглост, с което тя се е отнесла с теб! С такива прости хора е изключено да се разбереш по човешки начин. Тропай с крак, натискай я, ако се наложи даже я заплаши с нещо. Пробвай всичко, дори ако трябва да бъдеш крайно нагла - бъди! Това съм научила от личен опит. Ако някой не разбира от добър тон и нахалства, покажи му твоите рога! Пък да видим на кого са му по-големи рогата (аз нали съм си Овен и в крайни ситуации така действам и да ти кажа има ефект  girl_wink )
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #475 -: юни 05, 2007, 11:47:12 »

ами притеснявам се да тръгнем с лошо, защото ако решат, могат да ни направят сватбата ужасна, да има проблеми с подредбата на масите, с храната, какво ли не ... май предпочитам да не рискувам и да се примиря  End
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юни 05, 2007, 11:50:14 »

Явно с тези тесторанти..не можеш да излезеш на глава girl_impossible.С нашия уж всичко беше наред и се бяхме разбрали ( явно само аз сам се била разбрала... shok) украсата да бъде в тъмносиньо, бордо и екрю, и те казаха...." О....няма проблем" и аз съответно съм спокойна отпаднал ми един ангажимент от главата. И отиваме в сватбения ден и.......... Oh my ... Oh my ... Oh my ......тъмносиньото го бяха докарали като цвят, екрюто беше нещо като цвят пъпеш...чак на оранжево биеше.... Oh my ..., а въпросното бордо....си беше най- обикновено червено...при това светло червено  girl_impossible.Направо щях да hysteric hysteric hysteric.
Но така се завъртяха нещата, че с първото поглеждане, след това въобще не ми остана време да мисля за несполучливата украса...иначе щях да се побъркам. И затова ли мислих и премислях толкова тази украса.... diablo...когато накрая нямаше и помен от пъроначалния замисъл.... bad А когато говорихме и доуточнявахме нещата...нямаше проблем... Mad girl
Направо сега като си припомнииииихх......и  diablo  nea beating diablo nea beating
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #477 -: юни 05, 2007, 12:05:28 »

Само не разбрах, кой е този ужасен ресторант?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: юни 05, 2007, 12:13:01 »

дам, Ники, мн неприятно, но както казваш ти може и да ти вгорчат деня, ако им се репчиш....... crazy Тогава защо не акцентуваш на това че вие плащате, повтори го няколко пъти ако трябва с твърд и спокоен тон, според мен ще трябва да се съгласят, защото все пак е мн трудно да си намерят друг за 2 седмици!!!!!! beating Успех good
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #479 -: юни 05, 2007, 12:26:33 »

И аз съм на мнение, че трябва дипломатично да се действа, колкото и да е опака тази лелка  angry
Ние така се съгласихме да ни напишат една 0,5 л минерална водичка от 90 ст. в куверта само и само да не дразним и без това нелюбезния господин-управител и да рискуваме да ни вгорчи сватбата.
Nicky, бъдете търпеливи, но и упорити. Все ще се разберете някак. Желая ви вълшебна сватба!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines