Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:15:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 489672 пъти)
 
ofelinka
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #930 -: декември 18, 2007, 12:20:08 »

Да кажа за "Триада", ако някой го интересува.Преди три седмици празнувахме нашата сватба там и съм много доволна.Куверта е 40 лв, в него влиза салата, предястие - топло и студено, основно и хлебчета, сатенените калъфи не се плащат, гостите се посрещат с чаша шампанско, в съпровод от пиано, нощувка в апартамент, няма такса за алкохол.Свободно внесохме и безалкохолно и ядки, персонала помогна за допълнителната украса и бяха страхотни!Нямахме проблеми с връщането на стойката на тортата.Дано няма промени, защото разбрах, че управителя е сменен.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #931 -: декември 18, 2007, 18:05:03 »

Според мен Амбасадор , има много стилен ресторант. Няма да е необходима много украса за да стане перфектен.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #932 -: декември 29, 2007, 10:35:35 »

Здравейте момичета,леко съм се притеснила,защото не мога да намеря ресторант за сватбата.Има време - чак юни месец е,но вчера ми отказаха от Форум и Форум Централ (вече нила капарирано за друга сватба,ако сме искали да сме си сменили датата angry),а аз главно на тях разчитах. NO Сватбата е на  07.06.08g.,около 80 човека ще бъдем,предпочитам да не сме на открито ,за да не ни изиграе някоя лоша шега времето,хубаво би било ресторанта да е в близост до Красно село, защото там ни е ритуалната и църквата горе-долу (тя е зад хотел Родина).Ако знаете за някой хубав ресторант ,моля помогнете!!!!
P.P. Само да не е Помпей него не го одобрявам girl_impossible


Задължително пишете на кирилица!
« Последна редакция: декември 29, 2007, 10:53:50 от fiibi_bg » Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #933 -: декември 30, 2007, 17:19:13 »

Здравей, magica1983

В околността се сещам за ресторанти Ниагара на Дойран, Ресторант Метеор, и малко по-отдалечено, но добър вариант е резиденция Бояна. Мои клиенти бяха там и са много доволни. Всичко зависи от финансовата ви възможност. Също така ресторантът на хотел Родина.

Но не мисля, че е добра идея да се ограничаваш ресторантът да е непременно близко до залата и църквата. Аз също разсъждавах така, но сега знам, че не е нужно. Все пак може лесно да се уреди транспорт в София.Важното е ресторантът да е добър.

За ресторант Метеор мога да ти дам сватба на мои клиенти на диск да видиш дали ще ти хареса.
Ако се интересуваш ми пиши тук или на имейла.

Дай и повече информация за куверта, който можеш да си позволиш.Мога и други ресторанти да ти предложа.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #934 -: декември 30, 2007, 18:00:31 »

Ето това е АМБАСОДОР !


* УКРАСА ТРИМОНЦИУМ 004 [800x600].jpg (86.63 KB, 800x600 - видяно 649 пъти.)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #935 -: декември 30, 2007, 18:02:34 »

Това е самата зала на Амбасадор .


* УКРАСА ТРИМОНЦИУМ 006 [800x600].jpg (89.65 KB, 800x600 - видяно 1598 пъти.)
« Последна редакция: януари 02, 2008, 09:21:41 от gucci » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #936 -: декември 30, 2007, 18:09:07 »

Ето още една


* УКРАСА ТРИМОНЦИУМ 005 [800x600] [800x600].jpg (93.79 KB, 800x600 - видяно 1316 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #937 -: декември 30, 2007, 22:10:39 »

Моето впечатление е, че точно Форум и Форум Централ са ресторантите, които най-рано се резервират. Навсякъде ги препоръчват, а и съотношението цена/качество/близост до ритуална зала е от най-добрите. Ние почнахме да оглеждаме ресторанти около 10 месеца преди сватбата и единствено там не ни казаха, че е прекалено рано. Така че няма смисъл да се притесняваш много, ще намерите нещо подходящо! smile

От тези, за които са ти писали ходих само в Метеор. Наистина е близо и градината им е много красива, на нас много ни допадна. Минус е, че 80 човека ще трябва да бъдат в две помещения, които са отделени предимно със стъкло, но все пак са две. Освен това работят задължително с техен DJ . Цената си спомням, че беше добра, но не разрешават да се вкарват безалкохолни, а само алкохол, което значи, че ще се качи като поръчате допълнително безалкохолни.
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #938 -: декември 31, 2007, 00:29:15 »

Arlina  е абсолютно права за написаното за Метеор. Подкрепям я. И при моите клиенти беше така. Отново ти казвам, че мога да ти дам диск със сватба там и да прецениш сама.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #939 -: декември 31, 2007, 12:42:25 »

Много ви благодаря за предложенията,мисля,че от всички Амбасадор ме заинтересува най-много,така си представям да изглежда ресторанта! Bravo Аз иначе обиколих на няколко места и искам да ви споделя своя опит. Вчера първо отидох в Бест Уестърн Сити хотел на Стара планина, заведоха ни в зала, която се украсява и се подреждат маси. Като цяло е просторно, но малко тъмно и точно в средата минава около метър дълга колона, която не ми допадна. За съжаление нищо повече не знам, тъй като го нямаше мениджъра на ресторанта. После ходихме до Клуб-ресторант Операта, който е просто под всякаква критика (заприлича ми на столова на пенсионирани оперни артисти, дори вратата беше счупена NO). После продължихме към Елемаг Гурме. Ще разочаровам всички, като ви кажа, че има от 18.12. нови собственици, вече мястото се казва Стари-ресторант на звездите и не успяха да ни измислят никаква оферта, тъй като все още нямат идея за нищо. Разгледах менюто и има доста нетрадиционни неща (всъщност тардиционни няма) от сорта на козе сирене с боровинки и обезкостена агнешка главичка (каквото и да е това). Цените направо ме изумиха, тъй като едно нормално похапване би излязло поне 80 лв, а грамажа просто е като за колкото Бог да прости. Е,поне интериора се е запазил и наистина е едно много красиво и просторно място засега (поне за 120-140 души). След това се насочихме към хотел -ресторант Брод. Мястото е малко кофти насред шосето, но персонала беше много любезен, залаат на ресторанта е просторна и светла, таваните са високи. Цените са много добри, има избор. Само един малък недостатък-не предлагат украса, трябва човек сам да си осигури. После потеглихме към така прехваления от много хора тук, ресторант Биляна. Определено не е по мой вкус-битовото ми идва малко в повечко (лук по стените, грозде висящо от таваните, все разни народни красотички висят от всякъде). Всъщност това, което казвам е за салона, който работи. Другия, който не работи, в съседство ме посрещна с миризма на шкембе-чорба и беше едно претъпкано с маси помещение, което според мен лично не става за сватба за 80-100 човека. Може порциите наистина да са големи и вкусни, може хората наистина да са любезни,но ... просто не е за мен. pardon След Биляна отидохме в Монтрей, на Сим. шосе. Много уютен и красив ресторант, но за 40-50 души, самата управителка ни го каза. Накрая минахме през Триада, до зала Фестивална. МНООООГО съм разочарована. От улицата се влиза директно в ресторанта. Когато влязохме, ни казаха, че ще има ВИП сватба довечера. Беше украсено. Но знаете ли как-със супер измачкани калъфи за столове, които на всичкото отгоре се заплащат по 4лв. на стол, подът беше с мръсен светъл мокет(ама мръсен ви казвам).Имаше някакви шкафове, които не знам какво изобщо правеха там. Предложиха ни сватбено меню от 48, 52 и 68 лв crazy . Вярно,че тортата е от тях, но дори и в хякои от по-скъпите ресторанти куверта не е толкова. Пиенето се заплаща по 3 лв на човек. Значи като си сложиш всички такси и кувертите съответно стават 55, 59 и 75 лв. Луда работа ви казвам!!!
Още веднъж ви благодаря за инфото, което ми дадохте, ще проверя тези ресторанти и ще ви послушам, че може би наистина местоположението на ресторанта не етолкова важно да е наблизо.
Момичета, желая ви весела, щастлива и здрава Нова година, дано успеете да организирате всичко бързо и лесно и да имате най-красивата и запомняща се сватба догодина!!! Santa2
Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #940 -: декември 31, 2007, 16:51:26 »

Здравейте,
Magica,и аз ще споделя моите впечатления и информация:
относно Best Western City Hotel, аз ходих там преди 2 седмици и се срещнах с управителя, любезен и изчерпателен беше. Предложи 3 или 4 вида менюта съответно от 35, 40 и 42 лв., показа ми залата,обясни за украсата и показа албуми със снимки от други сватби. Накратко казано ми се стори доста отзивчив, но не запомних всички подробности, тъй като залата е вътрешна,няма пряка светлина и ми се стори малко мрачна, а цените не са от най-ниските. Но за който са ок ,може да отиде да го види, залата иначе ми се видя доста просторна.
Биляна според мен не може да събере 80 човека, колкото сме ние. Когато отидохме беше приготвен за сватба от 65 души и беше пълно навсякъде с маси, просто нямаше празно място.Като стил е сякаш малко претрупано, но ... въпрос на лични предпочитания и разбирания.Иначе и там управителя беше много любезен.Порциите са големи,няма такса алкохол и overtime.
В ресторант Тоскана на парк хотел Витоша ми хареса много.Светъл и просторен, доста изчистен като интериор. ОБАЧЕ управителя каза, че не може да се ангажира отсега с резервация за юли догодина  sad
Аз вече обяснявах това по рано в тази тема.Можело 2 месеца преди датата.Няма как да рискувам и да чакам дотогава.Кувертите са 42 лв, + 150 лв. на час след 5-тия час и + ниакакъв % сервиз имаше.
В Sky Way в Симеоново залата е нещо подобно на тази в хотел Сити,но управител нямаше и цените така и не ми станаха ясни.Но доколкото разбрах няма точни цени на куверт, а ти дават меню и ти сам си съставяш куверта.
В Триада ми се видя много малко пространството.
Във Форум Централ като че ли относно цени/условия ми допадна най-много, с изключение на някои малки подробности.Но то е ясно,че идеален вариант няма.Ако не открием нещо друго в най-скоро време, може би ще се спрем на него, ако разбира се вече не са ни изпреварили, така като чета...
Ами това е дано съм била полезна на някой.
Весели празници!

Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #941 -: януари 01, 2008, 13:47:04 »

Здравей, magica1983

В околността се сещам за ресторанти Ниагара на Дойран, Ресторант Метеор, и малко по-отдалечено, но добър вариант е резиденция Бояна. Мои клиенти бяха там и са много доволни. Всичко зависи от финансовата ви възможност. Също така ресторантът на хотел Родина.

Но не мисля, че е добра идея да се ограничаваш ресторантът да е непременно близко до залата и църквата. Аз също разсъждавах така, но сега знам, че не е нужно. Все пак може лесно да се уреди транспорт в София.Важното е ресторантът да е добър.

За ресторант Метеор мога да ти дам сватба на мои клиенти на диск да видиш дали ще ти хареса.
Ако се интересуваш ми пиши тук или на имейла.

Дай и повече информация за куверта, който можеш да си позволиш.Мога и други ресторанти да ти предложа.

Здравей iolly,
много ти благодаря за отговора. В Метеор съм ходила на сватба през 2005г., не беше лошо,но не ми допадат колоните (масите така бяха наредени, че не виждах през цялото време нито дансинга,нито булката и младоженеца).Кувертът, който ме устройва е до 50лв,но по-важното за мен е ресторантът да е светъл,просторен (ако може да е по-новичък и модерен просто ще е идеално  blush ).Може да струва и малко повече ако все пак цената отговаря на предлаганото качество. По последни данни май се оказва,че ще бъдем, не както смятахме 80 човека,а около 95-100, така,че трябва да търся малко по-широк ресторант.
Още веднъж хиляди благодарности!!! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #942 -: януари 01, 2008, 18:30:15 »

аз също харесвам Метеор!!но не мисля че за сватба е много подходящ разбира се това е лично мое мнение! ;)има вътрешна част една като междинна и една външна малко разпиляно ми се струва за фирмено парти е добре или за рожден ден новогодишен купон но за сватба се отказах от идеята си за този ресторант!!нестандартен е признавам си и с много раздвижен интериор!а и знам че те си работят общо взето с един персонал за сватби дисководещ оператор за тези хора говоря и честно казано не исках за мен дисководещия след като ми е разтягал романтични излияния за любовта да каже на бармана "айде бате сипвай уискито и тея балъци оженихме" =]от източник го знам  diablo
Активен
leah
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #943 -: януари 01, 2008, 21:27:23 »

И аз да добавя малко информация за Елемаг Гурме, понеже и аз обикалях ресторантите последния месец. smile Принципно събира максимум 110-120 човека. Дори за 120 ще бъде прекалено препълнен. Леко е разчупен затова гостите, които ще са в едната секция, няма да виждат по-голяма част от сватбата. Иначе е много хубаво място. Бяха ми дали меню за сватба и нямаше нищо общо с менюто в ресторанта (което наистина е много скъпо, но пък е и страшно вкусно), беше стандартно меню, а куверта, около 40 и няколко лева доколкото си спомням. Това е без алкохола, няма сервиз за алкохола. Но естествено това е информация от преди около месец.
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #944 -: януари 02, 2008, 00:28:04 »

Magica, препоръчвам ти Greenville. За куверт от 55 лева ще получиш много стилна обстановка. От фотограф, снимал там, знам, че всичко е било перфектно и като обслужване и като светлина..изобщо всичко. Има прекрасна градина. Не е на улицата..на закътано и тихо място е. Мога ад ти пратя много красиви негови снимки, ако се интересуваш, от сватбено тържество.

Единственото, което малко ме притеснява е капацитета на ресторанта..за това трябва на място да прецениш.
Активен
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines