Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:18:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 489571 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #825 -: октомври 26, 2007, 08:49:53 »

И на повечето места ми казаха "Ми за след 1ви януари си слагайте още между 5 и 10 лева върху куверта в момента"! Cray
Това ме притеснява и мен- че както сватбата е през март, цените след Нова година ще скочат. Не намирам обаче обяснение защо всички ресторанти /а и фирми, медии и т.н./намират за необходимо да си качват цените след Нова година, без каквото и да е основание beating
Мисля си и друго- тъй като сватбата е март, това по принцип не е месец с много сватби, още повече, че ние ще сме през някакви пости /не, няма да имаме църковен брак  Wink/ Дали това няма да се окаже шанс да не ни "одрусат" с кувертите, поради липса на други сватби  crazy Или ще си кажат- март, март-няма сватби,ама идва април-тогава има много Wink И пак ще си ни "одрусат" crazy 
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #826 -: октомври 26, 2007, 11:04:20 »

Gergana_and, ние също не планираме голяма сватба, около 75 човека може би. Никъде не са ни правили проблем, дори ресторанта да се води за 150 (по мое наблюдение навсякъде преувеличават с капацитета на ресторантите, тоест като кажат 150 могат да съберат 150, но ще е тясно и без място за дансинг). В Панорамата е подходящо да не се използват всички маси и не мисля, че ресторанта ще изглежда празен. Ако те интересува мога да ти пратя на ЛС телефон на управителя, но довечера, сега не е в мен. По-добре да питаш от колкото да се разкарвате напразно.

По въпроса с цените - не мисля, че ни лъжат, защото виждат, че сме почнали от рано. На повечето места дават брушурки, които са отпечатани за всички с цените или показват менюто, което пак е за всички. Не се притеснявам, че ще ми вдигнат цената в последния момент без да има основание. Все пак винаги мога да изпратя някого да се поинтересува уж за сватба какви са цените към момента и ако тези, които са ми дали са по-високи да искам обяснение. За справка - в закона за защита на потребителя е посочено, че търговец няма право да продава една и съща стока на различни цени. Ние избираме сега и сравняваме цена/качество към този момент. А ако има голяма инфлация, тя ще обхване всички ресторанти.
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #827 -: октомври 26, 2007, 11:44:08 »

Арлина ще съм благодарна да ми пратиш телефона на ЛС, поне така ще можем да направим някаква предварителна уговорка за ден и час. Много ме зарадва с информацията, че големите ресторанти не отказват малки сватби.  smile
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #828 -: ноември 04, 2007, 19:26:01 »

Момичета как си избрахте ресторантите? Харесаха ли ви веднага като ги видяхте или просто избрахте най-доброто възможно? И как се уверихте, че е най-доброто. Ние много обикаляхме и от седмици се каня да капарирам, но не мога да се реша blush
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #829 -: ноември 04, 2007, 20:52:52 »

Ами ние накрая се спряхме на ресторанта на хотел Централ Форум. След обикаляне на предварително намислените места (тоест такива, които знаем, че се водят за хубави), накрая случайно решихме да проверим в този и много ни хареса от пръв поглед. Преди това бяхме харесали много друг ресторант(Грийнвил) и вече бяхме решили за него, но като видяхме този също ни допадна, а вече като разбрахме и за цените на кувертите, това наклони везните.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #830 -: ноември 04, 2007, 21:52:34 »

Там цените наистна са много добри. Но мен мястото не ме впечатли. Мисля, че очаквах повече, защото четох много добри отзиви тук. Май не знам какво искам sad
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #831 -: ноември 04, 2007, 22:14:00 »

Момичета как си избрахте ресторантите? Харесаха ли ви веднага като ги видяхте или просто избрахте най-доброто възможно? И как се уверихте, че е най-доброто. Ние много обикаляхме и от седмици се каня да капарирам, но не мога да се реша blush
Арлинка, ние решихме една вечер в кой ресторант ще бъдем, на другата сутрин се обадих, вечерта отидохме и капарирахме smile. Нито сме обикаляли, нито сме проучвали. Ама ние с всичко така направихме - от раз. И засега не съжаляваме. Но просто нямаме време и нерви да обикаляме.
В крайна сметка след две седмици сме в ресторант Биляна smile.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #832 -: ноември 04, 2007, 23:08:53 »

Arlina ти за бившия хотел Славия ли казваш, сегашния хотел Централ Форум? Защото има и хотел Централ на Хр.Ботев, от същата верига, който и на мен не ми хареса. Иначе този, който ще запазим е с отлични условия за тези пари, като сравнявам с далеч по-лоши, но по-скъпи места от сорта на Дипломатически клуб Горна Баня или Царско село. Дано успееш скоро да избереш подходящ ресторант за вас. Успех.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #833 -: ноември 05, 2007, 10:26:47 »

централ Форум (бившия Славия)е много хубав ресторант ние останахме много доволни!!който го избере няма да сбърка!!!
Активен
mireto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #834 -: ноември 05, 2007, 17:19:17 »

Здравейте!

Нуждая се от вашата помощ за идеи за ресторант, в който да направим нашата сватба. Пускам тази тема, защото региона, към който сме се ориентирали е доста голям и трудно можем да знаем кое къде е и дали става  pardon

Първото и основно ни желание е мястото да е извън град или в малък град, за да сме далеч от напрежението и суетата, след това искаме да някъде в центъра на България - около Севлиево, Търново, Дряново, Трявна, Ловеч или Троян... и третото е да има евентуално и градина, и закрикрито помещение (ако евентуално е студено или вали). Последното ни желание да има някъде наблизо да настаним за спане около 80-90 човека  Girl_hide

Ще се радвам на всяко споделено предложение, препоръчано място или идеи, които да проверим на място!
Благодаря ви предварително  give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #835 -: ноември 05, 2007, 19:29:29 »

Мирето, първо добре дошла! Мисля че мога да ти помогна по въпроса. Над Асеновград има един много хубав манастир, коjто сега функционира като хотел-ресторант има даже и църква с градинка. Просто идеално за сватби! Бяхме лятото там на сватба на една прятелка. Ето го мястото, ако те интересува пиши ми на лични.
 


Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #836 -: ноември 05, 2007, 22:12:21 »

Аз се сещам за едно много хубаво място, но там предполагам, че трябва да се настанят гостите в самия хотел - става дума за Главатарски хан на язовир Кърджали. Невероятно място е, наистина и там би станала една страхотна сватба.
http://www.glavatarski-han.com/

Друго място за което се сещам е Априлци, примерно хотел Априлци.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #837 -: ноември 06, 2007, 16:50:02 »

Arlina ти за бившия хотел Славия ли казваш, сегашния хотел Централ Форум? Защото има и хотел Централ на Хр.Ботев, от същата верига, който и на мен не ми хареса. Иначе този, който ще запазим е с отлични условия за тези пари, като сравнявам с далеч по-лоши, но по-скъпи места от сорта на Дипломатически клуб Горна Баня или Царско село. Дано успееш скоро да избереш подходящ ресторант за вас. Успех.
За същото място говорех. Това, което исках да кажа, че всичко му изглеждаше наред (освен т.нар. градина), но не ме впечатли, тоест с нищо особено не го запомних. Другото, което не ми хареса е, че понеже сватбата е малка казаха, че ще затворят една част от ресторанта с преграда и, че не ни гарантират, че  там няма да има хора, а това все пак е подвижна стена някаква, а не зид с изолация за шума.
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #838 -: ноември 08, 2007, 18:23:54 »

момичета аз ви препоръчвам ресторанта в парк хотел москва.и по назад в темата сам го казвала.ресторанта е голям, дансинга е в средата и всички гости могат да се наслаждават на сватбата.в моя албум има снимки от ресторанта и можете да видите за какво става въпрос.управителката и персонала с а големи сладури а относно кувертите мисля че 28лв беше най скъпия който те предлагат.дано да помогна на някои.поздрави
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #839 -: ноември 09, 2007, 08:50:52 »

Нелсан, а в кой от ресторантите на Парк Хотел Москва бяхте, че то нали не е само един. И кажи доволна ли си от обслужването?
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines