Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:05:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 489556 пъти)
 
whoopy
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #780 -: октомври 03, 2007, 13:01:27 »

Ели, абсолютно си права, мисля че там надуват цените, защото е Дипломатически клуб и така пресяват клиентите си. Реално цените са почти двойни.

divna Ние ходихме и до хотел Европа /зад х-л Плиска/, имат много приятна градина с басейн, който ако се украси може да стане страхотно. Ако искаш разходете се до там, освен това кувертите са към 25-30 лв. Сещам се и за Континентал плаза в НДК, там не е точно градина, но е навън и е много хубаво, но нямам идея какви са цените.
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #781 -: октомври 03, 2007, 23:13:10 »

за съжаление е така..... Като чуят сватба и дай да им изтръскаме джобовете. Whoopy,относно Европа,не се бях сетила за него *THUMBS*хотелът е много симпатичен,но като се има в предвит гъсто разположените хотели и къщи около него едва ли ще се навият да направят вечерна сватба на открито и музиката да тресе целия квартал....... все пак ще го погледна другата седмица и ще попитам..... Вече нямам много варианти. Лебеда отпадна,набелязала съм  Ловен парк и ще проверя и Континентал плаза. Ако някой се сеща за други ресторанти с голяма градина,приемам съвети . Girl_sing
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #782 -: октомври 06, 2007, 17:47:30 »

divna, мойта сватба беше в Дипломатическия клуб " Глория палас" на 23.09 и съм много доволна  smile Всичко беше перфектно. Там си направих и ритуалите. Имаше арка на двора и беше много красиво  girl_in_love Храната също беше много добра . И гостите ни останаха очаровани  Bravo
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #783 -: октомври 06, 2007, 20:33:59 »

за съжаление е така..... Като чуят сватба и дай да им изтръскаме джобовете. Whoopy,относно Европа,не се бях сетила за него goodхотелът е много симпатичен,но като се има в предвит гъсто разположените хотели и къщи около него едва ли ще се навият да направят вечерна сватба на открито и музиката да тресе целия квартал....... все пак ще го погледна другата седмица и ще попитам..... Вече нямам много варианти. Лебеда отпадна,набелязала съм  Ловен парк и ще проверя и Континентал плаза. Ако някой се сеща за други ресторанти с голяма градина,приемам съвети . Girl_sing

Divna, в Ловен парк е много хубаво. Миналага година бях там на сватба и ми хареса. Беше студено и не сме се възползвали от градината, но и вътре беше приятно. Бяха запалили камината и беше уютно. Мен ми хареса, защото е изолирано от блокове, къщи и т.н.
А иначе ние ще бъдем в Биляна, където градината наистина е великолепна, но отново няма да се възползваме, защото датата ни е 17.11.07 и е много малък шанса да е топло. Доста е голяма е и със сигурност побира 140 човека. Ресторантът вътре е за около 100. Ще ви хареса, защото е направено с желание и хората там основно с това се занимават. Мога да ти дам координатите.
Успех в намирането!  pleasantry
« Последна редакция: октомври 06, 2007, 20:37:10 от danieIa » Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #784 -: октомври 06, 2007, 21:29:35 »

Благодаря ти миличка!Аз го знам,обаче не мисля че е "моят ресторант"!  много ми се иска сватбата да е в градина, с изнесен ритуал....... И си го представям някак си по-усамотено......., а не в най-многолюдния район на студенски град! иначе вътре е хубаво, но няма да мирясам докато не проверя повечето ресторанти с градини! Все пак благодаря ви момичета за отзивчивостта! give_rose
Активен
dolina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #785 -: октомври 07, 2007, 21:33:41 »

Здравейте,
очаква ме избор на ресторант за сватбата ми (в София)....  crazyимате ли някакви впечатления от Гранд зала Макси?
« Последна редакция: октомври 07, 2007, 21:35:56 от dolina » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #786 -: октомври 08, 2007, 11:46:23 »

"Макси" е изключително удобен ресторант за сватбени тържества с голям брой гости. Според цената на куверта получаваш и превъзходна кухня. Имаш безплатен паркинг за гостите. Ресторантът е удобен за видео или фото снимките. Необходима е малко по-голяма звукова система, но разположена по правилен начин.
Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #787 -: октомври 08, 2007, 17:40:07 »

 Здравейте  smile
на мен ми предстои сватба през следващата година. Но колкото до избора на ресторант, мисля че не е никак рано да започна да търся. Прочетох цялата тема тук, но тъй като не срещнах мнение за Царско село, бих искала да помоля, ако някои има някакви впечатления и информация за сватбите там, да сподели  smile
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #788 -: октомври 10, 2007, 12:19:22 »

Здравейте и от мен. До моята сватба има време, но вече съм се заела с търсенето на ресторант. Засега съм се спряла на следните:

Дипломатическият клуб в Горна Баня
Ресторант Лебеда
Царско село
Ресторант България
 
Като цяло искам сватбата да е в градина, но да има възможност и за прибиране вътре, ако е лошо времето. Освен това искаме да направим изнесен ритуал - и църковния, и гражданския. Последно мислим да направим менюто като шведска маса. Та се чудя дали тези ресторанти, които съм набелязала, имат практиката да приемат външен кетъринг и декорация?
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #789 -: октомври 10, 2007, 16:49:05 »

Миличка,моята концепция е същата,но за съжаление за сега не съм сси избрала ресторант! все пак мога да те нформирам за това,което аз съм проверила! [bГлория Палас- капацитет на ресторанта около 200 души,страхотна градина,която до пролетта ще я ремонтират,ако избереш градината ти пазят и ресторанта в случай че вали в деня на сватбата! куверти от 40 лв на горе!Управителят е страхотен,ще ти уреди изнесения ритуал и ще е на истина,а не театър! проблем се явява музиката,ако е вечерна сватба партито приключва в 23.30-24h,заради хотелската част! Колкото до кетъринга-силно се съмнявам че заведение като дипломатическият клуб ще допусне външна фирма да приготви храната! иначе май си имат фирма за украса,с която работят и ползват отстъпки!
друг ресторант с градина е Биляна в студ.град.Само че в градината ще ти изнесат само ритуала и после трябва да влезнете вътре!Капацитет-100-110 души (нас не ни устройва,ние сме 130-140)! Иначе ресторанта е чист,новичък и персонала е добър! Рестторант Ловен парк също има градина,в парк е,усамотено,абе страшно е за лятна сватба на открито,НОООООООООО не правят сватби в градината,но ако икаш поне ритуала да ти е там можеш да я наемеш срещу 800 лева crazy! в противен случай те ще си пуснат клиенти в нея и докъто моите 140 гости чакат за лед, те ще тичат да обслужват на вън,заради бакшиша! girl_impossible Куверт 32 лева, over time-10% от кувертите! Ле-ле че дълго се получи.... има още няколко ресторанта с градини,който съм набелязала,но ще ги проверя другата седмица! надявам се да съм полезна и на други бъдещи булки! give_rose
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #790 -: октомври 10, 2007, 16:57:12 »

Упсссс! Пропснах да кажа за Лебеда,куверти от 37лева на горе, градината е хубава,но трябва да иэбереш или нея,или ресторанта! ако избереш градината,няма да ти пазят вътре ,а ще си пуснат външни клиенти и ако завали....... girl_impossible не ми се мисли!
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #791 -: октомври 10, 2007, 18:17:08 »

divna благодаря за отговора. Като направя и аз проверки ще пусна инфо какво съм свършила.
Активен
Letty
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #792 -: октомври 10, 2007, 20:45:26 »

Здравейте!
Имам нужда от помощ и съвет. Предстои ми да организирам моята сватба в Бургас, но нямам идея кои ресторанти са добри и кои не. Аз съм от Враца и трябва всичко да организирам от разстояние. Всяка идея, съвет, информация ще ми бъде от полза.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #793 -: октомври 11, 2007, 08:26:09 »

Letty, за колко човека търсите ресторант? по принцип вариантите в Бургас не са много (но зависи от бройката). като ориентир - големите ресторанти са: Мираж, Космос, България, Университета, Приморец (но в момента е в ремонт и не знам кога ще отвори пак), Форс.... мисля че са това вариантите за над 100 души.
Аква - 98 (проверено, не дават нито стол повече да се сложи smile )
Какво търсиш в ресторанта - интериор, кухня, обслужване, цени? А също и за кога ти трябва?
Успех с подготовката, не се притеснявай да питаш каквото и да е.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #794 -: октомври 14, 2007, 17:21:16 »

Такаааа, да се отчета - от Лебеда се отказваме, защото не ни допада това, че правят по 2 сватби едновременно.
От Дипломатическия клуб в Горна Баня се отказваме, защото изобщо не ни хареса, обстановката е като от 80-те години, ретро, занемарено и неподържано. Освен това ние искаме вечерна сватба навън, а те ни казаха, че в 23.00 часа спират музиката, че има хотелска част, а и собственикът спи в една къща зад басейна  Oh my ... Представям си в разгара на купона как ще трябва да кажа на гостите, че трябва да си ходят. Кувертите казаха, че започват от 50 лв., но не мога да разбера на какво основание.

Ходихме и в Царско село - не правят сватби навън, само в един от двата ресторанта. Също правят по 2 сватби едновременно - едната в единия, другата в другия  sad Управителят не ми хареса, защото се държеше така, все едно ние сме поредните тука дошли за сватба, а те сватбите на конвейр ги карат.

Накрая отидохме в ресторанта на хотел Гринвийл, там много ни хареса - самото отношение към нас беше различно, все едно сме специални и единствени. Кувертите започват от 55 лв., но обстановката е много изискана и стилна. Ако не намерим друго място, което да ни хареса, ще запазим там. Мислем си да проверим още и в хотел Арена Ди Сердика, както и в този хубавия хотел на ул. Шипка (те са от една верига с Гринвийл и Арена Ди Сердика). Също така и ресторанта на София Гранд Хотел.

Това е засега.

А за Лебеда не мога да разбера какво е това отношение - ако си запазил в градината и завали, сори, ама тях какво ги интересува, нека да навали 100 човека и да провали една сватба, важното е те да си направят 2-те сватби на конвейр едновеременно и да си лапнат паричките  NO
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines