Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:48:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за veselyshko!  (Прочетена 14287 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #30 -: ноември 21, 2007, 09:41:41 »

еййй мацоранке ето ме и мен give_rose

1. Готова ли си за бебче?
2. Кой предложи да се ожените, ти или съпругат ти?
3. Кой е най скъпият подарък който си получавала (скъпият но не в смисъл парично скъп а емоционално)?
4. Какво не би простила?
5. От какво те е страх?

Айде стига толкова blum
Хайде бе мацка аз откога те чакам и тебе да ми задаваш въпросчета  blum kiss2 Запрятам ръкави и започвам да отговарям  Wink blum
1. И да и не- страшно много искам бебче, но и също толкова много ме е страх дали всичко ще мине наред, дали ще се справя  Girl_hide Girl_hide
2. Трудно е да се каже- то ние отпреди винаги сме си говорили, че ще се женим и той ме е питал  и е бил първи  good Сега той започна, но аз бях по- настоятелна май  funnytooth
3.Едни букет рози от милото напълно неочаквано ме беше изненадал с тях на предната ми работа- донесе ги едно момче от цветарски магазин с картичка на тях girl_in_love girl_in_love Но най- най емоционалният момент беше когато ми подари годежния пръстен- чувствата, които изпитах тогава не могат да се сравнят с нищо останало girl_in_love kiss2
4. Предателството от приятел- това не мога да простя! За изневярата си мислех преди, че не мога, но всъщност сигурно ще успея,защото много обичам милото и съм си такава мека и добра по душа и в повечето ситуации винаги прощавам на хората, просто забравям лошото държание и приказки  Girl_hide Но ако ме е предал приятел, лицемерничел е и ме е лъгал най- долно, говорил е лъжи зад гърба ми това никога няма  да простя със сигруност Girl_sing
5.От много неща  Girl_hide Дали с милото ще сме живи и здрави, дали ще може да си имаме бебче, всичко наред ли ще бъде с бременността и гледането на детето, ще се справим ли, винаги ли ще се обичаме така, дали след години (живот и здраве да са много),няма да реши да ме изостави, дали ще успея в работата, ако тръгна да си търся друга ще се справя ли достатъчно добре; Страх ме е от зъболекар, от летене със самолет (не съм се качвала, но ме е страх). Ей от такива неща  Girl_hide
Ето миличка отговорих безстрашно и честно на въпросчетата  blum Беше ми много приятно и чакам ощееее  yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines