Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:18:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за veselyshko!  (Прочетена 14284 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 14, 2007, 23:42:41 »

Ей г-жа много хубаво отговаряте!Благодаря и аз за изчерпателните отговори,ама.....я още малко tease

1.Какво би направила,ако си се наконтила и издокарала и крачиш важно,важно по улицата и изведнъж.....се хлъзнеш и паднеш пред погледа на някой убавец? laugh(как го измислих туй? tease)
2.Без какво не излизаш от вкъщи?
3.Казват,че жената се познавала по съдържанието на дамската си чанта...Опиши какво имаш в твоята(новата girl_wink)
4.Я сега да видя ти как разбираш една от любимите ми сентенции "Ако исакш жената да е ангел-създай й рай!"
5."Първа на село" или "последна в града"?
6.Мислила ли си за имена на децата си и ако да кажи,ако не пак кажи бързо тука по 1 име за момиче и 1 за момче. tease
7.Ако те поканят в "Имаш поща" кой мислиш,че може да е?А ако те поканят в "Море от любов"? :PАма честноооо
8.Ако можеше сама да определиш кога и като каква да се родиш и как да се казваш какво щеше да избереш?
9.Как си облечена/съблечена в момента? laugh
10.Какво би предпочела-да изоставиш някого или теб да те изоставят?

Ух айде стига,че направо как ги измислих тез въпроси и аз не знам...дано ен ме биеш много като ме видиш =]Мир give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #16 -: ноември 15, 2007, 17:06:45 »

Аааа,ама аз как не съм се разписала още в твоето столче  blum Я да те почвам с въпросите,че толкова време ни бяга  blum

1.От къде е Веселушко?Ти ли си го измисли,или някой друг ти даде идеята?
2.Кое е любимото ти място в България?
3.Как разбра,че си влюбена в твоя съпруг?
4.Кое човешко качество много цениш?
5.А кое много те възмущава?
6.С какво се промени през изминалите 2 години?
7.Обичаш ли да танцуваш  blum
8.Тренирала ли си нещо?Какво?
9.Твоят девиз?
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #17 -: ноември 17, 2007, 11:27:43 »

Ей г-жа много хубаво отговаряте!Благодаря и аз за изчерпателните отговори,ама.....я още малко tease

1.Какво би направила,ако си се наконтила и издокарала и крачиш важно,важно по улицата и изведнъж.....се хлъзнеш и паднеш пред погледа на някой убавец? laugh(как го измислих туй? tease)
2.Без какво не излизаш от вкъщи?
3.Казват,че жената се познавала по съдържанието на дамската си чанта...Опиши какво имаш в твоята(новата girl_wink)
4.Я сега да видя ти как разбираш една от любимите ми сентенции "Ако исакш жената да е ангел-създай й рай!"
5."Първа на село" или "последна в града"?
6.Мислила ли си за имена на децата си и ако да кажи,ако не пак кажи бързо тука по 1 име за момиче и 1 за момче. tease
7.Ако те поканят в "Имаш поща" кой мислиш,че може да е?А ако те поканят в "Море от любов"? :PАма честноооо
8.Ако можеше сама да определиш кога и като каква да се родиш и как да се казваш какво щеше да избереш?
9.Как си облечена/съблечена в момента? laugh
10.Какво би предпочела-да изоставиш някого или теб да те изоставят?

Ух айде стига,че направо как ги измислих тез въпроси и аз не знам...дано ен ме биеш много като ме видиш =]Мир give_rose
Хайде Тонитке мила, сладка да отговоря най- после, преди да си ме линчувала  tease Извинявам се, че толкова късно отговарям надявам се да ми простите  Girl_hide
1. Ами честно да си кажа аз много обичам да падам, защото съм си леко спъната  laugh (е преди по- честичко се случваше сега по- рядко и слава богу)- но щях да се засмея  laugh Наистина така щях да направя, защото това ми е реакцията, а ако се ударя  силно и ще започна и да охкам  tease
2.Без  чанта- никога не излизам без нея Girl_hide Имам приятелки, които си прибират  нещата по джобовете и излизат, но аз не мога така. Имам чувстовото, че като съм без чанта и адски много ми липсва нещо от визията, абе неудобно ми е, някак си се чувствам по- добре, по- завършена с нея  Girl_hide crazy
3.ААА сладур добре, че взехме нова чанта, че поразчистих малко иначе беше някакъв ужас  tease laugh Та на въпроса- в чантата имам телефон, протмоне, химикал (счетоводител без химикал може ли  laugh),ключове за офиса и вкъщи,балсам за устни, гланц за устни, крем за ръце,пинсета,огледалце (за какво ми е като почти не го ползвам  Girl_hide),дамски превръзки, Спазмалгон, визитки,документи за самоличност и три писма от НАП с три пълномощни  funnytooth funnytooth laugh Доста бях подробна  danceg Кажи сега каква съм със всичките глупости, които си нося  tease kiss2
4.Позволи ми да не отговоря тук, че ако почна да философствам то край няма  Girl_hide Просто не съм сигурна, че ще успея да обясня правилно всичко което искам да кажа- че понякога не мога да напиша съвсем това което реално имам предвид,а и всеки може да го разбере по- различен начин и да се придаде неправилен смисъл на думите  Girl_hide kiss2 kiss2
5.Сега като отговоря на този въпрос ще си помислят, че съм някаква надувка  Girl_hide- последна в града!!! Аз не държа да съм първа никъде или в каквото и да било,нито да претендирам, че съм нещо по-по най, така че не ме блазни първото място на всяка цена  Girl_sing give_rose give_rose
6.Мислила съм аз и още как  Wink То май- повечето от нас са smile За момиче- Магдалена или Елеонора, а за момче- Румен, Мартин или Александър (абе за мъжките не съм много сигурна Girl_sing).
7.Честно незнам кой би искал да ме покани  Girl_sing В "Имаш Поща"- Пею пощальона  laugh- сега без майтап представа си нямам, а и не го гледам това предаване, така че не съм сигурна съвсем какви хора трябва да те поканят  Girl_sing А в "Море от Любов" освен милото (който по принцип никога ама никога няма да се навие) не виждам кой друг би могъл  girl_wink
8.Да ти кажа доволна съм от това което съм в момента- сега като малка и аз както всички останали съм искала да съм се родила принцеса, но това са детски мечти  Girl_sing Все пак бих искала да се родя отново след около 100-200г., за да видя как се е развил света, би ми било много интересно- като жена пак, а за името незнам  blum Wink
9.Ти пък сега- а полу-облечена  funnytooth По фанелка и долница на анцунг, която почти се е свлякла, защото и се скъса ластика т.е. почти съм без нея, а и след малко влизам да се къпя така че, няма да ми трябва  laugh blum
10. Честно казано не бих искала да се случва нито едното нито другото- но щом си ми дала ултиматум да избирам- бих избрала аз да изоставя някой  Girl_sing Защото, за да се реша на тази стъпка, то този човек трябва да ме е наранил дълбоко и с постъпките си да е доказал, че не заслужава аз да съм до него,и че вече нямам никави чувства към този човек!!!
Готова съм !!! smile Бях подробна доколото можах, така че сега чети тука и си казвай тежката дума- че сега ако не си доволна пак ще ме погнеш с въпросите знам си аз  smile blum Wink kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 Dance
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 17, 2007, 12:06:49 »

Ами не съм доволна! :womanfuy:Как да съм?Що не ми отговори на въпроса за сентенцията!? :hysteric:Я да отговаряш!Амаха! beating
А за чантата.....до колкото мога да преценя по съдържанието й си една прагматична, практична, не много суетна жена(в добрия смиъсл на думата), която е професионалист и много взима на вътре служебните си задължения... girl_wink
А иначе съм доволна give_rose
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 17, 2007, 12:20:36 »

veselyshko хайде сега на моя горещ стол blum

1.Тъй като тук във ворума си Веселушко.......кое е нещото което е  в състояние да ти смачка настроението за цял ден?
2.Кое от домакинската работа ти е най-приятно да правиш? pleasantry
3.Ако имаш възможност да се срещнеш за 1 час с някоя БГ известна личност,коя ще е тя?
4.Ако от "Пълна промяна " ти предложат да те  променят, ще се съгласиш ли и кое ще пооправиш Wink
5.Кажи ми нещо което не знаем за теб?
6.Ако твоя мъж реши да те короняса ,каква кралица ще си-Огнената или Ледената? tease
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #20 -: ноември 17, 2007, 16:37:45 »

Аааа,ама аз как не съм се разписала още в твоето столче  blum Я да те почвам с въпросите,че толкова време ни бяга  blum

1.От къде е Веселушко?Ти ли си го измисли,или някой друг ти даде идеята?
2.Кое е любимото ти място в България?
3.Как разбра,че си влюбена в твоя съпруг?
4.Кое човешко качество много цениш?
5.А кое много те възмущава?
6.С какво се промени през изминалите 2 години?
7.Обичаш ли да танцуваш  blum
8.Тренирала ли си нещо?Какво?
9.Твоят девиз?

Миличка ето започвам веднага да отговарям и на твоите сладки въпросчета- моля те извини ме, че това става с такова закъснение give_rose
1. Неее не съм го измислила аз  blum Измисли го моята шефка-  от моето име Весела и си го преиначи накак си и започна да ме нарича така- просто и хрумна  един ден  girl_wink
2.Много ми харесва Роженския манастир и Рилския манастир- такава красива природа  girl_in_love
3. На този въпрос отговарях вече миличка- прочети по- нагоре:) Не беше само едно нещо!!!!
4.Честността, добротата, умението да прощаваш
5.Подлостта, безскрупулните лъжи на хората и лицемерието.
6. Станах по- уверена в себе си (е не прекалено, но съм много по- уверена от преди),по- добра в работата си, научих се да поемам повече отговорности, започнах и да обичам да домакинствам smile tease
7.Дааааааааааа иска ли питане- ау как ми се приходи на дискотека сега  laugh yahoo
8.Какво ли не- баскетбол, плуване, а като малка и художествена гимнастика даже  funnytooth Но най- много ми хареса плуването   good
9. Миличка аз нямам девиз- на човек не му трябва девиз, за да успее в живота! Много силно вярвам, че след всяко лошо нещо, което ни се случва идва нещо добро good И че все някога всичко се връща, и не е нужно ако някой ни стори нещо лошо да му отвръщаме със същото  girl_wink
Мерси за въпросчетата надявам се да съм отговорила изчерпателно  girl_wink give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #21 -: ноември 17, 2007, 16:55:52 »

Ами не съм доволна! :womanfuy:Как да съм?Що не ми отговори на въпроса за сентенцията!? :hysteric:Я да отговаряш!Амаха! beating
А за чантата.....до колкото мога да преценя по съдържанието й си една прагматична, практична, не много суетна жена(в добрия смиъсл на думата), която е професионалист и много взима на вътре служебните си задължения... girl_wink
А иначе съм доволна give_rose
ААА не отговарям толкова лесно аз на такива дълбокомислени въпроси  funnytooth funnytooth
Разгадала си ме значи- наистина взимам  навътре служебните въпроси, ама документите са по изключение в чантата- просто в понеделник трябва да отида до НАП и да не се разхождам 100 пъти направо там да отида  Girl_hide Не съм чак такава работохоличка, че да се разхождам със служебни документи из чантата постоянно спокойно  laugh funnytooth kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #22 -: ноември 17, 2007, 17:14:35 »

veselyshko хайде сега на моя горещ стол blum

1.Тъй като тук във ворума си Веселушко.......кое е нещото което е  в състояние да ти смачка настроението за цял ден?
2.Кое от домакинската работа ти е най-приятно да правиш? pleasantry
3.Ако имаш възможност да се срещнеш за 1 час с някоя БГ известна личност,коя ще е тя?
4.Ако от "Пълна промяна " ти предложат да те  променят, ще се съгласиш ли и кое ще пооправиш Wink
5.Кажи ми нещо което не знаем за теб?
6.Ако твоя мъж реши да те короняса ,каква кралица ще си-Огнената или Ледената? tease
Сиска сладка с удоволствие сядам на твоя стол- да си поизпържа дупето girl_wink kiss2
1. Ако съм разбрала някоя лоша новина за мой близък, ако с милото сме се скарали сериозно предната вечер, проблеми в работата- ей такива неща!
2.Да чистя с прахосмукачката- сигурно ще ме помислите за кукуриго сега, но е така  Girl_hide
3.Хм интересен въпрос не съм мислила върху това много, но като че ли бих искала да се срещна с Рачков от Господари на Ефира. Girl_hide Wink
4.Честно да си кажа на този етап не бих се съгласила да участвам в Пълна промяна! Не че изглеждам перфектно или нещо подобно- просто за момента мисля че е още много рано за такива корекции, а и ме е страх  Girl_hide Girl_sing
5. То сигурно има милион неща, но със сигурност незнаеш, че имам сестра на 8 години, която обичам безумно много  girl_wink girl_in_love girl_in_love
6.Огнената най- вероятно Girl_hide
Ама интересни въпросчета задаваш и ти  girl_wink girl_wink Благодаря ти миличка отговорих с огромно удоволствие на всички  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 17, 2007, 17:23:58 »

Благодаря за бързите отговори give_rose Ама напълно си отговаряш на името от форума...........и тази среща с Рачков го потвърди funnytooth
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 17, 2007, 17:46:01 »

Ей сладур, я и аз да те поизпотя още малко, че много хубаво отговаряш  blum

1.Кога за последен път излъга и за какво ? /признай бързо/
2.Хващала ли си съпруга ти да те лъже?
3.Когато един ден имате деца, смятате ли да им обясните всичко за птичките и пчеличките  blush или ще ги оставите сами да се научат blush
4.Би ли посетила еротичен магазин, и ако да, какво ще си купиш от там?  tease
5.Ако все още не беше омъжена би ли рискувала да заведеш съпруга си на Острова на изкушението, за да се увериш във неговите и в твоите собствени чувства?
6.И смяташ ли изобщо, че това е възможно на подобен остров?
7.Какво ти казва това емотиконче  tease

Е, това е от мен, да не ставам нахална, чакам бърз отговор  blum
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 19, 2007, 18:52:37 »

Их, ама каква съм патка отвеяна. Още не съм те поизпекла с някое въпросче, какво още чакам и аз не знам!  tease Ама ей сега ще наваксам

1. Обичаш ли да даваш съвети? А вслушваш ли се лесно в съвети и препоръки от другите? Зависи ли кой ти дава съвет, за да го послушаш?
2. Как се преценяваш: по-скоро затворен тип или отворен тип човек си?
3. Според теб, кое е първото нещо, което е видял мъжа ти в теб, което го е накарало да се влюби в теб? А ти в него?
4. Опиши ми последния си хубав сън!
5. Коя беше последната ти сбъдната мечта?
6. Колко процента от времето си весела и заредена с енергия?
7. Влияеш ли се от настроението на околните или близките хора?
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #26 -: ноември 20, 2007, 11:49:51 »

Благодаря за бързите отговори give_rose Ама напълно си отговаряш на името от форума...........и тази среща с Рачков го потвърди funnytooth
funnytooth Какво да се прави трябва да си го отстоявам  funnytooth laugh Моля пак заповядай за въпросчета аз ще отговарям- имах малко проблеми с компа и затова се забавям с отговорите ама вие ще ми простите нали  Girl_hide kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #27 -: ноември 20, 2007, 12:11:18 »

Ей сладур, я и аз да те поизпотя още малко, че много хубаво отговаряш  blum

1.Кога за последен път излъга и за какво ? /признай бързо/
2.Хващала ли си съпруга ти да те лъже?
3.Когато един ден имате деца, смятате ли да им обясните всичко за птичките и пчеличките  blush или ще ги оставите сами да се научат blush
4.Би ли посетила еротичен магазин, и ако да, какво ще си купиш от там?  tease
5.Ако все още не беше омъжена би ли рискувала да заведеш съпруга си на Острова на изкушението, за да се увериш във неговите и в твоите собствени чувства?
6.И смяташ ли изобщо, че това е възможно на подобен остров?
7.Какво ти казва това емотиконче  tease

Е, това е от мен, да не ставам нахална, чакам бърз отговор  blum
Хайде маймун да се захващам аз сега да отговарям, преди да си ме погнала с пръчката от нетърпение  blum
1.АА като си купих чантата (преди 10-12 дни), че струва малко по- малко пари  laugh Girl_hide Ама това са от тези невинните лъжи за общото благо и семейното щастие  girl_wink Girl_hide smile
2.Така на пръв поглед май не  :girlsigh:Много интересно- е не може да е имало нещо така мъничко ама в момента не се сещам  Girl_hide
3. Определено смятам, че трябва да им обясним -друг е въпросът, че докато го направим те вече може да са наясно с нещата  girl_wink
4. Разбира се, че бих- даже с голямо удоволствие, защото съм много любопитна и ми е интересно  Girl_hide good Може би първо някое секси бельо хубаво (поне в чужбина в секс магазините знам че има такова- красиво, фино и хубаво- нямам предвид тези садо- мазо, или кожени прашки тип лентичка  funnytooth laugh).
5.Не ми е нужен Острова на изкушението, за да проверявам чувствата на моя съпруг!!!! Там са двойки, които имат сериозни съмнения един към друг и не са сигурни в чувствата на другия- аз нямам подобни съмнения към моя мъж, така че не виждам смисъл да го проверявам по какъвто и да е начин Wink
6. Да всъщност смятам, че е възможно- какво по хубаво място от това  Girl_hide
7. Аз съм пълно кукуригу и не мога да си намеря място  funnytooth funnytooth
Хайде мадам четете сега, а аз отивам да си бърша потта най- после  blum blum kiss2 kiss2 kiss2
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 20, 2007, 13:42:00 »

еййй мацоранке ето ме и мен give_rose

1. Готова ли си за бебче?
2. Кой предложи да се ожените, ти или съпругат ти?
3. Кой е най скъпият подарък който си получавала (скъпият но не в смисъл парично скъп а емоционално)?
4. Какво не би простила?
5. От какво те е страх?

Айде стига толкова blum
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #29 -: ноември 20, 2007, 23:20:22 »

Их, ама каква съм патка отвеяна. Още не съм те поизпекла с някое въпросче, какво още чакам и аз не знам!  tease Ама ей сега ще наваксам

1. Обичаш ли да даваш съвети? А вслушваш ли се лесно в съвети и препоръки от другите? Зависи ли кой ти дава съвет, за да го послушаш?
2. Как се преценяваш: по-скоро затворен тип или отворен тип човек си?
3. Според теб, кое е първото нещо, което е видял мъжа ти в теб, което го е накарало да се влюби в теб? А ти в него?
4. Опиши ми последния си хубав сън!
5. Коя беше последната ти сбъдната мечта?
6. Колко процента от времето си весела и заредена с енергия?
7. Влияеш ли се от настроението на околните или близките хора?
Хайде сега да те почвам и тебе с отговорите - ама това за патката отвеяна ме разби  laugh funnytooth
1.Да много обичам да давам съвети- в добрия смисъл,въпреки че осъзнавам, че понякога е по-д обре да не ги давам, да не се опитвам да помагам по какъвто и да е начин,защото аз го правя с добро но отстрани може да се изтълкува като нежелано вмешателство  Girl_sing Вслушвам се до известна степен, най- вече зависи какъв е съветът. Кой го дава също е от значение разбира се, но по- важното е какъв е съветът!!!
2. По- скоро отворен  good Не мога да бъда затворен тип човек- самата мисъл затова ме побърква  Girl_hide girl_wink
3.Казва, че това е бил характерът ми, просто бил разбрал че съм добра по- душа още първия път когато ме е видял :)Че не съм била зла, подмолна или лицемерна  smile Аз се влюбих е него заради всичко което е- такъв един мил, добър, сладък и всичко за което съм мечтала, а съм си мислела, че никог няма да намеря в един мъж  girl_in_love
4.ОО сладур не помня  Girl_sing Много бързо забравям сънищата си честно  Girl_hide
5. Сватбата с милото може би и това че мама се оправи  give_rose
6. Старая се през повечето време да съм весела- аз както и повечето хора не обичам да съм тъжна или ядосана, така че гледам към 70-80% от времето да съм усмихната и да не съм сърдита- това не винаги може да се постигне, но правя всичко възможно  blum
7. Да и то много- когато на някой мой много близък човек  му се случи нещо лошо, тъжно и неприятно и на мен ми става мъчно и страдам по някакъв начин с него. Също така когато на някого се случи радостно и безкрайно щастливо събитие се радвам  безумно  danceg
Благодаря за въпросчетата мила, сега те оставям да четеш ли четеш  laugh DANCE
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines