Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:21:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за veselyshko!  (Прочетена 14283 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: ноември 11, 2007, 23:17:18 »

Хайде veselyshko да заповяда на горещия стол! Давайте смело с въпросите!  good blum
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 11, 2007, 23:46:13 »

Ихаааа,падна ли ни най-накрая! *YAHOO*Хайде честито!И така....
1.Как гледаш на живота?
2.Каква ще е твоята първа реакция,ако разбереш,че си бременна,а не си го очаквала и тази на мъжа ти?
3.Каква  епредставата ти за приятна вечер с мъжа ти и съответно с приятели?
4.Умееш ли да се самоиронизираш?И в какво най-четсо се състои тази самоирония?
5.Харесваш ли се?
6.Имаш ли странни интереси или хоби?
7.Най-запомнящия се миг от сватбата ви?
8.Ако намериш сандъче заровено в пясъка какво би искала да има в него?
9.Какъв е най-важния урок,който би искала да предадеш на децата си?
10.До колко би могла да ограничиш свободата си в името на съпруга и на семейството си?
11.Има ли нещо,което никой не може да ти отнеме?
Хайде стига толкова,че мен като ме хвана музата...ама хубаивчко да ми отговориш,ей!
Мерси предварително! give_rose kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #2 -: ноември 12, 2007, 10:40:48 »

Ей здравейте момичета- благодаря на всички за Горещото столче (не  можах да избягам този път а  girl_wink blumGirl_hide
Tonittke сладка много си бърза с въпросчетата само ме дебнеш а  girl_wink blum Не вярвах че има нещо което не си ме питала ама явно съм бъркала  laugh Хайде сега започвам да отговарям полека лека че то не му се вижда края  laugh
1. Позитивно  Girl_hide Или поне правя всичко възможно да е така- като всеки човек в живота ми е имало и радости и тежки събития, проблеми, но винаги се опитвам да вярвам че след всяко лошо нещо се случва нещо хубаво  Girl_hide
2.Ами ще бъда безумно щастлива разбира се, а тази на мъжото и аз се опитвам да си я представя  laugh Сигурно ще се стресне в началото и след това ще започне да се притеснява и да се радва  smile Но тази реакция и на мен ми е много интересна и искам да я видя  laugh
3.С мъжото да сме си двамата вкъщи- да си направим вечеря заедно, да пийна винце, да си говорим двамцата и после да се гушнем заедно, за да погледкаме телевизия и да коментираме какво гледаме  laugh и след това бум в леглото  girl_in_love А с приятелите- много обичам както да сме вкъщи с тях (или на гости в някой друг) така и да сме някъде навън на заведение- важното е да сме заедно  girl_in_love
4.Понякога умея понякога не зависи от ситуацията :girlsigh В момента точно не мога да дам конкретен пример  blum
5.Както повечето хора и аз не харесвам всичко в себе си  girl_wink Но определено харесвам по- голямата част от нещата в мен  girl_wink
6.Неееееее- чак пък странни  laugh Хоби- ами писането по скайпа с едни маймуни тука (няма да казвам имена да се сетят сами  girl_wink laugh tease) напоследък ми е станало нещо като хоби  :laugh:Аз обичам да правя много и различни неща, които ми доставят удоволствие  good
7.То един ли е  laugh- Единия е когато крещях в градината "Да", защото само ми подвикваха че нищо не се чуло включително и милото- и наистина стана много весело и всички се смяха (то така като го пиша звучи като голяма тъпотия ама на живо беше майтап); Втория беше когато единия ми чичо запя в ресторанта ама с такъв глас, че си запушвахме ушите- и прсто третото пеене на "Назад назад моме Калино" ни дойде в повече  laugh- и сега всички го помнят  tease
Но най- веселият и запомнящ се момент беше като си качих букета на проектора- ето този момент никой няма да го забрави  laugh
8.Уверение (да не кажа златната рибка или нещо подобно  Girl_hide), че ако си пожелая едно едничко желание то 100% ще се сбъдне- а това което искам да си пожелая е всички да сме живи и здрави- от това по- важно няма според мен  give_rose
9.Той не е само един и няма да успея да го формулирам тук в няколко реда, но бих искала да ги науча, че трябва да бъдат добри, честни и достойни хора- да преценяват трезво ситуациите и хората и никога да не гледат с предубеждение към някого без да го познават- искам да ги науча, че омразата, алчността и измамите не водят до нищо добро Girl_sing Да се научат, че човек се учи от грешките си, че въпреки всичко не трябва да се предават, а трябва да търсят изход и начин да продължат напред- ей такива неща, но ще спра дотук, че започвам да се отплесвам give_rose
10. :laugh:Защо ли питаш това а  girl_wink : Не виждам от какво бих могла да се откажа- в смисъл аз не правя нищо, което би застрашило брака ни с милото или не би трябвало да првя  good Той се цупи, защото излизам някои вечери с приятелки (защото го оставям сам Girl_hide), но това е нещо нормално и в реда на нещата и той добре го разбира и не би ме спрял-това че се цупи не значи че иска да ме спира- просто да не е много често  girl_wink
11.Любовта, която изпитвам към хората около мен- това никой не може да ми отнеме каквото и да става  give_rose girl_in_love girl_in_love
Хайде маймун толкова от мен засега - надявам се да съм те задоволила с отговорите си- т.е. да съм била достатъчно подробна  kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 Пак заповядай
-ама свят ми се зави докато ти тговоря де  laugh tease
Хайде момичета чакам още въпросчета  DANCE
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 12, 2007, 11:35:37 »

Ехоооооооооо, ето и от мене  tease
1. Как разбра, че това е човека, с който искаш да остарееш?  blum
2. Готова ли си да се жертваш в името на семейството?
3. Какво са за теб - любовта, приятелството, ревността и предателството?
4. Била ли си предавана от човек, за когото си мислилела, че ти е приятел?
5. Какво те кара да се усмихваш?
6. А да заплачеш?
7. Кое те кара да се чувстваш горда?
8. От какво би искала да предпазиш децата си?
9. Кой е най-ценния съвет, който си получила и от кого?
10. Щастлива ли си?

Приятно отговаряне и благодаря предварително!  give_rose blum
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 12, 2007, 12:48:40 »

И аз най-после се добрах до столчето,бях малко болна и не успях да пиша по-рано  sad

1.Ако имаш възможност коя черта от твоя характер би променила? И коя на мъжа ти?
2.Кои приятелства са по -чисти според теб, приятелство с мъж или приятелство с жена?
3.Имаш ли приятел/ка от детството, с който все още да поддържате близки отношения?
4.Имаш ли доверен човек, на който можеш да споделиш всичко?
5.Мислиш ли, че всичко трябва да се казва на съпруга?
6.Ревността убива чувствата или гъделичка самочувствието?
7.Каква трябва да идеалната връзка според теб?
8.Кой момент от живота ти би искала да се повтори?
9.Ако можеше да върнеш времето назад и да промениш нещо в живота ти, какво ще е то?
10.Мечтаеш ли? Коя е най-голямата ти мечта?
11.Какво ще направиш ако някой някога ти каже, че съпруга ти те лъже?
12.Писна ли ти да отогваряш?  blum

Предварително благодаря  give_rose
« Последна редакция: ноември 12, 2007, 12:55:59 от spirit » Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 12, 2007, 16:14:56 »

Честито столче Веси! Ето малко въпросчета и от мен:

1. С какво се занимаваш? И харесва ли ти?
2. Как си представяш семейният живот след 10 години?
3. Колко деца искаш да имате? А съпруга ти?
4. Имате ли си любило място, където обичате да ходите?
5. Как минава един ваш уикенд, какво правите обикновено?
6. Кой от двама ви е по-инат и кой е по-емоционален?
7. Романтична ли си, а мъжът ти?

Това е за сега, благодаря ти преварително!  kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #6 -: ноември 12, 2007, 17:27:05 »

Милички благодаря ви за въпросчетата- ще има да отговарям до утре  laugh Като се върна от работа и започвам- извинявам се за забавянето  give_rose Wink
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #7 -: ноември 12, 2007, 22:34:00 »

Ехоооооооооо, ето и от мене  tease
1. Как разбра, че това е човека, с който искаш да остарееш?  blum
2. Готова ли си да се жертваш в името на семейството?
3. Какво са за теб - любовта, приятелството, ревността и предателството?
4. Била ли си предавана от човек, за когото си мислилела, че ти е приятел?
5. Какво те кара да се усмихваш?
6. А да заплачеш?
7. Кое те кара да се чувстваш горда?
8. От какво би искала да предпазиш децата си?
9. Кой е най-ценния съвет, който си получила и от кого?
10. Щастлива ли си?

Приятно отговаряне и благодаря предварително!  give_rose blum
Плами започвам сега да отговярям (сори че се забавих ама пуста му работа  blum)
1.Просто го усетих- това е човекът който ме е обичал и обича безрезервно, показа ми че и в хубаво и в лошо е до мен и винаги ще бъде и нищо не може да го откаже или стресне, с него съм изживяла едни от най- хубавите и най- лошите моменти и въпреки всичко се обичаме- просто той е единственият с който мога да си представя че ще живея докрая на живота си (надявам се още дълги години) и който искам да виждам всяка сутрин когато се събуждам и всяка вечер когато заспивам girl_in_love
2.Да абсолютно- но конкретизирай  Girl_hide
3.Любовта и приятелството- те вървят ръка за ръка, едни от най- прекрасните неща на този свят  girl_in_love Човек който не е разбрал какво е любов и който няма приятели е  нещастен човек.Този който изпита тези чувства веднъж не може да живее без тях- те осмислят нашия живот  girl_in_love Предателството е нещо от което много боли, това е една много долна постъпка, приоритет на хора без ценности, на хора за които любовта и приятелството са чужди думи лишени от смисъл Girl_sing Ревността в малки дози може да бъде полезна, солта в една връзка, но пак подчертавам в малки дози!!! В по- големи обаче тя може да се превърне в такава разрушителна сила, която е способна да унищожи всичо хубаво по пътя си- понякога няма по- страшно нещо от безпочвена ревност излязла извън граници- тя разяжда човек и не му позволява да изживее пълноценно прекрасните мигове в живота  Girl_sing
4.Да както и повечето хора- беше много тежко изживяване, много боли!!!
5.Всевъзможни неща- това че се събуждам сутрин и виждам усмивката на  моя любим до мен, когато видя малката си сестра и тя ми каже "Како много те обичкам ", когато видя някое малко бебче на разходка с майка си, когато разбера че някое детенце е оздравяло от страшна болест, че е осиновено изоставено сираче, когато разбера че приятелката ми най- после е намерила човека когото обича, когато видя че слънцето навън отново е изгряло и птичките пеят- ей такива хубави работи  Girl_hide Живота е шарен и трябва да се радваме на всеки един хубав миг kiss2
6.Много неща могат да ме разплачат-  проблеми в работата, когато усетя че някой е несправедлив към мен или към някой близък, когато се водят кампании за даряване на средства за деца страдащи от почти нелечими заболявания- плача защото не съм способна да ги излекувам, не мога да отида при тях, да им избърша сълзите и да им кажа "Ще оздравеете, ще ви излекуват". Когато не могат да съберат пари, за да може сирачетата да бъдат нахранени и облечени поне за няколко месеца. Когато някой ме предаде, а съм го мислела за приятел. Плача когато се скараме жестоко с милото, когато се ударя силно, опаря,когато ме обвиняват несправедливо Girl_sing Понякога и когато милото прави на инат само за да не стане така както аз искам- различни неща могат да ме разплачат Girl_hide
7.  Мъжа с който се обичаме страшно много и който е моята половинка, че съм човека който съм, приятелите ми с които се гордея, и родителите които имам и са ме възпитали така girl_in_love
8.От всичко-  от наркотиците,от престъпленията, от това да не станат завистливи хора,хора които мразят, да не станат престъпници,от злобата на хората, от алчността ей такива неща!
9.Точно в момента не мога да определя мила- ценни съвети съм получавал доста и за мен всички са били еднакво важни  и стойности give_rose
10.Да определено  girl_in_love
Миличка благодаря за въпросчетата ( аз тука се опитвам да го публикувам това от 2 часа  laugh) и се надявам да съм ти задоволила любопитството  blum И да съм отговорила подобаващо на тези хубави въпроси  kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #8 -: ноември 12, 2007, 22:53:56 »

И аз най-после се добрах до столчето,бях малко болна и не успях да пиша по-рано  sad

1.Ако имаш възможност коя черта от твоя характер би променила? И коя на мъжа ти?
2.Кои приятелства са по -чисти според теб, приятелство с мъж или приятелство с жена?
3.Имаш ли приятел/ка от детството, с който все още да поддържате близки отношения?
4.Имаш ли доверен човек, на който можеш да споделиш всичко?
5.Мислиш ли, че всичко трябва да се казва на съпруга?
6.Ревността убива чувствата или гъделичка самочувствието?
7.Каква трябва да идеалната връзка според теб?
8.Кой момент от живота ти би искала да се повтори?
9.Ако можеше да върнеш времето назад и да промениш нещо в живота ти, какво ще е то?
10.Мечтаеш ли? Коя е най-голямата ти мечта?
11.Какво ще направиш ако някой някога ти каже, че съпруга ти те лъже?
12.Писна ли ти да отогваряш?  blum

Предварително благодаря  give_rose
Спиридонке и твоят ред дойде за отговор- надявам се да си по- добре вече  kiss2 kiss2 kiss2
1.Да не съм такава егоистка на моменти- не че съм такава просто в определени ситуации се проявява тази черта и хич не ми харесва  Girl_sing И да не съм така наивна и срамежлива- понякога тези качества ми изиграват лоша шега  Girl_hide В милото- да не е такъв инат  girl_wink Понякога е направо ужасен  Girl_hide
2.Не мога да отговоря на този въпрос-и двете приятелства имат плюсове и минуси  Girl_hide Но като се замисля- приятелството между жени good
3. Да имам- ама пиши до колко години бе маймун  Wink
4. Да абсолютно  good
5. Мисля си че почти всичко - няма нужда да знае колко всъщност са стрували последните ти обувки или че приятелката ти изневерява на сегашния си приятел  Wink
6.Сладур аз вече писах по въпроса на Пламито ама пак ще пиша- в малки дози ама много малки гъделичка самочувствието и те кара да се чувстваш желана, интересна и те забавлява. Но в по- големи се превръща в изпепеляваща стихия помитаща всичко хубаво около себе си- след нея не остава нищо! Ревността може да се превърне в най- големият кошмар за човек!!!
7.Няма идеални връзки- именно дребните несъвършенства прявят всяка връзка уникална и прекрасна посвоему. А иначе на една здрава и красива връзка и трябва огромно количество любов, разбирателство, доверие, здрав разум и доза лудост за цвят  girl_in_love
8. Мисля че тези моменти са много- един от тях е когато милото каза че ме обича; другият е когато майка ми излезе жива и здрава от болницата!Сватбата също бих искала да си я изживея пак (ама същата сватба  :laugh:с милото)
9.Раздялата на родителите ми- бих искала да беше съпроводена с много по- малко болка и без такива последствия след себе си  Girl_sing
10. Мечтая разбира се иска ли питане- тази мечта е свързана с желанието да сме живи и здрави, да създадем хубаво семейство и всички наши любими хора да живея достатъчно дълго време с нас, за да се радваме едни на други smile
11.Няма да повярвам, но ще кажа на милото за това- ако има нещо той ще ми каже няма смисъл от лъжи.
12. Нееееее- ще ти се  laugh blum Аз съм готова за още  yahoo
Мерси маймун за въпросите- хайде кажи си тежката дума сега- нормална ли съм или леко куку  laugh tease
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #9 -: ноември 12, 2007, 23:14:15 »

Честито столче Веси! Ето малко въпросчета и от мен:

1. С какво се занимаваш? И харесва ли ти?
2. Как си представяш семейният живот след 10 години?
3. Колко деца искаш да имате? А съпруга ти?
4. Имате ли си любило място, където обичате да ходите?
5. Как минава един ваш уикенд, какво правите обикновено?
6. Кой от двама ви е по-инат и кой е по-емоционален?
7. Романтична ли си, а мъжът ти?

Това е за сега, благодаря ти преварително!  kiss2
1. Аз съм счетоводител-който ме познаваше преди да вляза не вярва ама такъв е живота  :laugh:Да интересно е- на моменти ми идва да оставя всичко и да се занимавам с нещо друго, но бързо ми минава  Girl_hide
2. С милото разхождаме двете деца, а аз съм станала зла счетоводителка с химикалка в коста вместо ластик и отговарям не на всеки въпрос  laugh Шегата настрана- едно здраво и щастливо семейство това искам за нас след 10г.
3.Аз 2, а милото 3 момчета  laugh
4.Не любимо нямаме
5.Милото си плаща частите аз чистя, като се върне ми помага (ако не плаща части и той чисти че даже повече и от мен), излизаме на кафенце навън с приятели, вечер гости а ако нямаме си се гушкаме двамата, спим си до късно и после мързелуваме-ей такива неща  Girl_hide
6. Определено той е по- инат нали е Овен  Girl_hide Аз съм по- емоционална със сигурност, даже понякога прекалено  Girl_sing
7. Да романтична съм, но и той също- е преди повече но все пак. Подарява ми цветя по всякакви поводи- изненадващо се появяваше вкъщи сутрин с букет цветя, изненадвал ме е на работа и ей такива работи  give_rose girl_in_love
Мерси миличка за хубавите въпросчета  girl_in_love give_rose
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 13, 2007, 10:11:20 »

И аз много благодаря маймуно, за изчерпателните оговори  good Ами какво да ти кажа, ти си пълно куку  blum tease
шегувам се ей, голям сладур си, нали си знаеш give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #11 -: ноември 13, 2007, 10:33:35 »

Идваммм и аз с въпроситееее spiteful strong
1. Какво би те накарало да изневериш /евентуално,де Wink/ един ден?Постъпка, поведение,момент?
2. Какво ще направиш ти,за да си сигурна, доколкото е възможно, че съпругът ти няма да ти изневери?Ще се поддържаш?Ще си мила? Говоря като цялоста линия на поведение, не нещо инцидентно и преднамерено направено точно с тази цел.
3. Има ли нещо, което любимият ти се дразни, че го правиш, а ти се дразниш, че той се дразни, и го правиш напук?  smile
4. Любимият ти успял ли е някак досега да опита да изкопчи от теб уверение, че е най-добрият любовник, когото си имала? Girl_hide
5. Разкажи една случка, в която си се държала грубо с непознат.
6. Дай един пример, в който си почуствала неудобство заради своя постъпка.
7. Какво правиш, когато сбъркаш спрямо някого?
8. В какво си си обещала да се усъвършенстваш през следващата година?
9. Как ще погледнеш на еротичен подарък от твоя съпруг?

Хайде Душко-Добродушко-Веселушко, толкова засега. smile И дано не се засегнеш от някой въпрос kiss2- реших да се правя на Венета Райкова, за да бъдат наистина горещи някои от въпросчетата, а не като от лексикон на седмокласничка. blush Girl_sing Винаги имаш свободата да НЕ МИ отговориш, ако съм минала границите на добрия вкус good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 13, 2007, 11:03:15 »

Веселушкооо, благодаря за изчерпателните отговори.  give_rose Радвам се,ч е имам възможност да ви опознавам малко по малко - съфорумничките! Усмихнат ден  blum
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #13 -: ноември 13, 2007, 11:56:19 »

Абе знам аз че си ме обичкаш въпреки кукумицизма ми Спиридонке laugh
Плами и аз благодаря и пак ще си говорим с тебе- ама този път аз ще задавам въпросите  blum kiss2
Avva мила моля ти се как няма  да  отговоря на Венета Райкова  laugh laugh Изобщо не намирам въпросите за неуместни или нещо подобно напротив- много са интересни и провокативни (някои от тях  girl_wink), карат те да се замислиш повечко give_rose Обещавам довечера да отговоря с пълна сила  kiss2 kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #14 -: ноември 13, 2007, 22:25:26 »

Идваммм и аз с въпроситееее spiteful strong
1. Какво би те накарало да изневериш /евентуално,де Wink/ един ден?Постъпка, поведение,момент?
2. Какво ще направиш ти,за да си сигурна, доколкото е възможно, че съпругът ти няма да ти изневери?Ще се поддържаш?Ще си мила? Говоря като цялоста линия на поведение, не нещо инцидентно и преднамерено направено точно с тази цел.
3. Има ли нещо, което любимият ти се дразни, че го правиш, а ти се дразниш, че той се дразни, и го правиш напук?  smile
4. Любимият ти успял ли е някак досега да опита да изкопчи от теб уверение, че е най-добрият любовник, когото си имала? Girl_hide
5. Разкажи една случка, в която си се държала грубо с непознат.
6. Дай един пример, в който си почуствала неудобство заради своя постъпка.
7. Какво правиш, когато сбъркаш спрямо някого?
8. В какво си си обещала да се усъвършенстваш през следващата година?
9. Как ще погледнеш на еротичен подарък от твоя съпруг?

Хайде Душко-Добродушко-Веселушко, толкова засега. smile И дано не се засегнеш от някой въпрос kiss2- реших да се правя на Венета Райкова, за да бъдат наистина горещи някои от въпросчетата, а не като от лексикон на седмокласничка. blush Girl_sing Винаги имаш свободата да НЕ МИ отговориш, ако съм минала границите на добрия вкус good
Хайде хубава госпожо да отговоря и на вашите въпросчета  kiss2 girl_wink
1. Докато с мъжа ми се обичаме нищо не би ме накарало да му изневеря!!! Ако един ден той ми каже, че вече е престанал да ме обича и няма абсолютно никакви чувства към мен и иска да се разделим- тогава мога да помисля за някой друг мъж, но иначе не!
2. Каквото правя сега и съм го правила толкова години- да го обичам безрезервно и безпаметно, да го разбирам, да го изслушвам, да съм до него винаги и независимо от всичко, да бъда за него най- любимата жена и най- добрия приятел, а и да си поспорваме отвреме навреме и да се поскарваме че това е солта на една връзка  Wink Естествено да се поддържам- като цялостна визия, за да изглеждам добре и никога да не забравям нещата които са наистина стойностни и имат значение!!!!
3. Не няма такова нещо- аз не обичам да правя системно напук такива неща- мога в момента когато се скараме и той каже например "престани да правиш това че ме дразни" аз тогава за момента да го направя, защото ме е ядосал и знам че ще го ядосам, но така системно нищичко не правя напук  Girl_hide
4.Не такова уверение не е изкопчвал, но не е и искал- говорили сме естествено за предишните си връзки и всичко около тях, но никога не е искал да го уверявам че е най- добрият ми любовник  girl_wink
5.Ами най- често със служителите на НАП- ама те повечето са ужасни и като ми се карат и аз се карам с тях, а даже и някой път им се поскарвам и когато само аз съм ядосана- признавам Girl_hide
6.Когато преди месец забравих Рождения Ден на баща ми!!! По неудобно от това не съм се чувствала, а и ми беше страшно гадно- от работа да забравя този ден- ужас!!!!7.Признавам си  Girl_hide Казвам, че съм сбъркала и си признавам всичко с ръка на сърцето- и се извинявам на този човек ако съм го засегнала по този начин, а  и му казвам какво първоначално съм мислила за него и какво след това!!!
8.В работата- има още какво да се желае от мен в професионалната сфера и това ми една от целите- особено сега покрай годишното приключване!
9.С интерес и любопитство- бих се зарадвала и изненадала  girl_wink laugh
Та така госпожице Райкова  laugh blum Надявам се да съм задоволила вашето любопитство и отговорите да са били достатъчно изчерпателни и отговарящи на прекрасните въпроси  kiss2 kiss2 kiss2 Ако пак искаш задавай въпросчета аз с удоволствие ще отговарям  kiss2
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines