Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:05:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отворено писмо  (Прочетена 60804 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 02, 2007, 17:54:54 »

Малей, ужас, ужассс просто!!! Дето вика професор Вучков "Слушам и не вярвам на очите си!" че и аз така  Oh my ...  shok  crazy
А бе то и аз тази сутрин малко се позачудих така какво става, ама викам си ще почакам и ще видя утре какво ще е положението, ама не съм си помисляла да се нахвърлям срещу някого или да нападам организаторите на конкурса. Има и културен начин да се попита и една вълщебна думичка "моля", която всякакви врати отваря, ама не - момичето решило с взлом да влиза  laugh Ех, боже, божеее... пази сляпо да прогледа!  girl_impossible
Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 03, 2007, 15:20:57 »

Абе тая пък! stop Гласуването си е прозрачно! Ама тя ,ако беше на първо място нямаше да тръби така! Просто я е яд! beating Ама аз пък няма да я удостоя с честта дори да и погледна снимките! crazy Който иска да и ги гледа! Такива хора развалят всичко хубаво,което някой друг иска да направи! Mad girl
И освен това не задължително да се показват временните оценки! В изборния ден информация се дава след приключване на гласуването!Никой не ти казва предварителни резултати!
« Последна редакция: ноември 03, 2007, 15:25:05 от siska_rs » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 03, 2007, 15:38:28 »

Относно въпросното писмо
Мисля,че тази дама е чела някъде ,че в демократчният строй можеш да си търсиш правата навсякъде,но явно не е разбрала,че за да изказваш  едно такова / негативно / мнение трябва да си сигурен ама 100 % в това ,което казваш или възможността да станеш за резил /както е в случая / е много възможно.Хората са казали "Седем пъти мери ,един път режи"
Неразумно
и
Несериозно
 е едно такова изказване.
Цитат
След края на втора част и обявените победители доста от хората, които бяха в течение на конкурса, останаха доста озадачени за избора на победители!!!!!!!
Какво значи в случая "доста" и "озадачени".
Има ли представа тази жена КОЛКО хора са гласували и каква част от тях са ДОСТА.И думата ОЗАДАЧЕНИ означава ли НЕРАЗБРАЛИ или ИСКАЛИ СА ДА СТАНЕ ЕДНО ,а се е получило ДРУГО


ТЕО ,ДАЙ ГО ТОВА МОМИЧЕ ВЪВ ФОРУМА ДА СИ ЗАДАДЕ ВЪПРОСИТЕ И ДА СИ НАМЕРИ ОТГОВОРИТЕ,ЗАЩОТО ЯВНО СЕ Е ИЗГУБИЛА НЯКЪДЕ МИЛАТА ДОКАТО СЕ Е ОПИТВАЛА ДА МИСЛИ!
« Последна редакция: ноември 03, 2007, 15:41:43 от fiibi_bg » Активен
mery21
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 04, 2007, 18:47:53 »

Здравейте,
Рядко пиша във форумите, но Писмото на  госпожата /участничка/ Стефания Попова ме провокира.
Явно Госпожата/участничка/ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО ДЪРЖИ НА НАГРАДИТЕ, а не както твърди, че не я интересуват.Писалата е писмото в 9.30 ч. на 02.11.2007г - 33 часа след началото на гласуването.
Много е грозно в така добре организиран конкурс за се изпращат писма от хора със слаби нерви.
Конкурса е доброволен и никой насила не са му взети снимките.
Имам предложение:
"Участници" изпратили подобни писма да бъдат декласирани и те да си организират честно конкурсче, като се самонаграждават.

 
 
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 04, 2007, 21:25:00 »

Първият ден след започването на конкурса и на мен ми беше интересно да видя кои снимки са в 3-ката. И аз както всички забелязах "няма 5 гласа", но и за миг не ми мина през ума да пиша гневни писма и постове, макар да знаех че и за нашите снимки, роднините се постараха и галсуваха повече от 5 компютъра. Тук вече явно става въпрос за възпитание според мен...но думи от рода на "смотани награди" "тъп конкурс" или там както точно се беше изказала госпожата...не мисля че някой си е пратил снимките заради наградите!
и накрая както казва котарака Леополд:" Ребята давайте жить дружна!" (Приятели нека живеем задружни)  Dance
Да се опитаме да бъдем по-добри!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 30, 2007, 00:39:37 »

Хей, момичето с културния и мил е-мейл толкова ропот и нерви и обиди изхаби, но явно не напразно. Тъкмо гледах временното класиране и забелязах, че има една Стефания, чиито две снимки са на второ и трето място и ми стана интересно дали не е същата особа и затова отделих половин час да се разровя из конкурса. В интерес на истината не открих Стефания Попова, но също така открих че няма друго момиче с фамилията Попова освен Дидка, а също така има една единствена Стефания, така че мисля че въпросното лице просто е все още със старата си фамилия на е-мейл адреса си. Живота е изпълнен с ирония, не мислите ли???  crazy
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #21 -: ноември 30, 2007, 08:42:33 »

И според мен е същата Стефания.Аз още тогава си направих труда да видя коя е тази с писмото и имаше само една Стефаня - тази!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 30, 2007, 10:42:55 »

А значи все пак са пуснали временните резултати, така ли?
prin4ipessa какво да ти кажа....ирония ли е какво ли е, дано поне си върне думите на зад след като спечели! nea
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 30, 2007, 11:20:45 »

дано поне си върне думите на зад след като спечели! nea

От опит знам, че хора, които са способни да пишат такива безпардонни писма, никога не си връщат думите назад  nea , а дори напротив - гордеят се с тях! Но кой знае, да се надяваме, че по Коледа стават чудеса!   pardon
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 30, 2007, 12:17:39 »

Влезте в www.atol.bg и ще разберете повечко по въпроса мисля че там е същата Стефания Попова, която е писала гневното писмо
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 30, 2007, 12:34:36 »

Влезте в www.atol.bg и ще разберете повечко по въпроса мисля че там е същата Стефания Попова, която е писала гневното писмо




Леле кви сте агенти  Wink Направо сте страшни, аз не бих се сетил.  blum
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 30, 2007, 12:50:51 »

Ами естествено аз съм голям агент и всичко разконспирирам така, че ако има още някой който обижда форума съм на разположение diablo
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 01, 2007, 03:34:40 »

е кво стана нашата "приятелка"  NO Стефания Попова с толкова много протести взе че излезна в челната 3ка....браво Стефания Попова  blum
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 01, 2007, 17:42:57 »

аз лично нямам думи
 bad
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 01, 2007, 20:11:20 »

Ами така се получава като активизираш цялата рода да гласува за теб, нормално е какво се чудите  Oh my ...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines