Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:48:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отворено писмо  (Прочетена 60802 пъти)
 
ilijski
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 35


« Отговор #45 -: декември 03, 2007, 23:06:59 »

Много ме изкефи тая! Влиза си във форума без никакво притеснение и си приказва с хората сякаш ни лук яла, ни лук мирисала. Даже хич не се усети като я бъзикна тъничко Марианчето, леле-леле  girl_impossible Била се вълнувала... crazy Mad girl То едно да се вълнуваш, ама съвсем друго да си изтървеш нервите и да не се усещаш какво пишеш и какви ги говориш в разни мейли!  nea
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 04, 2007, 09:23:50 »

Хи,хи...аз пък си мисля,че тя дори не подозира за публикуваното й писмо тук....и че сме я разконспирирали!Честно казано не искам да съдя никой,но наистина е прекалено!На мен лично снимките им не ми харесват и смятам,че имаше много други снимки,които трябваше да са на тяхно място,а и е доста съмнително как и двете й снимки са на финала! *crazy*То хубост,то емоция...ама чак пък такова съвършенство....Но както и да е,да речем,че аз не разбирам,ама поне да имаше доблест и да беше се извинила поне на организаторите за написаното по-рано!Все пак това наистина не й прави чест!На всеки се случва да изрази съмнение и да си изпусне нервите,ама ако е човек на място ще се извини!Но явно наистина хората са различни!За мен е много смешно хората да се палят и да хвърлят толкова енергия за такива неща като такъв конкурс!Много е хубав и забавен,ама заслужава ли си да се излагаш така!? *crazy*И дали сега наградата й е сладка...... girl_wink
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 04, 2007, 10:50:19 »

тая кърти от всякъде! как си приказва верно с хората... била се вълнувала... смехориии.. лошото е че там където писах вчера нещо не ми дава да я цитирам, и незнам защо и днес пак.. и немога да си напиша поста, тя сега си мисли че с тия 4,95 е прецакана чувате ли я какво пише

Здравейте и от мен! Не съм се включвала от доста време във форума  give_rose, завихри ме живота  smile pleasantry
Честито на победителите в конкурса "Сватбени емоции"!  Bravo  good

Понеже в крайното класиране, което се появява в секцията Конкурс, крайно класиране - http://www.svatbata.bg/konkurs/topten.html,  първите шест снимки са с еднакъв резултат - 4,95, искам да попитам това което излиза като резултати дали е реално и последно?  smile  Понеже нашите снимки са третата и четвъртата се вълнувам и аз  smile


дали било реално!?!?!?!? тя пак се съмнява жената
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 04, 2007, 11:05:31 »

тя сега си мисли че с тия 4,95 е прецакана чувате ли я какво пише

дали било реално!?!?!?!? тя пак се съмнява жената


Направо смешна история!  crazy Не стига че се добра до тройката, ами и още се съмнява! Това нейното ми прилича направо на болестно състояние - някаква вечна параноя  Eeager
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 04, 2007, 11:46:53 »

Eтo kakвo  е написала OLIVE    

 "Здравейте и от мен! Не съм се включвала от доста време във форума  , завихри ме живота   
Честито на победителите в конкурса "Сватбени емоции"!   

Понеже в крайното класиране, което се появява в секцията Конкурс, крайно класиране - http://www.svatbata.bg/konkurs/topten.html,  първите шест снимки са с еднакъв резултат - 4,95, искам да попитам това което излиза като резултати дали е реално и последно?    Понеже нашите снимки са третата и четвъртата се вълнувам и аз  """"""
  funnytooth sarcastic   shok  shok  shok  angry    Offtopic
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 04, 2007, 11:52:42 »

и аз вчера като tonitta се замислих дали тя вообще знае че е побликувано писмото и,после наистина си помислих че може би не го е пратила тя huhhuh.gif,защото наистина не мога да си представя да пратиш такова писмо и после да се правиш на ни лук ял ни лук мирисал Oh my ... ,та чак да се съмняваш "ама защото съм на 3то място като имам същата оценка на тези от първо и второ място"
честно ви казвам аз чета и не мога да повярвам на очите си girl_impossible
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 04, 2007, 11:58:06 »

e koй ako не тя maslinka?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 04, 2007, 12:06:20 »

еми незнам,само казах че наистина ми е странно да се държи така huhhuh.gif
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 04, 2007, 12:14:35 »

Охоооо, аз какви безпардонни хора съм виждала!  nea Нищо не трябва да те очудва, има страшно много такива индивиди за съжаление, злобата е навсякъде!  girl_impossible Баща ми когато се сблъска с такива хора винаги ми казва: Радвай се, дъще, радвай се, че не си като тях!
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #54 -: декември 05, 2007, 15:01:55 »

Едва сега разбирам и видях, че писмото ми е било публикувано и се е превърнало в цяла тема!
Искам да се извиня на целия форум и администраторите за резките и наистина прибързани думи!
Аз изпратих писмо с извинение веднага щом разбрах, че грешката е в софтуера, но явно не е публикувано!
Разбирам реакциите на всички, наистина не бях права... съжалявам!   cray
« Последна редакция: декември 05, 2007, 15:04:03 от olive » Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #55 -: декември 05, 2007, 15:06:58 »

тая кърти от всякъде! как си приказва верно с хората... била се вълнувала... смехориии.. лошото е че там където писах вчера нещо не ми дава да я цитирам, и незнам защо и днес пак.. и немога да си напиша поста, тя сега си мисли че с тия 4,95 е прецакана чувате ли я какво пише

Здравейте и от мен! Не съм се включвала от доста време във форума  give_rose, завихри ме живота  smile pleasantry
Честито на победителите в конкурса "Сватбени емоции"!  Bravo  good

Понеже в крайното класиране, което се появява в секцията Конкурс, крайно класиране - http://www.svatbata.bg/konkurs/topten.html,  първите шест снимки са с еднакъв резултат - 4,95, искам да попитам това което излиза като резултати дали е реално и последно?  smile  Понеже нашите снимки са третата и четвъртата се вълнувам и аз  smile


дали било реално!?!?!?!? тя пак се съмнява жената


Наистина не съм очаквала да бъда класирана  сред първите, колкото и невъзможно да ти се струва!
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #56 -: декември 05, 2007, 15:16:50 »


Ако на Трето и Четвърто място е Стафания Попова / г- жа Начева/, то тогава нека да бъде докрай принципна и да държи на това, което е написала :

"Не ми пука за смотаните награди, просто е важен принципа на БЕЗПРИСТРАСТНОСТТА и ЧЕСТНОСТТА, за които вие явно и не сте чували!!!"

и да предостави наградата си на участници с най-малко гласове!

Организатори доказаха, че конкурса е честен и безпристрастен.

Щом на нея не й "пука за смотаните награди" да се откаже и да я предостави на участници, които по една или друга причина имат най-малко гласове.Защото всяка сватба и моментите от нея са хубави - ЧЕСТИТО НА СПЕЧЕЛИЛИТЕ.



Ако мога да изкупя с това вината си към организаторите на конкурса и да смекча негативните нагласи на всички ви към мен - с удоволствие предоставям наградата си двойка по ваше желание!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 06, 2007, 10:38:22 »

Искам да кажа на Стефания, че много се зарадвах като видях, че се извинява и се покайва за случилата се ситуация. Добре е когато човек осъзнае грешките си. Аз все още оставам обаче много разочарована от сбълъска, който се получи в темата за Албум на месец декември и в интерес на истина не очаквам извинение от Кремена Стоянова за ужасните ЛС и публикации във форума. Така, че Стефания от мен браво за смелостта да се извиниш на всички smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 06, 2007, 11:02:22 »

Съгласна съм с goldi   и наистина много уважавам хората,които си признават грешките и имат доблестта да поискат прошка!Освен това,ако наистина е последвало извинително писмо към организаторите от страна на София мисля,че би било редно да се публикува и то,защото иначе всички оставаме с грешно впечатление....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 06, 2007, 11:05:34 »

абсолютно съм съгласна с Тони good публикувайте извинителното писмо!!!чудесно е че София си е признала грешката и се е извинила  good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines