Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:20:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за tan4eto!  (Прочетена 12684 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: октомври 29, 2007, 10:24:06 »

Хайде, народе, задавайте въпросите  yahoo yahoo
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1 -: октомври 29, 2007, 10:44:04 »

Веднага ще заповядам  DANCE
Здрасти Танче,чувствай се удобно на столчето  Wink Ето моите въпросчета:
1.Кога беше първата ти целувка(това пък откъде го измислих  laugh )?
2.Какво най-много харесваш в себе си?
3.Можеш ли да готвиш?
4.С какво се промени през изминалите 2 години?
5.Романтична ли си?
6.Любим филм?
7.Любимо животно?А имаш ли си домашен любимец?
8.Какво най-много обичаш да си хапваш?
9.Какво ще си пожелаеш на Дядо Коледа тази зима  Wink ?
10.А какво ще си пожелаеш,когато започне обратното броене на Нова година?
11.С кого искаш да си тогава?
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 29, 2007, 11:51:39 »

Танче честито столче!  DANCE Ето малко въпросчета от мен:

1. Нещата, без които не можеш са...?
2. Как си почиваш?
3. Има ли нещо, което не харесваш в себе си? А в съпруга си?
4. С какво се занимаваш в момента?
5. Има ли нещо, за което съжаляваш, че си направила? А нещо, което не си направила?
6. Имаш ли си хоби? И намираш ли време за него?

Благодаря ти предварително!  kiss2
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #3 -: октомври 29, 2007, 13:27:31 »

Благодаря ви за столчето, май от мене си е миришело на изгоряла през цялото време   laugh



1. Нещата, без които не можеш са...?
В повечето случаи това са хората, които обичам - сина ми, мъжа ми, семейството ми и най -добрата ми приятелка, без която се наложи да живея известно време и ми беше толкова мъчно, сякаш беше умряла  cray
Другите неща без които не мога са телефон, компютър и знам че е гадно, но цигарите  blush

2. Как си почиваш?
Най-добре си почивам, когато спя, обожавам да спя, май сина ни се е метнал на мен  laugh

3. Има ли нещо, което не харесваш в себе си? А в съпруга си?
Много неща не харесвам в себе си, в съпруга си само две, доста е отвеян милия, хем не помни, хем спори, спокойствието му също не харесвам като ми каже "спокойно, бе", направо ми идва да се гръмна. Не харесвам в себе си, че съм малко, разпиляна, изключително нетърпелива, прибързана в действията си и думите и че по-някой път се цупя за глупости, осъзнавам че глупост, ама вече съм почнала и ще си се цупя докрай, то това ми  е от ината, а ината ми е от зодията pardon

4. С какво се занимаваш в момента?
В момента главно се занимавам с отглеждането на сина си, малко в повече ми и два седенето в къщи, но няма начин, а пък и не бих пропуснала неговото израстване, първи думички и опити за прохождане, за нищо на света.


5. Има ли нещо, за което съжаляваш, че си направила? А нещо, което не си направила?
За нищо, абсолютно нищо не съжалявам, дори за многото грешки, които съм правила не съжалявам, защото съм научила много неща именно от тях.
Нещото, което не съм направила винаги ще ми тежи, обещанията, които дадох на дядо си и не изпълних докато беше жив, това че когато почина не бях до него и не можах да му кажа за последно, колко много го обичам, защото освен дядо той ми беше и баща, затова че не можа да види правнука си, който носи неговото име. Всичко което обещах, отдавна е изпълнено само че него го няма... give_rose

6. Имаш ли си хоби? И намираш ли време за него?
Хоби нямам, но  винаги намирам време за нещата които обичам да правя - хубава книга, любима песен, интересен филм, добри приятели, щура игра със сина ми, романтични мигове с мъжа ми.
Благодаря за въпросите, беше ми изключително приятно  give_rose

« Последна редакция: октомври 29, 2007, 15:29:29 от tan4eto » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 29, 2007, 13:38:15 »

Ей, Танче не само мъжа ти е отвеян май!  tease
Я виж, че на Diavolinkata си отговорила само на първия въпрос, а останалите си ги "взела" от Наталия Борисова  crazy laugh
Да не говорим, че си писала 2 пъти отговор 5!  tease laugh
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #5 -: октомври 29, 2007, 14:31:44 »

Малеее, ужас!!!
Абе какъв ужас, направо излагация shok
Извинявам се на Diavolinkata  give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 29, 2007, 14:46:05 »

Айде и аз да се включа в задаването на въпроси!!!!
1. Ако можеше да избереш да живееш в друга държава - коя би била тя и защо?
2. Как се почувства като разбра, че си бременна с твоя малък сладур? Как каза на таткото? Как реагира той?
3. Разбираш ли се със свекъра и свекърва ти?
4. Как се виждаш след 10 години?
5. Мислили ли сте за поне още едно братче или сестриче на сина ти?
6. За какво най-често се карате с твоя съпруг?
7. Какво харесваш най-много в себе си и какво не?
8. Би ли се подложила на козметична операция, и ако да - за какво?
9. Какво те радва в живота и какво те натъжава в него?

Еми стига толкова от мен!!!! give_rose
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #7 -: октомври 29, 2007, 15:27:35 »

Мисля, че се поправих pardon

1.Кога беше първата ти целувка(това пък откъде го измислих   )?

Ех, връщаш ме сто години назад във времето   tease
Бях на четиринайсет години, първото ми гадже с четири години по-голям от мен, всичко беше като сбъдната приказка, защото бях влюбена в него от първи клас.Изпращаше до ме вкъщи, а аз хуквах през глава без да му кажа чао даже, да не би случайно да ме целуне, много ме беше страх от тая целувка, да му се невиди 
Една вечер аз, той, моя съученичка и брат му, също мой съученик, седяхме в колата на баща им и си приказвахме и изведнъж докато нещо обяснявах, младежа взе, че ме целуна... преживях го, не било толкова страшно   

2.Какво най-много харесваш в себе си?

Честно казано съм много далеч от съвършенството, но си се харесвам  такава, каквото съм, обичам си много всички недостатъци.

3.Можеш ли да готвиш?
Мисля, че ми се отдава, а и ми доставя голямо удоволсвие.


4.С какво се промени през изминалите 2 години?

Мисля, че най-голямата ми промяна е, че станах по-отговорна, а като цяло целия ми живот коренно се промени. От щура купонджийка дето с дни не се прибира вкъщи, станах примерна и надявам се добра майка и съпруга.


5.Романтична ли си?
Романтична съм и то много, но на мъжа ми не му се отдават много тези неща  pardon

6.Любим филм?
Нямам точно определен, любим филм, харесвам такива, които помня дълго и с нещо са ме впечатлили.От многото филми, които съм гледала и да ме убиеш  за повечето не мога да ти кажа за какво става на въпрос. Явно трудно се впечатлявам.


7.Любимо животно?А имаш ли си домашен любимец?

Винаги сме имали и куче и котка /живея в къща/, но като че ли имам по-голяма слабост към котките, особено черните.В момента имам само котка, разбира се черна.

8.Какво най-много обичаш да си хапваш?

Ох, голяма сладокусница съм по-принцип хапвам си от всичко. Обичам много, няколко вида сирена с разни плодове и червено вино разбира се laugh,разни пасти, лазани и въобще май цялата италианска кухня.


9.Какво ще си пожелаеш на Дядо Коледа тази зима   ?

Ще си пожелая сестричка на Жорко.


10.А какво ще си пожелаеш,когато започне обратното броене на Нова година?

Не съм мислила още, миналата година вкъщи се бяхме събрали с приятели и аз направих питка с късмети, на всички ни се сбъднаха нещата които ни се паднаха, само едната двойка нещо издъни работата, но и мат още малко време Wink

11.С кого искаш да си тогава?

Обичам на такива празници да бъда с най-любимите си хора и най-верните си приятели.

Миличка, благодаря ти за въпросите и извинявай за бъркването, също така и за настоящи грешки.  kiss2
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #8 -: октомври 29, 2007, 16:26:04 »

Миличка, благодаря ти за въпросите и извинявай за бъркването, също така и за настоящи грешки.  kiss2

Няма нищо,на всеки може да се случи  Wink Ето аз например цял следобед се боря с подписа под постовете си  laugh Мерси за изчерпателните и хубави отговори,мила!!!
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #9 -: октомври 29, 2007, 17:44:51 »

1. Ако можеше да избереш да живееш в друга държава - коя би била тя и защо?

Много пъти сама съм си задавала този въпрос. Бих живяла навсякъде по малко и след всяко ново място бих се връщала тук.Ако е наложително да живея в чужда държава, бих избрала някое екзотично място с много слънце, палми, морета и безкрайни плажове.

2. Как се почувства като разбра, че си бременна с твоя малък сладур? Как каза на таткото? Как реагира той?

Ние много усърдно се стараехме да си направим бебе и въобще не беше изненада, когато това се случи.
Малко преди да забременя напуснах работа, прибирам се вкъщи вечерта и казвам на мъжа ми "Имам една  изненада за тебе", самият той от дълго време ме увещаваше да напусна и честно казано като го направих се почувствах наистина прекрасно, затова съобщавайки му за изненадата съответно съм се ухилила до ушите, той също се хили и ми вика "Е, не можеш да ме изненадаш, бременна си", ама аз го изненадах  като му казах, че не съм  pardon
Разбрах, че съм бременна на връх рождения ден на майка му, давайки му теста с двете чертички, той ме попита "Това сега, какво означава" laugh
Направо щях да падна, после се радвахме всички дружно.

3. Разбираш ли се със свекъра и свекърва ти?

Оф, със свекър ми се разбирам чудесно, но със свекърва ми сме малко на приливи и отлилви.Сега сме на вълна любов и разбирателство, ама докога...

4. Как се виждаш след 10 години?

Да кажем с две, три поотраснали дечица, все така влюбени един в друг с мъжа ми и не малка част осъществени мечти.

5. Мислили ли сте за поне още едно братче или сестриче на сина ти?

Винаги съм си мечтала за голямо семейсво и пълна къща, искрено се надявам да бъде така.

6. За какво най-често се карате с твоя съпруг?

Най-често за неща които съм го помолила да направи, а той е забравил, но твърди че не съм му казала, а се възползвам, защото знам че не помни, в такива моменти направо откачам  diablo

7. Какво харесваш най-много в себе си и какво не?

Мила, отговорила съм на този въпрос на другите момичета.

8. Би ли се подложила на козметична операция, и ако да - за какво?

Бих, само да не ме беше толкова страх.
Малко липосукцийка, нов бюст, лифтинг, след 10-тина години може да си спретна една пълна промяна  Wink


9. Какво те радва в живота и какво те натъжава в него?

Старая се да се радвам и най-дребните нещица в живота.
Натъжават ме злобата, лъжите, двуличието и предателството от близки и приятели, но най-много  в досегашния ми живот ме натъжи загубата на моя дядо.


Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 30, 2007, 01:13:27 »

Ей, вие сте го почнали това Танешкото бе blum
ето няколко и от мен:
1. За какво плачеш?
2.Ти били се решила да участваш в игра като "Островът на изкушението" Wink
3.Какво беше първото нещо, което си помисли като видя за пръв път сина си? /получи се малко повторение във въпроса, сорка/
4.Разкажи ни за твой ярък спомен от ученическите години
5.А като ученичка преписваше ли? Wink blum
6.Какво обичаш да правиш като преспиш малкото човече smile?

айде за сега това от мен, че стана късно blum
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 30, 2007, 08:58:56 »

Танче благодаря за искрените отговори!  give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 30, 2007, 10:47:03 »

Хайде и аз да се включа!!! Wink
1. Ако имаш право на три желания-какви ще бъдат те?
2. За какво мечтаеш?
3. И в тази връзка - вярваш ли,че човек ако мечтае силно мечтите му се сбъдват?
4. Опиши се с три думи?
5.Опиши съпруга си с три думи?
6. Как минава един твой ден с малкия Жорко?
 Засега това,но си запазвам правото за още веднъж!!! DANCE
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #13 -: октомври 30, 2007, 13:46:16 »

Айде да ти е сладко Танешкото и на теб  girl_wink

1. За какво плачеш?

Ох, голяма ревла съм понякога  cray
Снощи прочетох историята на едно четири месечно бебче, което се е родило с ужасно заболяване и за съжаление вече не  е сред нас, доста си поплаках.
Проливам сълзи и на тъжни филми, понякога си поплаквам и от щастие, май съм си ревла  pardon

2.Ти били се решила да участваш в игра като "Островът на изкушението"

Категорично не, не изгарям от желание да ме дават по тв-то, а и има достатъчно ситуации  в ежедневието, които всекидневно поставят на изпитание любовта и разбирателството на двама души, та дори и да не са под формата на подобно изкушение.

3.Какво беше първото нещо, което си помисли като видя за пръв път сина си? /получи се малко повторение във въпроса, сорка/

Честно казано, главата ми беше празна от мисли, бях безумно щастлива и очарована от малкия  ревящ вързоп, в такъв момент няма мисли има само чувства, които не могат да се опишат или сравнят с нищо друго.Невероятно е , пожелавам на всеки да го изпита поне веднъж.


4.Разкажи ни за твой ярък спомен от ученическите години

Бях побойничка, биех само и единствено момчетата, момичетата ми се струваха недостоен противник. Казвам биех  ги , защото винаги бях победител в боя. След поредното сбиване с най-редовната ми жертва, учителят който ни водеше занималнята ни замъква в директорския кабинет и обяснява на директорката как ако не е бил той да ни разтърве, Владо е щял да ме пребие от бой. Той мене?! Ей, направо полудях не можах да изчакам да излезем от кабинета на директорката...

5.А като ученичка преписваше ли?
В основното училище въпреки че бях побойничка имах отличен успех, в гимназията нещата рязко се промениха, не ходех на училище, преписвах естествено, защото много често не ми оставаше време да си науча уроците, преписвах главно по матемика. Като студентка и на двата изпита по висша математика ми се "наложи" да попрепиша.



6.Какво обичаш да правиш като преспиш малкото човече

Ето пиша тук, бебо спи   kiss2
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 30, 2007, 14:24:02 »

Искам и аз една порция Танешко!  goody

1. Кой от двама ви е по-луд - ти или съпруга ти?
2. Опиши най-лудата ви случка откакто сте заедно?
3. В какво се изразява лудостта според теб (но веселата, щура лудост, не патологичната болест)?   tease
4. Ако трябва да опишеш себе си кое от трите би избрала: авантюрист-пътешественик, артист-творец, майка-съпруга? Обоснови отговора си!
5. Кой е най-ярко изразеният ти талант според теб? А коя своя дарба си имала възможност да изявиш публично?
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines