Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:05:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2021  (Прочетена 16937 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: юли 01, 2021, 14:02:08 »

Ами хайде като стара хипарка да открия новата тема с честит "Джулая"
Да сме живи и здрави, да ни е слънчево, щастливо и любовно! heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: юли 01, 2021, 14:23:42 »

Продължавам от старата тема:
Панде, бях го забравила Бочко crazy. Гледам някаква нова разработка имат и още утре ще купя. Поне мирише малко по- хубаво от Аутан-а /по спомен/ и не оставя гадно чувство по кожата като него. Опитвах с масла от лавандула и лимонова трева да се мажа, ама то много солено ми излиза, а и няма как да се покрия цялата. pleasantry Гадините вчера ми нападнаха задната част на врата, единствения гол участък между косата и деколтето на тениската diablo НИ2 ми беше донесъл мазило от Шри Ланка - няма хапане в радиус 3 метра около мен, ама свърши. Хаха, през 80-те, рускинята, дето вечно я цитирам за правото на избор на майката за име на детето, ни снабдяваше с някаква смеска от Коми
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #2 -: юли 01, 2021, 14:38:22 »

Ех, аз чаках да е нова темата, че никога не съм пускала и да не се изложа. И даже си мислих, че Свекърва няма да остави нещата така. Да е хубав и летен месеца, да има дълги летни приказни вечери. heart

 Има едни сега много ги рекламират инфлуенсърките срещу комари. Не съм го взимала- на Wooden Spoon. Чудех му се, че уж е много био, веган и всичко що е модерно, но взех Autan Junior онзи ден. Бочкото не съм усетила да пази много, имам и лепенки. Лошото е, че Ж. е на баща си веднага става огромна плюска, ако я ухапе и много дълго седи. Добре че има самоконтрол и не се чеше, че съвсем страшно става.

Свекс, от предишната тема...аз съм голям пророк. Вчера написах, че като гледам ще ги върнат и те веднага казали до др петък всичко да се връща. Хич и не вярвам да им правят обучение, творчески души не искаха да спазват къде да пушат и вдигаха революции, камо ли пък на тая тема да възприемат. Половината са антиваксъри според мен, та това ще е натоварващото за ММ, че сега пак ще се въртят спорове на тема има ли вирус, с какво ни чипират и т.н. И за болните, ако има, недай си Боже, сами ще си берат гайле, както беше миналата есен.Ще разчитаме и тестваме много ваксината явно.

Булка, бързо да минава! До 7 казаха, че са критични планетите, май, избутахме го почти.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #3 -: юли 01, 2021, 14:52:02 »

не знам що ама всеки месец забравям че трябва да има нова тема, изобщо не ми идва на акъла  lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: юли 01, 2021, 15:29:15 »

Зацепи лаптопът, да се не мине да поработи малко по- дълго Wink
Копирам довършения отговор:
Продължавам от старата тема:
Панде, бях го забравила Бочко crazy. Гледам някаква нова разработка имат и още утре ще купя. Поне мирише малко по- хубаво от Аутан-а /по спомен/ и не оставя гадно чувство по кожата като него. Опитвах с масла от лавандула и лимонова трева да се мажа, ама то много солено ми излиза, а и няма как да се покрия цялата. pleasantry Гадините вчера ми нападнаха задната част на врата, единствения гол участък между косата и деколтето на тениската diablo НИ2 ми беше донесъл мазило от Шри Ланка - няма хапане в радиус 3 метра около мен, ама свърши. Хаха, през 80-те, рускинята, дето вечно я цитирам за правото на избор на майката за име на детето, ни снабдяваше с някаква смеска от Коми, която не комари, ами човек можеше да гътне. pardon Лани ме бяха побъркали паяци, сега са пак пълчища комари.
Еми, ръце като ми подадат и съм готова да вадя шишенцето от чантата. Wink По принцип се научих да не си пипам лицето и косата и някак не се притеснявам  от повърхности, но се хващам, че ми прави впечатление blush
Днес имахме среща с кредитни инспектори с Родния по сделка в кантора на нотариус. Отидохме по- рано, настанихме се до отворен прозорец, но все пак с маски, че нали сме на закрито в обществено място и зачакахме. По едно време влизат двама младоци с костюми /при вече 27С и очаквани 36С температури през деня/, напарфюмирани и зализани, с тъмни очила, ама без маски. Поздравиха от вратата, представиха се и двамата като по команда извадиха телефоните си, и тръгнаха устремно към нас да ни ги завират под носа. Малииии, яката се стреснахме и заехме отбранителна позиция с ръка пред лицето, още малко и да залегнем на пода. Пък те искали да ни покажат сертификатите си за завършен цикъл на имунизация funnytooth Туй ще да е нова мода някаква blum Аз едно бях без очила, второ, за да прочета аджеба какво и що, трябва да взема в ръка апарата и да разширя картинката и трето, хич не ми е дали са имунизирани, че да ми навлизат в личното пространство. Хубаво, че в този момент влезе нотариуската и те се втурнаха кръгом да се доказват пред нея, та можах да се окопитя и да си се хиля на воля. Родният им тегли една под маската, че ни изкараха ангелите, ама само аз го чух. Нотариуската им благодари и посочи към табела с надпис за задължително носене на маски в помещението и им подаде плик с маски за еднократна употреба. Свършихме работата де, ама си умрях от яд, че не успях да се изфукам и аз с моята тапия, надлежно фолирана разпечатка в специално джобче на чантата funnytooth Та да знаете, да не се плашите в подобни ситуации....
Булка, да минава бързо на Звяр, че да си се порадва на ваканцията детето heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #5 -: юли 01, 2021, 15:36:42 »

Ох Булка, така като кажеш за работата и изтръпвам, добре че вече не съм в твой проект :-))
Да му минава на Дзверо, Александрина също.още влачи някаква кашлица. Много съм раздвоена дали да я пускам в сборните групи, че са по 30+ деца, ама ще изтрещи вкъщи...бЛат ми много неспокойно спа тая нощ, сигурно един литър вода изпи, днес съм като парцал  angry
Аз от бочкото не виждам кой знае какъв ефект. Освен лавандулата, ползвам zig zag
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2021, 15:43:14 »

Здравейте!


Мина изпитът, след 4 седмици чак резултат. Интересно преживяване.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #7 -: юли 01, 2021, 16:03:19 »

Хахах Свекс, ама това някаква нова мода, не бях чувала че можем да си завираме сертификатите в на хората очите

Фери, що бре, моите са на 70% вкъщи, едните са даже на 100%  blum

Панде браво, как се справи според теб? Чакаме изключително добър резултат след 4 седмици!

Мале пукнах от жега, препотих се 100 пъти... не се живее без климатик значи...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #8 -: юли 01, 2021, 18:27:42 »

А, щото казваш че има лоши новини, не за друго  pardon
Панде, нещо съм изпуснала,ама съм сигурна че си се справила  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #9 -: юли 01, 2021, 20:27:35 »

А, щото казваш че има лоши новини, не за друго  pardon
Панде, нещо съм изпуснала,ама съм сигурна че си се справила  give_rose

Ааа не, не си ме разбрала, да не стане клюка сега, обсъжда се просто, не че нещо е решено, то няма фирма която да не го обсъжда как да стане и дали да стане
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #10 -: юли 02, 2021, 02:38:21 »

Хайде! Да ни е на късмет новият месец! smile
Аз имах няколко натоварени дни, ама то нормално в края на месеца. Освен обичайните поръчки чувахме: Ами после ще допълним tease Явно гледаха да си оправят ДДС-то и да ни побъркат с предпоследни промени  pardon
Затова пък вчера... В адската жега в обедната почивка се изнесохме в хладния край на цеха. Колежката си е занесла рибарски стол, вдига крака и разпъва книга. Мъжете намират на кой палет да подремнат, аз също четях, когато шефът влезе с раз. Сепна се от гробната тишина, огледа се и изръси: Еее, аз да не би на санаториум да съм ви изпратил lol lol lol Ревахме от смях!
Последните дни направо се чудя как работят тия хора на този задух! И не мрънкат shok

Тези дни така се случи, че след работа обикалях. Засега намерих място, където да ходя на маникюр. Дадох втори шанс на една жена, която рисува страхотно! Предния път лакът беше на черти, но вероятно е до конкретна боичка, а не до метод на нанасяне. Сега съм в млечно лилаво и на цветя с роса по тях heart
Бях и по моловете за сандали за децата. Засега приключих с покупките около тях. На есен чак! Мой ред идва за джапанки и очила  blush

Имахме гости 3 вечери подред и бях tease Тъкмо се наканих тази нощ да спя много. Не ми се получи  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 02, 2021, 05:58:10 »

Привет от морето! Естествено както ви споделих опасения, така и се оказа. Апартамент- в долна граница на поносим, поне си има отделна стая детето. В центъра на селцето, в хотел бивш ( от който е останало функциониращо бистро) . Цяла нощ крясъци, мотори, коли, миене на чинии, чукане на месо за следващия ден. angry Няма спазваме на часове, няма нищо. То на кого да направиш и забележка по напред- дори кучета домашни се сбиха.  shok  Пълна трагедия, плажът отидохме да се разходим само, пуснахме детето единствено по камъните, Алната си се стичат както преди във водата, всичко се хвърля по земята. Не мисля че харесвам каквото и да било освен сенчестата площадка. Днес ще си ходим на плаж където си бяхме наумили, ма аз съм спала 3 часа и съм като ударена…. Така е като се съгласявам/доверявам без да видя мястото. Не съм се карала на половинката но му казах честно че това е нечовешки шум и няма да го бъде за бъдещи морета.
Другото което е- ок, пускат апартамента само на познати и приятели и на прилични цени, но това не значи да се разчита само на самите хора за почистване след тях си- всеки има различно виждане за това и мен лично виждането на предишните обитатели , не ми се видя достатъчно …. nea
Вратата на балкона развалена, тв на детето не му работи дистанса, дето се вика един препарат за вц няма.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #12 -: юли 02, 2021, 07:03:41 »

Морген!
По въпроса с хоум офиса, скоро четох статия как хората като почнат да ги връщат в офиса и си търсят нова работа, около мен няколко човека така се преместиха, щото решиха баш лятото да ги връщат в офиса  girl_impossible Ама да видим...
Еми, звучи ужасно, ама дано поне плажът да си заслужава, то така или иначе на морето повече време се прекарва навън :-) Аз по такива рандом места също вече не ходя, залагаме на сигурно, тая година пак си бяхме на същото място, освен ако не развалят рязко услугата, юни месец там :-)
На маникюр мнооооого отдавна не съм ходила, щото с тва висене вкъщи все нещо правя и на втората седмица некой нокът е заминал...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 02, 2021, 07:25:30 »

Привет, как сте?Аз не мога да стигна до тук, нямам никакво време нещо.Ако всичко е наред в неделя отиваме на малка почивка, но нещата се трупат едно след друго и то не много хубави.

Хубавата новина е, че ходихме с Б1 на ортопед и за сега всичко е наред.Снимаха я, погледнаха я и са и добре крачетата.Казаха наблюдаваме.

Лошата, вчера на моя мъж баба му получи удар.Няма говор, няма движение, няма нищо.Положението е тежко и не знам какво ще се прави.Свекърва ми е сама, свекър ми почина моя мъж беше на 19 години.Има брат и сестра свекърва ми(това е нейната майка) обаче са толкова несериозни, че не е истина.Всеки си гледа своя кеф общо взето.Та сега е големия въпрос какво ще става с бабата от тук нататък.Много тегава ситуация.

Еми, аз догодина съм решила на север.Тази ще ходим на юг, но сме извън сезона, чак края на август, началото на септември, догодина на север.Лозенец е място на което не съм стъпвала и май скоро няма да отида.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #14 -: юли 02, 2021, 08:12:17 »

Добро утро!
Аз си починах тази нощ, макар че сънят беше на етапи.
За комарите щях да казвам... Наш съсед има един лаф: Кога си имаш късмет и на Великден ще ядеш бой!  Wink Аз съм от тия с късмета относно комарите. Изяждат ме! Такива фльоски остават след тях - твърди като стъклени топчета. Пробвала съм какво ли не. В крайна сметка ползвам Аутан, че поне е и против кърлежи. Единственото нещо, което наистина върши работа това са машинките за контакт и спиралите, които се палят. И двете са на един принцип - объркват полово комарите и затова женските спират да хапят, дори и да се въртят около човек. Когато сме по пейките навън, палим спирали. Когато тичаме след децата, нищо не върши работа  pardon
Истината е, че не пръскат с качествени препарати. Ето, години наред в Русе комари нямаше. Едната година в Керамоти ни изядоха. На другата година бяха с ново правителство и зелените нямаха много глас. Комари нямаше!

Освен комари около нас много хубаво се въдят и гларуси. Последните няколко години популацията им е страхотна! Хубавото е, че човек се буди с настроение сякаш е на море. Лошото е, че акат убийствено по прозорците  blush

Ние след 100 променени мнения и планове май ще ходим утре на басейн. Хич няма да ми е зле. Някак обаче повече ми се искаше да се видим с кумците. Още нищо не сме направили с подаръка за годишнината им, а то времето си върви.

Маги, лоши неща са! Ама който не може да помага с физическа помощ, да помага финансово. Поискаш ли пари от хората, много бързо стават сериозни. Тук няма искам - не искам.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines