Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:42:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 39849 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 30, 2021, 13:20:58 »

Фери, явно не е заслужил и книга ... lol
О, това го тъпчат без телефон, забранени са му и детски, сакън да не вземе да проговори.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #331 -: юни 30, 2021, 17:40:02 »

А, Панде, гледах я и аз Люската good Не я бях чувала как говори, браво на нея, много е добра.
Една блогърка прави преди дни коледно парти с колежки, тогава не можело, та що не и рожден ден good
В Америка са 50% върнати по офисите, да стимулират останалия бизнес. Който не иска, режат му 25% от заплатата. На големите шефове не им пука и продължават да работят онлайн. В офиса на снахата са сменили климатичната инсталация и са разделили с плексиглас обособени работни места на всеки. Сега минават обучение как да спазват епидемиологични мерки, кой кога да идва, как да ходят до тоалетна и до офис- кухнята. Ще им плащат обяди вън, на открито. Ама на 40С, както е в последните дни при тях, днес само двама от общо 40 били в сградата. НИ1 се изхитриха много преди пандемията и ги пренесоха в по- малко помещение, където могат да ходят по един път в седмицата с предварителна уговорка, та той продължава да е домашен и никой копче не може да му каже. Преди имаше много командировки за конференции, сега обаче пестят и всичко е онлайн. Мисълта ми е, че хубаво връщат, ама осигуряват ли им нужните условия?
НИ2 се изнесе по София, на няколко градуса по- хладно. Ние дояждаме каквото има по хладилника и фризера. Вчера се напънах и един час готвих рататуй, вдъхновена от Черешката на тортата миналата седмица. Стана като за изложба - хем красиво, хем вкусно, сега ще си го ядем поне три пъти.  pardon Имам и един спанак, бях го замразила и мисля да е гарнитура на пилешки гърди, ще остане и за супа. Покрай изг.зиците на НИ2 се научихме да ядем скир и вечер правя цедена салата с него. Но аз нали предимно се мотам из къщи, не върви да взимам готова храна pardon
Да питам има ли някъде средство срещу комари на основата на лимонова трева или нещо друго, не с толкова химия, което да сте ползвали и да върши работа поне за 2 часа?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юни 30, 2021, 17:49:49 »

покрай малкия тествахме де що натурално имаше с лимонова трева или лавандула, срещу комари- тц.
поне ние нямаме позитивен опит с био пръскалки, гривни и тн.
В Сф където и да идем по офиси, не говоря за корпорации, а за средни и малки такива, хората не носят маски и даже вече не се коментира ковид темата вместо времето- върнала се е тенденцията за обсъждане на море и градуси.Посягат и да се ръкуват, съответно всеки път се мажа после и се мия. pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 30, 2021, 19:11:16 »

Бочко против насекоми май е с лимонова трева. Ние само него ползваме.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #334 -: юли 01, 2021, 07:31:32 »

Свекс, аз ги клепам мойте с вода с лавандулово масло против всякакви гадинки, но то тука няма и толкова комари де....
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #335 -: юли 01, 2021, 08:38:41 »

Добро утро!

Тая седмица я пиша мега гадна! Изкарах три дни в офиса, всеки ден ми започваше деня с някаква отвратителна работна новина. Вчера Звяр приключи градината за тази учебна година, два дни викам ще е вкъщи, поне ще се наспя и няма да тичаме по градини, е да ама не, събуди се с лаеща кашлица... Тоя ларингит от месец се върти по всички градини, явно чак сега застигна нашата. Таа бръмчи инхалатора сега и в тая жега милия...

Свекс, всяко чудо до 3 дни е в офисите, протоколи, движение, всичко и накрая ги виждаш застанали един до друг и пушат г*з до г*з... Американците много избързаха с това насилно връщане и при нас шушукат, ама решиха в крайна сметка че не може да има единна политика и че нещата се различават от държава до държава, което би трябвало да означава че на местно ниво ще решаваме, ама още нищо не се знае. Вожда май ще ни посещава скоро, не е правил турне, интересно ще е. Тези C level в компаниите винаги са работели вкъщи, но никога не се заседяваха, по 75% от времето пътуваха.

За комарите има едни гривни, лепенки с цитронела, виж по аптеките. Блогърката и аз я следя, че и бездомни се оказаха... Там в Канада това е огромен риск, много,ама много бездомни има по същите причини.

Позабравих какво сте писали вчера, извинявам се предварително, ама въртележката ме върти на максимум, дано скоро се поспре  crazy


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #336 -: юли 01, 2021, 14:04:37 »

Ей, що така никой не открива новата тема?
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38332.msg746386/topicseen.html#msg746386
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines