Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:09:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 39857 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 24, 2021, 17:11:25 »

Свекърва, изобщо не знма как ще я къпем, сигурно под душа. Ники доста така го къпех или някой леген.
Мале, ако не му взема колелото луда ще ме направи! Тротинетката го кефи за 3мин макс. Кара където и да е. Даже се кефи на оф роуд и сам си го търси.
Адиктед, приятна почивка.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #286 -: юни 24, 2021, 22:25:46 »

Аз да питам някой има ли препоръка за книжка за птичките и пчеличките за 7 годишно дете? Гледам в Наглия са шокиращо зле, паднахме с моя мъж.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 25, 2021, 07:56:33 »

Виви, аз разгледах книжките от съвремието за съзряването и грам не ми допаднаха.
Може да звучи пенсионерски, но по скоро бих намерила книгата по която ние повечето сме научили за Птичките. Aко я харесаш, но имаш логистични проблеми, аз ще ти я поръчам ако я открия и ще ти я пратя:
https://www.lamartinia.com/blog-post_03-2/
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 25, 2021, 08:44:36 »

Привет.Аз от сутринта 100 неща направих.Сготвих, закуска направих, десерт за близначките и така, даже и пералнята върви.

Рат, аз на непознато място наистина не бих взела колелото.Детето трябва да свикне да се адаптира и да знае, че не винаги става това което иска.Ние гледаме на тях да им е добре и по тоя начин им угаждаме без да се усещаме, а не мисля че това е правилно.На ново място, без да знаеш къде какви лекари има, къде какви идиоти има, за мен е опасно!За мен, ама аз съм малко луда!

Ох, пуснах климатика вече че не се живее тук!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 25, 2021, 09:10:20 »

Права е Маги. Не е редно винаги да е по тяхната, после светът ще им се срути като разберат че в училище никой не им угажда като мама и тати. Колело и аз не бих взела, това значи да взимам и каска и да преглеждам терени.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #290 -: юни 25, 2021, 09:58:53 »

Еми, много красива книга! Ще я потърся, благодаря. Не мисля, че я има на английски, жалко че такива издания не ги преиздават...Точно исках нещо, където хем завоалирано, хем ясно е представена информацията.Тук всичко, дето намерих е направо вулгарно ... дори и на по-голямо дете не бих ги прочела тия книги.

Не знам как мога да кача скрийншот да покажа текст и чудо. Обаче ето първата снимка от ревютата:

https://www.amazon.co.uk/dp/0818402539/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_fabc_ZMGY47AN8P2DFEJYCJQA


Булче, това кремче има и антимикотично, звучи много добре, ще си го взема, че яко лющене пада. А шампоана съм го ползвала далечната 2019, но не помня дали съм била доволна. От година и повече ползвам на Ла Рош ето този и e добре:

https://www.amazon.co.uk/dp/B000V3IS1E/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_fabc_88KP23BVB71Z72TW6VGC?_encoding=UTF8&psc=1

Маги, само като чета колко си сготвила и ошетала се измарям. Не знам от къде я черпиш таз енергия! smile Аз скато пусна една пералня и направя едно пюре и съм до там. biggrin
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #291 -: юни 25, 2021, 10:04:39 »

Виви тя лекарката каза че повече от 1г не бива да ползваме един шампоан, та ми написа следващия да е на Дюкре.

Жегаааааа! Sunshine

Магии хахах аз успях две кафета да изпия хахах, туй е !

Рат децата са по адаптивни от колкото ги мислим, къде с бебе и дете ще гоните с колело... Не си го причинявай...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #292 -: юни 25, 2021, 10:19:09 »

Виви, ако имаш връзка с Ина, питай нея за книжки на английски. Мога и аз да я свърша тази работа с консултацията. Скоро някой ми беше показвал нещо, където даже има подвижен изрязан полов член, който влиза във вагината. Ако такива са всички материали, няма как да им го спестим на децата, все някъде ще го видят и научат pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юни 25, 2021, 10:34:19 »

Здравейте!

Еми, много е хубава тази книжка.

Виви, видях първата снимка то кометарите LOL направо звучи като да те травмира.

Рат, на мен ми е интесно с какво превозно средство ще сте, че има място, за колело, количка и всичко останало. Вие някъде където сте били ли ще ходите, може си ти е познато мястото и знаеш, че има къде да се кара колело? Миналато година и аз бих взела колело, защото беше по-малко и с помощни. Сега вече е голямо, няма стигане, просто и друг трябва да е с колело. Той вече е батко, ще разбере. Не се чувствай виновна, че не е всичкото внимание за него и да му дава още права.
То аз не трябва да говоря много, защото Бамбук напоследък е ужас, мен въобще не ме слуша.

И тук е жега, въпреки че вчера преваля малко. То по-ското прерося. Ние с Бамбук бяхме навън, даже не се прибрахме. Съседът беше с неговите деца там и явно не искаше да седи вътре с тях и си седяха на дъжда. А Бамбук много им се кефи, защото терасите ни са долепени и беше щастлив, че са само те на площадката. Само като заваля малко по-силно по едно време стояхме под една тераса. А този съсед е много симпатичен. Та вчера с Бамбук си изкарахме приятен след обед lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 25, 2021, 10:54:03 »

Хора, продължава ли ваксинацията по парковете, че ми искат инфо колеги?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #295 -: юни 25, 2021, 11:03:16 »

Хора, продължава ли ваксинацията по парковете, че ми искат инфо колеги?

В сердика мол със сигурност ще има
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 25, 2021, 11:28:36 »

Здрасти!
Как сте в петък? Какво ще правите почивните дни?
Панде, още не знма къде ще сме, та не ми е познато, но той кара навсякъде общо взето. А сигурно ще сме с моята кола (хюндай санта фе), ама реално и на Р е с голям багажник (субару аутбек). Количката няма да заеме много място, защото коша за новородено с едни колани става да замести кошницата и реално само шасито ще е в багажника.
Абе уж нямах търпение за море, а сега ми се вижда яко сложно всичко. Но от 2 дни съм в някво гадно настроение и се надявам да е заради това.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #297 -: юни 25, 2021, 12:28:25 »

Свекс, аз не настоявам да е на английски. Просто исках спецофичен стил. Не да ми пише за специална течност и в другата книга беше описано като мистериозен сос ... сънувах кошмари снощи от тия книги.

Еми ми свърши перфектна работа, намерих и още една книжка на същата авторка, по-подробна и точно каквото търсех! Истината за бебетата се казва smile Благодаря много! Съмнява ме да ги намеря физически, ама ги намерих електронно, та може да ги четем.

Тука не ми  се е Случвало да питам и да не помогнете адекватно, хем сме една шепа хора. Тоя форум не спира да се раздава ахаха.


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 25, 2021, 13:07:56 »

Виви, ако някой скоро ще пътува до вас, не е проблем да я поръчам и да му я пратя по куриер, помисли си все пак. Аз я намерих втора ръка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 25, 2021, 13:16:36 »

Ох, аз скоро обясних на каката какво е месечен цикъл.Разбра ме, беше и странно, но разбра.Сега още не сме стигнали до същинския секс, ама като гледам без книжки ще караме, на обяснения от моя страна.Нямам време и книги да чета, а аз съм брутално откровена, не за друго, ами искам да знае от малка да се пази и какво е важно за нея и здравето и.

Форума е велик, все някой ще даде акъл и друга гледна точка.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines