Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:40:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 39876 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #270 -: юни 24, 2021, 11:32:49 »

Свекс, ние имаме еърфраер, но изсушава по-скоро отколкото пържи. Отделно че нашият е по-стар модел или аз съм кьопава и не мога да го измия хубаво, та ползвам само за бланширани замразени неща и риба. Аз от корейския взех Панко галета и панираните неща ми стават много хубави и хрупкави.
Еми, следя една влогърка и яко плюе ол инклузива дето миналата година всички бяха на хранилка и се спукваха да хвалят. Като цяло само на 2-3 места ми е харесвало в България изхранването и е можело да се сравни с Турция иначе е тоталщета за мен, а като цена изобщо пък не може да се сравни с комшиите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #271 -: юни 24, 2021, 11:35:06 »

ооо Свекс, задължително с хартия, кой има нерви да мие и стърже хаха. Ако искаш съвсем да спестиш на миене,слагаш тиквичките в найлонова торбичка, и там им сипваш брашното. Мен това ме кефи че и ръцете не си цапам. Мен са ми по-вкусни да ти кажа, не плуват в олио, като ги залееш с киселото мляко от чер. пипер даже и на яйца по панагюрски наподобява.

Иначе лекарката каза че това си е нормална гъбичка, която всички си я имаме по тялото, просто при някои се изостря, при нас май си е наследствено, леля ми, брат ми всички имаме. Не е от стрес или нещо друго, пускала съм и чернодробните всичко ми е ток и жица smile

Ох Еми,хахах, този път аз организирам морето, дано не ме набие накрая, че го нахендрих пак с моята рода, не че му пречи де, ама както бяхме дълги години с неговите приятели навсякъде, сега го дърпам все към моята рода хаха, нали, както се казва от където жената, от там родата.

За къпане на бебешонци, най добра работа върши малко басейнче когато си на море. Хем го цопваш на плажа, хем после в него го къпеш, хем не заема място. Мен с бебе под душа ме е страх, един път пробвах и много се хлъзгаше и аха да го тупна.

Адиктед Полина ли? Че гледам е в Wave resort. Как е спа-то в Правец, става ли? Там е жалко че нямат техен външен, а само онзи градския.

Цитат
Честит Еньовден! С росни билки и свежест да са обсипани пътищата ни!

Нещо правеше ли се днес по-специално?

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юни 24, 2021, 11:43:28 »

Булката, овните сте едно към едно. Майка и тя го има това в ухото, маже да потиска и това е. За съжаление с възрастта ептен перкуляса, сега навсякъде я сърби- невродермит май.
Кожните лекари са си безсилни, още нищо не се знае за генезиса, ето че ти си изключение и имаш здрав черен дроб и здрави черва.
Не пържа нищо вкъщи, не мож си платя нервите и препаратите после.. Е сега взех пържени тиквички с чесън от фантастико, идеални бяха.
Мина днес брокерката, взе ключове, стискайте палци бързо да го дадем под наем и на качествени хора, че вече месец не взимам наем и се усеща финансово... nea
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 24, 2021, 12:06:31 »

Здравейте!

Тиквичките и аз не ги пържа. Най-обичам гриловани. Също и така https://lubopitko-bg.com/hrupkavitikvichkinafurna.html

Ох, само за почивки говорите. Ние нямаме нищо планирано. Майка ми нали ми вкара един guilt trip за колко малко сме щели да се приберем и нищо не планирахме. То аз с дребното не искам, де. Ама с мм измислихме 2-3 нощувки да сместим. Само Бамбук и бабите да успеят да се синхронизират. ММ не иска да го оставяме с техните, защото нямало да се справям. А то най-дълго на едно и също място ще сме там и след това той ще стои още сам, когато аз съм с Бамбук при баба ми. Аз и не знам какво искам, море или планина. Май ще е някое спа в последният момент организирано.

Ние решихме, че няма да носим колелото в България. Бамбук тук е свикнал да си кара по 15-20 км по улиците, а в България не си го представям. Където ще сме нямам велоалеи или широки тротоари. А в парк с много деца ще е като камикадзе. Може да пробваме пак някоя тротитетка.

Междудругото старото колело на Бамбум Puky 16' все още се продава. Тук е пълно с такива и мм мисли да го пуска в олх. Ползвано е доста, но си е запазено, ако някой има интерес.

хубав ден smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 24, 2021, 12:08:43 »

Панди, на какво е основано мнението му че няма да се справят? Той е голямо дете, памперси няма да му сменят, нито да му въвеждат нови храни. crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 24, 2021, 13:14:34 »

Рат, аз не бих влачила колело на такава почивка.Не знам какви са условията за каране на мястото където сме.Тротинетка да, хем е по-компактна, ама колело абсурд!

Вчера се разправяхме с моя мъж да си купи колело втора ръка и да тръгва с голямата в Кайлъка да карат, тя обича и за двамата ще е добре дошло, а и за мен.Ще ми липсват дружно няколко часа.Сега остава и Б1 и Б2 да пораснат и да ги пращам с него и ще има почивка и за мен.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #276 -: юни 24, 2021, 13:29:16 »

Булка, да Полина. Аз тъкмо успокоявах ММ, че ако до есента затворят Турция и тук има Ол Ин, ама май по-скоро не. Иначе СПА-то е хубаво. От тия, на които сме били е 0,5 надолу от Старосел, което за мен е Топ! Храната също е така пак сравнено със Старосел. Персоналът малко повече издиша. Не може с почването на работното време на СПА и басейн ти тогава да почваш да чистиш съблекални. И малко табелки им липсват, че се лутахме из хотела. Иначе вътре ходят с маски повечето хора, подписваш декларация, че ще спазваш противоепидемични мерки,следят да си сложиш ръкавици преди да влезеш на шведска маса, та тук са добре. Може и да сложат навес на мястото за шезлонги, че нещо чадърите не стигат, а е изцяло южно, ама дребни забележки са, де. biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 24, 2021, 13:59:20 »

Адиктед, забележките дето изброи, хич не са дребни спрямо парите които искат, ако говорим за РИУ
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #278 -: юни 24, 2021, 14:01:17 »

оо колело единствено баланс бих взела, иначе тротинетка. Ние взехме сега много хубава, хем детска, хем и аз мога да я карам.

Адиктед, тя Полинка си е мрънкало,не са и дали някое ваучерче отстъпка, че си и е и нагло човече. Иначе още от миналата година има два минуса там, студени басейни и плажа не е нищо особено, но като за бг ол инклусив изглежда много добре. Иначе за Правец,значи нищо не се е променило ххаха. Храната им е доста ок наистина.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юни 24, 2021, 14:09:33 »

Полина Бикоконна ли ?
Защо се казва така, рускиня ли е, ако е същата?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #280 -: юни 24, 2021, 14:11:30 »

Украинка е, че ми е и сравнително комшийка, че често я срещаме Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юни 24, 2021, 14:17:13 »

Украинка е, че ми е и сравнително комшийка, че често я срещаме Wink
нещата които е описала не са ок за толкова звезди, определено. Хубава работа, ама българска. В Добрич бяхме в хотелче макс 4 звезди, което имаше по хубава баня и паркинг, както и закуска със сервитьор с истинско масло. Все пак маргарин мога да си ям като пенсионер някой ден вкъщи. pardon
Иначе тя самата не ми допада като излъчване, сега заради вас я погледнах.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #282 -: юни 24, 2021, 14:25:54 »

Оххххх не мога да ви изчета, а ми се пише ахахахха.

Булка, мали, мислех че само аз имам такова чудо в ухото. Я кажи какво ти изписа, че съм много зле в момента.

Еми, умрях от смях с твоето море, какви тостери, какво чудо ... първото море с приятели ... ние не носихме нищо ... те ма играчки, ма замразена храна, ма 3 чифта чехли за детето, ма направо бяха помъкнсли къщата си, та хора всякакви.

Което ми напомни, един майстор вкъщи ще си топли обяда. Влиза в кухнятс и пита къде е микровълновата ... е как къде ... никъде ние нямаме и никога не сме имали ... гледаше ни като изкопаеми. Кой знае какво си е казал, тия прости българи не знаят Какво е микровълнова.

Еми, да внимавате на кои плажове ходите; на Лозенец е мега мръсотия, то мисля коментирахме миналата година, имам лоши спомени от там, та си имам едно наум.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #283 -: юни 24, 2021, 14:32:17 »

ДАКТАКОРТ ( то си е кортикостериод) 2*7 дни, 1*7 дни и след това почивка до ново обостряне. Отделно да си продължа с шампоана на Юсерин с 5% уреа и с него и ушите да измивам помагал.

Абе Лозенец май го оправиха и сега е начало на сезона.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юни 24, 2021, 14:33:26 »

o  задължително на други плажове, там едва ли ще стъпя.
Аз па без микровълнова с грил не мога lol .
Дактакорд и юсерин ползва и майка.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines