Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:41:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 39858 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #180 -: юни 16, 2021, 18:01:40 »

Панде, голям любовчия и той, две върти! Wink Обаче виж как за коли на бърза ръка ги изоставя blum. Мъжка работа, толкова им е силицата за вярност. Wink
Булкааа, сериозна е работата, хем служебно, хем по детска градина сте сродени Wink. Имахме едни такива сватове, не могат и на шега да се оплачат от зет и снаха и само мълчаха и сумтяха по обучения и тим билдинги. В приятелската ни компания и там се получи една семейна двойка и полека- лека родителите им ни изоставиха и се намериха други приятели поотделно. Wink
Ох, колко още любови ще им минат през главите... heart
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #181 -: юни 17, 2021, 07:11:23 »

Хайде бе, къде сте? Като няма кой да ви буди в 5.30 не пишете, а? biggrin

Тук днес след 2 седмична жега и суша заваля и ще вали, ли вали. Време е значи, слънцето да дойде при вас! Sunshine
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 17, 2021, 08:14:55 »

Привет, тук съм аз.Но тази нощ спахме и съм доволна и щастлива.Вчера ни валя дъжд с все деца, но беше забавно и интересно.Обичам такива моменти, непринудени и детски.

Днес пак вали(каква изненада, нали) и не знам вечерта каква ще я вършим.С едни познати се разминаваме за гости вече трети път, но все ще се срещнем за цяло лято си мисля аз.

И в нашата градина се сгаджосаха рано-рано.Аз това не го разбирам, не ме разбирайте погрешно, но децата са малки, сега още се скубят и бият и това е любовта за тях.Каката има едно момче с което са първи приятели, много играят, разбират се идеално и много се търсят.Иначе си имаше и "гадже"покрай модата от другите, но тя много го биеше и накрая каза, че не и е интересен и сега и е било добре сама да играе с момчетата  blush Кво да ви кажа - диване. Иначе си имаме родители дето съвсем целенасочено обясняват на децата, че са гаджета, снимат ги хванати за ръка, пускат ги така на разходка.Мен това ранно набиване в главите на такъв тип обвързване ми е много не редно, но аз така разсъждавам.

Айде хубав ви ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 17, 2021, 10:05:26 »

Добро утро!
Маги, ти и преди си го казвала, че родителите повече им набиват и на мен ми е много чудно защо го правят  crazy смахното ми е!
Ники не знае какво е гадже, ама май си пада любивчия, през известно време различно момиче му е в устата. Един от дните, като го водех на детска и ме застреля- той ме чака пред входа на детската да се дотътря, в гръб едно момиченце му вика името. Нашия се обръща към нея и с няква мазна усмивка " ооо, Пламена! Как си?", после докато стигнат до детската се разбираха да се видят пак в парка с колелата.
Вчера госпожицата ни държа мирно 4 часа. Накрая заспах е на мъжки и женски лагер. Днеска няма ставане.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #184 -: юни 17, 2021, 11:02:05 »

Привет!

 И родителите го правят, но и си има предразположеност и тва е. Аз на Ж. не съм й говорила за тези неща, освен цикъла на развитие, че момичетата стават жени, майки и т.н. и за момчетата. Още миналото лято без да съм ги обяснявала тези неща, беше отишла да гали комшийчето на село и му викала много си хубав. Първо как не го направи на момиче и второ това не са думи и действия, на които да подръжава. Да, на нея й казваме така, но тогава би го направила и на момиче, а не го е.И сега има различно отношение към момичетата и момчетата. Малко се усеща кокетиране като е момче и конкуренция, ако е момиче. Нашите са се бъзикали с едно приятелско семейство като бях дете, но по онова време не мисля, че са ги възприемали така нещата.  good

Рат, така де, тя принцеса ли е или какво Wink Сила за теб!

 Тази седмица много бързо ми се изтъркули, съботно-неделно ще има шопинг на мебели и бански, та явно за това. blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #185 -: юни 17, 2021, 13:17:34 »

Привет!

Цял ден ми играе окото, вчера стреса ми дойде в повече, този ретроГад ни съсипа, а те първа предстои кулминацията му



Ооо казваме за гаджета и още как, правим си майтапи, свате си казваме, шегуваме се естествено, няма драма. Нищо че беше в дилема как и коя да избере, ама реши че тази от градината му е по на сърце. Миналата седмица се беше влюбил и в една от сборната му, даже адашка негова, само с -А на края, вика мамооо виж я колко е красива  heart, мамини сладки са.

Вчера нещо не беше доволен, купили му гореща царевица да яде хахах

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 17, 2021, 14:10:16 »

Здравейте!

При нас е 30 градус, и при вас ще дойде.

Аз на Бамбук нищо не съм му обяснявала. За гаджета знае, че Макуин и Сали са гаджета и толкова. Той е много отворен към всички - малки, големи, момиче, момчета, всички са му приятели. Затова според мен момичета ходят по него. Още не идва на акълa, че момичетата са различни и да се дели . Просто е много дружелюбен. За сега е мило, ама ако беше по-голям щеше да е creepy.

Аз като бях малка, ако някой беше казал, че ми е гадже щях да умра от срам lol

На колко години имахте гадже, някакво. Независимо дали сериозно или не. Аз на 18 за около две седмици, след това на 20 пак за около две седмици. И след това бившият ми за 3 години. Преди това въобще не исках да ме занимава някой с такива работи. То и тези първите двама бяха толкова смотани.  Бившият вече си беше ок. Отплеснах се нещо.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #187 -: юни 17, 2021, 14:21:17 »

Лелее чак на 18 ли? Аз на 14г ми беше първото гадже хехехе. Всички ми бяха сериозни!  pardon
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #188 -: юни 17, 2021, 14:56:42 »

Моето сериозно беше на 18, сега сме женени.  pardon

Преди това вече не помня, имам разни задявки, в детската имаше едно момче, чак ме беше целунало, аз не го харесвах много, после в 3ти клас имаше някакви истории лапешки и вече в гимназията около 16 съм била като имах "гадже" ма беше софиянец и с 5 години по-голям, та бързо приключи.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #189 -: юни 17, 2021, 15:00:53 »

Хаха, скоро си говорехме с ММ и от всичките ми гаджета той е най-запазен. blum
 Иначе аз си спомням, че в градината харесвах един Мишо, мен ме харесваше едно друго момче и си спомням как ме бъзикаше на масата на обяд пред Мишо и ме беше срам, че ме е разкрил. В първи клас май имах взаимна любов с един Ицко. Разхождахме се заедно в обедната почивка.Иначе най-голямата ми детска любов от 2ри до 7 клас беше един Мариян. Този същият сега го дават по ТВ, защото дърпа разни влакове и поставя разни рекорди за най-силен мъж. Заприличал е на чичак, а беше много хубаво момче и дивак- всички момичета полудяваха по него. Жалко, че от добавки на нищо не прилича...
 Първата целувка ми беше на 14 и първото "истинско" гадже. Налагаше им се да живеят в нашето село заради бизнес на баща му иначе беше от София. После се върнаха тук, но много дълго време се търсехме. Той си падаше рапър. Бе въобще кефеха ме диваци, буйни и "лоши" момчета. После преминах на добрите- морякът, сънародникът на Булката, дето искаше да оставаме заедно в Америка и накрая ММ. Като гледам, ако го бях срещнала тийн също щях да го залюбя, че и той е бил от диванетата. Имала съм и още тръпки и харесвания, но са били по-краткотрайни. Ж. неслучайно е влюбчива. blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #190 -: юни 17, 2021, 15:04:28 »

Чак на 20, за около месец. Беше хубавец, от Варна, родители стоматолози, едно дете, ама много мързелив. Съгласих се да излизам с него колкото и аз да имам гадже. Изоставих го когато предложи да ходим в квартирата му за "нещо повече от целувки". Всички, които аз харесвах, си имаха вече гаджета, а тези, които ми се лепяха, не ми допадаха.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #191 -: юни 17, 2021, 15:17:41 »

Свекс, сигурно си разказвала, ама не помня, помня сватбата и май годежа, ама как се сгаджосахте с Родния не помня, любими са ми тези приказки хиихихи
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #192 -: юни 17, 2021, 16:10:28 »

Булка, отговор на въпрос 6.
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31648.15.html
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #193 -: юни 17, 2021, 16:27:48 »

Булка, отговор на въпрос 6.
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31648.15.html


олее бях забравила горещия стол, ей сега ще го изчета. Падам от вашата романтична съдба, кромид и чесън  laugh
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 18, 2021, 07:26:11 »

Добрютро, как сте?Петък е!

Свекърва, весело е било по тия бригади.

Какво ще правите почивните дни?
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines