Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:29:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 40379 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 02, 2021, 16:40:53 »

Виви, от тази серия имат и шампоан ако не се лъжа. Струва си да се пробва. Няма да съжаляваш.

А за абитуриентката- гък не мога да кажа, полите ми бяха под гънката на задника макс! НА 14 години! Айде на деколте нямах какво да изкарам.. ма всеки вади каквото има lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #61 -: юни 02, 2021, 16:55:02 »

Еми, сега ми припомни, имах една бяла пола фето беше около 1 педя дълга и я носих с къс потник и едни сандали с връвки до коляното. blush ша са гръмна ... не знам майка ми и баща ми как са ме пускали така да излизам. Поне имах гадже, та е имало кой да ме варди.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 02, 2021, 16:57:25 »

ooo  била си супер модерна, и аз имах такива с връзки до коленете. lol И бяла рокля еластан цялата, нонстоп я подръпвах надолу. Носех я докъм 28 годишна възраст. pardon
Помня че едно време беше модерно да ти се подават прашките над дънките или над полата.  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: юни 02, 2021, 18:35:59 »

Границата между красиво и предизвикателно е много тънка... За мен бюстието е маааалко тясно, стяга гърдите, събира ги отпред в цепката и ги прави да изглеждат виснали. Хлапето не знае и как да застане, трябва да опъне рамене и да си изправи гърба. Ще питаме Бубето дали наистина е така или е кофти ефект от двуизмерната снимка crazy Момичето е много нежно, роклята е прекрасна, но общото впечатление е объркващо. Манекенки с големи гърди почти няма - трябва да видиш роклята. Не става хем гърдите, хем роклята. Има една друга снимка, момичето е седнало с ръце пред гърдите, прекрасна е - там всичко е в хармония. heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #64 -: юни 02, 2021, 21:27:51 »

Виви, ти си изтървала на една булка как обсъдихме подробно тук розите  look Бубето такива си ги намира или такива модели й се падат. Wink
Преди години много бъзикахме един приятел от компанията, че с едното гадже се раздели, с друго се събра и все бяха с много за показване. Та в опит да се оправдае, изръси "Аз кво да направя, че все такива ми се падат". funnytooth funnytooth funnytooth
Абитуриентката е много нежна. И роклята ми харесва. Различна е много от масовите.  good

Аз много харесвам обувки с връзки. Дано поне скоро се завърнат на мода. Иначе минижупите си ги носех с кеф. Сега не са на мода, нито тесните дънки, ама с тоя Ковид народът така се охрани, че не е за такива дрехи lol


Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #65 -: юни 03, 2021, 07:45:11 »

Абе само подчертавах колко съм станала задръстена biggrin момичето си е прекрасно biggrin съжалявам ги моите моми, ще има да ги овиквам за дрехите им. Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 03, 2021, 07:49:03 »

Добро утро!
Как сте?
Днес май се опитва вече д а пробие слънце, а дано!
Аз имах няколко шантави дрехи, но пред тате особено не съм ги обличала, че  beating.
Аз съм като пребита не можах да спя почти. А гледам през деня да не спя, че после вечер не мигвам, но днес май ще си дремна.
Моля за едни стиснати палета за днес, че имам малко задачи и се надявам да минат бързо и безпроблемно!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 03, 2021, 07:56:17 »

Добрютро, как сте?

Рат, айде да минава и днес и да раждаш а?Аз забравих какъв залог направих, ама аз и не познавам.

И аз имах къси поли и блузки и разни деколтета.Леле с тия три момичета ще е веселба.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #68 -: юни 03, 2021, 08:10:56 »

Абе само подчертавах колко съм станала задръстена biggrin момичето си е прекрасно biggrin съжалявам ги моите моми, ще има да ги овиквам за дрехите им. Wink

Хахах щото теб ще те питат  blush. Наскоро обсъждахме тази тема с други мами, за дрехите на тийновете, пирсинги, зелени коси. Всичко си е в нормалното. Аз имах една риза, любима ми беше че се водеше магнит за гаджета, ама то аз нямам и много балкон, каквото пристиснеш със сутиен! Сега вече избягвам деколтетата...

Рат задачите включват ли ражданеее?  yahoo. Няма да те чакам до другата сряда пък!

Блесна слънце днес, белким няма да мухлясаме!

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #69 -: юни 03, 2021, 08:27:41 »

А, те не само ще я питат, но и дрехите понякога са най-малкият проблем  tease Като жена с татуировка ще кажа колко са ми грозни "ръкавите". Да не говорим, че някои са такава бутафория на съдържание...  crazy

Рат, хайде, леко да минава  give_rose

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 03, 2021, 08:37:20 »

Виви, то и да се скараш, ще се преоблекат в училище. Аз така правех. Но мен не ме и притискаха, защо съм се крила- не знам, явно с някои неща съм осъзнавала че прекалявам с разголването. Големи сме патки жените- за какво ни е било да се слагаме така на незрели момчета в училище.. ама май повечето минават през този период. Аз в първи курс почнах с кичурите, на 18 г си пробих ушите, въобще бях примерна lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #71 -: юни 03, 2021, 09:46:13 »

Не знам. Аз бях много смотана до към 16, ама и майка ми беше много строга. Да се преобличам ми е било трудно, майка ми беше учителка и всичко виждаше и знаеше и всички познаваше. smile

Миналото лято се жени една шефка наша, че и бременна и тя беше с една цепка на бюста до пъпа и някак не можах да го приеме като визия на бременна жена, не че трябва да е покрита цялата, ама ми дойде малко множко.

Всеки с мнението си, важното е да се харесват хората самите себе си и да се чувстват комфортно. За малки момичета такава визия разголена е кофти, защото привличат внимание на разни келеши обикновено.

Рат, айде да раждаш и да минава леко! smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: юни 03, 2021, 09:56:49 »

Хаха аз първа се захванах тогава с розите, ама то защото Бубето каза, че е много снеснителна и скромна. Wink Набиват се на очи само неща, които са контрастни и изпращат разнопосочни послания.
То кой не е ходил по модите на младини. Аз редовно се размотавах без сутиен и роклите ми бяха толкова къси, че не смеех да се наведа напред, а трябваше да приклякам или да стои някой зад мен /при пиене на вода по чешмичките, примерно/. Wink
Че носят и ще носят деколтета е ясно, лошото е че се налага такъв модел и която девойка не е надарена, ще тръгне да моли за импланти за абитуриенската си вечер. pardon
И едва ли ще е свързано с това да съблазни някого плътски, просто ще иска да е в крак с модата. Ама ходи и го обяснявай на "дърти пергиши", дето ще и налетят само и само да я опаткат diablo Затова се карат женските майки, предполагам. Моята майка поне така ми обясняваше нещата, когато баща ми ме гледаше лошо Wink. Хаха, първите ми опити за шев и кройка бяха точно заради това, да мога сама да си подгъвам дрехите. Хем по онова време много ни стягаха в училище и ни дебнеха по улиците дежурни учители. Ама му намирахме цаката - стягаш престилката с колана, вдигаш ръце и хоп...изтеглила се 15 см. нагоре, съвсем случайно и незабелязано Wink
Не се сбъдна и моето пожелание към Рат за 29- ти smile. Нека стане така, както тя иска, да си свърши работата и да си почине, да се настрои heart
Хубав ден, тук също пекна слънце и го качи до 20С. Тъкмо време за любов, чака ме прибиране на вълнени одеала и искам да ги "наслънча" преди това. Снощи ме захапаха комарчета, за първи път тази година. Значи, идва лятото  Wink.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #73 -: юни 03, 2021, 12:19:43 »


Имам честта да ви съобщя че в 12:50 се роди бебе Магдалена на мама Рататуй! И двечките са много добре, родила се е нормално.

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #74 -: юни 03, 2021, 13:31:32 »

Честито Рат smile Да ти е живо и здраво момичето! Бързо възстановяване на теб! Името е страхотно!  heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines