Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:54:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 40397 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 02, 2021, 09:00:10 »

Аз го мия с каквото има подръка-или нещо немско био мио  pleasantry , или Дав, или бебешки душгел какъвто ми падне ( без бочко че оставят железен вкус в устата ако попадне ). То и косата му мия пак с душгела.
Другите марки и продукти несъзнателно ги избягвам, сега като ме замисли Виви. blush
Рат, пускай го на екскурзия и раждай lol
Тук се молим за 18 градуса днес, да видим. Освен наистина да си извадя ботите.. beating
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #46 -: юни 02, 2021, 09:09:58 »

Добро утро!
 smile Хайде, поне днес да е слънчево! То се е видяло, че още ще си поносим затворените обувки. Иначе от мерак гледам сандали за децата.

Вчера моите така и не успях да ги заведа на центъра на концерт. Преместили го в Стария град, защото можеше да вали. Заведох децата само на площадка, на която няма никого, а е хубаво. Защо рядко ги водя там - не ми е ясно!

Виви, моето подмина 7 и продължавам да ползвам бебешки душ гел. И след баня ги мажа и двамата с мляко за тяло. Водата при нас е кофти. На мен самата кожата ми става на люспи, ако не ползвам Dove и след това мляко за тяло (второто без особено значение за марката).

Моята комшийка роди преди месец и половина. И какво се заговорихме с други майки в квартала - някои събрали пари и й направили подарък. Малко ме е яд, че не сме се доразбрали, за да се включа и аз. Сега й взех едни обеци, обаче на бебето трябва нещо дребно и грам не мога да го измисля онлайн. Ще трябва да намеря половин час, за да отида по магазините.
Тази седмица и до куриерите трябва да ходя, за да прибера подаръци от близки за Дребния. Нещо толкова просто, а понякога невъзможно, когато зависиш от режима на деца.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #47 -: юни 02, 2021, 09:28:15 »

Благодаря на всички:) поръчах й на хип бебешко измиващо. Ползвахме едно много специално ма ми идва много скъпо, та ще продължа с бебешко, ама поне да е по-бюджетно.

Малката разви някаква екзема пък и съм тука в тих шок. Чеше се на сън нон стоп и вече обмислям ръкавици, може и шапка или скафандър. biggrin
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 02, 2021, 09:31:54 »

Стига бе, Булче! Нали знаеш, че днес изобщо не искам да е. След утре, когато иска.
Ние пък вчера малко си прецаках е плана, ама то с тва време... Все пак добре беше.
Ооо Еми, тя екскурзията е чак на 10. Аз з атва и се чудя дали да ходи, че до тогава я камилата, я камиларя.
Аз го къпя ( Р го къпе) с каквото има - май със сапун на бочко сега го къпе. Иначе на Ейвън едни душ гелове детски взимах, много хубави. Но си е на детска козметика. То реално и аз от 2 години се мия с детски сапуни и душ гелове, че правя няква алергия от обикновените.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 02, 2021, 09:34:04 »

Благодаря на всички:) поръчах й на хип бебешко измиващо. Ползвахме едно много специално ма ми идва много скъпо, та ще продължа с бебешко, ама поне да е по-бюджетно.

Малката разви някаква екзема пък и съм тука в тих шок. Чеше се на сън нон стоп и вече обмислям ръкавици, може и шапка или скафандър. biggrin
Виви, Нахткерцен за малката, аз моята екзема я държа далеч с техните продукти.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #50 -: юни 02, 2021, 09:54:58 »

Привет!
Булка, "завидях" ви още снощи. Пухиндрел дано се изясни и мине леко.
  И аз мия с на Babylove, най насметка е и с чист състав. Купих веднъж на Хип, че на село няма DM, но не бях доволна. И аз понякога го ползвам за душ гел.

 Ние вчера без да искаме попаднахме в центъра на събитията около претъпкания мол. Ходихме за обслужване на колата, минахме през Икеа и после хапнахме в Квартал. Навръщане се натресохме в ада на Черни връх и едвам изпълзяхме. ММ понеже преди това ме чакаше на метрото пред мола, каза, че се е заформило още в 17 егати задръстването. В 21 имаше 5 патрулки и полицаите вместо бързо да направят организация 20 минути седяха по тротоарите и се чудеха какво да предприемат... Не мога да го разбера това влачене по мол, особено пък за 1ви юни. Верно, хладно беше, ама подарък и нещо сладичко може да се купи и извън мола....

 Да се молим за 18 и нагоре, че вчера имаше хора с палта. И аз го обмислях ама реших, че ще ме вземат за луда.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 02, 2021, 10:08:52 »

Около Парадайз винаги е ад, ако за там говориш, Адиктед, аз не знам какво му е на това място, защо е толкова посещавано, молове има навсякъде..
Времето е такова, че нонстоп трябва тоалетна за малките, мен също ми се дохожда през половин час, та предполагам че ако има и други пикльовци освен нас, предпочитат на затворено и където има тоалетни lol
Аз не го заведох никъде, с оглед на това че предишната вечер си празнуваше с другото детенце, а и уикенда баща му ще го заведе пак нейде.
Имам работни задачи в центъра, най - късно утре трябва да се замъкна, грам не ми се ходи.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #52 -: юни 02, 2021, 10:13:42 »

В тоя мол, малко да се развали времето и става мега задръстване... Всеки божи път... Как не се научи този народ. Аз го ненавиждам този мол, май и той мен не ме харесва хахах. На няколко пъти вече ми се случва че щом влезна вътре и се почват сълзи и сополи, задушавам се направо, та не го посещавам. Отделно сме празнували коледни партита горе там и всички се губехме вечерта докато намерим изхода хаха. Примерно Ринга е в пъти по-добре с малко дете, много пространство, навън, вътре.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 02, 2021, 10:18:46 »

аз му харесвам магазините, даже съм работила там, но наистина има нещо сбъркано енергийно в цялата му схема. Определено ме караше да се чувствам не добре.
РИнгът е само за такива като нас, с деца, за другите е скучен и не им се идва с нас lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #54 -: юни 02, 2021, 10:26:01 »

Аз го свързвам с хубави емоции Парадайз, че от там купихме количката на Ж. след като изровихме цяла София. Е, с ММ се скарахме на излизане, ама то тогава беше ежедневие. Преди това нали минахме през Икеа, е там беше супер спокойно.
Иначе Рингът ММ участва в проектирането и чакахме да предадат първото голямо предаване, за да се видим. После тъкмо го откриха и се оженихме, та се бъзикам, че трябва паметник на любовта ни да има на входа. biggrin Иначе там си личи, че е испанец главният проектант и ММ казва, че е искал да има много въздух, чак се е налагало да му обясняват, че климатът тук не позволява някои неща. Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: юни 02, 2021, 11:18:40 »

Булка, не му се е разминало, само се е отложило на пухестия със сплескана муцуна, а покрай него и на вас. Продължавам да стискам палци, значи. good
Шеф Токев определено е "най- прецизен", хич и не се надявай да го минеш funnytooth След време може и да ядосва жена си, като каже "майка ми така го прави..." и до там с подредбата Wink
Дано не му мине меракът за готвене като на моя племенник /на брат ми/. Той също беше луд по кухненски уреди, рецепти и лафове, ядеше само това, което сам направи с желание, обаче сега е залепен за компютри и устройства, а през останалото време са колелото и щуротиите с котарака. smile Хаха, изживява се като шеф само за претенции към яденето, разбирай предимно суха храна и сокове. Другият племенник /на девера, таткото на бебе З./ започна по- късно с изявите в тази област, но пък продължава да е господар в кухнята и не отстъпва на никого да решава кога, какво и как да готви.
Да кажа набързо за абитуриентското изпращане. Поканиха ни неочаквано наши приятели, за внуците си, близнаци момче и момиче. дъщеря им казала, че отделя маса за родителите с 8 места, да канят когото решат и по критерий ваксинирани сме се класирали ние.  Wink Съответно и ние се съгласихме по този критерий, защото събирането беше на закрито, в елитен ресторант. Събраха ми очите по разточителство, явно като компенсация за моментите на изолация. Украсата беше като за тежка сватба с всичките му тертипи от букети по масите, венци от живи цветя, свещници, балони и подаръци за гостите. Майката, иначе свястен човек, нещо в последните години я е избило на публични изяви /пък и финансово се е възмогнала  Wink/ изцяло превзе командването и микрофона. blum Приятелите ни са леко консервативни и доста обрани откъм показване на емоции и през цялото време стояха като на тръни, та трябваше да ги успокоявам, че всичко е в реда на нещата. Още в началото майката ни помоли да не правим снимки с телефони, има професионални фотографи и видеооператори, ще получим всичко. Реших, че е с цел запазване на информация, обаче не, трябвало да са качествени снимки, подбрани лично от нея. Сега чакам линк  smile. Последно за нея - роди на 20 и сега е съвсем млада и кипи от енергия и суета. Беше с огромни джуки, мигли, грим, прическа и рокля на плеймейдка с цепка до пъпа и деколте също до пъпа, съответно заемаше и характерните за този бранш жени пози при снимане, здрависване и общуване. Абитуриентите дойдоха за половин час, пътьом към бала. Прекрасни, като всички млади, още деца, сияещи и малко смутени от ситуацията. Роклята на момичето беше бледорозова, тип принцеса, но без прекалености, със златисти точици, нямаше бижута, само едно малко пръстенче, косите и бяха като на повечето тазгодишни пуснати и на леки масури, бе, като разцъфнала пъпка на роза heart. За момчето няма какво толкова да се каже по принцип- черен костюм с жилетка, много къса подстрижка, тъмна риза и връзка тон в тон.  heart По сценарий майката им връчи микрофоните за реч, те я спукаха от бъзици и ни разхилиха до плач, та и нашите приятели си отдъхнаха от конфуза. После се почнаха снимките и поздравленията /пак по микрофон, от разстояние/ от роднини и гости, имаше заря като на национален празник за изпроводяк и си довършихме вечерята на спокойствие. Нашите подаръци ги оставихме още при влизането в "отворена кутия за абитуриента", една розова и една синя. Представляваше нещо като голямо чекмедже, украсено с цветя и шапка с пискюл, като надписът се мъдреше и той там, та затова знам названието му. Храната, живата музика и всичко останало си беше като за сватба, изпипано до конец от агенция, само дето нямаше младоженци и кумове Wink. Нашата маса си тръгнахме рано- рано, другите стояли до зори. Не зная дали са се отпуснали гостите по- късно, просто си беше като пост пандемично и леко стегнато. Нямаше маски и дезинфектанти, не мисля, че бяхме и 50% от капацитета, а много повече и въпреки това... Няма да се върне старото настроение скоро. pardon
Честит ден на Ботев! Станах чинно по време на сирените и така отчитам и днешния празник. Хубав ден на всички! heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #56 -: юни 02, 2021, 13:02:09 »

Свекс може съвсем да му се размине на Пухиндрела, не се знае, че понякога отказвали да кастрират персийци, та ще видим. Ох забравих да спомена, кайзершмарна беше божествен, не съм яла в Австрия ( само на летището във Виена) ама вкуса при Токев е уникален! А за амбициите му, променят се постоянно, преди време искаше да е доставчик и готвач в Доминос  blush

Малеей, чакам снимки ако имаш право да покажеш на майката, може и на лични хехех.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #57 -: юни 02, 2021, 13:42:19 »

Еми, само този крем не бях чувала. :d гледах всякакви медицински козметики и в чудо се видях от избора. Ще си го запиша и този крем.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: юни 02, 2021, 13:47:38 »

Свекс, то това сценарий за филм Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #59 -: юни 02, 2021, 16:37:54 »

Явно съм мега задръстена, ама защо трябва циците на тва малко момиче да са толкоз на показ?

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=318180779894804&id=106335914412626&set=pcb.318180959894786&source=48

Иначе е приказно и момичето и роклята!

Ма като се замисля на 18 и аз имах рокля с подобно деколте ... малии ужаст
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines