Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:00:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 39861 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #30 -: юни 01, 2021, 15:06:27 »

А, Булчето ме подсети!
Свекс, Папата и той е човек и спи. Може би с футболна фланелка за по-удобно, знае ли се lol

Мери ми, те в градината си имаха маскен бал, ама наш Вълчо не беше днес и ще разхожда опашка без повод накрая.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #31 -: юни 01, 2021, 15:13:36 »

Мери ми, те в градината си имаха маскен бал, ама наш Вълчо не беше днес и ще разхожда опашка без повод накрая.

Али, много тъпичко  sad Горкият Вълчо kiss2

Папата е голям футболен фен, за мен това си е подарък в десятката good Икона от 19-ти век NO То във Ватикана икони да искаш от различни подаръци и каквото са извлякли от цял свят в музея си lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #32 -: юни 01, 2021, 15:28:29 »

Мерими написах цял ферман, ама реших да не засягаме тази тема, че утре ще лъснем в ПИК, предлагам чисто сърдечно само когато има нещо с което всички можем да се посмеем да го споменаваме хаха.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #33 -: юни 01, 2021, 15:37:05 »

Не ме разбирай погрешно, аз дори не бих публикувала нищо, дори и за смях. Просто защото го объсихте, че са се скарали нашите и вашите. Изразих, че не го разбирам това деление на наши и ваши. Не конкретно със съседите, а по принцип с никой. Защото съм глобалист. Като в допълнение единствено добавих, че ама наистина не им разбирам политиката. Аз лично на мястото на техните политици бих се застраховала от това в половината ми територия да се веят знамена на чужда държава. За мен това би било голяма мигаща червена светлина. Иначе съм за самостоятелното развитие на съседите, все пак исторически ние сме се отделили едни от други и всеки си поел по своя път pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #34 -: юни 01, 2021, 16:40:07 »

Това с нашите и вашите е нарочно, за да не конкретизираме за кого говорим, че "нашите" още ги гони параноя от едни индивиди тук хаха. А за знамената, не се говори на  тази тема,ние си знаем какво ни е коствала.

Ох стиснете палчета утре, ще водим Пухичко на кастрация и много ми е притеснено.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: юни 01, 2021, 16:52:37 »

Булка, стискам палци за Пухиндрел heart. Кофти е докато му мине упойката... И да те предупредя, очите им остават отворени, това яко ме стресира при нашата госпожа, когато я кастрирахме. Правиш го за негово добро, така му се удължава и животът.
Какво стана с котката на Бубето, нали и тя беше пътник към ветеринар?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #36 -: юни 01, 2021, 17:12:55 »

Колко ги държи упойката? Че казаха сутрин го оставяме и следобед ако всичко е наред си го взимаме. Та се надявам да се е освестил до тогава. Той поне мъж, само маслинки клъцкат, и се надявам да не е много сърдит, че е чувствителна душа, беше ни сърдит една седмица че го оставихме сам вкъщи.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #37 -: юни 01, 2021, 17:19:45 »

Аз ще се върна на подаръците. В единия случай е подарък към човека, в другия - към институцията, която представлява. И тук вече много зависи доколко е официална срещата.
То иначе какво да подариш на такива хора?! Убедена съм, че президентите са заринати от картини и ножове за писма. Затова пък ми беше много интересно, когато подариха каракачанка на Буш (ако не бъркам) и си разменяха бял и черен кон с Путин (отново, ако не греша).

Ох, Булче, дано мине леко за котето!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 01, 2021, 17:43:24 »

Боже, какви неща помните.

Помня я аз изнесената тема, май тогава се зачетох отново при вас и започнах да пиша smile

Ох, тия водолеи, много ги обичам ама са ми толкова въздушни и нереални...Моята голяма госпожица, виден представител на зодията, решила че не е важно да ни каже че тя открива тържеството.Като се замисля, ми едно към едно с леля си е.Та да му мисля!

И на мен във ФБ не ми е така уютно.Лесно ми е, защото имам достъп, но не и уютно.А и както каза Еми, там има хора с който не искам да обсъждам какво ми се случва.Аз бая народ затрих от листата си по тая причина.

Булка, бързо минава.Но да знаеш че първото денонощие са леко замаяни и не те, после всичко се оправя.Аз давах само течна храна в началото, паунчове и подобни, на другия ден чак дадох гранули.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 01, 2021, 18:21:43 »

не знам дали е валидно, защото е инфо отпреди 10 години( Тогава гледах доста котета ), но моите котки след упойка винаги са неориентирани и залитат, направо са падали по земята. Някои са били и в истерия, мяукаха, крещяха буквално, блъскаха се по мебелите. Не са били всички така, но все пак имайте едно наум вкъщи и не се стряскайте ако се случи- минава.
Маги, енергийните вампири са навсякъде, правилно си се пазила и се пазиш.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: юни 01, 2021, 19:38:44 »

Е, щом ще остане там известно време, ще се е съвзел от упойката. Нашата си я взехме веднага след интервенцията и беше съвсем отпусната. Посъветваха ме да я държа в тъмна стая, където няма опастност да се удари някъде и да я оставя на спокойствие. Можело да повръща, да не я храня и разни други неща, но ще ти ги кажат сигурно. Бе, тегаво е...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #41 -: юни 01, 2021, 21:57:18 »

Както обикновено нямам време да чета, но имам супер тъп въпрос, понеже с повечето са ни сходна възраст чаветата. С какво ги къпете? Моята осъзнах, че още по инерция купувам бебешки душ гел, а е на почти 7, да го сменя или не?

Тук е 24 градуса, утре 27. Жегаааа!!!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 02, 2021, 07:20:53 »

Някакви детски взимам Виви, от рода на Шаума и подобни.Повечето имат детска серия.

Привет в сряда, тая седмица много бързо ми минава, ама така е с повече почивни дни.Тук още е лошо времето, ще видим какво ще правим днес.

Булка, много години заедно, влюбени и уважаващи се!

Хубав ви ден, ако нещо съм пропуснала извинете ме!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 02, 2021, 08:29:51 »

Добър ден!
Булка, на мен след кастрацията ми казаха да е само на пода, да не е я качвам никъде, защото може д а падне. Беше много замяна, залиташе, блъска ше се, искаше само да я гушкам. Стиснати палци за Пухчо!
Аз нещо така и не можах да се пречупя да пиша във фб, не са ми познати част от хората и не ми е комфортно там. Тук ви чувствам много по-близки и ми е много по-приятно да пиша.
В детската ще имат екскурзия, моя човек се дърпа и не иска да ходи, като го питам какво го притеснява, че нямало да го върнат  lol lol lol. Четох програма, обяснявам, казвам че няма опасност и дори да не го върнат ще ида да си го прибера, не ще. Ми ако ще! Ще помоля и госпожата да му даде повече информация кое, как, какво, пък да видим.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #44 -: юни 02, 2021, 08:47:04 »

Привет!

Размина му се на Пухиндрела! Те ме питаха, каква порода е по телефона, аз персиец ама не е със смачкана муцунка, ми смачкана била хахах. Ама не много. Таа дадоха направление за рентген, не може без рентген, та сега трябва да минем първо рентген, да го погледнат и след това кастрация. Иначе на слушалка е супер сърцето, но имали вродена аномалия тази порода и не ги подлагат без рентген. ММ вика а ЗК покрива ли че има направление хахха...

Снощи в Андре беше много хубаво, толкова е на ниво цялото преживяване. Значи Звяр си облиза чиниите, вече паднах съвсем в класацията на добри готвачи: шеф Токев, лелята в градината и чак аз хахах. Дойде шеф Токев, поговори си много със Звяр, разпита го дали е гледал Мастър шеф, за кого е викал, кой е спечелил. Каза че това им е бил най-не оспорвания финал.Говориха си какво тренира, какво иска да стане като порасне ( космонавт готвач е новото 20)  Абее пръсна се от кеф детето!

Виви с бебешко мия още. Едно на Babylove, за чувствителна кожа. Не мисля скоро да сменям.

Рат, казала съм ти на теб да раждаш днес, какво се размотаваш ощеее? lol
« Последна редакция: юни 02, 2021, 09:09:27 от bulche91 » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines