Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:24:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 39880 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: май 31, 2021, 23:00:24 »

Добро утро и честит нов месец!
Честит празник на всички малки и пораснали деца!
Дано юни вече да извика и по-летните температуратури, да сменим малко дългите ръкави и затворените обувки със сандали и тениски.
« Последна редакция: май 31, 2021, 23:36:01 от ratatui » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 01, 2021, 08:34:06 »

Добрютро, как сте?Аз се добрах до тук, но ще пиша повече почивните дни.Мина тържеството на каката, много хубаво беше, аха да ревна на 2-3 пъти.

Умрях от студ вчера и днес съм със затворени обувки и яке, за малко да си обуя ботите.Е га си и студа е га си и чудото!

Айде хубав ви месец и много хубави новини да има!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 01, 2021, 08:53:46 »

Добър ден!
ТЪй като първи юни не е рожден ден, си позволихме да го празнува малкия с племенника на половинката. За два часа се смелиха от умора, сам отиде да си легне в 21.30  shok , с думите -очите са ми като стотинки... lol
Подариха им по една излишна играчка, но беше мило че са се сетили.
Мисля като гледам времето навън, да отложим воденето по атракциони за уикенда, то пък ебаси може ли 1 юни със зимната пухенка.. diablo
Аз нещо взех да получавам киселини от всичко, чудя се какви изследвания да си пусна..
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #3 -: юни 01, 2021, 08:55:53 »

Добро утро!

Днес си е егаси клинча.Сутринта ме и наваля дъжда, ужасче.

Честит празник на всички дечица, както и 8г семеен живот с МГ. Bravo Запазихме маса в Андре довечера, дано шеф Токев е там, Звяр е много развълнуван. Присетих се вчера като го споменах, че ходихме преди 5г на годишнината там и шефа беше, много е мил и се поздравява с всички. Мисля да хапна и кайзершмарн мммм. Днес съм в офиса, всички ме питат какво правя тук, напомних им че работя все още тук хаха.


Магии порасна детето!

Еми хелиобактерия. Да те свържа със снаха ми? Тук до няколко дни ще има новина къде ще почва, та ще ти кажа.

Ратче, утре вече да раждаш. Днес стискай, че да си има детето личен празник  heart

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #4 -: юни 01, 2021, 10:02:57 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Flower

Много го обичам днешният ден  heart Любим празник ми е, защото децата са с чисти очи, наивни, свежи, едни готини, мечтатели. Мечтаят за космоса, за коли, за кукли, за нереални светове, абе разкошни са. Нищо, че са малки долни манипулаторчета в същото време lol lol

На днешния ден преди 5 години направих фурор във форума, като ни в клин, ни в ръкав пуснах месечна тема lol Та "дИвойката" Ви (уважителна форма) поздравява с празника и Ви пожелава още дълги години да има къде да общувате една с друга и да сте си подкрепа в не чак толкова сивото ежедневие give_rose

Говорете ми за студ  angry Боли ме целият гръб, защото съм хърбалет кожа и кости, влагата и студът влизат директно в мен  cray

Целувкен за всички и за Целувкен специално нищо, че не се появява smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #5 -: юни 01, 2021, 10:05:47 »

Честит празник на всички децаааа  yahoo

Честит празник и на теб, Булче, честита годишнина! Още много години с кеф да си запазвате маси при известни личности  danceg

Моя годеник вчера имаше рожден ден и това беше моето предположение за Рат, не познах. Юнски близнак ще е госпожицата.

Хайде приятен ден, празнувайте днес с усмивки.  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: юни 01, 2021, 10:17:13 »

Честит нов месец, да ни донесе здраве и спокойствие, пък за топлото все ще му дойде времето  Wink
Честит празник на вас, нашите деца и на вашите си деца! heart
Булка, много хубаво сте го замислили с ресторанта, подарък хем за вас, хем за Звяр good
Маги, ще разказваш за тържеството, чакам и Аличка да сподели за опашатия Кумчо Вълчо.
В миналата тема забравих да кажа специално "здрасти" на Наделина, радвам се, че всичко върви добре с коремчето. Пол знаете ли вече и ще го пазиш ли в тайна? Wink
Булка, прескочих да коментирам двете президентши, щото то просто няма какво да се каже. Най- ме впечатли воалът на съседката със специалния надпис "слънцето грее еднакво за всички". Да не останем по- назад, викам да обърнем внимание на подаръците за папата- триптих от 19 век от нас и футболна тениска от другите Wink
Хубав ден на всички ни!
П.П. МериМи, малиии, как ме стресна тогава funnytooth Ама на Маги реакцията също си я биваше да ме скастри яко. Бях пуснала темата в скрити, а Целувкен все още нямаше достъп и трябваше пак да бъде изместена... С две думи, голяма каша Wink
« Последна редакция: юни 01, 2021, 10:20:51 от svekarva » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #7 -: юни 01, 2021, 10:32:23 »

Свекс мислех че по политически не добросъседски причини ме подминахте  lol. Тя си е и по-млада и с по-финна структура, дребничка е, та трудно нещо да и седи лошо. Хаха за подаръците не знаех, амааа какво да ги правиш  blush blush

Звяр не знам как ще реагира и дали ще одобри храната, за сега топ Мастър шеф за него е лелята дето готви в градината. Вчера ми заяви че тя готви всичко по-добре от мен, граха имал повече сос, а боба го правела по-прецизен. Ако някой знае рецепта за прецизен боб да казва  badgirl

Айй какво е станало с месечната тема? Не си спомням?
« Последна редакция: юни 01, 2021, 10:33:55 от bulche91 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 01, 2021, 10:39:13 »

Булка, честита годишнина! Много хубав замисъл, дано и на Звяр му хареса.
По-прецизен боб  lol lol lol  Те готвят от един голям рецептурник, ама не знам къде го бях гледала.
Оф, дано се пооправи времето за довечера, че тамън намислихме пран и не ми с променя, заради тъпото време!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #9 -: юни 01, 2021, 10:46:18 »

И аз не помня каква смешка е имало с месечната тема. Разкажете по-подсещащо.

Казаха ми предполагаем пол на предния преглед. И ние направихме клипче как аз танцувам с халат и в един момент отварям Хааа.. синя рокля.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #10 -: юни 01, 2021, 11:22:50 »

Булче, да сте честити и вие с ТГ, още много години да се гледате, деца и внуци ви пожелавам lol lol Не ме бии за децата lol lol lol

Наде, честити сини гащи/синя рокля  give_rose

Свекърва, мен най ме впечатли тогава онова за нов-стар потребител така и не разбрах какво имаш предвид, че съм фалшиф акаунт на бивша съфорумка ли  pardon Или поне аз така го разбрах тогава, защото ни в клин, ни в ръкав се осмелих да пусна месечна. Което към онзи момент не знаех, че е свещена традиция за редовните lol lol
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #11 -: юни 01, 2021, 11:30:00 »

Свещена традиция на редовните ли е? Не знаех. И защо ни в клин, ни в ръкав, то си е било на място щом е 1во число хахаха Изтриха ли ти темата? Или само ти се скараха да не правиш неща за редовните хахахахаххаха
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 01, 2021, 11:40:24 »

И аз искам да знам каква е била драмата lol , или съм била в застой, или не съм обърнала внимание
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #13 -: юни 01, 2021, 11:43:07 »

Неееее, нямаше драма или поне според мен не е имало.  blush

Под "свещена традиция" разбирам, че не се е случвало човек без един пост в месечената да пусне нова тема lol Ни в клин, ни в ръкав - поради същата причина, 0 коментари в месечните дотогава.

Ааааа Маги ме беше бан-ала lol lol lol Маги kiss2
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #14 -: юни 01, 2021, 11:48:27 »

Ти си си била абсолютен наглец с 0 коментари преди това.  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines