Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 06:57:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 40720 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юни 28, 2021, 17:08:44 »

аз Т не бях вдигала никога, след ваксината 12 часа след това вдигнах 37. Ще видим по натам и дали е дала желан резултат при мен.
Хич не ме блазни неклиматизирана среда, става ми лошо от жега, грам не мога да вися цял ден на плажа, та всеки си знае дертовете lol . Мен ми тр 2 часа на плаж, вечер разходка и хубава вечеря. Следобед задължително всички спим. Не мога да повярвам че в детската градина децата не искат да спят и да ядат наготово lol , сега ми се види лукс.
При мен не е само днес, последната година е ад и вече свиквам. Изключителни документални проблеми, здравословни и какви ли не. Вече просто вдигам рамене и карам до следващия ден.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #316 -: юни 28, 2021, 17:28:36 »

Работата е там, че се разболяват и ваксинирани и преболедували. Не може да сме изключение от света. Ето двес вече и при нас съобщиха за 8 души с Делта. Бройките падат, но те и в Португалия и Англия падаха преди да скочат отново до днешните.
 Гледах снимки на внучето на приятелка в Германия от края на учебната години - първокласници са с маски, на открито, на дистанция метър едно от друго. Учителката им подава дипломите с протегната ръка, няма прегръщане, няма бутане в обща снимка. Момченцето на наша съфорумка в Италия акомпанира на китара на открита сцена с маска, а солистката е отдалечена на метър от него. Дали това ще запази някого, не зная, но е единственото, което може да се направи. blush
Еми, значи е била сериозна работата на майка ти с вената, само дето и се сърдеше, че ти е развалила обеда. Както и да отстранят вената, после е много болезнено и бавно се възстановява раната. Дано случи на лекар. good
Рони, на мен ми е прекалено шарено бунгалото, но изглежда много удобно и всичко си има. НИ- тата ще са в почивна станция, тя сега работи като хотел със закуска и по желание обяд и вечеря, но при сегашното положение на дисциплина и хигиена, май е за предпочитане да си в самостоятелна къщичка.  good
Еми, караваните си имат климатици, не е като едно време мизерно. Имат и тоалетна, и душ. Всичко зависи от цената. Wink
Булка, не разбрах, полата запретнала ли ти се беше, та ти лъснаха гащите? Хаха, помните ли преди години как бях подхванала темата за гащите и "носете си най- хубавите гащи в офиса, че не се знае" Offtopic Wink
« Последна редакция: юни 28, 2021, 17:39:55 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юни 28, 2021, 17:37:35 »

аз не коментирах за в караваната на Рони, а за навън да седя да работя, дори на сянка, не ми е ок.
Мисля че при положение че сме ваксинирани, пазили повече от година роднините си, сме направили каквото зависи от нас. Да седя и да се притеснявам втора година подред, няма как да стане, вече нямам нервна система за това, това визирах. Затова и излезнах от всички групи в социалните мрежи, Булката беше така любезна да ми каже къде да се ваксинират и колегите ми, без да се натоварвам информационно. Насърчавам който мога, но се оказа че тъпото си е тъпо и насила не става да ваксинираш никой. Нашите включително отказват. Другата баба на детето ми щеше да умре от вируса и пак отказва да отиде. Какво да ги мисля такива? Те мислят ли мен?
А майка си излиза и си се движи, ако не е това, ще е гъбички, ако не са гъби, ще е стомахът- общо взето кръвните й изследвания са в пъти по добри от моите, та въобще затова и не й се обръща особено внимание, това е психично заболяване при нея. Лекарката уролог й намекна да иде на консултация при психиатър лично.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #318 -: юни 28, 2021, 18:01:27 »

Ето малко за гащите и хората, има и други интересни истории след моята:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36547.30.html
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #319 -: юни 28, 2021, 22:28:43 »

Айде да се разпиша в края на месеца, но няма как да наваксам...ще се постарая следващият да съм активна  heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #320 -: юни 29, 2021, 08:43:40 »

Ooo Целувкен, хайде от кога те чакаме! heart heart

Хахха Свекс явно проблем е с плисираните поли  laugh badgirl, да запретнала ми се беше. Ти мани, аз бях с пристягащи гащи, те приличат на бабешки, но поне са черни хахах

Еми колкото и да мисля по този начин, пак ще сме затворени заради други, а не заради нас... Днес слушах в колата Николаев интервюираше някаква съветничка на мин. на здравеопазването, на въпроса каква ви е стратегията, ми надяваме се хората да се стреснат от това че и при нас има Делта... Да им имам стратегията beating

Аз днес пак съм в офиса, мисля и утре да добутам, тази седмица да поставя рекорд. Четвъртък и петък няма кой да гледа Звяр, та ще съм си вкъщи, че градината е до утре, като съм избирала за лятото хич не съм отразила че свършва месеца по средата на седмицата. От понеделник свека го поема.

И вече взе да ми става морско, одобриха ни отпуските, хотела е запазен, ще ходим с братовчед ми, т.е не баш, разбрахме се че сме волна програма, но децата да си имат компания, но да не се напрягаме и изчакваме за плаж, вечери, че миналата година много ми дойде с компания нон стоп, а щом и Звяр каза ама мамо не може ли както преди сами да сме на море  pardon
« Последна редакция: юни 29, 2021, 08:59:00 от bulche91 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #321 -: юни 29, 2021, 11:10:17 »

О, ние си взехме вече морето този месец, сега обмислям септември, ама да видим, първо да избираме юли, че ще е бая пълен със събития - 2 сватби, много рождени дни, от които на Мис, трябва да се постарая, че прави 5  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #322 -: юни 29, 2021, 12:04:44 »

Здравейте!
Днес пак е ад. Всичко се изсипва на части, ако може и в последния момент.
На всичкото отгоре снощи се хилихме с братовчед ми до късно и днес трудно станах.
Следобед едва намърдах час за маникюр. Ще спя над лампата lol Успокояващо ми действа чопленето на нокти в пълна тишина.
Вчера обиколих квартала. Масово маникюристките са пред или вече ваканционно и часове няма. Засилих се към Н-ти салон. По пътя обаче стъпих на криво. Сандалът беше до там  tease Намерих в чантата си лепенка, привързах умиращата обувка и бавно и безславно се прибрах към нас. По пътя на връщане намерих една (!) безпризорна джапанка, която безумно ме разсмя, че боса няма да остана. lol

Кокона е на частна занималня, но в сградата на училището. За съжаление при нас няма от безплатните,но пък цената е поносима на фона на всички външни. Има много неясноти около организацията. Каквото дойде!  pardon Пак ще е вариант за закърпване на някоя седмица.
Едната баба ще помогне през август. Другата заяви, че с удоволствие ще помага, ама не е пенсионерка. С други думи 35+ работни дни отпуска ще ги ползва за миене на прозорци вкъщи, но не и за децата. Да е жива и здрава!  pardon Друго не мога да кажа.

Гледам слънчеви очила и джапанки. 4 дни избутах през юни с досегашните, но седмица през август не искам.
И солей си харесах в небесносиньо. Булче, хубаво ми отваряш очите за какво да внимавам girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #323 -: юни 29, 2021, 21:08:34 »

Тук маските ффп2 са си задължителни и на много места се изисква и тест. Уж всичко върви на подобряване. Курц е оптимист, да видим до кога. С който съм говорила тук. Смятат, че лятото ще е ок, ама на есен нищо не се знае. Австрийците не смятат да пътуват в чужбина, придошлите ще си ходим по родните места.
Това е, според мен, разумната политика - без да плашиш и да разчиташ на страха на хората, контролираш пандемията и вървиш преди нея.
Пандич, радвам се, че приятелите ви се връщат и ще си имате компания.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юни 30, 2021, 07:25:53 »

Добро ви утро, как сте?
Аз нямам интернет на работа, форума на телефона не върви, та вечер или рано сутрин ако смогна да стигна до тук.
Времето е ужасно горещо и направо ми иде да избягам някъде на север.

На есен според мен ще е Ад, отново.Да му мислим ние с учиници.Дано поне яслите работят, че ще се гръмна.

Айде бягам, стиснете едни палци за дребните днес, че сме по лекари.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #325 -: юни 30, 2021, 08:23:42 »

Морген  give_rose
Аз днес съм Дей офф и имам амбициозен план да подредя малко гардероби и да разкараме детски дрехи нанякъде, още не знам къде  huhhuh.gif
Довечера ще ходим с ММ на кино, леля ми ще дойде да гледа децата, щото бабите са ни много заети. Ама се вълнувам, много отдавна не ни се е случвало.
И според мен есента ще е тегаво...даже сега някой се обясняваше че лятото можело да затворят    huhhuh.gif
На мен форумът ми е недостъпен от служебния лаптоп, другият много рядко отварям..та през телефона основно, но ми е трудно, определено
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #326 -: юни 30, 2021, 09:05:41 »

Привет!

 Аз пък почти винаги на телефона ползвам форума и явно съм му свикнала.
 Точно с ММ това си говорихме. Той беше от първата партида върнати, сега са почнали да връщат и други в офиса. Тъкмо ще ги съберат всички и пак ще ги разпуснат. Миналата есен за бонус на следващия ден след като ги разпратиха по домовете имаше болен, дето седеше зад гърба на ММ, та и за тестове се реди. Ваксинирани сме, ама и това не ми дава спокойствие. sad
 Ремонтът буксува, та и това ще го мислим. Разчитахме на познат, че хем е много близък, хем работи много добре. Да, ама му се отворила възможност за работа в Германия (той е колега на ММ-архитект и се радваме за него), но до 2 седмици заминава. Яд ме е, че казвах на ММ да се подсигури с друг, ама не. Сега свекърът ще види от неговите работници кой кога ще е свободен, ама като знам как преправяхме ремонта миналото лято не съм убедена, че ще стане бързо.... ММ почна да се цупи, а още нищо не е почнато, имаме 1 стая от 3... NO

 Аз вчера цял ден бях на климатик, ама ме заболя глава накрая. Чудя се и какво да готвя в тия жеги, нищо не ми се яде...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юни 30, 2021, 09:15:37 »

Ние в последно време ядем все навън, защото няма кога да се застоим вкъщи, задачите са ни затрупали, а наближава морето уж.. Та навън вече няколко пъти карам на разядки с бира, ризото и десерт. Таратор не съм страшен фен, ям, но не винаги ми е по вкуса направен. Сутрин - гранола с кисело мляко за мен, за малкия- каша, за големия- топчета с прясно мляко. Намерих разкошен ресторант около 4ти км, удобен ни е що годе, та тази година и там канихме гости за рд на половинката. Продължават да са ми странни хора, които идват с празни ръце, точно на техните рождени дни сме питали какво искат, и сме взимали конкретни и хубави неща.
 crazy
С багажа съм почти готова, днес да доизпере пералнята и да не оставям мръсни чинии, ще пускам полупразни уреди. Малкият отиде да се види с баба си че после 10 дни няма да се засичат lol
Чудя се дали за морето ще ми трябва ваксинационния паспорт?
Между другото, вчера в ресторанта пак видях да тъпчат дете, което видимо си върти главата че не иска втора чиния с храна, много ми е шокиращо... crazy Естествено пак имаше едно с кашлица и то не суха, ма такава ни е културата и това си е.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юни 30, 2021, 10:35:17 »

Здравейте!

Вчера имаше рожден ден пред блока. За щастие хората бяха на моето мнение - щом е пред блока, всички деца, които играят пред блока са поканени. Все пак всички плащаме за поддръжката на на двора и не може един да ограничава другите. А и децата са от градината и си се познават и щеше да е му е много тъпо на Бамбук ако не можеше да играе с децата. Малко ми беше сконфузно, че им се натресохме в началото, но беше прекалено горещо да обикаляме другаде. Та поздравявам ги тези съседи. Те като видеха, че някое дете от блока наднича, веднага го викаха. А и другото, което ми беше малко смешно - празнуваха 3,5 години lol защото през декември е нямало как да има парти. Да им има ентусиазма.

Днес обаче е по-хладно и даже се чудя да не вземе да се развилнее някоя буря по обяд баш.

Пускам ви едно видео на тема немски и Плевен lol https://fb.watch/6rV9WyxTuh/
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #329 -: юни 30, 2021, 13:19:15 »

Леле Еми, как така без нищо идват...поне една книга, нещо да отбият.номера, пък и на ресторант сте ги поканили...
Аз вече спрях да се впечатлявам на децата дето се хранят с телефони и ги тъпчат само и само да ядат...масово са така, гледам си мойте и тва е.
И мен нещо ми писна готвенето, сега за обяд.направих постна грах, ММ си има скара за гарнитура, иначе караме на спагети или нещо бързо на тигана, салати и крем супи.
Леле да бях празнувала и аз на Владката 1,6 години :-))
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines