Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:25:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май ще е прекрасен, слънчев и ясен!  (Прочетена 38559 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 31, 2021, 09:39:21 »

И аз много се чудя на Рат на ентусиазма, моето физическо и психическо търпение беше изчерпано 20 дни преди термин още..
Аз съм Гринч, странно ми е, защото не бях такава. Явно съм в някъв кисел период, защото ме напряга дори само идеята за първи юни, камо ли за тържества и прочие. Като че ли тази изолация ми се отрази повече отколкото предполагам.
Чух че ще спират шоуто на Рачков, дали е вярно?
Много ми е тегаво че уж е лято, а не е- какво е това време, децата навън с пухенки, ние също.. crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 31, 2021, 09:57:42 »

Като споменахте 1 юни, дайте идеи какво ще правите? Ще водите ли някъде децата? И къде? Аз искам да го заведа някъде, ама не знам къде. Мислех даже да го оставя в нас, да не ходи на детска, ама май няма да му издържа на темпото цял ден. А и ако е такова времето, няма смисъл.
На мен шоуто на Рачков ми се струва тъпо още от 1вото предаване. Та ако го спрат и пуснат на негово място някое нормално филмче, ми се струва по-добре.
Тая годена само мастър шеф от време на време на време гледахме. Аз се кефех, че са със същата печка, като моята  blum
Търпение имам, хич не ми се ражда. Имам и планове до края на седмицата почти. В болница не ми се седи... та хич и да не бърза момата! Добре ми е 2в1. Малко ме шашка, че не мърда много много, ама тва е!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #272 -: май 31, 2021, 10:08:08 »

Здравейте!
Явно не познах за Рат, щом още си бременее тук Wink

Почивните дни се разхождах с Дребния, за да не е сред деца по площадките, но и да не сме затворени вкъщи. Превзехме кварталите той на баланс, аз на маратонки.
Вчера моето момче порасна  heart Роднините по закон успяха да ме извадят извън равновесие и полу развалиха празника на детето, а за децата си скачам с ноктите напред  diablo Засега само с игнор ги удостоих.
Поне се радвам, че децата се нащуряха на детски център, макар и сами. Значи, за да празнуваш в този център, се чакаше като за детска градина - поне по 3 месеца. Сега беше абсолютно празно!

Абитуриентката е с принцеска визия. Сякаш вдъхновението е от любима анимация на момичето.
Булката не ми е ужасяваща. Издразниха ме ноктите й lol Аз съм повредена, но ги виждам и ме дразнят, че са различни цветове на ръце и крака. Поне да бяха еднакви силно розови, като цветя от венеца.

За цените щях да ви казвам... Хич не тайно и по малко. Напротив! Рязко и много грубо скочиха цените. Ежедневно на работа си блъскаме главите с шефа. Имаме договори с клиенти, където не можем току така да променяме цените, а в същото време материали и суровини така скочиха... Пластмасата едно на ръка. Там беше ясно, заради нови разпоредби, но лошото е, че и на други, съвсем несвързани с нея стоки. Няма се плашим! Поне маски и спирт са евтини. Хем ще се пазим, хем и алкохол може да правим и да е весело на народа  drinkz tease

На 1 юни май ще е само маскеният бал в градината. Може да пусна и Кокона масирана за училище, за да се радва. Следобед едва ли ще правим нещо специално, защото времето е за любимото занимание на прасето Пепа (да скача в кални локви)
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #273 -: май 31, 2021, 10:16:26 »

Привет!

 Рат, имаше някъде събитие с Маргаритка за 1ви, ама не помня къде го мернах. Само съжалих, че Ж. е в Пловдив и няма да можем да идем. Щеше да й хареса. Онзи ден влязох във физическа книжарница от 100 години и пак набелязах сумати детски книжки. То нали и книжен базар ще има... Мислех и за някакви градинарски комплекти за село. Тя вече й дадохме подарък, де, ама от свекърите са дали пари.

 Иначе ние в събота ходихме да търсим подарък, че щяхме да се виждаме с пандемично бебе. После отидохме да предадем някои книги на Читалнята, че съм решила само четива, които си заслужават да запазвам вкъщи. Вчера се видяхме с един бивш колега на ММ. Подозирахме, че чакат бебе и така и се оказа. Обиколихме Борисовата няколко пъти, после с приятели дето преди поне 1 път на месец се виждахме. Беше забавно и превъзбудено все едно е Нова година.biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #274 -: май 31, 2021, 10:27:33 »

Хайде, в последния ден от темата да се разпиша понеделнишно. smile
Прическата на бат Борис си му е запазена марка, малко като алабросът на Тръмп. Пък и така демонстрира, че има коса и минава за по- млад Wink. Роклята на младоженката не отговаря на разпасания вид на младоженеца, ама кой ти гледа в такъв важен момент баш това. Wink Аз пак като неразбрала, тази ли дама му роди дете лани, преди да ковидяса?
От Приятели също като на Виви ми остана кофти чувство колко са стари и някак вехти. blush Не върви да разтягаш до безкрай нещо, просто не се получава, времената са вече съвсем други. Старите епизоди ги гледам с удоволствие и си се хиля, макар да зная всяка реплика и ситуация.  Така се получи и с продължението на Двама мъже и половина, донякъде и с Всички обичат Реймънд - съвсем нагласено изглежда на тази възраст да си погаждат старите номерца и да се държат както преди. Интересно ми е и до там.
Ние уж щяхме да се занимаваме с разчистване на боклуци, ама НИ2 като видя какво ни чака, рязко смени плана и тръгнахме на разходка към Девин и после се върнахме през Смолян. Природата е прекрасна по това време - зеленина, люлякът цъфнал, жужат насекоми, цвърчат птички, да ти се напълни сърцето с пролет, въпреки градоносните облаци в по- късните часове.
Всичко хубаво, ама слугинската работа и най- вече взимането на решение какво ще правим с мястото и постройката си остават на преден план... Близко е до Пловдив, стар курорт, пътят е хубав, но иска ръчички и парички. Изкупили са парцелите около нас и ще се строи ваканционно селище. Достъпът ни е запушен от всички страни и колкото и хубави спомени да имам там от моето и на децата време, най- вероятно ще трябва да продавам. Още повече транспорт има само 2 пъти в седмицата, а като нямаме кола, ставаме зависими от други. Старите съседи починаха, децата и внуците им или са по чужбина, или не им се занимава с ремонти и всичко е на изживяване. Какви купони ставаха само... Родителите ни бяха на една възраст, съответно и ние, после децата ни. Даже сватове станаха няколко двора Wink. Време е за промяна, ще си останем със спомени и снимки вероятно.
Хубав ден на всички, отивам да се мотивирам с разчистване на камерите на фризера и хладилника. За тържествата по 24- ти явно ще разказвам другия месец. Wink
Али, да ти е живо и здраво порасналото момче! Все така забавен и послушен да е. Хаха, гледах на едно такова тържество с маски колко много им пречат опашките при сядане на децата. То беше чесане, дърпане, наместване... ръцете им само там бяха funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 31, 2021, 11:30:20 »

Здравейте smile

Да се разпиша и аз в последния ден от май. Леле юни идва вече.

Нашите са тук smile Аз сякаш още не мога да повярвам и съм малко като на тръни от врема на време.

Аз мернах няколко абитуриентки. Някои бяха с рокли и разни 3Д цветя, които ги правеха груби. И доста има с деколте до пъпа, които стоят супер вдървено, защото а са мръднали, а са им изкочили прелестите. Защо си го причиняват, като не са на червения килим, а отиват да танцуват.
Сигурно вече съм стара, ама масово не ме кефят. Роклите са смотани, гримът ги прави стари. Само прически хубави видях.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: май 31, 2021, 11:39:04 »

Пандии, браво на тях, колко време ще стоят? Имаш ли повече възможност за почивка така?
Абитуриентите и тук са потрес, безвкусни или дори неофициални масово. crazy
Свекс, терзаят ме подобни мисли относно един имот, ма явно само на мен ми пука. ДРУгите чакат явно аз да го поддържам, ма да е на тяхно име, или просто чакат да се разпадне.  beating Мисля че си взела адекватно решение, щом и транспорт нямате до там...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #277 -: май 31, 2021, 12:04:32 »

Рат за мен е мазхоист хахах, аз молех док да раждам, тя помогна де  Girl_hide

Аличка да ти е жив и здрав Симеон!

За Рачков, не знам дали ще го спират, ама не му се получава. Уж каза че сезона свършва, ама  е прекалено агресивен, надменен, много ме ядоса на моменти как подигравателно говореше за мъжете сложили импланти, чак на лекаря там му стана неудобно да му уточни че става въпрос за импланти след боледуване от рак.

Мастър шеф беше топ тази година, направо очите си оставихме там, Звяр ще става мастър шеф готвач, прави ми оценка на ястията хахах. Аз съм и голям фен на шеф Роу, мм също, направо припадам от нея. Ходили сме и при шеф Токев, всичко е божествено при него.

Свекс и ние сме така с Тетевенския имот, свека хем не го поддържа, уж все ще го ремонтира, и се разпада...

Мен много ми харесаха абитурентките, супер много са вдигнали левъл. Винаги има изключения естествено, но повечето бяха супер. Аз нали им следя модите и клиповете по ТикТок. В крайна сметка са все още деца, голямо вълнение е за тях, както е било и за нас.





Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #278 -: май 31, 2021, 13:10:36 »

Свекс, да, тая същата юу роди дете миналата пролет. И аз забелязах ноктите!   huhhuh.gif

Мен много ме болеше таза, едва дишах и едва мърдах, нямаше никакво удоволствие, нито можех да правя нещо ... нито сън, нито разходка ... нищо ... още имам проблеми с таза, ще трябва да ходя на рехабилитация да видим кога.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 31, 2021, 13:26:32 »

и мен ме смазваше тазът, направо виех от болка, плачех със сълзи.
Ух какви сте lol , сега и аз забелязах лака, айде като не е за сватба- все тая дали са еднакви... ама по случай... crazy
Имам чувството че това й е лакът от миналата седмица примерно, и не е подновила от мързел crazy
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #280 -: май 31, 2021, 13:42:50 »

Еми, английска работа. Тук не съм виждала крака и ръце еднакви. Краката им са винаги червен лак, а ръцете е нещо друго ... не знам що. Също е й масово лятото имат педикюр, но нямат лак на ръцете ... бе ноква класа тука pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #281 -: май 31, 2021, 13:58:09 »

Виви много се смея на chav клипчетата в Тикток, едно към едно ги докарват

https://www.youtube.com/watch?v=AOeFYK4LgJQ
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 31, 2021, 14:11:05 »

Аз за абитуриентки в България говоря, тук няма.

Ама права е Булчето, да се радват децата.

Аз от няколко години съм във фаза "Как съм ги гледала тия реалита и токшоута?" Много безинтересни са ми в момента.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #283 -: май 31, 2021, 14:37:42 »

Панде, мен също ме дразнеха няколко години, но сега отново гледам с удоволствие Като две капки и Мастър шеф, че даже и някои епизоди на Черешката.
На Рачков първото предаване беше силно и обещаващо, ама после взе да повтаря гостите от други телевизии и се отказах.
Забравих да кажа за Приятели, че много силно впечатление ми направиха сценаристите /Марта Кауфман особено/. Такъв пламък гори в очите им, толкова са жизнени, направо те ръчкат да се чувстваш млад и да си спомняш весели простотии и да се заливаш от смях good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: май 31, 2021, 15:54:38 »

Свекс, мен пък точно Марта не ми допадна, с тази бяла дълга коса crazy , според мен е голяма перка. Мъжете бяха по-симпатични.
Аз въпреки че както казах, не съм фен на сериала, си поревах като ги видях- някак осъзнах че всичко това чака и нас- добро и лошо, остаряване със или без чест, но неизбежно. Някои от актьорите са видимо смазани от животеца. Още ми тежи сърцето след вчера, като се сетя как си поплакваха. Някои от тях не им се и говореше според мен.  sad
Не гледам и аз БГ риалити, освен ако вие не ме насочите към конкретен епизод, както беше станало с Черешката на тортата. 
Рачков не знам защо така се наду бързо, то затова не му и провървя, имам чувството че грам не може да понася сериозност и трагика и като дойдеше някой гост да каже нещо сериозно, веднага го разкарваше. Егото в тази професия е водещо...
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines