Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:11:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 40889 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: април 01, 2021, 07:35:29 »



Пожелавам ни прекрасен месец с весели празници и много успехи!

Маги, стискаме ти палци!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1 -: април 01, 2021, 08:15:03 »

Честит нов месец! heart

Маги успех и да идваш тук заредена от емоции!

Успяхме да метнем Звяр сутринта, малко гледаше объркано. Излъгахме го че е на градина и че е понеделник, трудно се лъже понеже знае всеки ден кой ден от седмицата е, но успях да го убедя че е понеделник. Облече се, обу се и го изпратихме сам на вратата върна се естествено почти разреван хахах, амаа обяснихме му и после доволно се посмя. Таа сега мъдри отмъщение.

Мен снощи сатурновата дупка жестоко ме удари и вече бях пред нервен срив, нещо много ме удари емоция и всичко, ама днес съм по-добре.Много ми е съвестно да го пусна на градина понеделник, ама наистина вече не се издържа, утешавам се с факта че другата седмица най-вероятно ще са малко деца заради ваканцията на големите. От снощи и една приятелка е положителна, ей така от нищото, седят вкъщи, не са ходили никъде, съмнява се че е от децата, че кашляха миналата седмица след затварянето... Хайде да минава вече тази гадост значи!

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #2 -: април 01, 2021, 09:04:32 »

Честит месец!
 Панди, снимката е чудесна!
 Аз днес съм по-организирана и успявам да давам наставления на ММ за балони и изненади.
 Булка, и астралната ти е в дупка. Вчера имаше даже и наказание. Ей как мразех и не разбирах майка като каже "само да ти се купи нещо и обръщаш палачинката и си правиш каквото искаш". Сега го виждам нагледно какво е имала предвид.
  Ще ми се да се почне оптимистично месеца, ама май го караме на фантазия без реално основание, но да бутаме дните пък каквото сабя покаже smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 01, 2021, 09:15:15 »

Добър ден!
Маги, честит първи работен ден!
Булче, много сте лоши.
А Ники се събуди и първите му думи бяха "вече е април месец", явно следи календара  lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 01, 2021, 09:35:06 »

Адиктед, тук е същото, само че баба го казваше- пуснеш котката под миндера, тя се кАчи отгоре на миндера.
То вече и нямам въображение какво да му купя- играе с коли и лего, трансформърсите ги бях скрила, ма май са му писнали- днес ги извадих и не държаха интереса много.
Булката, смелост и търпение, ще излезнем всички от бурята.
Моят едва го уча кое е зима, кое лято, няма шанс да знае какво е април.lol
Мен ми седи на главата да се пазарува днес храна, работата е в първа глуха като ден, а и нещо не спах добре. МЕстихме се по диваните, няква бабичка надува вече крайно тв нощем, но не мога да се ориентирам коя от всичките и се чувствам безсилна.
ПАнди, много хубаво пожелание за месеца! heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: април 01, 2021, 11:14:25 »

Хайде, дано е мил април, че и ние покрай него! smile heart
Снощи и аз като за последно през март си изкарах акъла и ревах дълго и безутешно blum. Включих мобилния си да се зарежда, изпюка, че е готов и като го погледнах- екранът целия нацепен, направо изгърмял. Опитах да отворя иконите на приложенията, няма контакти, всичко изтрито. Няма телефони - бе, пълен ужасссс. Опитвам се да набера Родния /не беше вкъщи в момента/ не може. Едни 5 минути ми се подкосиха крака и яко ме зацепи глава, сърцето ми се разтупка, не мога да си поема въздух. Викам си, ей сега ако ми стане нещо и бърза помощ не мога да извикам. Отидох да си налея чаша вода, белким се освестя и какво да видя - телефонът ми си седи на плота цял целеничък. Да вземе Родният да си остави счупения стар телефон от преди два месеца, същия като моя сега, на масичката, където обикновено стоят мои техники. Зареждала съм неговия. Е на това му викам предпървоаприлска лъжа diablo За нищо сме без телефони, хубаво, че не се гътнах. Съответно от стрес му ударих един рев за разклатените ми нерви, за обстановката, за ситуцията и за световния мир.  sad После цяла нощ не спах и сега гледам на кръв.
Маги, честито официално връщане на работа! Да сте здрави и спокойни ти и семейството и всичко ще е наред! Майка ти също ли изкара вируса, не я споменаваш в семейната статистика?
Булка, как не мога да се свържа с доброто дете да му подшушна някое готинко отмъщение, да видиш ти ще го премяташ ли така funnytooth
Рони, така са децата, връщат ни всичко и затова се водят като "учители" на родителите си в земния живот. Ето защо като видя някоя превъзнесена майка да пише за детето си "благодаря, че избра мен", тайничко злорадствам, че ще "види тя, още нищо не знае" Wink LAUGHTER
Еми, да продължа и аз приказките на бабите с поговорката: Подай му пръст, да ти захапе ръката!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 01, 2021, 11:28:39 »

Свекс, ше ме прощаваш, ама се посмях с удоволствие на разказа ти. Гледай какви инстинкти за самосъхрание имаме хората!
За : "Благодаря ти че избра мен!"  bad bad bad , сори ама такива неща и да ги мисли човек, не са им мястото в социалните мрежи. Ако наистина си щастлив, няма да има нужда от такива реки от думи. И да, децата винаги поднасят неочакваното, така че... доста смело се изказват подобни персони. Може би епохата ни е такава, да се напъват някакви социални и лични послания, тип идеалното инстаграм семейство. Все по често срещам такива идеали във ФБ и инста. Преди им вярвах, сега им съчувствам lol >
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 01, 2021, 15:03:11 »

Свекърва, това е било перфектна първоаприлска шега. Булче, и вие добре сте се представили. Аз се с ММ да се пошегувам, че се е успал, ама той не се трогна, въпреки, че ми повярва. Трябваше да му кажа, че 10:30, че да се стресне, ама аз събудих Бамбук в 7 че и три часа и половина да забравя за ММ беше прекалено. Та в 7:30 му казах, че е 8:30.

Преди няколко дни имаше земетресение. Слабо и кратко, ама прозорецът издрънча и орхидеите се разклатиха, пък и бях сама. Тук не бях усещала, на 3 етаж сме. А преди това повече от 10 години на 8 етаж, често се случваше. Много е гадно чувството. Аз доста се панирам. Добре, че децата от блока играеха под прозореца. Това ме успокои.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 01, 2021, 19:52:43 »

Тук съм, нещо не мога да си оправя телефона, не мид ава достъп до форума, от компютъра не мога, рестрикциите са големи  huhhuh.gif
Добре беше днес, позабравила съм някой неща, други си ги спомних.Главата ме боли от толкова взиране в екрана, да ви кажа.Аз съм с един монитор, колегите са с два, чакам скоро и мен да ме зарадват със втори.

Свекърва, майка го изкара, същата като моя мъж е.Добре е вече и в понеделник поема щафетата и ще гледа Б1 и Б2.

След работа излязох с една стара съфорумка, на гости е в Плевен и нейните близнаци и моята дивачка тичаха и караха тротинетки на воля.

Днес напазарувах сама.Купих си фон дьо тен, мокри кърпички, ей такива неща на спокойствие.Никой не пищеше и не ме дърпаше за крачола.

Статусите отдавна ги избягвам, тия възвишени неща да си ги заврат някъде.Децата са нещо прекрасно и са отражение на нас самите.Паднало ни се е това което сме произвели, гени кво да го правиш.Да са живи и здрави, да си отпушат ушите по-раничко и да не спират да правят вино, щото иначе сме за никъде.

Аз днес никой не излъгах, толкоз бях ошашкана, че отново съм на работа, че забравих.

Айде лека ви вечер  и целувки от мен!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #9 -: април 02, 2021, 07:01:34 »

Рано-рано, добро утро!

Маги, успех в работата give_rose

Готини първоаприлски шеги сте спретнали, много се смях с телефона на свекърва, ще ме прощаваш give_rose

Хаха, с тези статуси и аз много се дразня, особено ако видя някой в двн като предишните 3 - децата не слушат и се бият, а някоя маминка се изпльоскала с някоя благословия подобна докато аз час по час си викам, добре бее с какво съм го заслужила това?! После и моите деца укротяват и аз си казвам благодаря, че избрахте мен lol

Ние сме 5 дни в почивка заради католическия великден, няколко дни неше еазкошно времето, но от днес трябва да застудее, ще видим с какво ще се занимаваме.

Хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 02, 2021, 08:25:05 »



Честит рожден ден, Булче! Послучай юбилея - 30! - съм ти организирала парти - на открито и ще сядаме през един стол. Само редовните във форума са поканени!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 02, 2021, 08:28:43 »

Добро утро!
Булка, да си ни жива и здрава!
Ми аз съм благодарна за наследника, ама не пречи понякога да ни идва да се избием и на двамата. Той е същия както много ме обича, така си търси нова майка  pardon
Тука го дават да вали 2та почивни дни, много тъпо!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 02, 2021, 10:23:30 »

Булката, честит празник, майка също е днес. Да си здрава и успешна! smile
С какво ще ни гощаваш днес на трапезата украсена от Пандето? blum

Аз бях да ми вземат кръв за тсх тат и мат, да видим докъде съм го добутала.
Маги, да си спокойна в работата и все така да пазаруваш с мирна глава lol , очила за компютър имаш ли?

Честит празник и на Адиктед и Ж, да са здрави и усмихнати и да не се ядосват взаимно! smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: април 02, 2021, 11:00:28 »

Честито на Булката и на съфорумки с астралните и близнаци в семействата!
Панде, страхотна организация!  heart
Да ви кажа, много ми е трудно с пожеланията в тези пандемични времена. Иска ми се да пиша пътешествия, щури преживявания, успехи, вдъхновения, смях и разни такива забравени шаблони от миналото, да измисля нещо наистина оригинално и ново.
Вчера имаше РД моя бивша колежка, стана на 50, много я обичам и я чувствам като мое допълнение, мотиватор и подкрепа във всяко отношение, та се напънах да мисля как да я поздравя с думи. Е, освен "активно спокойствие за вдъхновение", което е почти аксиморон и безсмислица, нищо друго не измъдрих и си останах само с "да си жива и здрава". От едно обучение преди повече от 20 години си спомних, че беше посочила за любимо свое цвете теменужките, накъсах от парка няколко и приложих снимката. Не бях питала дали диви или облагородени предпочита и много се зарадвах, че отново сме на една вълна - харесваме дивите, заради нежността и силната индивидуалност на цвят и мирис, чисто по овнешки Wink. Та мисълта ми е, че и поздравителни картички с цветя вече ми е зорно да подбирам, като не е ставало дума кой, какво харесва crazy
Чакам разкази как са минали празниците heart
Моята католичка хич не е добре, има температура и била като парцал. Ходили с мъжа и на снимка на дробовете, чисто е всичко и това ми дава надежда, че скоро ще е наред.
Хубав ден на всички ни!  butterfly Sunshine
Еми, стискам палци за добри резултати!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 02, 2021, 12:19:46 »

Свекърва, аз харесвам лалета, фрезии и зюмбюли.  Също и хризантеми. Ама и рози не връщам.  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines