Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:52:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е тука, пролетта на вратата чука  (Прочетена 44895 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 19, 2021, 16:53:54 »

с файзер бяха повече случаите на blood cloths. уж днес са внесли 33000 дози модерна, да видим.
приятелско семейство на половинката са всичките болни, дори детето е сополиво, ма на него тест не са правили, та предполагаме само че и то е заразено, но го кара като настинка.  sad
аз искам най обикновената фиксирана мивка на Икеа в метална рамка, каквото ще стане към нея като батерия, такава ще вземем, надявам се да не се налагат майстори за сифона и батерията, поне така ми обещаха вкъщи. pardon
гледам един турски сериал- Обади се на мениджъра ми, за живота на турските звезди, ма нещо ми е предвидим. за фон- става.
прехвърлих лапето за уикенда и сега ще се разкрася, днес бях на социална разходка до лидл и метро да се заредим с месо и замразен зеленчук- ми не е като да няма хора, даже има бая. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 22, 2021, 09:42:03 »

Добра снежна утрин от нас!Ние май се коронясахме, моя мъж замина да прави тест сега, но домашния е плюс.Ще оцелеем, но аз на 01.04 трябва да се върна на работа, да видим как ще се случи всичко това?!

Как изкарахте почивните дни?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 22, 2021, 09:50:24 »

Маги, как си, как са децата? Кой около вас беше коронясал ?  sad
Ние сме ни така, ни онака. чудим се как да не полудее детето, единственото бебе на близки с което общуваше един път в месеца, майка му е коронясала, та сега и с тях не можем да се виждаме.. пазеха се до едно време, ма после май спряха и така.
общо взето установихме че с две разходки на ден се получават нещата, ама се редуваме, че измръзваме, а на него нищо му няма... може да седи по цял ден да обикаля с мокри крака локвите, а е с гумени подплатени ботуши, гащеризон лидълски и непромокаемо яке. стигам до заключението че са ни адски зле и улиците и околоблоковите пространства, щом на едно място влезе снощи до колене в локва, без преувеличение.
Иначе предимно четох уикенда, започнах Аманда на Магдалена Николова, лека и увлекателна, непретенциозна, приятно изненадана съм.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #198 -: март 22, 2021, 09:55:04 »

Ой Маги! Леко да го изкарате! Ти до 01,04 имаш време а и няма нищо да стане ако отложиш с няколко дни, тъкмо прекарали и с антитела ще отидеш!

Ние не сме мърдали от вкъщи този уикенд, до магазина и обратно. Взех напоръчах космос и астронавти парти артикули сега за рд и торта ще мина да поръчам и съм готова. Доминос ще сготви. Дано успеем да му направим празник...

Лека седмица!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 22, 2021, 10:20:04 »

Добро утро!
При нас е снежна приказка, много е яко. След обяд се надявам някой да заведе чудовището да се пързаля, като за последно.
Еми, същото е у нас! Едвам издържа, а никой не иска да го изведе, голяма мъка е. Вчера 2ма човека се изредиха да седят с него, те замръзват, онзи не му дреме.
Маги, леко и бързо да минава! По-добре сега, а не точно да почнеш работа и да трябва да си болничен.
Ние уикенда спокойно го изкарахме, в събота излезнах на разходка и аз, после вечерта ме боля и неделя лежах. Ама от лежане то ли, госпожицата доста спи и съм пак в някви филми...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #200 -: март 22, 2021, 10:22:54 »

Здравейте от снежно-мокъров Пловдив!  rains

Почивните дни ги направих такива. Спахме всички до късно, не знам как стана... После лека закуска, стабилна тренировка и целодневно лежане.  pardon Имах страшно тежка предходна седмица и сега дадох свободно на всичко! Малко четох, повече дремах. В събота имахме приятелско семейство на гости. Децата играха, ние се видяхме и се заредих по някакъв начин.
Вчера около час бяхме навън, макар че ръмеше. Беше ни добре да се видим със съседите.
От днес стартирахме онлайн и нагласяме програмата. Всеки с дертовете си. Майка ще може да помогне малко от малко. Свекърва ми хукнаха за събота и неделя да си отзимяват вилата. Декември ми рева по телефона, че не можела да се оправи с децата покрай онлайн обучението. Сега изобщо не съм я чула, но нямам абсолютно никакво желание, защото не ми се слушат и говорят празни приказки.

Този тест за антитела да съм го направила отдавна, ако не беше кръвен. Така да се стъписвам от тъпото убождане blush Казаха ми да пусна количествен. Сега има една оферта в Грабо, ама май не е, каквото ми трябва и се чувствам ненаясно с информацията... Не знам и къде да ровя за достоверен източник.
 Имах някакъв проблем на венеца два дни. За щастие успях със смрадлика да го самолекувам, че не е време за зъболекари.

Маги, пожелавам ти здраве! Дано сте добре независимо от резултата на теста  Clover
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 22, 2021, 10:40:46 »

Ами какво да ви кажа, моя мъж е с хрема, леко покашля и го тресеше леко.Вчера правихме домашен, от аптеката и излезе +, днес го пратих на истински, но ми е ясна картинката.

Ще се нагласим, ще оцелеем, стискам палци само да е леко.

И Моника беше така като малка, пълна с енергия, разказваше ми играта.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #202 -: март 22, 2021, 10:53:23 »

Маги, лесно да изкарате и да се възстановите, каквото и да ви минава през главите отново! heart Майната и на работата, ще почака...
При Родния започнаха още от вчера обаждания, че имат болни членове на семейства от служителите и че няма да дойдат на работа, та той се изнесе да запълва дупки рано- рано. Вече нямам нерви да се притеснявам, пак сънувам кошмари и да съм като претрепана blush
"Съквартирантът" на НИ2 се изнесе след двумесечно гостуване и почивните дни минаха в почистване и пране на всичко от онзи апартамент. Жалко, че не е момент да викнем фирма, поне прозорци и баня да оправи. Ще чакаме вълната да отмине, каквото- такова. Момъкът беше на кето диета и изцяло готвеше вкъщи, та и фурната е леш, а се ползва само от година, откакто племенникът дойдоха миналия април. Днес ще идват да поправят уплътнението, че излиза пара от две места. В гаранционен срок е, но и за нея не ми се искаше да влизат хора, обаче никой не ме слуша. Изобщо, това младите с високи заплати, като свикнаха друг да им чисти и готви, не искат и да отвикват. nea
Хубава седмица, поне към края и дават отново слънце. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 22, 2021, 11:14:34 »

Свекс, той втора игла получи ли родният?
Хич не е редно в такова състояние да остави чужда фурна гостът, поне да я беше изчистил...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #204 -: март 22, 2021, 11:23:01 »

То наистина не съм се скъсала да готвя, но фурната я ползвам много повече от котлоните. Не знам как хората успяват да окепазят фурна?! Аз ползвам много често фолио или готвя в йена/ гювеч. Моята не съм я чистила поне от две години, ама и нужда не виждам. Стъклото го чистя, макар и рядко.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 22, 2021, 11:33:14 »

по мои наблюдения, това се прави само нарочно, от квартиранти обикновено. като служебната баничарка- защо да не я трескаш, като друг ще плаща ( чисти ) . Инак не мога да си обясня, вместо ръце задник ли ползват за да слагат неща във фурната... такива неща сме заварвали с майка... бедна ви е фантазията. разливано буквално все едно с черпак мазнотия и лепкава маса върху плота.  интересно как аз готвя само във фурна, единственото мръсно е стъклото. колкото и да си несръчен, как изсипваш без да искаш върху повърхности- нз.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #206 -: март 22, 2021, 13:31:36 »

Алич, фолиото било опасно, нищо не покриват многознайковците. blush Има и стъклени съдове и тави с похлупак, съд за бавно готвене, ама ей така се пльосва в тавата и се пече, нека си пръска diablo
Това са хора, свикнали да живеят на квартира от малки, хич и не им дреме за покъщнина. Като загубят пода и тавана, викат някой да почисти, или сменят жилището. Плащат неустойки и суми за ремонт предварително, или като се изнесат, викат фирма. Вкъщи се яде само за закуска, обяд и вечеря - в офиса или навън. Те затова работят и печелят, да осигуряват препитание на други, които пък ги обгрижват pardon. Специално НИ2 сега го гледам, не си става от д- то по 12 часа, заради часовата разлика с Америка стои до 22ч. по компютрите. Събота и неделя гледа да е на въздух, за компенсация. Кой ще се занимава с проза като домакинство... Аз мрънкам, защото не искам да влизат точно сега външни хора за чистене, той няма против да си плаща и да му е мирна главата. Изобщо, искат да си живеят по стария начин и затварянето сега вкъщи допълнително ги изнервя. Наблюденията ми са над мъжката част, несемейни Wink.
Еми, има втора ваксина от няколко дни Родния, но трябват поне 2 седмици и пак няма гаранция дори и за леко протичане. Мрънка и при най- малката болежка и търчи по доктори, ама вкъщи не може и вързан да бъде задържан. Както казва теорията, при стрес едни тичат, други замръзват на място, той е от първите и това е. Уж е премерен риск, но ако пази другите, много се съмнявам, че всички останали се съобразяват с него, щом доброволно се бута сред тях.  smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #207 -: март 22, 2021, 14:11:29 »

Свекс все едно нас ни описа с колегите... Рядко кой да няма човек/фирма за почистване... Аз знаеш от години ползвам, просто уикенда нямам сили и с това да се занимавам. Преди чувствах вина, че не съм възпитавана така, даже майка ми винаги се дразнеше на жени които дават пари за това ( и на мен се дразни). Иначе за ваксините, всички са на 100% защита след втора доза от тежко протичане, няма такова нещо. Аз толкова съм повярвала, че съм се самоубедила и уверила че направих добър избор че не чаках. В тикток има вече различни клипчета, за хората избиращи и чакащи, Vaccine Snob  lol, че нали там J&J се води с рейтинг нашата Астра тук...

Аличка как не ти се цапа? Как успяваш? Аз и фолио и капаци и пак се цапа, ама поне пускам пиролизата и не се занимавам

Хайде и торта поръчах... В чудо се видяха, не са правили космоси и планети до сега в сладкарницата... Звяр им изреди всички планети, дано е прилично...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #208 -: март 22, 2021, 15:09:42 »

Хахаха, браво на Звяр Bravo Шашнал ги е Wink

Кокона има домашно да насади растение или цвете. Веднага се похвали, че вече насадихме декоративни ягоди, ама с ядливи плодове. Сега иска още нещо да сади, съответно пак да се яде. lol Ще търся чери домати освен.

Булче, ползвам по-дълбоки тави. Не пълна до горе. То и няма кой да яде повече от три пъти едно и също. Моята фурна стана на 9+ години, съответно няма пиролиза, но пък страшно много си ми харесва като работа.
Напоследък попадам, ама наистина много пъти, на жени, които не си мият тоалетните. Ей това не мога да го разбера! Като как така ще оставиш една обществена тоалетна например в мола или в хипермаркета да е по-чиста от собствената ти?!  shok Културен шок ми е и на мога да свикна.
« Последна редакция: март 22, 2021, 15:14:18 от Alichka » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 22, 2021, 16:17:19 »

Здравейте! Аз нещо не спах тази нощ и цял ден давам на заето.
Събота беше изненадващо снежно, но приятно и се пързаляхме. Вчера беше гадно и подстригах моите мъже.
Аз цяла зима ви говоря да си вземете термо дрехи и да не ви е студено навън. lol lol

Маги, дано леко да се размине при вас.

Хубава седмица

Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines