Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 18:26:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е тука, пролетта на вратата чука  (Прочетена 45373 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #165 -: март 17, 2021, 13:01:21 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Общо взето май всеки си е на неговата си минорна вълна. Май въобще не съм се разписвала този месец, а и от доста време не ми се получава с писането. Толкова съм се затворила вътре в себе си, че общувам май само с мишките в главата ми  crazy

При нас също не е добре положението от към коронки. Не съм го карала още или поне не знам, никога не съм имала симптоматика. Но тъй като съм контактна на вече доказано 4-ма болни, ще си пускам кръвни за антитела след седмица-две. Иначе през ден правя антигенен, все ми е отрицателен, но вече не знам в кое да вярвам.

Времето според мен най-много допринася за засилването на това чувсто за безнадежност sad Дано светне скоро, че иначе съвсем ще изкукаме. Дори вече повтарянето на няма да е все така, не ми помага.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #166 -: март 17, 2021, 13:12:56 »

На фона на всички известни и неизвестни как ще се живее в близките месеци имаме майка ентусиаст (нищо не прави по цял ден освен да спами войбър групата ни). Тръгнала да организира тържеството за края на първи клас по заведения и конни бази crazy Не знам кой е по-изкукал - този, който се вглъбява в ежедневието и короната, или онзи, който си е наврял главата в * и не вижда по-далеч оттам?!  crazy

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 17, 2021, 13:43:46 »

ако е само на конна база- навън и да яздят, няма проблем, то са си контактни ежедневно децата в групата, ма това със заведенията не го схванах от къв зор...
все пак подходът й е купонджийски- аз мисля за глупости ако ми остане време, тя - за развлечения. crazy
то така с това време нямам и желание да си купя нещо цветно, а съм си набелязала бая неща. за какво са ми, като нося единствено ъгсове и пухенка? angry
малкият явно схвана че за първи път времето навън не е дори за него lol , та играе дома и пази сравнително тихо.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 17, 2021, 14:50:21 »

Добър ден!
Али, явно жената това я държи. Планове в бъдещето за нещо хубаво и позитивно, доста помагат да не от качиш. Аз така си мечтая за море септември с новото попълнение. Ама той и Ники явно за това мечтае, че през ден пита кога ще ходим на море  crazy
Адиктед, ако решиш казвай и ше ти дам координатите на моята сладкар ка (работи си вкъщи, майчинство е и не излиза много много. Ако това те притеснява).
И аз съм в клуба на недоспалите. Снощи Ники нещо сънувал някви неща, буди се, рита, после бебето и то се наместваше, аз не мога да си намеря място и е много яко.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #169 -: март 17, 2021, 16:00:08 »

Значи и аз вече не намирам кво да ме крепи, освен да се ваксинираме, което също не се знае кога...
 Аз това дето го търся явно няма да го намеря biggrin Днес изръчках де що има сладкарница в София... Иска ми се тортата да е вкусна и направена красиво, но да не е майка си и баща си. Е такова нещо няма май. А и да има доставка, че с лапето няма как да се случат нещата по друг начин. Рат заради доставката избягвам домашно правени, иначе благодаря! Спрях се на 3 варианта- Diddy's, Brimaks и в краен случай Вила Росиче. На нас тя ни е фаворит и по принцип само от там хапваме торти, но все си мисля, че е неразумно скъпо предвид че ще си я ядем основно 2ма души. Някоя хапвала ли е торти от първите две да даде мнение? Те поне докарват на снимка фигурките...Красиво ми се ще да е заради Ж., че тя всички детайли оглежда и намира кусури, а половината дето видях декорирани са с разногледи същества... Абе ето човек може да си намира кво да го крепи, та не се смейте на лудите дето организират партита biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 17, 2021, 16:16:04 »

Адиктед, щерка ти е с моя бъг за симетрия, той е прекрасен помощник в работата ми, но е ужасен съветник по отношение на самочувствие и избор на партньор, защото си набелязвах някой красавец, а той не струваше пукната пара в училище lol . половинката много ме бъзика по темата, защото ме вика като трябва да изравни картина, да пише имейл или нещо което изисква лудост по симетрия и красота, писмено или визуално.
малкият май не забелязва такива неща, виж колко интересна тема ми отвори в акъла, не бях се замисляла дали и той като Ж го има това.
аз нямам и много работа тази седмица, та гледам сериали и си търся пролетни тоалети за въображаемата вътрешна бяла пролет lol
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 17, 2021, 17:21:05 »

emmmmmy, значи трябва да те назнача за отговорник нареждане на картини вкъщи - когато се сдобия с тях. Аз хич не мога да ги преценявам тези неща...  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 18, 2021, 08:12:46 »

Добро ви утро, как сте?Аз съм не знам кой ден под ред с главоболие.Изпих менделеевата таблица и все тая!Вече не знам какво да правя с тая моята глава.

Тук днес поне не вали, гадно е времето, но не вали.Аз ще ходя малко до офиса да свърша малко работа.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 18, 2021, 09:41:40 »

Добро утро!

Аз сънувах кошмари цяла нощ и сега някак настроението ми е лошо. Поне днес имам само два часа, после ще се готвя за интервюто и ще се разкрасявам. Дилемата ми е, че си забравих всизки гримове на село и сега се чудя какво да купуам за утре, като инези си седят неотваряни. Може би ще се прежаля само за спирала и молив и ще разчитам на естествена красота  tease

Маги, дано бързо ти просветне пред очите, главоболието сигурно е свързано с недоспиване, пролетна умора.

Хайде, после ще намина пак да ви видя, поне тук да захванем някаква философска тема, че много ежедневно ми е напоследък.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 18, 2021, 09:47:47 »

Бубе, в студио ли ще си?Ако да, те ще те питат дали искаш грим техен, техния грим е съобразен с осветлението и е много различен от този който ние си слагаме ежедневно.Ти си млада и имаш хубаво излъчване, сложи една спирала и едно червило и си готова.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 18, 2021, 11:16:56 »

Няма да е в студио, Маги, на работното място ще дойдат, всъщност в обсерваторията в Борисовата ще снимаме, за да има по-интересен фон, отколкото е в кабинета ми. Но наистина само спирала ще сложа и най-много да си обърна внимание на косата, че сега като е по-къса и съм забравила какво трябва да я правя.

Днес трябва да готвя (вече трябваше да съм сготвила), защото се опитваме да не поръчваме храна всеки ден... ама, ей, ме на, не съм направила нищо, а обеда си идва. Ще сложа едно пиле с картофи за вечеря, а сега май ще врътна един омлет за милото, а аз ще съм на салата.

По повод това какво крепи всеки от нас, за да продължава напред, при мен е, че винаги трябва да имам някакъв действащ проект. Т.е. трябва да имам работа, но различна от ежедневните задължения - да не съм просто заета, а да съм продуктивна. А и празниците, каквито и да са, намираме си поводи, това си чакам с удоволствие.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #176 -: март 18, 2021, 11:55:45 »

Здравейте!
Хайде пак ще се нагласяме към затваряне. Пак започнаха всички неизвестни!
Вече не знам кое е за добро на хората и кое е политически ход преди изборите...

Сутринта ми мина смотано с нерваци по пътя. После оправяхме каши на клиентите. Вкъщи всичко още е неорганизирано и едва се оправяме сутрин. Както в такъв момент си казвам - ако ще се обърква, то нека е всичко, за да може начисто да редим.

Да, различни неща ни крепят. Страшно е, когато човек няма такъв проект,  без значение от областта, и започне да занимава другите със себе си lol

Бубе, успех!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 18, 2021, 12:36:59 »

Здравейте smile

Мен ме крепи мисълта, че може би някой ден ще си мечтая денят ми започва с пускане на пералня/ прибиране на дрехи и готвене на обяд/вечеря. И алтернативата им няма да е ходене на лекар.
Опитвам се да уча, изпит за ниво В2 ми е цел/ проект, обаче сама (т.е. не на курс) ми е много скучно и никак не върви. Въобще нямам самодисциплина за такова нещо. Та имам проект, ама не ме кефи нещо  blum Опитвам се да чета по-малко, че ми се струва, че малко прекалявах напоследък lol 

Всички вкъщи чакаме хубаво време и да се мятаме на колелата.

Днес тук времето е много ненормалко. Ту вали сняг, ту грее слънце, ту и двете  crazy

Успех, Бубе! Не мога да ти дам съвет. В момента и за снимка не бих искала да ме снимат.

Аз сигурно трябва да си изхвърля всички гримове. За една година точно веднъж съм слагала червило. Нищо друго не съм позвала, а те нещата и преди това си бяха застояли.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #178 -: март 18, 2021, 12:46:43 »

За гримовете - миналата година две седмици направих детокс. Не сложих нищо вкъщи. Обаче реших, че не ме кефи идеята точно напролет, когато човек още няма естествен тен, не искам да изглеждам бледа, почти равно на болна. Затова вкъщи, без никаква идея за излизане дори до магазин, си слагах молив, очна линия и спирала. И се чувствах добре сутрин да се гримирам пиейки кафе.  Coffe

Сега съм решила ударна поддръжка на косата. Вчера ми я направиха с кератинова преса. Сега и ампули ще слагам. Много ми е една проскубана. Аз поне си я знам и не я харесвам така.
« Последна редакция: март 18, 2021, 12:49:17 от Alichka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 18, 2021, 13:09:16 »

днес водихме малкия за първи път на пострижка, а не вкъщи, макар че и вкъщи ми е фризьорска ножицата, ма не съм про. рева ред сълзи, ред сополи, после пак рев и крясъци в банята, защото има фобия да му се мокрят очите и косата, та имаше и конско. изтощават ме такива дни....
Бубе, ти си си фотогенична, младостта е хубаво нещо.
аз си имам спрейове за поддръжка на коса и си ги редувам, на половинката му слагам хума за тялото върху гъбата, на косата няма нужда- както обикновено, мъжете имат по-малко неща за правене, за да изглеждат добре.
вече се обърках и не знам кое работи и кое не, но ще ида за последно в нашия мол, празен е късно вечер, малко да се разнообразя.
Панди, то и аз трябва да прочистя несесера, ясно е че друго освен спирала не ползвам, и един ББ Крем който е страшно откритие, хайлайтърът също рядко ползвам заради маската...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines