Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 18:40:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е тука, пролетта на вратата чука  (Прочетена 38474 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #120 -: март 12, 2021, 09:49:43 »

Аз днес оставих рано-рано син и баща да се гледат. Малкият беше сънен и сърдит. Стоя на вратата, докато предавах кое как.  pardon
Пия кафе, че нашите взимат уж капсули, ама много слаби. Егати Долче Густото им! Сутрин, когато включа машината, все едно плочки с къртач свалям tease Това явно е прелюдия към събуждането. На всичкото отгоре сушилникът с чинии е точно отстрани и чак чиниите подрънкват. Нашата уж измислена Чибо машина е далеч по-тиха! И за пореден път се убеждавам защо има музика на рекламите. Далеч не може такъв звук да пускат по телевизията  pardon

Другата седмица се каня да правя тест за антитела. Важно ми е да знам преди да тръгна да се ваксинирам.
Хич не е тайна, че пазят ваксини за преди изборите. Вярвам, че след това ще се отпуши работата и ще има някакъв избор и от гледна точка на пациенти, и от гледна точка на лекари.
Адиктед, вчера за Сливен разказаха. Уж имало място, пък това място било конкретен личен лекар, който и да иска не може да ваксинира чужди пациенти. Естествено се разбрало в последния момент. Тия от РЗИ подали стари данни. Ами да си хващат данните и пътят. Половината от подобни институции са за улицата, откъдето са хванати.  beating
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #121 -: март 12, 2021, 09:57:57 »

Али, най-комичното е, че аз бях посочила централното РЗИ... Е, щом те нямат организация надолу по веригата какво да очаквам...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 12, 2021, 10:32:49 »

Добро утро!
На мен не ми се ходи на фризьор, ама имам крещяща нужда. Косата ми изглежда ужасно, сигурно ще трябва да я скъся с поне 7-8 см  cray. Но така или иначе няма да е скоро.
За концерт и ние имаме билети от миналата година, ама сега се надявам пак да отменят Хилс оф рокс, че няма да има как да отида. Най-много Ники да иде с моя билет и без тва напоследък се кефи повече на Слипнот от мен  lol
Днес мисля да излезем за малко, на някоя затънтена площадка. Малко да се раздвижа, че вече ми писна да седя затворена.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 12, 2021, 11:05:33 »

Булката, ти гел ли правиш ? това маникюристката която ви е в работата ли ?

Адиктед, май трябва и ти да се добавиш в групата с ваксините, там бяха казали още преди няколко дни да внимават хората със записаните часове защото им сменяли локациите без да ги уведомят. ако знаех че не знаеш, щях да ти пиша овреме.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #124 -: март 12, 2021, 11:54:09 »

Гел да, ама ми държи по месец. Не е в офиса, а в Студентски, там в същия салон и фризьор си намерих, сънародник  pardon

Мен ме забавлява чак това с ваксините, особено от местата където трябва да ги поставят, как се правят на не разбрали, не чували и не видели ... 25то ДКЦ за втори път казват че не знаят че трябва да ваксинират
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #125 -: март 12, 2021, 12:00:39 »

Да, в групата отдавна предупредиха точно за РЗИ София. Казват и много полезни неща около регистрацията- това момче, което все още живее при НИ2 не можеше да въведе лична карта, веднага посочиха опция и стана.
Вчера НИ1 каза, че има възможност тези дни да ги ваксинират, дошли са си във фазата. При тях ги карали по пощенски код, за масовата имунизация става въпрос. Регистрират се в подобна на нашата система, избират дата и час само, след потвърждение, че имат право им посочват мястото, не споменават обаче с коя ваксина ще е. Предполага обаче, че може да е с Джонсън. Сега и тях ще ги мисля...
Опаааа, спират ваксинацията с Астра Зенека временно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 12, 2021, 12:23:47 »

това не беше умен ход, сега всички антиваксъри ще почнат да пеят песни, а хората ще се заразяват масово. нещата тази година наистина са продължение на предишната, както ви казах че се опасявам още януари. сякаш от един ад в друг.. crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #127 -: март 12, 2021, 12:26:10 »

Ее супер Свекс че се доредиха, 2 милиона на ден боцкат, та там ще изпреварят всички.

Ужас е че я спряха... но нямаше как... популистки ход. Нещо ЕС явно извива ръцете на Астрата та сега им сринаха реномето.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #128 -: март 12, 2021, 12:54:37 »

Еми, както се върти из мрежите, същото е като лани, с тази разлика, че сега има тоалетна хартия и спирт!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #129 -: март 14, 2021, 11:21:00 »

Прошка искам, прошка давам!
И го казвам от сърце, не съм го направила нарочно blush.
Чипирана съм окончателно, леко минава засега. НИ1 от вчера ми е в честотата на мрежата, много се надявам да се свържем семейно. Най- нуждаещите се, сватовете, този път изостават, не по тяхно желание. Провинцията пИчели...
Хубав ден на всички, да няма болни и притеснени! heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 15, 2021, 08:48:44 »

Добро утро, как сте?

Простете и вие ако е имало нещо!

Свекърва, дано сега ти е една идея по-леко като са чипирани и американците!

Как сте всички?Аз съм с хрема и ми иде да вия от яд, случва се де, ама какво да се прави.Мразя хремата и то много, изморява ме и ме кара да се чувствам зле.

Слушах разни хора говореха за интервюто на Х§М.Та общото мнение е, че тя като типична американка, без семейни цености, търси сензация и пари.А той е много влюбен и загубен.Англичаните са се обединили около короната и не са щастливи от това което правят двамата, а американците търсят скандал.
Една коментаторка беше поканил тоя по канал 1, Георги някакъв си.Тя му говори на Вие, той и говори на Ти през цялото време, много лошо впечатление ми направи това.Но тя много хубаво обясни начина на мислене на американците и на англичаните.
« Последна редакция: март 15, 2021, 08:54:40 от магито » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #131 -: март 15, 2021, 09:19:33 »

Добро утро!

Свекс честито ти официално чипириане!

Маги ти след раждането ти се срина имунитета, аз бях така ... Снощи догледах интервюто на Меганови, ами не, не можах да им симпатизирам, изкараха се горканчовци и бедни до края на интервюто, очевадно набедиха Чарлс за виновник за всичко. Цялата драма уж била около охраната им... Те видиш ли не искали окончателно да се разделят с институцията, но не било тяхно решение. Много им здраве...



Уикенда си имах гостенка, племенницата, мале след като си тръгна бяхме за реанимация, не знам как издържат хората с две деца до 2г разлика...

Звяр си остана вкъщи днес, цяла нощ рева, оплакваше се че го боли корем, но се събуди със запушен нос, та реших да го видим на къде ще обърне, промих сега и играе.

Да видим тази седмица какво ще затворят, ЕЖК казва 22ри в София затварят градините... не се и съмнявам

Хайде лека седмица  heart



Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #132 -: март 15, 2021, 09:36:58 »

 Привет!

 Свекърва, честит окончателен чип! Да свързва добре с мрежата и да пази дълго и ефективно!

 На американците всичко им е шоу. Това женитби и разводи ги нямат за нищо. Един от познатите ми американци така уж тийн любов, уж голяма за 6 години има 4 деца от 2 различни жени. Дойде му някаква приятелка дето от деца си играели на гости и си тръгна с него за мъж. Най-интересното е едната жена е от Доминикана, а другата е с ирландски произход. Братчетата и сестричките са нищо общо, но като гледам никой не се впечатли, нямаше кавги и истерии в социалните мрежи. Не ги разбирам... Хари пък голям сърцеразбивач, така да лапне- евала на кака Меган!  pleasantry

 Ние вчера се възползвахме от пролетта преди зимата... и на колички водихме лапето, и на сладолед. Накрая я хвана лигнята, та едвам се прибрахме! Тая седмица ни се очертава важна, дано е положителна!  good

 Хубав ден и седмица!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 15, 2021, 09:56:52 »

Добър ден!
Маги, бързо да минава!
Булче, при Звяр също!
Около нас все повече болни приятели има, добре че никъде не ходим и не се виждаме. Свеки са я вкарали в интензивно вчера, та сега и новини няма, само стискаме палци по-бързо да я стабилизират и д а минава.
Булче, не че нещо, ам аа дано си права за затварянето. Тамън ще ми дойде, да не трябва пак да правя изследвания  Xixixi lol bqsnasym щото хич не мисля да го пускам сега бандита.
Събота и неделя много спокойно, вкъщи си минаха. Ники зарязва дърветата (дядо му му дал лозарската ножица и нашия се катери по дървета и реже на ред). Абе само глупости измислят двамата адаши.

Хайде спорна седмица на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 15, 2021, 11:17:44 »

здравейте, аз за първа година така се случи, че не съм искала и не съм давала прошка, вероятно по-добре, защото тази година искрено мога да дам прошка само на себе си, за безумните предишни 4 години които си причиних в много планове. който каквото сам си направи, никой не може да му го причини. pardon
единствено ми е гадно че не е ок етап да ида на черква, защото исках да уважа починалите, но ще бъде по-натам.
баща ми за пореден път успя да ни съсипе уикенда с безумния си егоизъм- не ползва нещо, но и не дава друг да го ползва. майка защо и как го търпи - не знам и вече и не искам да знам. crazy не й помага за нищо, само крясъци и скандали у тях, никакво уважение нито към мен нито към брат ми, направил е апартамента на клошарско сборище- стълбището на етажа им също- тотално е изперкал и нямаме оправия с него. оставям в ръцете на съдбата нещата, вече не мога нито искам да се занимавам с него.

иначе успяхме да поспим и да изгледаме някой и друг филм, купихме спалня и матрак от икеа- много ме кефи как успяват да поберат огромни предмети в кашони, които да не изискват бус. сглобихме ги и вече на село сме с нова спалня, с полунова маса за кухнята също, от познати. мисля че за няколко години, успяхме да изхвърлиме всичко което горепосоченият клошар беше складирал в къщата и около нея. остава ми кухненския ъгъл да измисля, елементарен трябва да е, един икейски метален харесах, само с мивка и долу един проточен бойлер под мивката ще сложа. идеята е там да няма много пдч, все пак стаята не е огромна, не влиза достатъчно светлина и ми се иска всичко да е минималистично и нескъпо.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines