Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:03:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври идво с песен- време е за есен!  (Прочетена 68434 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: октомври 30, 2020, 11:24:22 »

Привет!

Добре съм аз, като изключим, че съм напрегната. Брат ми си продължава все така, направо не знам как става това, как пък може за десет дни лечение да няма никакъв ефект! Поне не са се появили по-сериозни симптоми.

Тези дни не ми остава време, минахме напълно дистанционно в ТУ и засега е тегава организацията. След малко пак ще имам час, ама трудно се обяснва инерчен момент на маховик, без да мога да пиша по дъска...

В Самоков чета, че положението с корона вируса става все по-зле. Аз си го предполагах де, защото имаше толкова хора от училище, които са потенциално болни и със симптоми, но не ходят да си правят тест. Притеснено ми е, че въпреки всичко, постоянно се намират хора, които не вярват и не пазят околните, а в малкия град много лесно може да стане огнище. Там няма читава болница, какво ще се прави не знам!

Ох, дано следобедът ми е по-спокоен, ще намина тогава.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: октомври 30, 2020, 12:46:12 »

Здравейте

Бубе, не ползваш ли googledoc като дъска или искаш да рисуваш нещо. Един Flipchart ти трябва.

Бамбук е на градина, ама може да е за последно за известно време. Сутринта ми се обадиха, че от понеделник е червен светофар. То в понеделник е неучебен ден, сряда и четвъртък имаме часове, та другата цялата седмица ще си е вкъщи. След това не знам какъв ще е планът. Но за него е важно да ходи на градина заради езика. Не е краят на света ама не ми стана тъпо.

Звяр нищо да му няма. Ама супа със зеле голяма гадост звучи.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: октомври 30, 2020, 13:15:16 »

Бубе, дано вече почне да се подобрява брат ти!
Булче, дано еднократно е било!
Борша е супа със зеле и е хубаво. Поне аз обичам, ама само моя си ям. Ники също е опитал, май му хареса тогава.
Панде, освен че няма да ходи на детска, какво още следва от червения светофар?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #423 -: октомври 30, 2020, 14:44:19 »

Бубе, това със загубата на вкус и мирис може да трае месеци наред. Майка ми след един грип така си го влачи почти година. Аз, след същия грип, май 96 - та беше, цял месец имах температура малко над 37 и кашлях като магаре. Ще мине, това да е само good
Продължавам да броя часове и дни и да се притеснявам, ама това е. Трябваше да правя днес ППК, електролити и витамини, но го отложих за след време. Контролният преглед на очите също мина дистанционно, с телефон. Гледам да не мисля много, но мозъкът ми е на друго мнение и трудно го лъжа.
Хайде, болните да оздравяват, здравите да не се разболяват smile.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: октомври 30, 2020, 16:32:28 »

Официално за сега няма нищо, утре щели да кажат. Неофициално нов lockdown.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #425 -: октомври 30, 2020, 16:34:05 »

Официално за сега няма нищо, утре щели да кажат. Неофициално нов lockdown.

Toй Курц доста прекалява с мерките... На 2000 случаи в Австрия локдаун... Те даже Франция училища не затвориха. Хайде дано не е локдаун.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: ноември 01, 2020, 08:43:02 »

Заповядайте в ноемврийската тема:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38303.0.html
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines