Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:16:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли дойде, от жега ще се мре!  (Прочетена 55899 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #225 -: юли 30, 2020, 05:47:22 »

Привет! Рано пиле преди да са ме ембали задачите smile

....Вчера успях да се боядисам, то било хубаво да направиш нещо за себе си!Днес ще готвя за съжаление, но няма как.Трябва и да се яде.

Аз пък вчера успях да боядисам smile Купих си латекс и мажа на воля, моята собствена боя за коса седи в кутията и ме наблюдава, май ще се прежаля да ида на фризьор. Трябвало е да стана художник.  В момента, в който забъркам цвят или пък видя как е станало светвам smile
« Последна редакция: юли 30, 2020, 05:49:46 от Kiwi » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юли 30, 2020, 07:31:59 »

Привет.Аз пък следващия път искам тапети в стаята.Тая боя за една година стана на пръсти и е за пребоядисване.

Каката плака тая сутрин болят я очите.Сега са на лекар с баща и, мен сърцето ми направо трепери.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 30, 2020, 07:34:55 »

Стискам палци, Маги
Да не би да не може да обясни и да е мигрена?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 30, 2020, 09:00:13 »

Добро утро!
Маги, дано всичко да е наред с Моника и да не е нищо сериозно.
Киви, какви цветове си избрала?
Вече и аз броя кога ще свърши тоя месец, направо тази седмица от понеделник всеки ден гради в гадостта си. Вчера пак беше отвратително, днес направо така си започна с гадости.... Вчера и с наще се изпокарахме, абе просто не знам от месеца ли е или съм в дупка преди рождения ми ден, ама искам да се скрия някъде и да не виждам хора!

Хайде лек ден на останалите!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #229 -: юли 31, 2020, 05:53:43 »

Привет!

Маги, как е Моника?

Рат, нищо творческо и ново като цветове, някакво светло каквото хванах и това е, освежавах стария латекс, защото много се беше изпоцапал на места, особено ди ключовете на лампите  bad. "Арт инсталация" pleasantry направихме в детската, снощи сложихме светещи звездички по стените, децата бяха уау smile

Имате ли опит с миещия се латекс? Нещо не мога да повярвам съвсем, как става това миене?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юли 31, 2020, 07:44:18 »

Добро утро и от мен.

Някой беше питл за цвета на косата, кафява е.Ако успея да се боядисам, иначе е полубяла с кафяво smile Одъртявам.

Благодаря за мислите за Моника, по-добре е.Ходи на лекар, оказа се много нежни очи които веднага отговарят на силното слънце с болки.Трябва да ходи с очила и с шапка(за неин ужас) и да и капем капки.Ще свиква няма как, че вчера сутринта ревеше от болка в очите.Днес е по-добре, не я болят, много по-добре се чувства.Аз съм така с чувствителни очи и знам какво е.Очилата не ги свалям и зимата, макар всички да си мислят, че се правя на голямата работа.

Киви, такова животно като миещ се латекс няма.Може да минеш с влажен парцал, но ако е хубаво петното, като го изтъркаш там остава пък по-светло петно от търкането.

Вчера не сме си подавали носа на вън.Пуснах климатика в нашата стая и с бебетата седяхме в на каката стаята.Играха там, спаха там, бяха много щастливи от смяната на обстановката.Сега отиваме на гости и после пак в къщи в на кака стаята.Довечера вече ще излизам да взема каката от градина и да ядем сладолед в градската.Само там е по-хладно и няма да мърдаме до към 19 часа от там.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #231 -: юли 31, 2020, 07:55:13 »

Добро утро!
Пия кафе, гледам "Пристрастена към реставрирането", а след малко ще правя кекс за утре сутринта.
Маги, (междувременно си писала) радвам се, че Моника е добре give_rose И моите очи сълзят от силното слънце, и аз съм често със слънчеви очила. При мен зениците стоят една идея по-разширени, не се свиват съвсем на точка.
Киви, нали не си мислиш да миеш цялостно стени?! Миещ латекс е супер за почистване на места. Например около ключовете за осветление, имах следи от гумите на детската количка, нещо си се подпрял и има отпечатък... За цялостно миене не бих се наела. Вкъщи не се пуши, нямаме и много прах от улицата. Въпреки това някак си мисля, че ще стане на кръгове къде и как е минато. След ремонта миналата година на хола никога вече няма да купя евтин латекс. В детската стои като боядисана с блажна боя в сравнение с перления ефект на стените в хола pardon А разликата да е била 20 лв сигурно.
Аз съм в търсене на боя за коса. Вече 13 години съм червена. През цялото време съм все с Палете, последните N години с Делукс серията. Ама мъдря нещо по-щадящо, безамонячно или там нещо био-мио. Имам един вариант за 20тина лева. Сега търся и вариант Б.

На мен ми предстои излизане извън зоната на комфорт тези дни. Сигурно ще е готино, ама на този етап е повече мисленето tease Ще разказвам като мине.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #232 -: юли 31, 2020, 08:20:06 »

Маги, радвам се за Моника! Малкия дявол
   good

За латекса нямам представа кой мие цялостно, точно около ключовете много се цапа. Вкъщи също не се пуши, но са си опушени таваните. Като знам каква чернилка свалям от прозорците, явно въздуха е такъв.

Иначе в магазина се кълнеше продавачката, че чудесно се миел някакъв тониращ се за 100лв за 15 квадрата в моя цвят  crazy.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юли 31, 2020, 08:35:06 »

Добро утро!

Вчера беше много топло, но се налагаше да излезем, защото трябваше да си снимам един зъб. И до спиди ходихме, че много важната книжка на детето пристигна и не можеше и секунда да се чака за нея.  pardon Четохме я на една пейка, веднага като излязохме от офиса. Аз си взех и банския. Доволна съм, че няма да го мисля повече. Голям късмет извадих, че почти без пари го взех и точно, какъвто исках.  heart
Вечерта поне беше много приятно и се прибрахме в 22.30ч.

Маги, добре, че не е нещо сериозно.
И моите очи са много чувствителни. Лятото без очила не мога да ходя. Сълзят ми очите и нищо не виждам. Алекс е същият. Зимата също много ми дразни снегът.

Днес се очертава да е отново жега, но мисля да не излизаме сега, чак следобяд.

Хайде хубав ден!

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 31, 2020, 08:58:40 »

Маги и ние с малкия сме светлочувствителни, аз въобще не мога да гледам на слънце. Непрекъснато съм с очила.
Латекс вече и аз не купувам евтин, както и тониран на място, последния път пак уж среден клас, антибактериален, парфюмиран... crazy - нанасянето беше ад. beating
Аз днес пак ще съм с "детски гости"- цената е висока защото слушаме много шум, но пък после спят като порове. pardon
Купих си бяла рокля за евентуално ако ходя пак на море, много ми се носеше рязана дантела.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #235 -: юли 31, 2020, 09:06:11 »

Те Dulux много го хвалят, ако е той. Нашият пак е тониран - един измислен цвят, мъката на писателя. Но си ходихме в специализиран магазин. Не знам защо  в хипермаркетите  боите са в най-тъмния ъгъл. Специално се разрових из облаците със снимки Fleetwood color perfect се води, ама виждам, че са различни подвидове. ММ смеси един фасаген с част от латекса и боядиса терасата, за да е в един цвят с хола. Една година е подложена на метеорологичните условия и не е мръднал. good
Обаче моето мнение е, че ултра скъп латекс не може да замени прилични мазилки. Като пораснат децата, бих дала пари за мазилка, ако и да не са разрушители на фона на видяното по някои чужди къщи.

Хайде, замириса на ванилия вкъщи. Сетих се за Феята от захарницата, че тя се казваше Ванилия. Трябва да я потърся на хартиена книга. Кокона много я беше харесала от Сторител.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #236 -: юли 31, 2020, 09:44:27 »

Привет!

 Еми, с теб все сме на една вълна и аз непрекъснато се влюбвам в бели рокли с рязана дантела, ама си сядам на ръцете, че нямам нужда. blum

 От бои и латекси нищо не разбирам, но скоро ще трябва и това да се избира. Тук ММ е купил да има резерв и боядисва докато аз лежах за задържане спалнята.

 Голям мор и задух е. Аз бързах да ида до Еконт преди съвсем да не се диша, че нали съм унищожител на слушалки и поръчах поредни. Хлябът след малко също ще е опечен и следобед тръгваме към детенце. Наложи се да купим и поредна количка за кукли, че детето знаеше, че майка му е завяна и хиляда пъти ми поръча да я взема от Пловдив, ама в последния момент остана приготвена до вратата... crazy

 Али, аз купих Lakme Chroma като беше намалена в Златна рибка. Не е като да не боядиса, но от мненията очаквах нещо много уау. Понеже смесвах 2 цвята и ми останаха по половин дози, да видим на следващото мацане ще се шашна.Wink

Маги, радвам се, че Моника е по-добре и чувствителност, а не нещо сериозно. Аз съм също от надувките с очила зимата, ама то точно тогава е най-неприятно със снега, та нека да съм. good
Хубав петък blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #237 -: юли 31, 2020, 09:58:59 »

Чакайте, че се сетих нещо с тия очила blum
Дребният се влюби в едни детски слънчеви очила от Кокона. Имат много лека извивка тип пеперудени крила и (естествено) са розови! Есента, когато тръгна на ясла, си представете мрак, мъгливо време и едно препръскващо такова. Абе типичното късно ноемврийско утро. Хората вървяха загърнати в шалове, а нашият си лепнал очилата на носа, изпъчил коремче и върви като пич. Странно гледаха мен, обаче детето беше дало ръка и вървеше без мрънкане. В яслата лелята се ококори, а след това добави комплимент какви хубави очила имал. pardon

Ох, тая Златна рибка нали все я гледам онлайн. Ще взема най-после да отида на място. Все си мисля, че с първо нанасяне на каквато и да е боя ефектът не е уау. Дано ти оправдае очакванията втория път Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 31, 2020, 11:05:33 »

Моя мъж беше бояджия бая време и ми каза, че за него лично няма смисъл да се дават пари за Делукса, същата работа като обикновената е.Ама то нали знаете, човек леко се побърква като работи в дадена сфера.Както и да е, като стане време боята от хола я махам и слагам тапети и това е!В детската сме с тапети, вярно една ролка струваше 20 лв на времето, ама преживяват Моника и не са мръднали, а където котките ги надраха ги сменихме, защото имам в повече.Около ключовете се чистят лесно и не си личи мръсното.Е за сметка на това боята в хола е очукана, на пръсти, деруги и т.н.Предала съм се и съм я оставила на произвола на съдбата, все пак имаме малки деца smile

А аз вчера се сетих че имам бял панталон дълъг и днес ще го облека.Това лято не съм го обувала още.То това лято какво ли носих?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 31, 2020, 12:30:52 »

Здрасти!
Ей, разписахме се в последния ден!
Маги, радвам се, че не е нищо сериозно при Моника. Не е приятно разбира се, но поне има сравнитолно лесен начин да се оправят нещата. Аз също съм все с очила, че от свитлина получавам мигрени понякога. Даже слънчевите ми са с диоптър.
Аз сега се направих червена, ама и фризьорката ми каза, че сега на моята тъмвна основа ефекта няма да е каквото искам аз. Пак ми харесва, ама другия път се надявам да стане по-ярко.
У нас всичко е латекс. Не помня какъв е, но купувам от години само от едно място, те ми го тонират и не съм имала никога проблеми.
Хубав горещ петък ви желая!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines