Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:34:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април 2020  (Прочетена 64165 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 30, 2020, 21:33:51 »

Аз пък нищо не размествам с кухнята на мама. Аз се адаптирам. Няма да ми хареса тя да ми размества.

Булче, аз излизам с Бамбук по изключение. Ако аз изляза аз с него, след това не му се излиза с баща му и ще си изпусна 1-2 часа спокойствие. А и те хич не могат да се гледат вкъщи - Бамбук нещо все блъска, събаря, ММ се ядосваш, все нещо имат да ме питат. Играхме с Легото и беше ок до обяд. Ама след обяд беше велико лигавене и като излязоха му взех боичките и принтираните за оцветяване и оцветявах lol Те са карали колело по реката, подхвърля ли са камъни, погледали са влакове. Аз довърших пилето с картофи, оцветявах, подредих, правих упражнения и се къпах. И слушах малко Dua Lipa.
Сега тук е 21:30 и ММ излезе да кара колело с приятелят ни, който живее на близо. Всички изтрещяваме, няма как.

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 02, 2020, 08:00:51 »

Привет дами как сте днес?Да не хванахте гората  biggrin Аз днес ще правя торта, че си имам рожденник.Менюто е измислено така че и дребната да яде, че голям зор с това ядене. Времето е прекрасно за сега, чакаме да завали и тук най-накрая, но не би.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #287 -: май 02, 2020, 08:20:33 »

Добро утро!
Тъкмо пия кафе без озвучаване от Пес патрул. smile
Нас вчера ни пораздруса, за да покаже природата кой командва. Изобщо не искам да вали. Онзи ден имаше грахчета градушка. Както Адиктед каза, чакаме жаби да завалят pardon
Хубаво ми е да виждам планината отсреща. Тези дни е толкова чисто! Вижда се всяко хълмче и всяко покривче на къщичка. Гората няма да хващам. Сигурно един Лидл обаче ще трябва.
Ще ми предстои и поредният турнир по Не се сърди, човече. Все още не съм засънувала как хвърлям зарчето с надежда за 6.

Маги, да ти е честит give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 02, 2020, 08:33:02 »

Да ти е честит рожденичка, Маги! Жив и здрав и много щастлив с 4те му дами smile

Аз малко ще пропусна гората този уикенд. ММ да се разхожда с Бамбук, аз ще поуча малко.

Аз отивам да простирам сега smile

Пожелавам ви приятни събота и неделя smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #289 -: май 02, 2020, 08:48:48 »

Честит празник, Маги! Живи и здрави да сте, да се радвате дълги години на деца, внуци и правнуци! На първо време ама да ти стане тортата и да си я изядете с удоволствие good
Едва ли някой ще фукне по Родопите в това променливо време, ама знае ли се Wink. Има си туристи и то предимно по- възрастни, от старата генерация, дето се събират, ходят и после пеят песни. Откриват обаче по- късно сезона, чак към Еньовден.
Вчера паднаха задълженията за носене на маски на открито и точно сега онази моя бивша колежка, йогата, публикува снимки натъкмена с аксесоара blum. Естествено в поза на плеймейдка, с изпъчено дупе, глътнат корем и ръка на кръста. Wink Що пък да не прави точно на обратно smile
Хубави почивни дни, здрави и спокойни, без градушки и земетресения smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #290 -: май 02, 2020, 12:35:12 »

Привет! Народопсихологията е винаги да се прави напук, та сега и маски ще заслагат и генералът ще искат, че иначе сигурно пак някой лъже...

 Аз вчера доста се стреснах с тоя земетръс, та цяла нощ бях на тръни за някой тежък вторичен. Ж се накефи на локвите вчера, тъкмо и гумените ботуши влязоха в употреба. Бяха последната придобивка преди да затворят Мадъркеър и мислех, че ще ги прескочи, ама им дойде моментът.

 Аз пък се кефя като вали пролетен дъжд, че иначе следобед на нашата тераса не се седи, а ние основно там висим. Като се извали Родопите са толкова зелени и ясни.  heart
 Хайде хубав ден и здраве!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 02, 2020, 13:34:15 »

Нова тема


http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38291.new.html#new
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines