Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:07:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни Подаръци 2019  (Прочетена 28539 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 08, 2020, 14:32:07 »

Аз не съм пила сега бе, вчера вечерта го подкарах. Това е моето време за почивка- като приспя дребното, да стана и час да си почивам, в случая да пия един Бейлис и да изям един портокал.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #31 -: януари 08, 2020, 19:39:34 »

Белите на коледния леко пакостлив елф smile започвам да пиша, но има шанс да ме прекъснат за това:

Беля 1

Първо искам благодаря за проключенския дух и доверието на всички (няма да ви изброявам поименно), които ми се вързахте на акъла...  както стана ясно това е едно доста рисковано начинание като цяло  girl_impossible

Както стана ясно в първите седмици, ние тук чудничко си се познаваме, няма скрито покрито, даже мислите си четем от разстояние и просто беше наложително да се намеся. Какво е Коледа без изненади?   girl_wink

В процеса на записване стана ясно, че рискуваме да изчезне елемента на изненадата, за това помолих няколко луди глави да им сменя дестинацията ей така за по-весело. Те пък разбрани излязоха и съдействаха, обичам ви щурачки  heart




Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #32 -: януари 08, 2020, 19:48:40 »

Беля 2

За да е по-забавно, не публикувах новозаписалите се точно в реда, в който ми писахте. Малко ви разбърках, за максимален ефект, но чинно си записвах в табличката по пример на по-адекватни съфорумки кой кой е, адреси, телефони... и понеже съм много добра във всичко, което подхващам ( и скромна  blum) от тук белите почнаха да се правят сами smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #33 -: януари 09, 2020, 09:44:40 »

Беля 3  да ви я пиша ли или вече казах достатъчно, за да ми забраните да доближавам подаръчната тема завинаги? yahoo girl_impossible girl_wink Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: януари 09, 2020, 10:18:44 »

А така funnytooth Само който е минал по пътя на разпределител, знае гадния характер на подаръците. Поне сега не се намесват и допълнителните лични пратки, извън списъка, на приятелска основа, дето ме караха да подскачам като ужилена какво съм замотала funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 09, 2020, 10:49:34 »

Аз чакам да видя подаръците на Бубето - в крайна сметка двама човека са й подарявали?
Фани, пусна ли подаръците във фб темата ни?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: януари 09, 2020, 11:12:43 »

Да, видях подаръка с гривната на Фани
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #37 -: януари 09, 2020, 11:46:53 »

Добре, ето я и беля 3... Краят на ноември и декември са ми лудо време, но какво пък, що да не вмъкна още нещо в графика, нали си имам записки, 5 минути работа е ... и ей ме на спала-недоспала (без да се оправдавам), тотално се отвях в гениалността на предните 2 бели и забравих да добавя Бубето в списъка за избиране... А пък вие през това време, изключително перфектно избрахте коя на кого ще подарява без нито едно повторение. Бубето хем я добавих веднъж служебно на последния неизбрал ( в списъка), хем веднъж я разпределих  с лека ръка ( по памет) на последния избирал, КОЙТО пък баш тогава да се включо, когато аз установих как съм я пропуснала... и пак по памет кой на кого какво... и форумът падна без на мен да ми остане време да проверя дали правилно съм ви разпратила  pardon pardon pardon

После декември ми беше мъгла, форумът продължи да ми е паднал, щото язък ми за техническото образование, аз кукита не трия... smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #38 -: януари 09, 2020, 12:03:01 »

Грешката е вярна smile

Форумът се вдигна (за мен) чак през новата година, и аз установих какъв всъщност доста пакостлив елф съм била и колко бели съм сътворила...  angry shok nea

Бубето много е слушала, много е учила, много е снимала и споделяла разни красоти по света и у нас, подаръци много хубави ни/ми (на мен много любими) е правила, изобщо озарява света с добри емоции и дела и елфът явно много е искал да и прати подарък, за това е дал нейния адрес 2 пъти... Браво, Бубе, догодина пак да си добро дете  Bravo!

Обаче Рат също е била послушно дете, а завеяният елф се издъни и беля 4 тя беше останала без подарък. Както е по учебник трябваше да се поеме отговорността... събрах всичкия си мозъчен капацитет , помислих какво би зарадвало посестрима майка на малко нещо ( категория малък змей) и по най-бързия начин се изтърколих да пазарувам и да пращам подаръци...  CHEERS Наздраве!

Ами това е, доволна съм, подарявах без официялно да съм част от размяната, забавлявах се искрено с малките пакости. Благодаря ви за емоцията да сме заедно част от това нещо тук  Party time  thank you
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 09, 2020, 13:25:39 »


Бубето много е слушала, много е учила, много е снимала и споделяла разни красоти по света и у нас, подаръци много хубави ни/ми (на мен много любими) е правила, изобщо озарява света с добри емоции и дела и елфът явно много е искал да и прати подарък, за това е дал нейния адрес 2 пъти... Браво, Бубе, догодина пак да си добро дете  Bravo!


 give_rose heart
Грешка или не, намазах си аз два подаръка значи, та благодаря ти, Киви smile

Както ви казах, имам подаръци от Рат и Фани - в събота ще ви кача снимки, за да се похваля официално и вече мога да си позлвам нещата на воля  Girl_hide

Фани, много се радвам, че и моя подарък ти е харесал! Избирах го с много любов  heart

Рат, аз като получих твоя подарък и някак толкова съм свикнала ти да си ми коледното джудже, че някак даже го очаквах  blum
« Последна редакция: януари 09, 2020, 13:55:28 от Bube » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 09, 2020, 14:22:00 »

Бубе, следващата година по Великден , може да станат три подаръка! Явно имаш късмет.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 13, 2020, 13:23:57 »

Да се изфукам с моите прекрасни подаръци и пак да си похваля джуджетата  blum

От Фани имам много ароматен комплект на Нивея - душ гел/скраб за тяло, овлажняващ крем и рол он, всичките в метална подаръчна кутия smile Имам още джобни грейки - такова нещо за пръв път виждам и нямам търпение да го изпробвам (много ми мръзнат ръцете, когато съм навън). Още - украса за елха (аз съм си я закачила на шкафа) и хартиен комплект за моделиране на фигурки. Много ти благодаря, Фани!




От Рат имам разкошна палитра сенки - много точно си ме улучила с тези nude цветове. Имам също и гланц в тон със сенките, за една напълно завършена визия  heart Благодаря ти, Рат и за картичката с борчета и дори за тематичната опаковка (нея от зор да видя какво си имам, нямаше време да я снимам)!



« Последна редакция: януари 13, 2020, 13:32:27 от Bube » Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines