Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:20:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 179840 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #375 -: май 18, 2017, 09:32:47 »

Я да забия съвсем различен въпрос. Някакви гимнастики в НОИ ли има? От 26-ти април съм в майчинство и още ми обработват болничния crazy Какво толкова му се чудят и аз не знам. Хич не ми се разкарва до там, а по телефона са супер неадекватни.

Фани, интересно ми е като стандарт при вас как е. Знам за големите градове колко по-скъпо е от България, но какво е усещането като цяло? Провокира ме с цената, която посочи. pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: май 18, 2017, 09:34:21 »

Добър ден!
Еми, ти цял екип ли искаш? Аз на моите мъже им поръчах тениски player 1 и player 2.
Лоли, много яко звучи. Не отлагай, но седни и поговори поне с кумата за притесненията си, ако ти е близка ще те разбере.
Моите приятелки, които кандидатстваха за ясли са приети и сега са нещастни, защото трябва да се върнат на работа и нямат оправдание да си гледат децата. За градината до нас има доста кофти отзиви, даже в господари на ефира имаше репортаж за корупция в нея. И аз като Еми мисля да пропусне яслата, а градината вероятно ще е частна или някакъв кооператив.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: май 18, 2017, 09:35:58 »

Btv са тъпаци. Така загубиха и мен, като зрител.

Цъкайте си през телефоните, момичета. Другото- здраве да е, и да хабим нерви, не зависи от нас.

Лоли, кръстникът е за цял живот. Изберете Човек, не по традиция, а по дух.

А има и ясли в София, на които цената е същата, която Фани посочи. То какво ли не се навъди- за всеки влак, има пътници .

Рат, намерих в БГ сайт- тениски ми стигат. Не ми се чака от Али-то.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: май 18, 2017, 09:45:40 »

Али, има някакъв проблем с НОИ, много мои дружки са така.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: май 18, 2017, 09:50:03 »

Рат, да покажеш снимка на ТМ и Ники  heart

Бтв и аз ги мразя, но да ви кажа като ни идват на гости приятели и роднини от Враца, Силистра и тн.. Си пускат БТВ и си следят предаванията там, много ми е странно това.. От нашите познати тук, ако гледат Телевизия, въобще не харесват БТВ..  huhhuh.gif
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #380 -: май 18, 2017, 09:52:53 »

Я да забия съвсем различен въпрос. Някакви гимнастики в НОИ ли има? От 26-ти април съм в майчинство и още ми обработват болничния crazy Какво толкова му се чудят и аз не знам. Хич не ми се разкарва до там, а по телефона са супер неадекватни.



ПИК номер имаш ли? Трябва да видиш кога ти е предаден болничния и смяташ 2 седмици след това
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: май 18, 2017, 09:56:55 »

И с ПИК и без ПИК има проблеми.Моя позната има ПИК, подаден е навреме болничния, ходи да се разправя и вече 2 месеца е без плащане.Не е единичен случай, човек познат с операция на тазобедрена става е в същото положение.Имат някакъв проблем и пак трябва да се стигне до ТВ, че да се забързат идиотите.

Кажете нещо изпитано срещу кърлежи.Как да излизам с детето като всички паркове са нападнати от тая гнус сега?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 18, 2017, 10:11:45 »

Еми, ако ти потрябва - Смешки за дрешки
Али, на мен още имат да ми плащат едни 150лв от февруари. ЛЛ на Ники ми беше объркала болничния и почти 3м не ми плащаха нищо.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #383 -: май 18, 2017, 10:18:31 »

Да, явно имат проблем, защото при два едновременно подадени болнични ми изплатиха само единия beating

Маги, аз съм се замислила да ходя до ветеринарната клиника до нас и да питам за нещо подходящо за дете, ако ще и кучешки нашийник да е. Две години подред дребната е хапана от нещо из тревите, получава оток и локална температура. girl_impossible С какво ли не я мажа против всякакви такива гадини. А и с тия дъждове тази пролет, ще е ад цяло лято. Знам как се маха кърлеж от животно - капе се лак за нокти и той сам се отделя от кожата. Обаче за човек - директно при лекар, заради инжекцията след това.

Рат, пускаш идеи, от които ще ме сърбят сега ръцете tease Може да измъдря нещо за таткото за рождения му ден Wink Не знам дали от родилното ще мога да му купя шмиргел, който си поръча още по Коледа.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 18, 2017, 10:57:47 »

Ами за стандарта какво да кажа. По хранителните вериги цените са еднакви, но е скъпо да идеш на ресторант, козметик, фризьор, дрехите също са скъпички , та дори и в масовите НМ, LCW, O`stin, New Yorker, да не говорим за козметиката - качествена, но скъпа.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: май 18, 2017, 11:22:56 »

Крис Корнел е починал sad Само Еди остана май от Сиатълските вокалисти.
Дрехи с поръчани надписи хич не харесвам, винаги са с ужасно качество. Единственото бодито, което Лили подари на Бамбук, беше страхотно и си го износи.

Банските почти ми стават, за сега ще изчакам още десет дни, може тогава да са ми тамън. Спортните сутиени ми стават вече Ихуууу Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: май 18, 2017, 11:39:08 »

аз съм поръчвала само едно боди и беше супер. Не се изтърка надписът и самото боди беше ок.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: май 18, 2017, 16:30:57 »

Четох.четох,смях се,плаках на места.Добре ,че съм сама на работа.
Моите деца и двете са ходили(малкия и сега) в държавна детска градина,тук друга няма.Доволна съм.На Поликсена госпожите бяха пред пенсия,пълни работохолички украси,тържества и всичко каквото се сетите.Сега на Димитър пак така,но не е същото.
Компютър имам на работа и никой не ме контроллира как и за какво го използвам.
Някой питаше за наркотик за мушката.! кубче прясна мая се разтваря в 10 л. вода и се поливат през две седмици,подлудяват.По принцип гледайте торовете за цъфтеж да са с повечеко калий.
Пожелавам ви една хубава вечер!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: май 18, 2017, 23:23:09 »

Я да забия съвсем различен въпрос. Някакви гимнастики в НОИ ли има? От 26-ти април съм в майчинство и още ми обработват болничния crazy Какво толкова му се чудят и аз не знам. Хич не ми се разкарва до там, а по телефона са супер неадекватни.


Напишете им мейл. Входират ги и са задължени да ви отговорят, дават бързо изчерпателен отговор.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #389 -: май 19, 2017, 08:06:10 »

Добро утро!
В нашата градина има много млади госпожи, наред с по-опитни и възрастни. Много интересно са сформирани екипите им по групи. Това вече е работа на директорката. Bravo Комбинирани са един старши учител с един млад кадър. Отделно като съчетаване на специалности са интересно направени. Например при нас едната госпожа е около 45 годишна и е с магистратура дефектология. Госпожицата е 2 години по-малка от мен и е с предучилищна и началноучилищна педагогика. Отделно там си имат курсове и квалификации извън университетите. Много зависи ръководството доколко ще си мотивира служителите, какви курсове ще им предлага. Това си е професия по призвание. Насила с деца не може да се работи.
Разгадах казуса с болничния ми за майчинството. Незнайно как вчера ми вдигнаха телефона на трети сигнал свободно и взеха, че ми обърнаха внимание good Червена точка на госпожата отсреща!!! Едно, че имат дерт из НОИ, второ се оказа, че счетоводителката е подала грешен брой работни дни, трето от НОИ са пуснали пощенски гълъб, ама шефът ми не е предал писмото до счетоводството и четвърто тъпата система на НОИ, където не пише, че има грешно подадена информация, а "в момента се обработва". Та колкото и да сме били аз и док изрядни и всичко да е подадено навреме от нас, се оказа, че завися от 100 други човека. Общо взето - стой и си чакай някой да се сети за теб beating Най- ме е яд, че НОИ ми имат и телефон, и мейл, и адрес - да вземат да ми съобщят, че има проблем... Да бе да!
За бодита с надпис - имах само едно, подарено от кумицата. Уникално качествена материя - от онзи фин рипс и приятно мека памучна материя. Щампата също не е мръднала, а по начало избягвам да купувам такива, защото дрехите стават парцал с напукването или беленето й. Като започна да пера, ще го погледна на коя фирма е good

Днес съм се наканила за хубава разходка. Чакам малко да се стопли вън и поемам по улиците. Wink Усмихнат петък на всички, най-вече на работещите!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines