Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 21:30:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 179874 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 16, 2017, 17:38:16 »

И така, ново 20 в моята фирма. До сега под мустак или директно, са ми правили забележка, че постоянно седя във Фейсбук. Отговаряла съм, че е вярно, защото често не го затварям,но това не означава, ме цял ден зяпам само там.

Днес разбрах, че само за мен и един друг "неудобен" колега е поискана справка за трафика ни по сайтове (не знам за какъв период от време), защото ние двамата сме генерирали най- много трафик, дори повече от маркетинга... Интересно ми е, след като тази справка се изготвяла супер сложно, как ще ми сравнят трафика, ще ми го изкарат ли по часови зони и ще ми сметнат ли работата в извънработно време, което не съм отчитала.

А случайно 15-минутките, които не ползвам, защото не пуша??? И изобщо, явно двама човека са много неудобни и ще ни уволняват... И те така...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: май 16, 2017, 18:26:05 »

Много неприятна история sad
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #332 -: май 16, 2017, 20:59:34 »

Днес съм два тона по- жълта и отходните ми води са с аромат на бъз- така се е набил и влезнал в организма ми прашецът Wink

 funnytooth lol lol

Злати, покрай вашия балатум се сетих да кажа, че Майките успяха да замотат в мрежите си и автори от сериозни и добре списвани блогове. Вчера имаше статия за швейцарските детски градини. smile

Само го мернах, още не го бях прочела. И нашата Regina ли се подвизава там? Тази жена в уважавам с цялото си сьщество  good

Златиии, дано ако така се случи, да си намериш мястото, ама да е наистина твоето място !!! Жалко само, че ти скьсаха нервите  sad

Аз пьк приключих с всичко вчера. Нямам резултатите още, че е рано, но горещо се надявам да сьм дипломирана. И днес вече... пьрво болницата ми предложи да ми увеличи с един ден седмично присьствието в стажа, че да поема част от работата - психоложката изнемогва. Второ - имам пьрва пациентка на частно, за цялостно психологическо изследване. Колежка психоложка ми я "дава", че тя не е обучена в повечето тестове.

Дотук ми бяха безплатните консултации. Вече сьм на тарифа  danceg
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 16, 2017, 23:42:54 »

Здрасти за лека нощ smile

Браво, Ина smile Желая ти много професионални успехи!

Скай, за балатума - когато някой около мен почне да се вайка за нещо старо му казвам, ти нали не си вещоман и изхвърлям още нещо. Аз съм кошмарът на всеки плюшкин. Имах период, в който все пазех, за всеки случай, но реших, че ако имам две блузи, ще нося само тях​, а ако имам 200, ще нося само най-горните две  pardon та, майка май вече я е страх да ровя в гардеробите във Враца.  Сетих, за една история на свекърва за два ценни гардероба, май на майка и сестра и. Все се сещам за нея, като видя два стари и нефункционални гардероби в Тополовград, които бабата на ММ не дава да се хвърлят. А при моите баби имам "на съхранение" юргани от тежките и родопски одеала (чеиз един вид). На 99%  съм сигурна, че ще ги изхвърля. Единият процент е ако имам 3 етажна къща, все дядовците​ ми са се редили за тях.
Хубава татуировка. Аз харесвам, но ММ не, та ще пропусна.

Свекс, съболезнования за близкия ви. Мой приятел почина след задавяне с грозде. И не е единсвен случай. Моля ви не си подхвърляйте зърна грозде към устата.

Вчера забравих, да кажа, че на Тони братовчед и сигурно няма да съжалява, защото е момче. Те не са толкова сантиментални.

Аз днес гушках двумесечно бебе момиченце smile Бамбук е гигант до нея <3
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 16, 2017, 23:48:35 »

За Пърпъл, забравих да кажа, че баща ми знаеше всички песни, които пяха. Аз знам общо 5, изпяха 3 от тях. Нещо ми хареса да ходя на концерти smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 17, 2017, 08:15:31 »

Добро утро smile


Ина
, поздравления! Да продължаваш да жънеш професионални успехи и в Дъблин  give_rose

Панде, ела у нас да изхвърлиш половината ми боклуци.. Скоро ще имаме нужда от сериозно почистване, а аз от сега боледувам като се сетя  sad

Злате,
това е направо ужасно sad Дано се разреши драмата и излезеш победил в цялата история, та дори и да е на друго място! Както се казва, вместо да ти извадят очите, ще ти ги изпишат! Сигурна съм, че каквото и да стане ще е за добро   Friend

Купих си паста за зъби лакалут и взех някаква вода за уста с прополки.. Дано ми се размине...  angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 17, 2017, 08:32:38 »

Тони с удоволствие ще разчистване у вас smile даже може да се зарибиш и ти lol

Ако имаш афти, ранички от гъбички или каквото е друго просто трябва да изтърпиш около седмица. ММ цялата му уста беше в рани след един антибиотик, ужас беше, но за 5 дена се подобри. Той ходи на лекар и на зъболекар, даже беше болничен, защото не можеше​ да яде и да говори. Понеже явно беше от гъбички, заради антибиотик, каза, че най-много му е помогнало кислородна вода разредена 1:1 с вода. Препоръчвам ти Сандрин за ранички, кървящи венци и налепи по гърлото и е безвредно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #337 -: май 17, 2017, 08:49:13 »

Добро утро! Днес ми цветно и хубаво butterfly Вкъщи всичко се скъсва да цъфти тези дни - ще ви покажа в другата тема.
Ще се отдам на мързел, че вчера се разбих! До болницата, до социалните, малко по магазините за платове, вкъщи да глътна въздух, хайде на маникюр, то стана време да взимам малката и star star star
Тони, Сандринът и аз ти го препоръчвам good Хехе, още си спомням физиономията на ММ, когато го пробва за първи път. Събраха му се и устните, и очите от ефекта!
Панде, щом е бил на АБ защо не е пил от онези хапчета за прочистване на кръвта? (пусто не се сещам как се казваха) Иначе с тези силни лекарства са или афти, или гъби - все гадни неща.
Ина, Bravo Време е да пожънеш успех не само на изпитите, а и в професионалния живот!
О, Злате, подобен стрес съм изживявала преди години и не е забавно. С майка сме го коментирали това с ровенето из интернет. Тя вече е много над нещата и не й пука, ако някой влезе и я види да си е отворила сайт за гоблени например. Ровенето в интернет в повечето случаи е във връзка с работата. Пък и да не е - това не означава, че не си вършиш работата качествено и в срок. Въпрос на организация и мобилизиране. Аз мразя да симулирам дейност, която ще свърша за 10 минути и да се мотам 30 за няма нищо. Така на мен ми се възлагаше да търся нови клиенти, т.е. да чета новини, да гледам какви събития предстоят и тн. Но... майка е в държавно учреждение и там не може да се теглят на кантар нещата, а аз съм в частна фирма, в която шефът нищо не разбира от компютри.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: май 17, 2017, 09:40:51 »

Здрасти!
Аз пък имам сърцебол от вчера насам. Взех заплата и я офуках за парфюми и козметика. Но това е защото скоро ще си ходим в Бг пък няма къде да обменям рубли в нашия забутан малък град... Едва ли някога ще повторя събитието. blum
Честитим на Ина видях, и аз й честитя от сърце и й желая изпълнен с успехи професионален път! В Дъблин и навсякъде където вятърат я отвее...
Вчера бях и на маникюр. Оня ден си хупих още една рокля. Вече ще си пазарувам от Бг, стига толкова съм харчила
Злати, както казват понякога затваряш една врата, но се отварят 2 други. Най-вероятно и при теб ще е така.  good
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 17, 2017, 09:42:53 »

Здравейте!

Ина, голямо браво! Все така да си нахъсана и да покоряваш научни и професионални върхове!

Скай, понякога пък е за добро това, ако стане, че не продължиш на същото място, ще намериш такова каквото ти допада повече. Работа да искаш! (татуировката е много феерична и приказна  smile )

Панде, аз съм от тези дето все пазят "за всеки случай". Обаче вече се изнервям от толкова много ненужен багаж, та ще разчиствам. То веднъж да започна и сигурно после ще ми е лесно.

Завърнахме се в София, такова мрачно време... А тръгнах от нас с хубаво, слънчево, с аромат на лято  heart

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 17, 2017, 09:48:30 »

Нищо не пазя, каквото не продадох, пуснах за подаряване и мигновено му се намира собственик. И аз се включвам в помагането на Тони да разчисти, с Панда пристигаме  blum

Стигна се до там че да има гащеризони къси за мъже. Приемам го само за бебета.  diablo

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #341 -: май 17, 2017, 09:52:37 »

Ина, по вода да ти върви и да печелиш достатъчно good. Пожелавам ти благодатни пациенти, с видими резултати след твоя намеса good
http://www.maikomila.bg/%D0%B8-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BC/
Йолина е авторката, тя ли е Регина?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 17, 2017, 10:07:17 »

"Ясно е, че достъпната грижа за децата е едно от условията, но не и за сметка на качеството.

Швейцарците, за които качеството на всичко е въпрос на национална чест, никога няма да го позволят."


Изключително точно обобщение! good
Интересно ми е само дали Йолина знае, че е писала на милите майки, защото публикацията е 1:1 с нещата от нейния блог, но доста се различава от общата идея и публикациите на майките...
« Последна редакция: май 17, 2017, 10:29:20 от Marri » Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 17, 2017, 10:25:47 »

Добър ден smile
Злати,ама пука ли ти ???? Ще ти изпишат веждите накрая,със сигурност Wink И без това ти е тръгнало на промени,ще си намериш по-добро място.Или в краен случай ще започнеш да се занимаваш сериозно с моето (твое) най-любимо нещо  heart и без това имам рожден ден за стягане,за кръщенето не се знае ще имам ли кумове sad
  Ина,да знаеш,че много се гордеем с теб smile  Пожелавам ти на новото място още повече успехи,вече подплатени с финикийски знаци.
 Отиваме на консултация и после на детско парти Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: май 17, 2017, 10:47:35 »

Лоли, много са случаите, в които Кръстник на детето става човек, различен от кумовете на родителите.. Може и за хубаво да е, не тъжи, ще намерите достоен духовен водач на малката принцеса  heart heart

Прочетох статията, а и след прекрасния разказ от тържеството от темата на Мари, впечатлена съм. Интересно ми е, Мари, каква сума плащате на месец, казвала си сигурна съм, само че не помня.. Така и не се научих да използвам ползотворно търсачката на форума  angry

Питам, защото и тук имам много познати, чиито деца са в частни градини, където се обръща огромно внимание на децата и се правят прекрасни празненства и инициативи..Племенницата ми беше в началото на такава и каква огромна разлика имаше като я пуснаха в държавната после... Все едно за 6м. й спря развитието тотално..  Струват скъпо (за нашите стандарти) подобни заведения, та колкото и да прекрасно, голяма част от нямащите финансова възможност, изпращат децата си в другите градини  pardon
« Последна редакция: май 17, 2017, 10:51:16 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines