Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:48:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великденски подаръци 2017 г.  (Прочетена 60790 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 14, 2017, 13:42:48 »

Киви, явно и Ники е дефектен и терличките са му точно, идеално му пасват.
Аз бях брезичка, много ги харесвам защита са бели и като малка ходех да чопля и да дърпам кората  crazy . Първо питах за ела, но вече беше заета.
Реших, щом не мога да съм ела да си я избера, ама докато се натуткам вече я бяха взели и избрах каквото ми попадна в погледа без даже задраскано. Знам, че моето дръвче си е получило подаръка, но ще чакам да се похвали само.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 14, 2017, 14:45:30 »

Ето ме, да се похваля  smile Имам си прекрасни подаръци! Много ти благодаря, Рат, всичко ще влезе в употреба! (стана ти навик да ми подаряваш подаръци  danceg )
Така, какво ме чакаше в кашончето  Girl_hide



Комплектът козметика е върхът, ухае божествено - скраб за тяло, крем за ръце и лосион за тяло на Refan   good


Поставка за яйчица, много весела и сладка  heart


И картичка, която въпреки че каза, че си я надписвала в екстремни условия, не е с нечетлив почерк, а си е чисто и просто супер!


Аз бях бор, не е чудно, имам афинитет към тези дръвчета  blum Е, първоначално исках да съм елха, но това беше първото заето, затова пък избрах да подарявам на нея  girl_wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #62 -: април 17, 2017, 20:39:38 »

Бубе, Рат, здраво сме се завъртяли в горичката smile Аз бях Ела...и изненадващо получих подарък от фенката на иглолистните Бубето smile

Аз съм голяма късметлийка всеки път, защото винаги получавам прекрасни подаръци. Този път също получих чуден дар, създаден с много мисъл, старание и лично отношение. Започвам от опаковката, прекрасна романтична хартия... много исках да си го отворя на спокойствие и си го оставих за после... та тази красота поседя на шкафа, чак на другия ден мъжа ми даваше зор да отворим, въпреки че не беше станало още "после на спокойствие".

Под хартията -  кутия smile Със звездички ... Бубе, ти може да си "астроложка", аз пък съм фен на всякакви звезди, чудна комбинация. Звездичките водеха към чудна рамка за снимки за спомени със Змейовете. Имам си и няколко пиленца, които 31 си присвои на мига, но след като едното пострада тежко и в последатвие му бяха трансплантирани крака, пилетата му бяха иззети и в момента мътят великденските яйца.

И последно, но не успях да снимам, защото веднага влезе в употреба, е прекрасен шал в розови и ментови нюанси, който ( няма случайни неща) пасна идеално като цвят на раницата - превозно средство на32. Много ще съм шик на бара и на змейчо ще му е удобно да пийва коктейли на саме и на хладно, материята е чудесна за лятото.

Снимката е колаж, защото от телефона в момента мога толкоз smile



* IMG_4662.JPG (66.9 KB, 420x593 - видяно 725 пъти.)
« Последна редакция: април 17, 2017, 20:42:00 от Kiwi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: април 17, 2017, 21:36:56 »

Ето и моят подарък, издържан в лилаво heart good

Паднала съм се на поредната оправна булка, строила бъдещия съпруг да прати колета. smile Това е то, вдига ми се рейтингът и познаваемостта сред мъжкия свят smile.
Мила Никол, много ти благодаря за трепетите по очакването и радостта по получаването на подарък от непознат /почти/ smile.
Имам си най- накрая хубави цветни моливи, мрънкам за тях от миналата година. Ей така, дето се вика, сами си рисуват и няма нужда от натискане и повтаряне, пък и се острят като масло, без да се чупят good heart И за да не се разсейвам и говоря докато творя, Никол ми е изпратила да пия специален зелен чай с жасмин и рози в много  елегантно бурканче. Имам и още аксесоари за чаената церемония - цедка за запарване и миниатюрна чашка за подложка. heart
Във Варна съм ходила за един ден преди 30 години и за още половин преди три години. Обаче пък имам картина с варненско море. Не обещавам, че няма да ми напомня повече за бурната ми младост в Бургас, но със сигурност е ясно, че вече имам още една приятелка във Варна air_kiss
Хехе, получих и бонус подарък от Еми - икейска ножица и икейска белачка good Естествено такива, че да отиват на икейския черпак и пресата за картофи, та да мога да ги закача да висят на видно място в кухнята.
Много съм доволна, размяната на подаръци е прекрасна надежда- изненада, подобна на желанието да ти се падне паричката по Коледа и да улучиш яйцето борец по Великден smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #64 -: април 18, 2017, 08:39:46 »

Моите подаръци - част 2 smile

Свекс, чудесен подарък имаш и ти!


* IMG_4667.JPG (64.64 KB, 420x593 - видяно 732 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 18, 2017, 10:14:40 »

Аз чакам моето дръвче да си публикува подаръка, все още я няма sad

А инак получих страхотен подарък от Панда, която ме познава добре, очевидно е.
Шапка за малкия, каквато щях да купувам , картичка с бухали, кошница, великденска покривка и облекло за яйчица.
Благодаря Панди ! heart

« Последна редакция: април 18, 2017, 10:16:56 от emmmmmy » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 18, 2017, 13:19:21 »

Ох, какви хубави подаръци  girl_impossible Обичам форумската размяна.. Довечера ще се впусна в оцветяване аз heart heart heart
Активен
Nikol_M
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #67 -: април 18, 2017, 13:51:30 »

Привет и от мен!

И аз получих подаръка си от emmmmmy още миналата седмица, но не можех да пиша, за което се извинявам, но пък така ще ви държа в напрежение по-дълго. Довечера ще направя и аз няколко снимки и ще пусна, за да завиждате (особено за книгата, която е изцяло в мой стил). Благодаря!

В Сряда бях на погребение, а в Събота на сватба, въобще много емоции и много малко време. Пак се извинявам.

Свекърва, надявам се да ти е харесал подаръка, за който, повярвай ми много умувах. Опаковката е малко в повече, но не ме вини, защото колежката ми беше толкова ентусиазирана, че искаше да ми помогне и ето какво се получи... Но пък за чая мога да ти кажа от личен опит, че е невероятен.

Обещавам да пиша по-често, така че - до по-късно!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: април 18, 2017, 14:24:59 »

Никол, чая го опитах вече, страхотен е good Цялата къща ухае heart heart heart.
Киви, това горе е шалът, нали? Много голям и красив ми се вижда good
Ей, това Панди какви нежни цветове е намерило, браво!
Бубе, вече бях снимала за фон плетената покривка, когато ти публикува твоята Wink. Нямах намерение да те повтарям, ама така се получи, извинявай blush И козметиката на Рефан много харесвам и ползвам good
За дърво си избрах "орех", защото съм традиционалистка с ясно изявен локален патриотизъм Wink. Японската череша почти ми се падна, харесвам всички дървета, които участваха.
Активен
Nikol_M
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #69 -: април 18, 2017, 19:47:40 »

Пак съм аз.
Ето и моите подаръци.

- страхотно портмоне
- книга за ароматите и влиянието им върху човешкия живот - изцяло в мой стил. Като я прочета, ще дам мнение.
-  и, разбира се, великденски атрибути, които за съжаление не можах да ползвам, защото тази година се разминах с боядисването на яйцата, но догодина ще влязат в употреба.

Благодаря отново на Еми и ви желая лека вечер! smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #70 -: април 18, 2017, 20:55:12 »

Христос Воскресе! Бъдете живи и здрави, любов и топлина в сърцата, светлина в душите и любимите ви хора да са до вас heart

Али, аз съм абонирана за теб lol lol lol Извинявай, че чак сега се включвам blush Благодаря за 3в1 подаръка, панера и чашата вече са в употреба, а от скоро и книгата  girl_wink Получавам съобщение от Еконт в четвъртък, че Великденският заек ми е изпратил подарък (даже си имаше яйце в панера). Влизам да проверя на сайта им от кой и тааадааам... Аличка(познато име)  girl_wink Викам си Али се е абонирала за мен lol Получавам едно кашонче, тежи, дрънка, чудо... В отварянето ми помогна една колежка, голям мерак и радост, като разбра, че си разменяме подаръци  blush Вътре имаше три индивидуално опаковани в много свежа хартия подаръци, залепени един за друг. Отворих първият и вътре керамична чаша с поставка и лъжичка в приятен десен, колежката много я хареса и си я придърпах преди да й хареса прекалено много lol lol Али, чашата е супер, оставих си я за офиса, всички са инструктирани да НЕ я пипат smile Отварям вторият подарък - книга. Признавам си с ръка на сърце нито автора, нито романа ми бяха известни. Потърсих из гугъл и се оказа, че писателката е едно от вдъхновенията на Хичкок girl_impossible Много обичам да експериментирам в литературата, напоследък бях забила над шведи, датчани и разни други северни люде blush Третата опаковка криеше в себе си панер за яйца. Али, май си го ъпгрейдвала Girl_hide Днес в офиса си подредихме яйцата в него и създаде настроение на още хора. Та Али зарадва повече от един човек danceg
Със снимането не се справих много добре, че и колежката се радваше около мен като детенце пред елха по Коледа lol Направих един колаж  blush


Аз бях кипарис, заради Ван Гог  Girl_hide Обожавам неговите кипариси, а съм ги виждала и на живо, още по-влюбена останах  heart Този път си казах няма да има елемент на изненада, искам липа и никое друго дръвче. Чаках да стане 0:00, за да пиша на Маги blush Ама не исках пак да съм изпреварена  pardon Избрах липа, защото на тротоара пред къщата на баба и дядо имаше липа. Може да си представите какъв аромат е било, пропива в теб, в клетките ти, в дрехите ти, навсякъде  heart А зимата чаят продължаваше да напомня за топлите нощи и игрите на открито до полунощ heart Ароматът от моето детство ме отведе при addicted kiss2 Тя е човекът, без който нямаше да имам прекрасната си рокля-бижу. Али и Рони, благодаря ви от сърце за емоциите heart
Много прекрасни подаръци имате всички, дано ви създават настроение още дълго време smile
« Последна редакция: април 18, 2017, 20:59:32 от marry_me » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #71 -: април 19, 2017, 08:30:46 »

Само да кажа, че така се увъртяхме с Адиктед и с Мери ми... tease Когато избирах какво дърво да съм, два пъти писах и все бяха избрани, а писах рано-рано. Маги чак се жалваше, че кафето не може да си изпие. Даже не помня последно какво бях, май топола, заради споменаването й в много разкази, песни. Едва после се сетих колко хора мрънкат от тополите при цъфтежа им. blum
После исках да подарявам на липа - греда! Пак избрано lol lol lol Исках липа, защото я свързвам с ходенето лятото в Русе при баба и дядо. Имаха липи пред блока. Обожавам аромата! Помня и как пиехме чай, макар вън да беше всичко нажежено от слънцето. Избрах кипарис, защото имахме в двора на къщата на прабаба и прадядо. Пак детски спомени! Пак едно умиление!

Да, много е странно, че авторката не е популярна у нас. Чела съм нейни книги и са от тези, които остават в съзнанието. Първо бях чела откъс на английски - много живописен език има. После на български - е, книгата не си беше изгубила чара.
Чашата я харесах точно като за в офис. Ей, така! Да има нещо цветно, което да ти отпуска погледа, когато работата е в повече.
Панерчето ми се стори някак различно на фона на масовите.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #72 -: април 20, 2017, 07:01:01 »

Али, всичко е много хубаво  heart Панерът е много мой стил, аз харесвам такъв тип намотки, даже си търся подобен за плодове от метал, ама да видим blush Имам съмнения, че едни пеперудки са попаднали там от сръчни ръчички, ама ти не си признаваш  blush kiss2

ЕДИТ: Али, голямо омотване сме направили, има нещо специално lol Пловдивският въздух ли, ароматът на липа ли, виещите се кипариси ли... lol lol lol
« Последна редакция: април 20, 2017, 07:08:59 от marry_me » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #73 -: април 20, 2017, 11:31:27 »

Ето ги и моите подаръци. Като съм заседнала днес пред компютъра, гледам да свърша неща за месеци назад pc-mainiak

Забравих да кажа, че много ми хареса портмонето с котето. Когато за първи път видях такова, се влюбих heart Даже сега съм набелязала чанта с този тип печат за дребното.


* IMG_20170412_1007523.jpg (70.18 KB, 319x425 - видяно 7402 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 20, 2017, 15:09:08 »

Никол, радвам се че си одобрила подаръка ми. Избрах го като за себе си. Книгата ми е подарък от друга съфорумка, тук имаме навика да предаваме нататък  pleasantry книгите. Затова реших че ми е ред . pardon

Али, котето й на мен ми е любимец. Ако мога да помогна в набавянето, ще кажеш. Знам откъде.

Чакам отзиви за книгата Ребека smile, непозната ми е.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines