Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:04:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Gehenna - 11.06.16  (Прочетена 62649 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #105 -: юни 18, 2016, 07:50:32 »

Е, след извинението на Тера вече може да си чакате снимките и да се радвате, че сте създали прекрасни спомени good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 19, 2016, 15:48:05 »

Всичко изглежда супер! Браво на вас.

Прасковка е на мен ми е любимка вече, ама то няма как...  heart

На нашата сватба имахме недоразумение със сервитьорите. Изрично бяхме казали, че ние поемаме всякакви допълнителни поръчки. Да, обаче май не беше стигнала информацията до всички от персонала и един приятел си поръчал допълнителна салата и ония направо му казали: “Не може!“. Е полудях на следващия ден и в близките месеци, ама никой от гостите не го е приел толкова драматично. Така, че не се ядосвай, всички са наясно, че стават ситуации.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #107 -: юли 21, 2016, 20:41:28 »

Летните задачи така ми се натрупаха, че сега ще имам да чета 3 дн другите теми да наваксам. докато го правя, да кажа- излязоха ни всички снимки от Ники Митев. Можем само да го хвалим този човек smile







Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #108 -: юли 30, 2016, 23:25:09 »

Mаалее срам и резил... Последните месеци хич нямах време за форума , а и покрай кръщенето съвсем те забравих признавам си blush Знам че не сме се засичали  много, ама си ми слабост от както се регистрира heart

Първо - ЧЕСТИТО! Бъдете много щастлви и усмихнати! heart heart heart heart heart

За сватбвата - влюбена съм в Прасковка, мисля че достойно печели приза за най-сладката шаферка на света!!! За Тера и гафовете - на мен ми спретнаха същия номер с вегетарианските менюта, които бяха на кумовете.. може би заради това и го хванах. Сервитьора - един по-специално, наистина нагло се опита да мине между капките - още тогава им казах че тоя пич не трябва да го наемат повече... НО при нас Влади като разбра, защото аз бях ГАД и накарах сервитьора да го викне, се оказа че на Влади изобщо не му е предадено за рибното меню - е познай - човека ходи до магазина и купи риба за негова сметка и я приготви лично.. Та мисълта ми е - понякога сервитьорите си правят някакви шашми, без управата въобще да знае... Важното е че си била достатъчно смела , за да им пратиш имейл.. повечето булки си премълчават smile good

Снимките ви са разкошни , изчетох и цялата темичка и те поздравявам за организацията!

Успех мила и всичко най-най
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines