Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:10:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ 31-ва част  (Прочетена 122222 пъти)
 
Boryana123
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #90 -: октомври 12, 2016, 19:08:57 »

Silviya91, аз също исках роклята ми да е изчистена и пробвах такава, а продавачките ми предложиха роклята, която си взех и тя не е изчистена. Искам да ти кажа, че се оказаха прави - човек веднъж се жени (или поне така е при повечето) и е наистина хубаво роклята ти да е по-пищна и "принцеска". Изчистената рокля, която пробвах, я имаха даже в черен цвят за абитуриентки - съвсем обикновена рокля като не  е бяла. Пробвай различни модели и може да се изненадаш кое ти стои добре и кое не.

За обувките - искам да са пантофки (младоженецът е висок колкото мен). Пробвах на няколко места в булчински магазини, но не ми харесаха. А в повечето магазини имат само на ток булчински обувки. В другите магазини за обувки в момента е много трудно да намериш нещо различно от боти и ботуши. Иска ми се да не са обикновена бяла обувка, нека да има някаква дантелка, панделка, нещо по-празнично. Дори съм склонна да си взема сребристи, бледо розови или нещо подобно.

Ще кача снимка, само да ги сваля от телефона smile
Активен
Sannytta
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #91 -: октомври 18, 2016, 22:14:00 »

Цоп в темичката.  Girl_hide
Записвам се и аз да следя.
Нашата сватба ще бъде в края на Април 2017. От вас разбирам, че никак не е рано да търся модел и да пробвам рокли. Може да поразгледам из Бургас, за сега.
Аз определено ще търся къса дантелена рокля  в екрю/ шампанско с дълъг асиметричен шлейф.
Ако сте видели нещо такова, моля за съвет.
Момичета, роклите Ви са чудесни.  Bravo
Активен
maryjanee
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #92 -: октомври 24, 2016, 21:34:28 »

Аз явно съм единствената, но аз си намерих рокля близко година и половина преди датата на сватбата blush
Е, на мен цялата ми подготовка почна много от рано, понеже организирам от чужбина, но за роклята нямах съмнения. Още преди да знам, че някой ден ще искам да се омъжа, знаех, че искам да е в рокля на Maggie Sottero. Отне близо 6 месеца да я ушият (от Maggie дори не приемаха поръчки, ако остават по-малко от 9 месеца до сватбата), но мечтата ми се сбъдна... Ето я и моята рокля  heart

https://www.maggiesottero.com/maggie-sottero/becca/9550



Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 24, 2016, 23:40:19 »

Много е красива!
Активен
Boryana123
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #94 -: октомври 25, 2016, 19:37:00 »

Прекрасна рокля! Ще бъдеш много красива булка  Bravo
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #95 -: октомври 25, 2016, 20:28:25 »

Много мнооого красива!!!!!  heart
Активен
maryjanee
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #96 -: октомври 27, 2016, 09:56:56 »

Благодаря  give_rose
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: ноември 04, 2016, 10:01:13 »

maryjanee невероятна е роклята! Обожавам Маги Сотеро! Прекрасно ти стои!

Малко новини и от мен... ние решихме да подпишем още Декември... ей сега другия месец. Аха, лудница. Ноооо документите са вече почти готови и се надявам да успеем. Църковната сватба си остава за юли догодина тук в Германия, а после малко празненство в България. Така че по добре за мен - цели три рокли, хаха!

Ето я роклята за декември  за подписването в много тесен кръг. Купих я от Chi Chi London. Много съм доволна, прекрасни са им роклите и цените са добри и качеството също! Тази рокля беше 75 лири. Заслужава си! Аз поръчах две различни с идеята да избера едната и да върна другата, но толкова ми харесаха и двете, че ще си ги задържа и двете!






Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 04, 2016, 10:21:14 »

Mellie, Роклята е просто страхотна  Bravo good give_rose
« Последна редакция: ноември 04, 2016, 10:52:57 от alexandrova_90 » Активен
maryjanee
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #99 -: ноември 06, 2016, 21:11:10 »

Разкошна е, Мели! Поздравления!
Направо завиждам за трите рокли smile Похвали и с другите, когато ги избереш
Активен
ZoRyto
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #100 -: ноември 06, 2016, 21:54:59 »

Здравейте,момичета. Вчера се разходих по Пиротска. Намерих моята рокля. Сатен и дантела. Януари ще ходя да ми вземат мерки. Успех на всички  smile
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: ноември 29, 2016, 16:23:42 »

Момичета, аз напредвам с роклите! Всичко освен чорапогащтника е готово за подписването през декември. Роклята за венчавката и празненството през юли също след много пробване, умуване и главоблъскане е купена. И този път, обещавам, няма да я върна!  Малко трябва да се скъси, но иначе е абсолютно перфектна, точно каквото исках, а и цената и е 1/3 от бюджета ми за рокля!

Ето тази купих накрая

http://www.phase-eight.com/eu/fcp/product/phase-eight/sale-dresses/eliza-wedding-dress/202170106

Само остава роклята за отпразнуването с родата и приятели в България да купя. Още не съм решила точно коя ще е, но предполагам ще е нещо от Адриана Папел. Много ми допадат роклите и!
« Последна редакция: ноември 29, 2016, 16:30:16 от Mellie » Активен
Boryana123
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #102 -: ноември 30, 2016, 21:25:40 »

Момичета, аз напредвам с роклите! Всичко освен чорапогащтника е готово за подписването през декември. Роклята за венчавката и празненството през юли също след много пробване, умуване и главоблъскане е купена. И този път, обещавам, няма да я върна!  Малко трябва да се скъси, но иначе е абсолютно перфектна, точно каквото исках, а и цената и е 1/3 от бюджета ми за рокля!

Ето тази купих накрая

http://www.phase-eight.com/eu/fcp/product/phase-eight/sale-dresses/eliza-wedding-dress/202170106

Само остава роклята за отпразнуването с родата и приятели в България да купя. Още не съм решила точно коя ще е, но предполагам ще е нещо от Адриана Папел. Много ми допадат роклите и!



Роклята е много красива, браво на теб! Да ти е честита smile
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: ноември 30, 2016, 23:27:33 »


Роклята е много красива, браво на теб! Да ти е честита smile

Благодаря! В действителност е още по красива. на снимките просто не си личи как блести на светлината..

Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #104 -: декември 01, 2016, 01:19:07 »

Момичета , утре отивам в София да си търся рокля ... набързо стана , но решихме да видим какво има там! Запазила съм си час за сватбения център , би Куин ( след като прочетох толкова много добри отзиви първо там звъннах ) и мисля да отида до брайдъл фешън .. дайте ми идеи къде другаде мога да отида и ако случайно имате и адрес ще бъде просто чудесно !!!
Благодаря ви много ... ще разказвам после ...

Мели много хубави рокли , всичко много ми хареса .. Съвсем не останало изтървах аз нещата кога сменихте датата  give_rose ?! Но както си казала още по-добре повече рокли за теб !!!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines