Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:04:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ 31-ва част  (Прочетена 122242 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #45 -: юни 05, 2016, 10:12:34 »

Браво, радвам се, че си с толкова добри впечатления от магазина smile Моята също беше от там и нямам никакви забележки  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 06, 2016, 09:25:00 »

Браво за добрите впечатления. Имах предвид, че роклята в бяло и екрю ще изглежда по различен начин.  Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 06, 2016, 10:29:05 »

Браво за добрите впечатления. Имах предвид, че роклята в бяло и екрю ще изглежда по различен начин.  Wink

Същата "забележка" имах и аз, но си замълчах да не се притесни, Faith_13 .
Аз лично не се бях замисляла, преди да изпробвам един и същи модел в двата варианта, разликата наистина заслужава внимание.
« Последна редакция: юни 06, 2016, 10:49:39 от Marri » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 06, 2016, 10:34:22 »

Faith_13, мисля, че си направила прекрасен избор, роклята много ти отива  smile И презрамките са добър вариант, няма да загрозят роклята, а наистина ще се чувстваш по-уверена и спокойна  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 06, 2016, 10:45:32 »

Не искам да я плаша. Отчитам го като факт, който се забелязва като мерих различни модели и нюанси.  smile
Сигурна съм, че е направила правилният избор.  Wink
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #50 -: юни 06, 2016, 11:47:36 »

O, не се притеснявайте, не се плаша. Мерих рокля в цвят екрю, именно за да видя как ще ми стои. Със сигурност ми отива повече, отколкото чисто бялото. Затова и се реших да сменя цвета. Пък и светлото екрю в Холидейуед почти не се различава от бялото, тъй като имат и тъмно, което е по-скоро шампанско. В края на август ще видим дали съм взела правилния избор.  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 06, 2016, 11:53:59 »

И аз не бих предположила, че на сватбата ми няма да съм със снежно бяла рокля, но когато тръгнах на обиколка по магазините забелязах, че масово се предлагат шампанско, екрю и т.н. Моята беше шампанско и изобщо не съжалявам. Разликата не е голяма и да не кажа, че се забелязва, ако двата различни нюанса се сложат един до друг. Важното е, че си пробвала и си се харесала в екрю.  good Успех!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #52 -: юни 06, 2016, 13:00:30 »

Моята ако не се лъжа беше шампанско, притеснявах се да не жълтее, но нямаше нищо такова smile  good
И аз не се харесах в чисто бяло  pardon
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 07, 2016, 09:44:06 »

Аз г/д приключих с обиколките в Софийските ателиета.
Посетих "Mon Amour"; "Paloma Fashion", "HolidayWed"; "Сватбен център София"; "Alegra" и няколкото незнайни по Пиротска.

В Мон Амура и Паломата бяха много съсредоточени да ми обясняват какво искам и какво не искам, вместо да ме чуят какво наистина искам smile Дизайнерките надменно ме обслужиха, все едно въобще не им се занимаваше с мене. Обслужването въобще не съответстваше на цените в магазина. Като цяло цените са изключително завишени, качеството в Паломата беше по-хубаво от на Мон Амура. И вдвата магазина не ми позволиха да снимам.  Най-много се почувствах като булка обслужена с внимание и любезност в Холидея и Алеграта, перфектни и като материи и модели (за мен поне). В Сватбения център освен, че цените са завишени, всичко друго си беше наред. Момичетата обслужиха добре и мен и бъдещия ми съпруг в "костюмарницата", позволиха ми да снимам всичко което мерих, и ми отговаряха адекватно на въпросите. Като цяло съм доволна от там, както и годеника. По Пиротска всичко е пълна скръб. Обслужване нулево, качество нулево, гледат те като голям камък и не им се занимава с тебе...

Следващата седмица планирам пътуване до Асеновград и се надявам там да ме чака моето сватбено бяло бижу smile Планирала съм отиване през седмицата, с целодневен маратон за около 10 ателиета, дано ми стигне времето и открия търсеното, че и аз съм една претенция...
Активен
rossi55
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #54 -: юни 07, 2016, 10:05:10 »

kmilewa, може да посетиш и магазина на Аз и Ти - Смолян, той е съвсем близо до Пиротска. Аз поръчах своята от там и за сега съм много доволна от отношението на момичетата, ще видим дали ще продължавам да съм в края на месеца, когато отида да си я взема smile Моята рокля е в абсолютен разрез с роклята, която си представях, че искам. Но се получи точно онова, което всички булки казват, че става като откриеш своята рокля - обличаш я и просто знаеш, че е тя  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 07, 2016, 11:08:05 »

kmilewa, за Палома напълно те подкрепям - отношението към мен беше все едно няма да им дам пари, а съм дошла да искам от тях.

За Асеновград, въпреки, че роклята ми няма да е от там, само защото в последния момент се влюбих в такава на Жана Жекова, искам да препоръчам два невероятни магазина - Vanessa Atelier и Hristo Chuchev Design, и двата са на улица Марица. Във втория са дистрибутори на Проновиас, но продават на съвсем нормални цени.

Късмет  good
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #56 -: август 17, 2016, 09:25:04 »

Току що ми звъннаха за първа проба.  danceg Нямам търпение, как ще дочакам събота направо не знам...  tease
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 17, 2016, 09:31:38 »

Стискай, стискай smile

Аз утре съм на финална проба и взимане на роклята. Имам чувството, че като я облека няма да искам да я сваля до 27ми хаха, как ще стои в гардероба и ще се гледаме взаимно дотогава... Мъка, мъка smile
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 29, 2016, 23:02:00 »

Здравейте момичета! Записвам се да ви слидя!

Аз имам много време още - цели 10 месеца, обаче ми казаха, че ако искам на Маги Сотеро рокля, а аз само нейни съм харесала, тук в Германия трябвало да чакам 6 месеца за доставката.  И аз се притесних, защото 6 месеца доставка, после корекции и то врем не остана. И в БГ ли са такива сроковете? И още нещо - а ващият бъдещ младоженец има ли участие в избора? И ще види ли роклята предварително?
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #59 -: септември 01, 2016, 18:47:29 »

Момичета,разписвам се и тук ,за да споделя горчивия си опит smile Планираме сватбата да бъде през август догодина! Получих своето предложение през Юли тази година в България  и тъй като живеем в Белгия и трябваше да се прибираме на обратно в края на месеца ,реших да пообиколя по магазините за булчински рокли !!!
Много харесвам роклите на Ла споса и винаги съм си мечтала да бъда булка в такава рокля  Girl_hide . Дотук всичко е наред ,но като се разтърсих в интернет стана ясно че във Варна има само един магазин ,в който има рокли Ла споса - Сватбен център Варна . Нямаше какво да му мисля звъннах да запазя час и по телефона ми обясниха че имат рокли на различни марки ,но само за роклите на Ла споса се заплаща 50 лв на час за проба . Съгласих се естествено ,така или иначе нямах друг избор . В сайта гледах че има няколко рокли ,които доста ми харесаха и бях супер ентусиазирана ,че отивам да пробвам булчински рокли. Отидох с  майка ми ,кумата и едната шаферка ,всички бяха супер щастливи .Момичето ,което ни посрещна беше супер усмихнато и много лъчезарно,покани ни да слезем долу в пробната и ми показа каталога на Ла споса ,оказа се че има само 5 рокли в наличност ,имали повече по принцип но в София - роклята ,която харесах най-много естествено я нямаше във Варна ,но все пак избрах други две рокли ,които искам да пробвам и започнахме .
Предопредиха ме ,че роклите са тежки и може и да не ми е съвсем лесно да се мърдам и ще ми трябват малко репетиции ако реша да си купувам някоя от роклите на Ла споса . Пробвах първата -наистина се почувствах като принцеса и наистина роклята беше доста тежка . Последваха ред сълзи ,ред сополи от страна на мама ,попитахме дали може да снимаме ,за да гледаме след това и момичето каза че няма проблем . Роклята беше много хубава ,не беше моя размер ,но казаха че с подходяща корекция всичко ще си дойде на мястото.ПОогледах се и реших да пробвам и втората рокля -после щях да му мисля.
Трябва да кажа че ако бях харесала някоя от роклите сигурно щях да я купя ,не ми пречи че има още година до сватбата ,колкото по-рано толкова по-добре за мен . Докато пробвах рокля номер 2 дойде още една от продавач-консултантките ,която беше супер потресена от факта ,че едва ли не са минали 10 дена от предложението и сватбата е догодина ,а аз вече пробвам рокли ,имам чувството че в нейните очи бях загубена кауза като клиент и просто им губя времето в момента .
Излязах от пробната и се качих на подиума с втората рокля и тя ми хареса ,но беше още по-голяма от първата , по нея имаше перлички във формата на цветенца ,някои от които бяха леко разнищтени ,роклята беше изцапана с фон-дьо-тен и беше страшно намачкана,но пак ме успокоиха че с една-две корекции и почистване направо ще светне . Аз малко се очудих че все пак ме бяха предопредили че искат пари за проба и все пак роклите са мръсни и не в идеален вид ,но нищо не казах.Пък и роклите ,които се пробват после се продават и това е ,няма рокля за проба и нямаш чисто нова рокля ако решиш да си я купиш,а цената си е същата ,пък и да добавим и факта че роклите бяха от колекция 2015 .Както и да е ,сега като се сетя и се ядосвам пак.
Последваха още снимки и тъй като нямаше др рокли на Ла споса ,които да ми харесват ме посъветваха да пробвам и някои от другите марки .Така и направих избрах 3 или 4 рокли. Междувременно лъчезарното момиче ,което ни посрещна трябваше да излезе и се извини имала работа и останах само с другата ,която както вече ви казах не беше толкова ентусиазирана .
Следва продължение
« Последна редакция: септември 01, 2016, 18:49:24 от silviya91 » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines